04.12.19, 11:15

,,Boże dary''. Zapraszamy na spotkanie do Krakowa!

Starajcie się posiąść miłość, troszczcie się o dary duchowe… (1Kor 14,1)

18 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem będzie ks. Jan Reczek. Podejmie ważny temat: "Boże Dary"
Bądźcie z nami 18 grudnia na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: ks. Jan Reczek
ceniony rekolekcjonista i kaznodzieja. W swoich licznych inicjatywach duszpasterskich towarzyszy ludziom poszukującym pokoju, uzdrowienia, rozeznania. Jest autorem licznych publikacji oraz członkiem rady programowej miesięcznika "Egzorcysta". Ksiądz Jan posługuje modlitwą wstawienniczą.

Środa 18 grudnia 2019


18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bóg przygotowując nas do naszej misji w Swoim Królestwie hojnie obdarza nas Swoimi darami. Jednak by z nich skorzystać potrzebujemy je odkryć i rozpakować (rozpoznać i nauczyć się nimi posługiwać). To ważna umiejętność, w którą wprowadzi nas nasz gość - ks. Jan Reczek.
Zapraszamy

Zapraszamy!

Komentarze

PokolenieJPII2019.12.4 13:42
Janie Pawle II Wielki, Święty Rodaku i Patronie naszej Polskiej Ojczyzny jak i całej Europy, Módl się za nami wszystkimi, szczególnie zaś, za tych chorych bluźnierców bo nie wiedzą co czynią. Bogarodzico Dziewico, weź w opiekę twój lud, umocnij nas w wierze, uproś łaskę nawrócenia i Dary Ducha Świętego oraz Błogosławieństwo i Miłosierdzie Boże, amen. Pomodlę się teraz i za was bluźniących tu na Kościół.
DarowaćKleruchowiKilofNiechŁupieGruzZaJedzenie2019.12.4 12:09
Kleruchacz będzie uczył jak rozpakować dary... Czego ta banda pasożytów jeszcze się nie złapie, byle wyłudzać mamonę? Zamiast oferować kursu rozpakowywania darów, sam zrób sobie kurs na wózek widłowy i zabierz się do uczciwej pracy. Zarób na swoje utrzymanie i przestań być zdrowym bykiem - utrzymankiem schorowanych rencistek.
andrzejhahn32019.12.4 11:22
UWAGA,,,,,,,,,katolicyzm wypacza rozum i myslenie
andrzejhahn32019.12.4 11:21
UWAGA.......JEST TO OSTRZEZENIE DLA WSZYSTKICH ROZUMNYCH LUDZI..................wystrzegajcie sie ciemnoty i zacofania poganskiej sekty katolickiej