10.01.22, 10:57Fot. Rob75 via: Wikipedia CC 4.0

Brzmi znajomo? Niemcy: zapowiedź ostatecznej rozprawy z przeciwnikami ograniczeń sanitarnych

Wkrótce w Niemczech nie będzie już można protestować przeciwko obostrzeniom sanitarnym i przymusowym szczepieniom? Koniec tolerancji dla takich protestów zapowiedział minister sprawiedliwości Marco Buschmann.

W sobotę kolejny raz w Niemczech odbyły się ogromne manifestacje przeciwników polityki niemieckiego rządu związanej z pandemią. Rząd chce te protesty powstrzymać.

W rozmowie z dziennikiem „Funke Mediengruppe” szef niemieckiego resortu sprawiedliwości stwierdził, że jeśli w czasie takich manifestacji łamane są przepisy, należy je rozwiązywać.

- „Przemoc wobec policjantów czy dziennikarzy jest czymś, czego jako państwo prawa nie możemy akceptować w żadnych okolicznościach. Jeśli istnieją wymogi prawne, takie jak noszenie maseczek lub zachowanie bezpiecznej odległości, muszą one być, oczywiście, przestrzegane”

- powiedział.

Uczestników manifestacji przeciwko obostrzeniom polityk nazwał „ekstremistami”.

kak/PAP

Komentarze

katolicka deratyzacja Polski2022.01.17 15:07
Konfederacja to antykatolicka Zydokomuna
Ćwiczcie dzieci: Endlösung2022.01.10 15:14
Nominative eine die Endlösung die Endlösungen Genitive einer der Endlösung der Endlösungen Dative einer der Endlösung den Endlösungen Accusative eine die Endlösung die Endlösungen
Żyd Anonim, wieczny nudziarz2022.01.10 14:02
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.
lockdown! schneller!2022.01.10 12:52
Ich bin PISowiec. Ich diene meinen deutschen Meistern. Ich bin ein Verräter und ein Mörder der Polen. Ich unterstütze Lockdown 24h/365d. Monatsgehalt von meinen ist hoch
Eichmann2022.01.10 12:46
Endlosung ??
Barbara Weldert2022.01.10 12:36
Endlösung der Impfgegnerfrage? Nie bez podwójnych obaw brzmi ta groźba gdy jej autor nazywa się Buschmann!
Codziennie w szpitalach w Polin2022.01.10 12:16
umiera kilkuset takich jak ty kaku - którzy żałują że się nie zaszczepili i "chętnie cofnęli by czas".
Nina2022.01.10 12:09
W Niemczech HITLERYZM wiecznie żywy, tak jak w niemieckiej UE i jej mackach TSUE. Nawet do Polski skierowali swojego człowieka Tyfuska z Pomyloną niemiecka partią.
lewacka tęczowa lewatywa2022.01.10 12:06
chodzi im o ostateczne rozwiązanie?
Szumowski wina Tuska2022.01.10 12:19
Zbuduj pomnik Szumowski co rozpaczal ostateczne rozwiazanie kwestii polskiej. Od poczatku umieraja glownie trwale schorowani ludzie, ktorych stan zdrowia w skali 2 ostatnich lat jednak drastycznie spadl.... Jaki ten PIS kochany - bez ich lockdownow bylyby trupy na polskich ulicach.
ciemny lud TVNu i TVP2022.01.10 11:29
Moje poglady wiosna 2020 byly takie same jak dzis, Wtedy od nazistow wyzywano kazdego kto chcial normalnie zyc, a teraz tych co chca kontynowac te hucpe???? Glupi ludzie po szkodzie... Dzisiejsze restrykcje w swiecie i tak sa duzo slabsze niz wtedy. Ludzkosc to ciemna masa ktora mozna dowolnie zmanipulowac. Jaki byl dlugoterminowy plan dzialania wiosną 2020? Juz wtedy wiedzielismy wszystko, z wyjatkiem jednego - kiedy bedzie szczepionka a ją zapowiadano optymistycznie za poltora roku, a nawet za 3 lata.... Co te gnoje by z nami zrobili w 3 lata? Ciemny lud sam wydawal na siebie wyrok smierci bo doszlo do calkowitej dezorganizacji sluzby zdrowia... Ludzie, szczegolnie PISiory cieszyli sie ze zaczyna neoniewolnictwo. Salutowali Szumowskiemu ze ich upadla, poniża, zabiera mozliwosc leczenia i rujnuje czasem nawet dorobek wielu pokolen... Trwaly licytacje - co zamknac i jak mocniej dornąć watahe....... Nie rob drugiemu co tobie niemile zostalo zamienione - zrob drugiemu najgorsze rzeczy jakie by mu sie nigdy by sie nie przysnily ... Ludzie to gnoje a PISiory ultracurwy
pelno śmiecia ludzkiego2022.01.10 11:44
https://www.fronda.pl/a/rosnie-bunt-szwedow-zatrzymac-ludobojstwo,143771.html https://www.fronda.pl/a/w-kwietniu-w-szwecji-odnotowano-najwieksza-liczbe-zgonow-od-27-lat,144486.html https://www.fronda.pl/a/szwedzi-dalej-ida-na-czolowe-zderzenie-z-koronawirusem,142570.html -----------------------dzis Szwecja Dania Finlandia maja podobne umowne nadwyzki smierci (Finowie najgorsi), a jesli nawet bylyby w Szwecji duzo wyzsze to co z tego? Jakim prawem zaprowadzano Nowy Lad Orwella? Z tego co wiem jednak w calej skandynawii nie bylo nigdy masek na dworze ani zakazow wyjscia z domu (tylko rekomendacje) jak w okupowanej przez PIS Polsce.
Anonim2022.01.10 11:57
Gowin ma u mnie wieczny szacunek bo on 2 lata temu mowil ze lekarstwo bedzie gorsze od choroby i byl zwolennikow podzialow na rozne strefy. Pisowscy nazisci przy paru zakazeniach zrobili czarną strefe (nawet nie czerwoną) w calej Polsce. A chwile pozniej byl np bon turystyczny heh.
trust2022.01.10 11:28
Będziesz wisiał Buszmen.
Anonim2022.01.10 11:05
Ostateczne rozwiązanie kwestii ?