07.03.14, 16:21(fot: sxc hu)

Buffet dzieli się pieniędzmi z aborcjonistami

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie, słynny guru inwestorów, Warren Buffet od lat finansuje organizacje aborcyjne, feministyczne i grupy polityczne pro-choice – napisał konserwatywny dwutygodnik National Review.

Swoją „charytatywną” działalność w tym zakresie realizuje za pomocą Susan Thompson Buffett Foundation (STBF). - Fundacja jest uznawana za wyjątkowo nieprzezroczystą – podkreślił David Callahan w artykule dla Inside Philanthropy (organizacja zajmująca się fundraisingiem).

Wśród celów, które Buffet szczególnie promuje, na czele znajduje się opłacenie kobietom aborcji.

Fundacja Buffeta – STBF, przykładowo w 2010 r. przekazała 21 mln dolarów dla National Abortion Federation Hotline Fund. Misją tej organizacji jest „zapewnienie kobietom dostępu do informacji i środków, które potrzebują do skorzystania ze stosownej opieki aborcyjnej”. Organizacja gwarantuje dofinansowanie aborcji dla kobiet o niskich dochodach finansowych.

W 2011 fundacja Buffeta wsparła aborcyjnego giganta – Planned Parenthood na kwotę 40 mln dolarów. Z kolei 1 nln dolarów otrzymała organizacja Abortion Access Project.

Nie ma póki co dostępu do danych za lata późniejsze. Nie trudno sobie jednak wyobrazić, że guru inwestorów przekazał podobne kwoty na promocję aborcji.

Ab/pro-life.plKomentarze

anonim2014.03.7 18:24
Ciekawa jestem ile kapie z tego naszym feministkom?Dziewczyny muszą mieć na waciki.
anonim2014.03.7 20:46
Płaci działkę szefowi ... Lucyferowi ...
anonim2014.03.7 22:30
@Kamykowa O jednej z nich możemy 100% legalnie napisać WANDA NOWICKA ZNAJDUJE SIĘ NA LIŚCIE PŁAC PRZEMYSLU ABORCYJNEGO wyszło to na jaw jak pełna zuchwalstwa i bezkarności pozwala Joasię Najfeld za powiedzenie tej PRAWDY glośno...Prawdy bo sąd to potwierdził. Reszta feministek też pewnie dostaje jakąś zakrwawioną mamonę z różnych list... Tylko ślepcy tego nie zauważają,albo udają ,że nie wiedzą. Tylko prawda was wyzwoli.... Pozdrawiam.
anonim2014.03.7 22:44
@Max49 A Ty ,osobiście,uważasz że można w świetle prawa zabić czlowieka(w dodatku małego, i bez procesu sądowego,uśmierconego rękami lekarza ,słuchającego w czasie kaźni bicia serca swojej mamy)??? Myślisz że organizacja przyczyniająca się do takich nieludzkich aktow może być przejrzysta??? Nikt nikogo nie może do niczego zmuszać ale przecież można uświadamiać ludziom,żeby zlitowali się nad niechcianymi dziećmi i oddawali je do adopcji.
anonim2014.03.8 9:06
Jak ktoś chce się odwzajemnić za otrzymane z pomocą demonów dobra - mamonę, no to robi zrzutkę na fundusz krwawych ofiar zbrodni Kainowych dla tychże, aby mogły wyłazić z piekła na ziemię i szkodzić ludziom. Niech jednak nie myśli, że nie zapłaci, nie zapłacą naśladujący go stasznej ceny, nie zwrócą Lucyferowi wiecznych odsetek z powodu z skredytowania prologngowach przez niego weksli. U niego nie ma nic za darmo. Jest przecież Handlowcem Biznesmenem i prowadzi największy Interes Handel Biznes do tego ma Bank który kredytuje weksle
anonim2014.03.8 11:17
ABORCJA JEST MORDERSTWEM
anonim2014.03.8 11:21
max49 a kogo obchodzi co ty słyszałeś bądź nie
anonim2014.03.8 12:26
czytał ktos z was książkę "Pieniądze splamione krwią"? http://jack.pl/Pieniadze-Splamione-Krwia;s,karta,id,K01258 polecam, tak działa "przemysł" aborcyjny. to są ogromne pieniądze, ogromne łapówki - dlatego wykonywanie aborcji jest takie dochodowe. następna książka "PROROK" Franka Perietiego http://lubimyczytac.pl/ksiazka/74216/prorok porusza dwie wazne kwestie - manipulację w mediach (jak się tworzy wiadomosci) i właśnie nienagłaśniane (wręcz tuszowane) a bardzo częste śmierci nastolatek w wyniku "szybkich" , masowych aborcji. Każdy powinien je przeczytać. Sama fabuła to fikcja ale oparta na prawdziwych faktach, które autor wykorzystał, o czym sam pisze w posłowiu. Dlatego w Stanach tak dużo ludzi protestuje przeciwko aborcji, szczególnie osieroceni rodzice, którzy nawet nie wiedzieli, ze ich nieletnie dziecko zostało poddane aborcji. Rodzic nie mają nawet praw do przejrzenia dokumentacji lekarskiej.
anonim2014.03.8 12:28
A tak poz atematem. Nie wiem, ja wy piszecie te komentarze, że wam tak dnienie wychodzi. Okienko do komentowania jest małe, wystarcza na dwie linijki, nie mam kontroli nad pisanym tekstem, sterowanie strzałkami po lewej powoduje przeskakiwanie o wers. :(
anonim2014.03.8 15:37
@ daszka Okienko do komentowania możesz powiększyć - chwyć mały trójkąt na dole po prawej stronie okna do komentowania i przeciągnij w dół.
anonim2014.03.8 16:35
@Monarchista, dzięki :) Właśnie powiększyłam okienko i to zupełnie inna jakość.