16.04.20, 11:30

Cud ojca Pio! Jak zakonnik odprawiał Msze św. w komunistycznym więzieniu?

To niezwykłe, ale łaski jakie otrzymywał ojciec Pio pomagały nawet duchownym w walce z komunizmem! I to wszystko pomimo faktu, że ten wyjątkowy zakonnik z Pietrelciny nie ruszał się z własnego klasztoru! Sekrety o. Pio zdradza włoski dziennikarz Renzo Allegri w nowej niezwykłej książce „Zniszczyć świętego”. Teraz możesz otrzymać tę książkę z rabatem tylko dla czytelników portalu fronda.pl.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ „ZNISZCZYĆ ŚWIĘTEGO” Z RABATEM -40%. WYSTARCZY, ŻE PRZY ZAMÓWIENIU PODASZ KOD: FRONDA. PROMOCJA TRWA TYLKO DO 20 KWIETNIA. 

Zjawiskiem bardzo trudnym do wyjaśnienia, jakie towarzyszyło ojcu Pio była bilokacja. W niezwykły sposób opowiada o nim Renzo Allegri w nowej książce „Zniszczyć świętego”. – Zjawisko powtarzało się tysiące razy, a jego świadkami było tysiąc osób, wśród nich osoby absolutnie wiarygodne. Ojciec Pio nigdy nie opuszczał San Giovanni Rotondo, a nieraz do klasztoru przychodziły listy od osób, które się z nim spotkały i z nim rozmawiały. Błogosławiona Maria Józefa Alhama Valera, beatyfikowana w 2014 roku, opowiadała, że w trakcie procesu przed Świętym Oficjum, codziennie spotykała ojca Pio, który przychodził, by jej towarzyszyć, gdy czekała na przesłuchania – wyjaśnia włoski dziennikarz.

Allegri dotarł też do dokumentów dowodzących, że ojciec Pio udzielał wsparcia niezłomnemu w walce z komunizmem, kard. Jozsefowi Mindszentemu. Przypomnijmy, że ten hierarcha nie uległ komunistom i dlatego trafił do więzienia w 1947 roku. Reżim Matyasa Rakosiego uwięził hierarchę na blisko 10 lat. To właśnie tam, w więziennej celi, prymasa Węgier miał odwiedzać sam o. Pio. I to pomimo faktu, że nie opuszczał klasztoru w San Giovanii Rotondo! - Ojciec Pio przybywał, przynosił wszystko, co było potrzebne do odprawienia Mszy Świętej, posługiwał do Mszy przyszłemu kardynałowi i odchodził. Widziany był przez wszystkich więźniów, którzy uczestniczyli w tych Mszach – relacjonuje niezwykłe zdarzenie Allegri.

Książka „Zniszczyć świętego” autorstwa Renzo Allegriego ukazała się właśnie w Polsce nakładem wydawnictwa Esprit. ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z RABATEM -40%. WYSTARCZY, ŻE PRZY ZAMÓWIENIU PODASZ KOD: FRONDA. PROMOCJA TRWA TYLKO DO 20 KWIETNIA.

Komentarze

gośka2020.04.17 22:59
czuję jakiś ciężar piekielny gdy na niego patrzę...może cierpi? skąd te rany? skoro Jezus nie niósł krzyża ale poprzeczną belkę wg zwyczajów Rzymian?...czy to chora psychika wytwarza te rany?
anonim2020.04.17 9:06
ŻĄDAMY INTRONIZACJI www.youtube.com/watch?v=KN-O3EKoMv4
Marcel2020.04.17 8:49
Duchowość, szacunek, matka ziemia
Rozumny Uniwersalny Robot2020.04.16 22:01
Jakie ładne węgierskie imię Matyas Rakosi... Dlaczego nie napiszecie wprost, że na czele stalinowców węgierskich stał parch, który naprawdę się nazywał Mojsze Rosenfeld?
Randki z syfem, pokazy skype brudnych larw2020.04.16 14:03
Chcesz zobaczyć tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: www.lexlale.eu. Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: www.lexlale.eu Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu. Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: www.lexlale.eu Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
Chcesz sie na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.04.16 13:57
Seks Kamerki, Randki online, Randki w Realu , Skype i więcej! Nie siedź samotnie w domu daj upust swoim fantazją! http://www.lexlale.eu ======================= Tysiące Kobiet czeka aż ktoś napisze do nich. Nie daj im dłużej czekać!
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.04.16 13:43
@Eleonora "Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze, aryjczyk to głównie NIE-SZMONDAK jak ty! Tacy jak ja; blond, niebieskie oczy to NORDYK.
Eleonora2020.04.16 12:25
Dzisiaj większość prymitywnych ludzi kojarzy swastykę, wyłącznie z Hitlerem a troszkę bardziej inteligentni (ale nie dużo) z hinduizmem z Indiami. To jest prawidłowe, ale swastyka czy hinduizm nie urodził się w Indiach. Został tylko zaniesiony do Indii przez ludy Europejskie (Aryjskie), kiedy to „Aryjczycy” ( biała rasa, nie mylić z hitlerowcami odwiedzili starożytne Indie, przynosząc im swoją kulturę i wierzenia, dali początek cywilizacji starożytnych hindusów. Prymitywni ludzie wyuczeni w prymitywnych szkołach, dalej wierzą i kojarzą, że termin „aryjczyk” to przodek Hitlera o blond włosach i niebieskich oczach. Aryjczycy, to nic innego jak biała rasa, europejska. Przez setki lat przed II wojną światową, uczeni na uniwersytetach na całym świecie używali „aryjski” oznaczający „białych”.
Apateista2020.04.16 13:52
Co za brednie
Jud2020.04.16 12:23
"Wygląda na to, że religia chrześcijańska obecnie panująca w zachodnim świecie od czasów rzymskich była wspaniałym oszustwem popełnionym przez „Żydów”, zaprojektowana tak, aby umieścić jeden naród w pozycji największych wpływów i władzy na jak największym obszarze. Celem tego taktycznego manewru było to aby świat uwierzył że to oni są narodem wybranym, a historia ludzkości zaczyna się wraz z historią narodu wybranego. Do tego celu wykorzystali rasową żydowską religię, ze swoim monoteizmem, który był wymyślony przez Żydów i podnieśli rangę ich lokalnego Boga hebrajskiego do Boga, stworzyciela świata ustanawiając to na ich plemiennych tradycjach i ich plemiennych wierzeniach, żydowskiej tradycji, historii i mitologi opisanej w Starym Testamencie. Żydowscy skrybowie dorobili do niego tylko drugą część zwaną Nowym Testamentem, opartym na fundamentach Starego Testamentu i ustanowili swoją nową rasową religię żydowską dla białej rasy zwaną chrześcijaństwo".
Jan Radziszewski2020.04.16 22:18
Ruskiemu durakowi nie warto nawet odpowiadać - głupi jesteś jak to się mówi jak but!
jj2020.04.16 11:51
bilokacja to tylko jedna z opcji. jest jeszcze heterolokacja (przebywanie w więcej niż dwóch miejscach naraz) i homolokacja (wyłącznie w jednym miejscu). według wiarygodnych badań kazachskiego instytutu im. Azamata Tokajewa, 99,99% ludzkości przez całe życie jest wyłącznie homo