28.04.19, 09:45

Cudowne uzdrowienie z raka za przyczyną Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

Miłosierdzie Boże to ratunek dla potrzebujących pomocy. Wielu ludzi ufnie zwraca się z prośbami do Pana Jezusa Miłosiernego, za pośredniczkę wybierając sobie św. Faustynę. Niezliczone są cuda, jakich proszący doznają i łaski, jakie otrzymują. Opisane niżej przykłady są tylko kroplą w morzu Bożego miłosierdzia.

Cudownie wyleczony z raka 

Pewien mężczyzna zachorował na raka. Wyznaczono mu termin operacji. Jego krewna, siostra zakonna, wysłała mu obrazek Jezusa Miłosiernego i poleciła odmówić nowennę. Posłała mu też kwiatek z grobu siostry Faustyny, znajdującego się w klasztornym ogrodzie. Mężczyzna przyłożył go do chorego miejsca. Siostry w klasztorze również modliły się o zdrowie dla chorego. 

Kiedy nadszedł czas badań przedoperacyjnych, okazało się, że guz nagle zniknął. Do dziś lekarze nie wiedzą, jak to się stało.

Kobieta cierpiąca na krwotok 

Pewna kobieta od lat cierpiała na dolegliwości w jamie brzusznej i związane z tym krwotoki. Od czasu I Komunii świętej zapomniała o Bogu. Jej życie wypełniała praca i opieka nad chorą matką, babcią i dwojgiem dzieci. Na chodzenie do kościoła brakło czasu. Któregoś dnia, po kolejnym krwotoku, lekarz stwierdził zmiany nowotworowe narządu rodnego. Wtedy kobieta zwróciła się myślą ku Bogu. Odszukała zakurzone Pismo Święte. Kiedy otwarła księgę, przeczytała słowa o uleczeniu przez Jezusa kobiety cierpiącej na krwotok. Zrozumiała, że to sam Bóg przemówił do niej. Uwierzyła, że On może ją uleczyć i od tego dnia gorąco zaczęła gorąco się modlić. Po wielu latach poszła do kościoła. Krwotoki ustąpiły, a nowotwór zniknął. Od tego dnia kobieta stara się o szerzenie czci Bożego Miłosierdzia i modli się o łaskę nawrócenia dla tych, którzy żyją z dala od Boga.

O Jezu, któryś św. Siostrę Faustynę uczynił wielką czcicielką nieograniczonego Miłosierdzia Twego, racz za jej wstawiennictwem, jeśli to jest zgodne z najświętszą wolą Twoją, udzielić mi łaski..., o którą Cię proszę.
Ja grzeszny nie jestem godzien Twego Miłosierdzia, ale wejrzyj na ducha ofiary i poświęcenia Siostry Faustyny i nagródź jej cnotę, wysłuchując próśb, które za jej przyczyną z ufnością do Ciebie zanoszę. 
Ojcze nasz...
Zdrowaś Maryjo... 
Chwała Ojcu... 
Św. siostro Faustyno - módl się za nami!

Imprimatur: Franciszek kardynał Macharski,

metropolita krakowski, Kraków styczeń 2000 r

Komentarze

Pokora2019.04.29 10:51
Jeśli chcecie poznac Boga i przekonać sie o jego WIELKIEJ miłości- w sumie to powinienem powiedziec SZALONEJ bo mi sie w głowie nie mieści jak mozna az tak kochac człowieka i jego słabośći mimo tego ze tak czesto potrafimy psuć swoje życie a On pozwala nam zacząć od nowa On sprawia ze możemy zacząć od nowa - polecam kanał na yt langusta na palmie i Ojca Szustaka. Tam wam wytlumacza te pytania co zadajecie w komentarzach Pozdrawiam i trzymam kciuki w waszych poszukiwaniach ;D
Krystyna2019.04.29 7:50
Dlaczego KLER korzysta z pomocy lekarzy a nie modllitwy ??
andrzejhahn32019.04.28 11:17
dlaczego katoliccy sekciarze korzystaja ze sluzby zdrowia i klokuja kolejki w szpitalach i u lekarzy ..........modlitwa powinna wam wystarczyc.......poganscy sekciarze katoliccy
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.28 10:47
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11110zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.28 10:47
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 https://www.tvn24.pl/plock-kontrowersyjny-grob-panski-interweniowala-policja,929944,s.html Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
asia2019.04.28 12:54
Normalnie czytelnicy odnoszą się do zamieszczonego artykułu , taka jest istota portalu Normalnie to wszyscy rozumieją i przestrzegają przyjętych zasad. W twoim wypadku widać wyraźnie zaburzenia maniakalne , psychiczne. Zamiast tracić czas na klepanie ciągle tego samego ,od którego dostałeś ewidentnie pomieszania zmysłów, skorzystaj z pomocy lekarzy Jeżeli nie zrozumiesz , będę ci tą radę przypominać
Jestem w Kościele2019.04.28 18:43
Ja tu widzę, że to gej zaatakował księdza.
andrzejhahn32019.04.28 10:45
frondpwscy dziennikarze znowu na prochach ..czy nie lepiej byloby dla was zbadac sie psychiatrycznie
Jestem w Kościele2019.04.28 18:44
A Tobie pójść na spacer?
"Murzynek Bambo w Afryce mieszka"2019.04.28 10:20
Za górami, za lasami, pewien mężczyzna zachorował na raka, i pewna kobieta od lat cierpiała na… Tak zaczynały się 50 lat temu czytanki w moim elementarzu.
To ciekawe ! 2019.04.28 10:04
„Miłosierdzie Boże to ratunek dla potrzebujących pomocy.” Naprawdę? To ja proponuję wierzącym przeprowadzić proste badanie – nic więcej nie robić tylko modlić się przy osobie duszącej się przy zadławieniu. Proszę też opublikować wyniki badań.
Andrzej2019.04.28 10:00
Mojego znajomego Turka uzdrowił Allach, a najczęściej ludzi uzdrawia Budda. Jak to wytłumaczyć, czy istnieje więcej Bogów?
Jarek2019.04.28 10:27
Allah i Budda nie uzdrawiają tylko zwodzą i terroryzują. Ilu chrześcijan prześladowali i mordowali ich wyznawcy i wciąż to robią !
Andrzej2019.04.28 10:38
To nie artykuł o prześladowaniu chrześcijan pisz na temat
Jarek2019.04.28 10:48
To jest odpowiedź na twoje pytanie. Czy istnieje więcej bogów ?
m\305\202ode 2019.04.28 12:43
Buddysci prześladowali chrzescijan? Ilu mordowali i prześladowali chrześcijanie? Odpowiadam - miliony Tu masz odpowiedź ilu jest bogów.
andrzejhahn32019.04.28 11:18
typowy katolicki kretyn nikt tyle zla nie wyrzadzil ludzkosci co zbrodniczy kosciol katolicki i jego wyznawcy..............nim piszesz komentarz to wpierw sie doucz nieuku katolicki
Filozof2019.04.28 9:47
Dlaczego bóg nie uzdrawia dzieci chorych na raka? W ogóle, dlaczego zsyła na małe dzieci cierpienie? Podobno wszystko jest częścią jego boskiego planu. Taki bóg nie zasługuje na szacunek.
Jestem w Kościele2019.04.28 18:41
Pisząc takie rzeczy w ogóle nie znasz Boga to skąd wiesz na co zasługuje...