07.06.20, 18:15Fot. EU2017EE Estonian Presidency via Flickr, CC BY 2.0 / Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej via Flickr, CC 0

,,Drogi Władku...''. Pocałunek śmierci Tuska

Wygląda na to, że Donald Tusk postanowił nieco zaszkodzić liderowi PSL, który weźmie udział w wyborach prezydenckich. Były premier na twitterze napisał dziś:

Drogi Władku @KosiniakKamysz, masz pełne prawo do satysfakcji i dumy z naszych wspólnych ośmioletnich rządów”.

Komentarz Tuska pojawił się po wypowiedziach Kosiniaka-Kamysza, w których ten krytykował Platformę Obywatelską:

PiS też ma jeden program: wykończyć Platformę. Oba obozy wzajemnie się nienawidzą, ale żyć bez siebie nie mogą. One nie zagwarantują zakończenia wojny polsko-polskiej”.

Paweł Rybicki na twitterze skomentował:

Tusk złożył pocałunek śmierci Kosiniakowi-Kamyszowi”.

Piotr Semka pisze z kolei:

Pocałunek śmierci? Nie. Po prostu Tusk mściwie reaguje na odcinanie się Kosiniaka od podwyższenia wieku emerytalnego. Coś w rodzaju <<nie wyprzesz się naszego ośmioletniego związku>>”.

Kosiniak-Kamysz postanowił nie pozostawać dłużny i odpowiedział Tuskowi:

Donaldzie, najbardziej dumny jestem z rocznych urlopów rodzicielskich, Karty Dużej Rodziny i - wiadomo – kosiniakowego”.

Dalej napisał:

Nie jestem jednak bezkrytyczny wobec tamtych 8 lat i wyciągnąłem z nich wnioski. Pozdrawiam z Podkarpacia”.

Cóż, od przeszłości Kosiniak-Kamysz nie ucieknie.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Henryk2020.06.8 18:29
Prawdę zwycięstwa, w prezydenckich wyborach rozstrzygał totalny kauzyperda, na lewej flance, ... w budce z tuleją, szukając sensu w fusach, w farforowej filiżance! Mysz z siniakiem, na zająca wystawiony, na wsi i WSI, zbierać będzie plony! Jak krecik w bajeczce, dżdżownice łapać będzie, a na finiszu kampanii, złoży totalnym w ofierze, to wierzchosławickie, do grobowej deski, z totalnymi przymierze. Tuska sfora, hołd mu odda, ....i PO chwili,... do wora, a wór do jeziora!!!
rozmowa dziada PO z dziadygą PO2020.06.8 11:52
mój tygrysie to gra wstępna, był Pocałunek Bąka z Zoppot, a teraz zgodnie zasaa gry POlitycznej - TYgrysie dawaj TUPY
liszaje od Bąka z Zoppot2020.06.8 10:43
buzi tygrysku
Hanys672020.06.8 10:16
I tak właśnie lekarz z Krakowa udający chłopa ze wsi zakończył kandydowanie :-) +++ A swoją drogą dziwię się polskiemu chłopstwu, że daje się tak manipulować kryptokomuchom z "psl"
ABA2020.06.8 8:00
Tusk to już polityczne zero. Zostały mu tylko wspomnienia, jak widać. Obyśmy doczekali postawienia tego niszczyciela Polaków i Polski przed sądem!!!
ryszard2020.06.8 6:56
Obydwaj o mentalności dzieci grających w czarnego Piotrusia,
Japa2020.06.7 23:32
Z kogo ten król Unii ( były) robi idiotę ?Z siebie , z nas , czy z Kosiniaka .Dla mnie poszedł w ślady "Bolka " .Zamiast siedzieć cicho , bo u nas czeka go conajmniej jaki Trybunał , wyglasza swoje mądroci publicznie.Ej pasnie Donaldzie .Coś mi się widzi ,że Pan za Ojczyzną nie tęskni . Chyba ,że Pan zmienił Ojczyznę .Na Ojczyznę dziadka ..A aaaa ...to co innego....
gość2020.06.7 20:54
Andrzej Duda – doktor nauk prawnych. Mój kandydat w wyborach na Prezydenta Polski. Blisko społeczeństwa, blisko nas, spontaniczny, pragnący pięknej i dumnej Polski. Myslący o Polsce! Chcę takiego prezydenta na kolejne 5 lat! Pilnować wyborów.
Henryk2020.06.7 20:31
Lis POprawny,Kosiniak z Kamyszem w jednym, z zielono,tęczowym,arbuzowym kolorycie, udał się do Brukseli,po instrukcje, by ratować okrągłostołowe zdobycze. Donek ze sztabem szyderców, targowickich konfederatów,plan wysupłał taki: Gośkę wystawimy na zająca, a na kandydata Kosiniaka! Na Gośkę nie zagłosują kłosy, niech w łany się wsieje nasz kąkol polny, pozbiera kłosy,no i z tego będą głosy! Dwa procenty nam brakuje, więc Gośka niech się plącze,głuPOty produkuje, a nasz kąkol, łanowy bohater, tygrys na uwięzi,zapoluje na puszczy o brakujące głosy! Jadąc z Czarnkowa do Trzcianki, ujrzałem na banerach znajome POtwarze, Kidawę z Bosakiem w kolorze baneru Prezydenta A.Dudy. Pewnie PO to,by się przyPOmnieć wyborcom, że myśmy są też tacy,z tej samej gliny,w tym samym kolorze,w tej samej tonacji i tej samej gracji. Wyborcy Andrzeja Dudy,jesteśmy POdobni, Waszych głosów chcemy, tym kolorytem wkradamy się w obóz Prezydenta, by głosy wykraść,osłabić konkurenta! Nasz lis POprawny,w barwach baneru jest odmienny, kontynuator okrągłego stołu,bez tęczowej aureoli, na Tuska chlebie,ryje w polskiej glebie! POliczyli głosy,jak oka w rosole, musimy zniechęcić do wyborów przeciwnika, a my pójdziemy wszyscy, wyznawcy tęczy i kameleonów! Cel nasz jest prosty,narzędziem POlityka, destrukcja,intrygi,oszczerstwa,kłamstwa, by cel osiągnąć,a cel uświęca środki, zrobimy wszystko,by przejąć budżetowe środki! Nie na próżno,Gośka tyle wpadek zaliczyła, by nic z tego nie wyszło, wspiera tym chwytem,naszego koalicjanta, kontynuatora okrągłego stołu, by dorwać się znowu do rosołu!!! Nasz lis-tygrysek w kameleona skórze, według naszych wieszczy, mamiąc na wsi,POtrzebne głosy zwojuje, pije z totalnymi z buraka soki, a POtem tyłek w troki! Gośkę z konia wysadzono, Rafałka nadzieję głupców, na kandydata wstawiono, by facjatę POkrętów wsród ludu i mało rozgarnietych fanów, na nowo pucowano! Piniyndzy ni ma,nadal niy byndzie, bo PIS wszystko rozdał,lament będzie taki! Bądź mądry przed szkodą,pójdź na wybory, zagłosuj na Andrzeja Dudę, bo ujadacze z tefałena, użyją wszystkich ceregieli, by wyjść na swoje w wyborczej niedzieli. Nie siedź na tyłku,rusz głową,zrób trzy kroki, pomóż dziadkowi babci,by Polska była Polską, wrzuć do urny głos, tak ważny,jak każdy kłos!!!
wolodia2020.06.7 20:29
Żygać się chce. UUUUURRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zatroskany2020.06.7 20:25
Nie ma żadnej wojny Polsko Polskiej, jest walka dobra ze złem. Panie Kosiniak.
PO to samo zło !2020.06.7 20:25
Wart Pac pałaca !
zbych2020.06.7 20:21
ANDRZEJ DUDA to się uda 2020
kibic2020.06.7 20:15
Tusk nie musi całować , zatruwa na odległość !!!
Topek2020.06.7 19:30
Duduś ma za to poparcie wszystkich księży pedofilii, biznesmena Rydzola i Głodzia z chorobą filipińską
fekaliowy rafalek2020.06.7 19:14
pomatolstwo to zdrajcy….zlodzieje …poubeckie odpady ….hamy z ubeckiego pomiotu…brukselska zgnilizna
romak2020.06.7 19:01
Kosiniak i Tusku gorsi są od nazistów.
Znajdz laske juz dzis2020.06.7 18:54
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.paniedzis.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
matis892020.06.7 18:43
Pocałunek śmierci to byłby jakby Tusk ujawnił prawdę że PO i PIS to bracia, jedna rodzina, ta sama partia i realizują dokładnie te same masońskie i satanistyczne projekty.
anonim2020.06.7 19:09
Uj, uj, uj... ach ta niezłomna Konfa... Product of CCCP w wersji czystej... Chociaż nie wiem... może bardziej Mosad niż NKWD... Ale tam, wujek Putin i bracia z Izraela deklarują nieustanną owocną współpracę, zaś Konfa wujka Putina ogromnie ceni, chociaż deklaruje, że Żydzi: fuj. W każdym razie mnie ekonomiczne rozwiązania Janusza polskiej polityki jako żywo przypominają "Ziemię obiecaną", obecnie w v. 2.0 i skutkiem ich zastosowania będzie to co Konfa w najczarniejszych scenariuszach przypisuje skutkom zastosowania ust. 447 JUST.
fekaliowy rafalek2020.06.7 19:12
pomatolstwo to zdrajcy….zlodzieje …poubeckie odpady ….hamy z ubeckiego pomiotu…
katolicka kretynizacja polski 2020.06.7 18:28
ten brudas i flejtuch obsypany łupieżem i kocią sierścią, ten pseudointeligent żoliborski mówiący „proszę panią” i „pani doktór”; to zero i ta miernota zafascynowana komunistycznym profesorkiem Ehrlichem; ta ćwiara mająca drukowany internet; ten tłumok bez prawa jazdy i karty płatniczej; ta łajza w brudnych, cuchnących, rozłażących się, przekrzywionych butach; ten oblech z tym jego kałdunem; ten zbawca narodu, który na ulicy i w sklepie ostatnio był sam 30 lat temu; ten śmierdzący tchórz pod ochroną kilkunastu ochroniarzy eks-gromowców; ten socjopata nienawidzący wszystkiego i wszystkich za swoje nieudane, beznadziejne życie z mamusią – to wszystko dobiega końca. Na szczęście dla tego nieszczęsnego kraju.
anonim2020.06.7 18:36
Nieodrodny synu producentów "soku z buraka", PRZEMÓWIŁEŚ...
ABA2020.06.8 7:55
On nie przemówił, on bluzgnął szatańskim bełkotem, jak zwykle zresztą. To niepojęte, ile nienawiści może się mieścić w opętanym mózgu i sercu!
M.a2020.06.7 18:37
Przecież to jest mowa nienawiści o którą nas posądzacie. Skąd w Panu tyle jadu? Sam sobie Pan szkodzi takim zachowaniem.
Wyrocznia2020.06.7 19:08
Bękarcie zamilcz !!!!
fekaliowy rafalek2020.06.7 19:12
pomatolstwo to zdrajcy….zlodzieje …poubeckie odpady ….hamy z ubeckiego pomiotu…beukselskie szmaty...
Przymule bez szkoły2020.06.7 20:46
Znowu nie obciągnąłeś partnerowi z rana i zły humorek się wkradł ?
ABA2020.06.8 7:51
Bezsilna szczujnia bluzga żółcią i pomyjami, to znaczy, że polskie sprawy idą coraz lepiej. W końcu szczujnia sama się udusi od nadmiaru żółci i nienawiści, która poraziła rozum. Miłosierny Boże, zniszcz demoniczną nienawiść i spraw, żeby Jarosław Kaczyński, prawdziwy mąż stanu, jak najdłużej prowadził nam polskie sprawy. Obdarz go zdrowiem i pomyślnością!!!!
Monika z lewackiej televizji2020.06.8 9:14
Ja nie wiem czytam artykuł ze zrozumieniem a ten komentarz miał być zamieszczony chyba pod innym czy piszący go nie rozumie co czyta ?
Glaudiusman2020.06.7 18:26
Te osiem lat wspólnych rządów to powód do wstydu i hańby. Przekazanie Rosjanom prowadzenie zbrodni smoleńskiej, podpisanie umowy zdradzieckiej na dostawę gazu z Rosji, pozwolenie rozlicznym mafiom polskim i zagranicznym na grabież majątku narodowego, leżenie na płasko przed Niemcami, Rosjanami i UE, zamiast danie im solidnego kopa. Liczy się nasz kraj a nie obcy albo jakaś tam paskudna UE. To tylko niektóre ze skandalicznych, zdradzieckich i targowickich spraw tej szajki przestępców.
Andrzej2020.06.7 18:38
Jaka zbrodnia była w Smoleńsku? Bo chyba nie mówisz o wypadku samolotu, który rozbił się na skutek brawury i presji na pilotach?
anonim2020.06.7 19:22
Ach, jakie tam na Wschodzie mają brzozy... z żelaza... To nawet ówczesny prezydent Komorowski zwany "bulem" lub "bredzisławem" potwierdził, mówiąc niedługo przed tym "wypadkiem", że "sprawę Kaczyńskiego mają załatwioną" (tak mniej więcej). Oczywiście całe dochodzenie "po" było dokonane z zachowaniem wszelkich standardów światowych - które to standardy sobie można obejrzeć w ramach zapoznawania się z filmowymi dokumentami o dochodzeniach w sprawach katastrof lotniczych na świecie - czego dowodem może być np. posłanie przez p. Kopacz ekipy archeologów na miejsce "wypadku". Pan Święczkowski zadał wtedy niezwykle interesujące pytanie: "Pojechali tam szukać dinozaurów?"
Dam2020.06.8 8:17
Archeolodzy akurat znają się na wykopywaniu rzeczy tak, żeby ich nie uszkodzić, więc byliby tam przydatni. Już lepiej byś powiedział, jaką funkcję w komisji Macierewicza robiła pani instruktor nurkowania. Chociaż właściwie jest to odpowiednia osoba dla komisji, która ciągle sięga dna.
GSO2020.06.7 22:43
Pamiętam poploch po dojściu Piechocinskiego kiedy Rosja przez Polske chciala magistrale gazowa puścić na zachodnia Ukraine. Piechociński miał zaplacic za poparcia???? heheh
ABA2020.06.8 8:05
No i wspólnie ukradli Polakom miliardy z OFE i podwyższyli wiek emerytalny. Piękne zasługi, nie ma co. Kosiniak wolałby zapomnieć, a ten mu publicznie przypomina wspólne łajdactwa. Czy chodzi o to, żeby zwiększyć poparcie czaskowskiemu?