21.12.14, 16:48fot. instagram.comeltonjohn

Elton John doczekał się wreszcie „przyjaznego” prawa i poślubił swego partnera

Wcześniej znany brytyjski wokalista żył przez wiele lat z kanadyjskim reżyserem Dawidem Furnishem na podstawie zawartej umowy partnerskiej. Od marca br. w Anglii i Walii umożliwiono osobom homoseksualnym zawieranie „związków małżeńskich”, których w świetle prawa nic nie odróżnia od klasycznych małżeństw zawieranych między kobietą i mężczyzną.

Elton John to niewątpliwie jeden z najważniejszych lobbystów na rzecz zmiany „dyskryminujących” związki homoseksualne przepisów. Swój „ślub” homoseksualni artyści zaplanowali na przedświąteczną niedzielę.

Honorowymi gośćmi dwaj synowie Johna i Furnisha - Zachary i Elijah.

Biedni ci synowie, który ojcowie dają taki przykład życia. Jak pisał św. Paweł – mężczyźni współżyjący ze sobą Królestwa Bożego nie oddziedziczą. W tej sprawie od czasów św. Pawła nic się nie zmieniło i nie zmieni.

Ra/BBC, Natemat.pl

Komentarze

anonim2014.12.21 16:54
@Krzysiek! Where are you?? Czekamy na pean!!!! Ech... No cóż... Zaczynamy bez Ciebie... Up with the revolution!!! :DDD
anonim2014.12.21 17:26
ohyda.opodatkowac ich 3x tyle i haracz na rodziny wielodzietne nich płaca a nie ...
anonim2014.12.21 17:29
Nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm. Jest homofilia tak jak nie ma pedoseksualizmu tylko jest pedofilia. Rewolucje zaczynają się od języka ...
anonim2014.12.21 17:42
Pedalski wampir.
anonim2014.12.21 17:42
@Sylabariusz Wróci. On jest jak bumerang - wyrzucony wraca.
anonim2014.12.21 18:24
@MaA ------------------------------------------------------------------------------- "to lubie, ten zapaszek katolickiego milosierdzia z okazji zblizajacych sie swiat." ----------------------------------------------------------------------------- Uderz się wreszcie we własne piersi!! Mam Ci przypomnieć jak Ty wyzywałaś, obrażałaś, lżyłaś, insynuowałaś?? Co Ty w ogóle sobie wyobrażasz?? Uważasz, że jeśli nie jesteś osobą wierzącą, katoliczką, to wszelkie normy ETYCZNE i kultury Cię nie obowiązują??? Cóż za hipokryzja!!! Cóż za obłuda!! Podkreślę raz jeszcze... Wybitnie żałosne... Ludzie Twego pokroju jedyne na co są w stanie się zdobyć, to wytykanie błędów osobom wierzącym (no bo przecież niewierzący to są w ogóle nieskazitelni i "cacy")!! Wtedy, aby taki błąd wytknąć, to i na gdzieś kiedyś zasłyszane Miłosierdzie można się powołać, i na gdzieś kiedyś przekartkowaną Ewangelię... Jeśli czytałaś kiedykolwiek Ewangelię, to zapewne znasz ów fragment o cudzołożnicy... Jesteś pewna, że pierwsza możesz rzucić kamieniem??
anonim2014.12.21 19:31
@AnitaF Homofob to jak rozumiem ktoś kto z nieuzasadnionych powodów boi się ludzi. Ja wiem czemu się niektórych boję. Na przykład - bo kłamią i wprowadzają siłą "tolerancyjny" świat w którym prawo do głosu mają tylko im podobni.
anonim2014.12.21 19:35
http://wmeritum.pl/usa-homoseksualny-dzialacz-aresztowany-za-pedofilie/ https://www.youtube.com/watch?v=BDmOfWx19-w http://www.iol.co.za/news/south-africa/lesbian-couple-guilty-of-gruesome-murder-1.270415 itd. itp.
anonim2014.12.21 19:38
@hucpa Że zacytuję ponownie "klasyka"... "Gwizdam na Ciebie NAMOLNY, UPIERDLIWY, balonowy głupku". Zachowuj sobie tych kopii ile dusza zapragnie... Z ich i tak nic nie wynika... Li tylko Twoje chore, fanatyczne rojenia i imaginacje... BUHAHAHAHAHAHA Pozdrawiam.
anonim2014.12.21 20:08
Zboczeńcy się "żenią". Nie jest to normalne bo wynika z nieprawidłowego pociągu seksualnego. Śmiać się, czy płakać? Obrzydliwe jest życie intymne pedała, lecz póki nie wkraczało w obszar normalnych ludzi, to pal ich licho, ale "małżeństwo", adopcja dzieci ma już wymiar społeczny. Trzeba więc przeciwstawiać się tym gównianym zwyrodnialcom.
anonim2014.12.21 21:53
Czy ktoś może powiedzieć, dlaczego ci dwaj, kochający się mężczyźni, postępują źle? Jeden powód :)
anonim2014.12.22 0:01
@MaA Dobrze wiesz, co miałem na myśli... Nawiązałem stricte do Twych wcześniejszych, WULGARNYCH, PRYMITYWNYCH, NACECHOWANYCH SŁOWNICTWEM RYNSZTOKOWYM, wypowiedzi o Posłance Pawłowicz... Już wcześniej wskazywałem na Twą hipokryzję i obłudę... Innym wytykasz, iż pałają agresją, nienawiścią, a sama czynisz to samo... I jeszcze uważasz, że Tobie wolno, bowiem nie jesteś katoliczką, osobą wierzącą... I śmieszne to, i straszne... Kolejne, wybitnie ŻAŁOSNE tłumaczenie z Twej strony. Choćby katolik, ten konkretny, powiedział najohydniejszą potworność, bardzo boleśnie zranił, ukrzywdził drugiego człowieka, to nie znaczy to jeszcze, że Ty, czy ja, mamy odpowiadać DOKŁADNIE TYM SAMYM!!! A Ty niestety to czynisz!! Cały czas tkwisz w tym błędnym schemacie!! Posłance Pawłowicz zarzucałaś brak kultury, chamstwo, prostactwo, a sama prezentowałaś DOKŁADNIE TO SAMO!! Wtedy argumentowałaś to w żałosny sposób - bo Pawłowicz jest osobą publiczną, to jej nie wolno, zaś Tobie, która nie jesteś osobą publiczną, wolno za to wszystko... Teraz... Owszem, NIENAWISTNA wypowiedź użytkownika, katolika!! Naprawdę tego nie neguję! Z równą mocą to potępiam! Podobnie jak potępiam zachowanie Pani Pawłowicz! Ale dokonuje się między nami istotna różnica! Ja nie zniżam się do tego poziomu i nie odpowiadam DOKŁADNIE TYM SAMYM!! Ty to czynisz! I czynisz przy tym z siebie hipokrytkę! Jemu to nie wolno zachowywać się paskudnie, bowiem tym razem, to akurat katolik (już nie osoba publiczna), zaś Tobie, ponownie, WOLNO, bowiem katoliczką NIE jesteś, i "jakieś tam" Miłosierdzie Cię nie obowiązuje. Cóż z tego, skoro słusznie wskazałem, że obowiązują Cię jednak pewne normy etyczne, normy kultury, które wynosi się z domu... A hipokryzja i obłuda objawia się właśnie w tym, że innym zwracasz uwagę, mieszasz z błotem, doszczętnie potępiasz, a sama, choć zachowujesz się DOKŁADNIE TAK SAMO, jak te osoby, usprawiedliwiasz w przedziwny i absurdalny sposób. Z braku argumentów zdecydowałaś się ponadto mnie obrazić... Cóż... Spodziewałem się tego. Widać nie jesteś w stanie zdobyć się na wyżyny rozważań intelektualnych, na chociaż przyzwoity poziom merytoryki, a potrafisz li tylko wyzywać innych od kretynów i mieszać dodatkowo do sporu rodziców. Powiem krótko, acz dobitnie, bo mnie zirytowałaś... Od moich rodziców to się... odpierwiastkuj. Ja współczuję Twoim, że nie wpoili swemu dziecku podstawowych norm kultury, norm etycznych, zasad... Jedną z takich podstawowych zasad jest właśnie to, że na zło nigdy nie warto odpowiadać złem, ale zwyciężać je dobrem! Kolejną jest to, że każdemu należny jest szacunek, niezależnie od tego jak wiele błędów popełniła dana osoba!!
anonim2014.12.22 0:31
Stare pryki
anonim2014.12.23 13:12
Brak homomałżeństw czy homoadopcji w jakimkolwiek kraju to nie jest dyskryminacja ani tym bardziej "nieprzyjazne" prawo. Do AnityF, MaA i Astara: Jeśli myślicie, że jak scalicie tolerancję z akceptacją to jesteście w błędzie. Krytykowanie postulatu homomałżeństw lub homoadopcji NIE JEST przejawem nietolerancji ani homofobii. Ale wam, betony, to mówić w tej sprawie jak do drzewa.
anonim2014.12.27 18:45
@Volan Legalizacja homomałżeństw nie przyniosła żadnemu z krajów jakichkolwiek negatywnych skutków. Do tego wszelkie badania pokazują, że adopcja dzieci przez pary homoseksualne nie wywiera żadnych negatywnych skutków innych niż związanych ogólnie z adopcją. To, że mimo to walczycie z nimi świadczy o waszej nietolerancji i uprzedzeniu