22.04.19, 13:00

Gdy Pan powróci... z Dzienniczka św. Faustyny

Fragment "Dzienniczka" św. Faustyny dotyczący ponownego przyjścia Pana Jezusa na Ziemię, czyli o Apokalipsie!

83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

82. Nie pozwolę się tak pochłonąć wirom pracy, aby zapomnieć o Bogu. Wszystkie wolne chwile spędzę u stóp Mistrza utajo­nego w Najświętszym Sakramencie. On mnie uczy od najmłodszych lat.

635 Dzień 25 marca. (...) ja dałam Zba­wiciela światu, a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyj­dzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. O, on dzień jest straszny.  

Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania; jeżeli ty teraz mil­czysz, będziesz odpowiadać w on dzień straszny za wielką liczbę dusz. Nie lękaj się niczego, bądź wierna do końca, ja współczuję z tobą.

686 + Wrzesień. Pierwszy piątek. Wieczorem ujrzałam Matkę Bożą, z obnażoną piersią i zatkniętym mieczem, rzewnymi łzami płaczącą, i zasłaniała nas przed straszną karą Bożą. Bóg chce nas dotknąć straszną karą, ale nie może, bo nas zasłania Matka Boża. Lęk straszny przeszedł przez moją duszę, modlę się nieustannie za Polskę, drogą mi Polskę, która jest tak mało wdzięczna Matce Bo­żej. Gdyby nie Matka Boża, na mało by się przydały nasze zabiegi.

687 W pewnej chwili, kiedy przechodziłam korytarzem do kuchni, usłyszałam w duszy te słowa: Odmawiaj nieustannie tą koronką, której cię nauczyłem. Ktokolwiek będzie ją odmawiał, dostąpi wiel­kiego miłosierdzia w godzinę śmierci. Kapłani będą podawać grzesz­nikom jako ostatnią deskę ratunku; chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko zmówi tę koronką, dostąpi łaski z nies­kończonego miłosierdzia mojego. Pragnę, aby poznał świat cały mi­łosierdzie moje; niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufa­ją mojemu miłosierdziu.

699 W pewnej chwili usłyszałam te słowa: Córko moja, mów światu całemu o niepojętym (138) miłosierdziu moim. Pragnę, aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrz­ności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św., dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar; w dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łas­ki; niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grze­chy jej były jako szkarłat. Miłosierdzie moje jest tak wielkie, że przez cala wieczność nie zgłębi go żaden umysł, ani ludzki, ani anielski. Wszystko, co istnieje, wyszło z wnętrzności miłosierdzia mego. Każda dusza w stosunku do mnie rozważać będzie przez wiecz­ność całą miłość i miłosierdzie moje. Święto Miłosierdzia wyszło z wnętrzności (139) moich, pragnę, aby uroczyście obchodzone było w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego.

848 Wtem usłyszałam glos podczas odmawiania tej koronki: O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę, wnętrzności miłosierdzia mego poruszone są dla odmawiających tę koronką. Zapisz te słowa, córko moja, mów świa­tu o moim miłosierdziu, niech pozna cała ludzkość niezgłębione mi­łosierdzie moje. Jest to znak na czasy ostateczne, po nim nadejdzie dzień sprawiedliwy. Póki czas, niech uciekają się do źródła miłosierdzia mojego, niech korzystają z krwi i wody, która dla nich wytrysła. O dusze ludzkie, gdzie się schronicie w dzień gniewu Bo­żego?

1731  (93) Dziś zbudziła mnie wielka burza, wicher szalał i deszcz, ja­koby chmura była oberwana, co chwila uderzały pioruny. Zaczę­łam się modlić, aby burza nie wyrządziła żadnej szkody; wtem usły­szałam te słowa: Odmów tę koronkę, której cię nauczyłem, a burza ustanie. Zaraz zaczęłam odmawiać tę koroneczkę i nawet jej nie skończyłam, a burza nagle ustała i usłyszałam słowa: Przez nią uprosisz wszystko, jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne z wolą moją.

1732. Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.

św. Faustyna

 

Komentarze

gośka2019.04.23 18:58
to jest symbolika naszej śmierci...ostatniego oddechu..kiedy jeszcze można zawołać Boże! ratuj!...wtedy jest ostatnia szansa na Miłosierdzie...podczas umierania wpada się w czerń, do tyłu...dusza z ciała wychodzi...później podróżuje tunelem do tunelu Sądu...później krótki Sąd Boga i Szatana....i piekiełko
to ja2019.04.23 20:18
Jesteś lepsza od Stevena Kinga
koles2019.04.22 20:24
Wybierając pomiędzy fragmentem "Dzienniczka" św. Faustyny dotyczący ponownego przyjścia Pana Jezusa na Ziemię (Apokalipsy???), Zdecydowanie wybieram ta zapisaną w Biblii. W Biblii jest mowa o innych znakach poprzedzających parzyście Pana Jezusa na Ziemie.
psychopata słowiczek poznański jest oszustem2019.04.22 17:28
Obleśny SŁOWICZKU POZNAŃSKI zmieniający płeć i nicki 30 razy w tygodniu. Ameby z "redakcji" frondy mają na ciebie głęboko wyjjjeebane podobnie jak na twojego kumpla Nowaka :) Nie podałoś swojego nazwiska ukradłoś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie kłamstwa piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 16:15
Bardzo szybko się okazało, że Dumny Gej nie jest w Polsce, jest zwyklym najętym nieźle zorganizowanym choć bardzo głupim trollem. Ale to nie to jest najgorsze, Fronda 'katolicka" strona daje mu nieograniczone pole do popisu. Warto się zastanowić; dla kogo Fronda pracuje. Może Fronda ma odwagę by na to odpowiedzieć. Urzędy dzisiaj są zamknięte, ale CIEBIE ZŁODZIEJU W POLSCE NIE MA, więc o tym nie wiesz. TEN Dumny Gej to nie tylko ZŁODZIEJ, ale to zwykly TROLL kremlowski ! CIEBIE ZŁODZIEJU W POLSCE NIE MA ! PODAJ SWOJE NAZWISKO ZŁODZIEJU !
psychopata słowiczek poznański jest oszustem2019.04.22 15:58
Obleśny SŁOWICZKU POZNAŃSKI zmieniający płeć i nicki 30 razy w tygodniu. Ukradłeś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie kłamstwa piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 15:48
Dumny Gej Urzędy dzisiaj są zamknięte, ale CIEBIE ZŁODZIEJU W POLSCE NIE MA, więc o tym nie wiesz. TEN Dumny Gej to nie tylko ZŁODZIEJ, ale to zwykly TROLL kremlowski ! CIEBIE ZŁODZIEJU W POLSCE NIE MA ! PODAJ SWOJE NAZWISKO ZŁODZIEJU !
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 15:30
Dumny Gej Jesteś zwykłym złodziejem i oszustem. Masz moje nazwisko, podaj swoje złodzieju. Urzędy dzisiaj są zamknięte, ale ciebie złodzieju w Polsce nie ma, więc o tym nie wiesz. PODAJ SWOJE NAZWISKO ZŁODZIEJU !
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 15:40
To nie jest twoje nazwisko psychopato słowiczku. Ukradłeś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie paszkwile piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 15:09
Dumny Gej Jesteś zwykłym złodziejem i oszustem. Masz moje nazwisko, podaj swoje złodzieju. PODAJ SWOJE NAZWISKO ZŁODZIEJU !
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 15:07
To nie jest twoje nazwisko psychopato słowiczku. Ukradłeś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie paszkwile piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 15:05
Dumny Gej jest złodziejem i oszustem. Dumny Gej jest złodziejem i oszustem. Dumny Gej jest złodziejem i oszustem. Dumny Gej jest złodziejem i oszustem. Masz moje nazwisko, podaj swoje złodzieju.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 15:25
To nie jest twoje nazwisko psychopato słowiczku. Ukradłeś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie paszkwile piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
Jestem w Kościele2019.04.22 14:46
Przy powrocie Pana Jezusa grzesznicy będą błagać o miłosierdzie.
IskraWyszłaSpodKołtuna2019.04.22 14:40
Tak kończą kobiety, które w życiu prania nie zrobiły, ani nie przytuliły własnego dziecka do piersi. Na mózg rzucił się jezusek i nieszczęście gotowe.
Jestem w Kościele2019.04.22 14:44
Nieszczęsny to Ty jesteś. Po Twoim wpisie widać to w całej rozciągłości.
abc2019.04.22 15:00
Niewiele wiesz na temat siostry Faustyny i piszesz głupoty.Twoja prowokacja nic nie da.
Wielki Piątek. Posąg Matki Boskiej na Sri Lance...2019.04.22 13:58
W Wielki Piątek posąg Matki Boskiej na Sri Lance, w Katukurundzie (Kalutara), w kościele św. Filipa Neriego, zapłakał krwawymi łzami • Diakon Nick Donnelly pisze w mediach społecznościowych 21 kwietnia, że ,,teraz wiemy dlaczego". Zdjęcia zostały opublikowane na reddicie 20 kwietnia przez ,,u/Adrianrj101". W Niedzielę Wielkanocną seria eksplozji dotknęła Sanktuarium św. Antoniego w Kotahenia (Colombo), kościoła św. Sebastiana (Negombo) i kościoła ewangelickiego (Batticaloa) oraz pięciu hoteli na Sri Lance. Zginęło ponad 200 osób. Gloria.tv
Marian2019.04.22 13:36
Ja mysle ze Polska jest karana przez Boga za to ze dala zydom schronienie.Marze ze gdyby ich w koncu przepedzic to zaczely by sie dla nas lepsze czasy.To narod przeklety
Katolik2019.04.22 14:33
Polacy też mordowali Żydów pseudo katoliku
Marian2019.04.22 14:37
Pewnie paru zabili ale duzo za malo .Nie da sie jednak porownac z wina zydow wobec polakow.Nas zydzi zamordowali ok.1,5 mln.
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 13:27
Weronika Dębowska 06.04.2019 23:44 Szanowni Państwo, świadoma odpowiedzialności prawnej za treść niniejszej wiadomości oświadczam, że posiadam dowody mogące wykazać iż piszę prawdę, pragnę Państwu uświadomić iż ta zbiórka jest oszustwem. Pani która założyła te zbiórkę tydzień temu założyła podobną, w momencie gdy Mikołaj dostał dom. Jego nowy pokój został wyposażony moim i mojej partnerki kosztem, ale za zakupione rzeczy nic do nas (ani do Mikołaja nie trafiło). Mikołaj znalazł awaryjny dom, dostał wikt i opierunek, korepetycje i wsparcie psychologiczne oraz psychiatryczne. Ale zrezygnował z niego i teraz znów szuka 'wsparcia'. Dodatkowo Mikołaj nie został wyrzucony z domu przez rodziców katolików - jego matka i ojciec są protestantami, a on sam wyprowadził się z domu w lutym tego roku, po tym jak w styczniu ukończył 18 lat i uznał, że będzie sobie radził sam. W niemal każdym zdaniu jest nieprawdą. Przykro mi patrzeć, że wpłacacie Państwo pieniądze na konto kobiety, która wyzyskuje Mikołaja.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 14:47
Takie bajki może swojej babci wciskać. Zero dowodów i wszystko sprzeczne z rzeczywistością. To pewnie psychopata słowieczek, bądź inny psychol z frondy, który próbuje zaszkodzić Mikołajowi. To się nie uda, bo ludzie wciąż wpłacają, nie nabrali się na te farse :)
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 14:54
Jesteś zwykłym złodziejem i oszustem. Masz moje nazwisko, podaj swoje złodzieju. Urząd podatkowy was złodziei dopadnie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 13:22
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już 10940zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
Uczciwy2019.04.22 14:26
Chyba w więzieniu zrobią z ciebie lalke
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 13:21
Z ostatniej chwili !! Zwryrodniały katolicki ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Ukasz2019.04.22 13:26
Do jakiej nienawiści ten ksiądz nawołuje? Nigdzie tego nie widać. Napadł go jakiś jakiś typ z telefonem w ręku, zaczął prowokować i ma jeszcze pretensje.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 14:42
Wyzywa ludzi od zboczeńców, szczuje przeciwko społeczności LGBT nienawistnymi wystawami w kościele. Za wszystko zapłaci z nawiązką.
Jestem w Kościele2019.04.22 13:38
Ten "rozmówca" wcale nie jest wiarygodny w kwestii tego co ksiądz powiedział. A tego co powiedział nie wiadomo, bo nie ma tego na nagraniu. Do nich nigdy nic nie trafia, wszystko przekręcają a potem oskarżają. Jestem gotów w ciemno założyć, że ksiądz niczego złego nie powiedział, bo po owocach ich poznacie. W końcu sam on przyznał: "mnie nie chodzi o to co jest złe, co jest dobre".
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 14:45
Kretynie zaślepiony katoideologią przecież słychać jak wyzywa chłopaka od "zboczeńców". To jest dla ciebie nic widać jakie siano ci kościół we łbie zrobił
Karol - człowiek, który podtarł się jeżem2019.04.22 13:49
W Hiszpanii w 1936 takich klechów traktowano krótko.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 14:45
Dać im palec to całą rękę urwą. Igrają z ogniem tolerancja wobec nich się kończy.
Jozin z Bazin2019.04.22 13:18
Ten czas nadchodzi, kiedy zobaczymy całym sobą Tego, którego świat dzisiejszy odrzucił. Jezu ufam Tobie, :)
Syfon2019.04.22 16:22
Nadchodzi, taaa.. do usranej śmierci
marianl2019.04.22 21:15
Coś mądrzejszego potrafisz?
Karol - człowiek, który podtarł się jeżem2019.04.22 13:04
Czy ona przypadkiem nie cierpiała na schizofrenię?
Ukasz2019.04.22 13:18
Nie.
Jozin z Bazin2019.04.22 13:21
to w twoim domu podcieracie się jeżem? gratuluje!!! to jakaś patologia, papier toaletowy się do tego używa :D
Jestem w Kościele2019.04.22 13:22
Nie miała schizofrenii, biedaku..
Jarek 2019.04.22 14:07
W oczach ludzi niewierzących , światowych święci byli niejednokrotnie uważani za szalonych.
jata2019.04.28 12:41
JAK NIC NIE WIESZ TO NIE ZABIERAJ GŁOSU