07.01.20, 07:20Screenshot Youtube - Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Grodzki chce kneblować usta dziennikarzom! ,,Gotowe są prywatne akty oskarżenia''

Tomasz Grodzki na wojnie z dziennikarzami. Mecenas Jacek Dubois poinformował na łamach „Gazety Wyborczej”, że przygotowane są już prywatne akty oskarżenia wobec osób, które rozpowszechniają „nieprawdziwe informacje, obrzydliwie pomawiają i które powinny zostać ukarane za zniesławienie Tomasza Grodzkiego”.

Redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania odpowiedziała:

To skandal, to kneblowanie ust dziennikarzom”

Adwokat marszałka Senatu poinformował też, że w trakcie wtorkowej konferencji prasowej przedstawiona zostanie lista nazwisk dziennikarzy oraz polityków, wobec których skierowane zostaną do sądu akty oskarżenia.

Dubois dodał, że chodzi głównie o dziennikarzy, ale także polityków. Przyznał, że jeden z aktów oskarżenia dotyczy dziennikarza Tomasza Duklanowskiego z Radia Szczecin.

Prof. Tomasz Grodzki na łamach „Wyborczej” zapowiedział:

We wtorek na konferencji prasowej obnażę kłamstwa i pokażę, że to nie jest atak na doktora Grodzkiego, który przez 36 lat lekarskiej praktyki nie miał najmniejszej sprawy o naruszenie etyki czy korupcję. To atak na polski Senat i funkcję marszałka”.

Według Doroty Kani, mamy do czynienia z absolutnym skandalem:

Pozywanie dziennikarzy za to, że ujawniają prawdę, pokazuje, jak marszałek Senatu chce uniemożliwić pisanie prawdy na swój temat. Zgłasza się coraz więcej świadków, którzy mówią o korupcji w szpitalu Grodzkiego. Materiały, które ukazują się w mediach, są bardzo dobrze udokumentowane. Nie może być tak, że Grodzki, zakładając sprawy karne, uniemożliwi dziennikarzom opisywanie prawdy”.

Jej zdaniem, działanie Grodzkiego dowodzi, jaki jet jego stosunek do wolności słowa.

dam/"Gazeta Polska Codziennie",Fronda.pl

Komentarze

B522020.01.7 20:18
to piękny wypadek POgan
Jestem z Białegostoku2020.01.7 17:24
Będzie podawać do sądu bo wie że czerwoni kolesie będą go bronić. Nie jest istotna prawda dla tzw wymiaru sprawiedliwości , tylko to skąd dany osobnik pochodzi. Dopóki w sądach będą zasiadać sędziowie mianowani przez komunistów, lub ich potomkowie, dopóty tacy ,,lekarze" będą z nas drwić. A PO działa tak, ulica, zagranica i ubecja.
orzech2020.01.7 11:44
Chciałbym tylko napomknąć że jak ofiary księży pedofili po 20 latach przypominały sobie o molestowaniu to na Frondzie był krzyk"dlaczego dopiero teraz !!!" ale jak sobie ludzie przypominają o łapówkach po takim samym czasie to jest ok i prokuratur powinna się tym zająć.To się nazywa hipokryzja (do kwadratu)
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.7 9:47
PiSowskie szmatławce i inne szczujnie propagandowe oferują 5000zł w zamian za kłamanie jakoby wręczało się koperty Grodzkiemu. A fronda coś pitoli o kneblowaniu😂
ceramik2020.01.7 8:49
Może i marszałek (tfu jasny gwint) Grodzki dopiero uczy się polityki, ale dywersją ma wyssaną z mlekiem kozy. To mamy PO zamiatane następne 4 latka.
Michał Jan2020.01.7 8:16
Jeżeli dziennikarz napisał, że ktoś oskarża Pana Marszałka o przyjęcie łapówki, to jest to próba kneblowania, ale jeżeli napisał, że Pan Marszałek brał łapówki, bo ktoś go o to oskarżył, to pozew mu się należy.
Dam2020.01.7 7:50
Coś na rzeczy może być, ponoć za oczernianie Grodzkiego dają 5 tysięcy. https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Tomasz-Grodzki-oczerniany.-Ktos-w-jego-imieniu-proponowal-lapowke-w-Szczecinie Źródło słabe, ale po PISie takich rzeczy się można spodziewać.
antydebil2020.01.7 13:07
Mam nadzieję chamie że odpowiesz za te pomówienia. Obyś musiał skorzystać z bezpłatnego leczenia konowale któremu odebrano rozum i na własnej skórze przekonał się jak wygląda prawda. Z całego serca ci tego życzę bo inaczej rozum nigdy ci nie powróci.
B522020.01.7 20:19
piątka jest tylko niema tego który by chciał dać
Wiesław Kaloryfer2020.01.7 7:38
A czy te 5 tys. za udokumentowanie sprawy też są dokumentowane?
Marian2020.01.7 7:33
Komisja Wenecka zostanie przyjeta przez Grodzkiego tylko z kopertami.Taki podobno jest protokol.
Marian2020.01.7 8:51
Radio Zet poinformowało o człowieku, który proponował 5000 zł aby były pacjent oskarżył Grodzkiego. PISobolszewia w natarciu.
Michał Jan2020.01.7 10:01
Na razie GW-bolszewia. Na razie jest informacja - niekoniecznie prawdziwa i nie wiemy, kto go naprawdę nasłał.