18.01.20, 09:55Screenshot Youtube - Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Grodzki w ,,Wyborczej'': Mam czyste sumienie. To operacja ,,Odzyskać Senat''

Moje sumienie jest czyste, a próbują fabrykować dowody. Do pana Tadeusza Staszczyka przyszedł człowiek, który oferował mu 5 tys. zł, żeby Staszczyk mnie oskarżył. Odmówił, więc teraz tego starszego pana się hejtuje” - mówi marszałek Senatu Tomasz Grodzki w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

Odnosząc się do stawianego mu zarzutu korupcji, Grodzki stwierdził, że spodziewał się tego, bo w przypadku lekarza jest to najprostszy sposób, jednak nie wiedział, „że to będzie aż tak brutalne, oszukańcze, haniebne”.

Marszałek Senatu przekonywał też, że te ataki bolą go wyjątkowo, ponieważ w 1998 roku był pierwszym dyrektorem na Pomorzu, który zaprosił do swojego szpitala prokuratora, aby ten opowiadał lekarzom, czym jest korupcja.

Zdaniem Grodzkiego mamy obecnie do czynienia z walką o wolną Polskę, która albo pozostanie w rodzinie cywilizacji europejskiej, albo pójdzie w ręce… dyktatury ze Wschodu.

Stwierdzał także:

To wszystko pojawiło się po moim wyborze na marszałka, więc to element operacji <<Odzyskać Senat>>. Ja nazywam ją Senatgate, bo zajmują się fabrykowaniem dowodów, których nie ma”.

dam/"Gazeta Wyborcza",PAP

Komentarze

Tomasz2020.01.19 0:36
Tylko ktoś o moralności bydlaka i świni może żądać w publicznym szpitalu od ciężko chorych ubezpieczonych pacjentów łapówek za należne im tam bezpłatne leczenie !
witold2020.01.19 0:23
To nie jest "odzyskac senat"tylko "oczyscic senat od lapowkarzy" pajacu.
Juliusz Cezar2020.01.18 17:27
POsiadam do zbycia 36 500 eleganckich KOpert.Cena 1$ sztuka.
Foster2020.01.18 12:02
Poseł i senator etatowy nie może prowadzić działaności zarrobkowej - tymczasem senator Karczewski będąc senatorem etatowym golił kasę w szpitalu na podstawie umowy o dzielo.(ok. 100 000 zł rocznie) i to latami. Dzisiaj powiada, ze to robił w dobrej wierze i nie wiedział, że to jest niezgodne z prawem. Jak to nazwać ?.
anonim2020.01.18 11:41
Oczywiście że chodzi o odzyskanie Senatu. Tylko pisowscy idioci, z oczami i uszami zatkanymi kursko-sakiewiczowo-karnowsko-ryudzykowym gó..em nie są w stanie tego ewidentnego dla średnio rozgarniętego przedszkolaka faktu zrozumieć i wylewają sączone im do uszu szambo np. na frondzie.
Urszula2020.01.18 10:35
"Były marszałek Senatu grozi pozwami posłom KO. Mówili, że wyłudził pieniądze Były marszałek Senatu, Stanisław Karczewski, jako senator zarobił ponad 400 tys. zł na płatnych dyżurach. Teraz grozi pozwami posłom Koalicji Obywatelskiej, którzy to nagłośnili." A to filutek. Jest zawodowym senatorem i z tego tytułu pobiera senatorską pensję, ale to mu nie przeszkadzało dorabiać w szpitalu będąc na bezpłatnym urlopie. Może tak teraz, pismatoły, dobierzecie się do skóry Karczewskiemu. To dopiero jest oszustwo. Jeśli dorabiał w szpitalu to nie miał prawa brać pensji senatorskiej. Złodziej i tyle.
Albert2020.01.18 11:30
Karczewski jest z PIS-u, a więc jest niewinny, niezależnie od tego, co by nie zrobił. Grodzki nie jest z PIS-u, a więc jest winny, niezależnie od tego, czy coś zrobił, czy nie.
Tadeusz2020.01.18 10:18
no kałchożnicy i POplatfusy i inne Pomyje. Operacja nie udałsja - żadne koerty nie wpłynęły do PISków , vel patriotów. Do mnie koperty proszę przesyłać na Poste restante z adnowtacją/kryptonin Napoleon na futbolowych nóżkach
Krzysztof 2020.01.18 12:37
Czyli "kopertowy" Rydzyk nie popiera PiS ani nie jest patriotą.Uwielbiam takie strzały we własne stopy XD