29.04.19, 21:04zdj. screen Youtube/Prawicowy Internet

Hartwich: Chcę protestować z Broniarzem! Czekam na sygnał

Wirtualna Polska zapowiada "protest dekady". Do tego wielkiego wydarzenia miałoby dojść we wrześniu. W czym rzecz? Protestujących nauczycieli miałyby we wrześniu wesprzeć inne grupy społeczne. Pierwsza chętna już jest. To... Iwona Hartwich. 

"Absolutnie chcielibyśmy razem protestować. Czekaliśmy na taki sygnał. Powiem szczerze, że nawet myślałam, żeby dołączyć do nauczycieli od maja. We wrześniu jak najbardziej tak"-stwierdziła w rozmowie z Wp.pl liderka zeszłorocznego protestu osób niepełnosprawnych, który, podobnie jak zawieszony na razie strajk nauczycieli, początkowo cieszył się dużym poparciem społecznym, ale stopniowo zmieniał się w coraz bardziej ordynarną hucpę polityczną. 

"Te grupy, które zostały pominięte i perfidnie oszukane, powinny się zjednoczyć. Trzeba wspólnie walczyć, to ma sens"-podkreśliła Iwona Hartwich. 

Co ciekawe, pomysł ten nie spotkał się z aprobatą przedstawicieli pozostałych związków. Na przykład Maria Kamińska, sekretarz Polskiej Federacji Związkowej Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej, mimo poparcia strajku nauczycieli, jest przeciwna idei wspólnego protestu. Podobnie rzecznik prasowy Porozumienia Rezydentów OZZL Marcin Sobotka.

"Nauczyciele walczą o swoje słuszne postulaty, my o swoje. To nie jest coś, co możemy wspólnie załatwić"-powiedział Wirtualnej Polsce.

Sceptyczny jest również Adam Zygmunt, prezes zachodniopomorskiego okręgu ZNP, Powiedzmy sobie szczerze, ciężko w ogóle coś takiego sobie wyobrazić... Na pewno warto jednak popytać również wśród celebrytów, zawsze chętnych do protestów (a przynajmniej za rządów PiS)

yenn/Wp.pl, Fronda.pl

Komentarze

GDZIE TYLKO ZADYMA TAM WSZEDZIE ZYD2019.04.30 8:12
ZYDOKOMUNO TERAZ JEST POLSKA A NIE KOLONIA NIEMIECKA TERAZ MORDA W KUBEL ALBO WYPAD DO IZRAELA NIEMIEC LUB ROSJI ALBO DO ROBOTY PASOZTY POTOMKOWIE CZOLGISTOW ARMI CZERWONEJ.
TAK TO SIE DZIALO GDY JURNY STEFEK BYL NA FALI2019.04.30 8:07
MASZ RACJE ZYDOWSKI POLIAMORYSTO RZAD POWINNIEN BYC NIEUGIETY TA JAK TO BYLO ZA RZADOW PARTI OSZUSTOW.NALEZALO W ZIMIE LAC KODZIARZY LODOWATA WODA DO NAUCZYCIELI JUDASZY STRZELAC GUMOWYMI KULAMI A BOLKOWI DAC KASE TO BY IM POMAGAL WYSKAKIWAC PRZEZ OKNA A I POWINNIEN ICH LAC REZYDENTA DECHA.
anonim2019.04.30 6:33
Pani, która polubiła kamery.
JR2019.04.30 9:13
Tylko do kamery to trzeba mieć wygląd.
sylwe2019.04.30 5:16
może, lepiej się z nim po/ruch/aj
Wielkie pragnienie.2019.04.30 5:06
Hartwich to nie tylko wich ale takze klamczucha.Pamietam, kiedy sie odgrazala, ze z Polski z synem wyjedzie.Tak sie cieszylem ale mnie oszukala--zostala. Teraz razem z Broniarzem chce sie produkowac.Ale co tu mowic --para z nich mogla by byc wysmienita, moze gdyby sie sparowali to moze by wyjechali.
zaq2019.04.30 1:01
Weż się za pożyteczną robotę pindo.
anonim2019.04.29 22:12
niech się wezmie za prace manipulatorka i nierób
szcze na PiS2019.04.29 22:03
Nauczyciele nie wygrali bo zawiesili strajk, cofnęli się, rząd nie wygrał bo pokazał, że jego 4 letnia reforma jest katastrofą a okrągły stół którym chce ratować tą reformę, jest zwołany ad hoc i kompletnie nieprzygotowany. Rząd przegrał bo do strajku nie powinno było dojść, dla nauczycieli byłyby pieniądze gdyby władza chciała nimi rozsądnie gospodarować a nie rozdawać na prawo i lewo żeby tylko wygrać wybory!
JR2019.04.30 8:18
Nie wiem czy wiesz, że reformę z wprowadzeniem gimnazjów wprowadziła była minister Hall. Tylko reforma to za dużo powiedziane. To było zwykłe przeniesienie systemu oświaty szkolnej z Izraela do Polski!!! Nie wiem czy wiesz, że Hall to Żydówka. Bardzo dobrze się stało, że PIS wróciło do polskiego, sprawdzonego systemu nauczania. Trudności zawsze są na początku zmian. Tak było przy wprowadzaniu gimnazjów, tak jest i w czasie ich likwidacji. Wszystko jest do pokonania. Cierpliwości, a jak nie masz pojęcia o czymś to morda na kłódkę.
hassan2019.04.29 22:00
do pierdla z nia za oszustwa
anonim2019.04.29 21:50
1100 mają renciści czego oni chcą