03.06.19, 12:22(fot. screen)

Homoaktywiści tańczą w Warszawie w kółeczku przeciwko... sprzeciwowi wobec pedofilii

Na profilu organizacji Dziewuchy Dziewuchom ukazało się nagranie, na którym widzimy aktywistów tańczących na tzw. warszawskiej patelni, w ramach protestu przeciwko... łączeniu pedofilii z homoseksualizmem.

Komentarze

Ela2019.06.6 19:10
Będzie jak za dni Noego: jedli, pili,i bawili się ,żenili się a tylko Noe ze swoją rodziną wsiadł do Arki - posłuchał Boga i został uratowany.Jedni i drudzy jak się nie nawrócą skończą podobnie.Bramy czeluści czekają na swoich.!
Wiki2019.06.4 7:18
Jak wszystkim wiadomo w W-wie większa część, mieszkańców to tzw. słoiki. Tatuś z mamusią zasuwają na roli, żeby utrzymać swoje pociechy w stolicy , a ich dzieci właśnie tak się bawią.
baba-jaga2019.06.4 4:48
Mysle, ze laczenie pedofilii z homoseksualizmem ma sens ale tylko w jednym przypadku, gdy dotyczy najwyzszych koscielnych dygnitarzy, biskupow i kardynalow, czyli najsilniej zakonspirowanych pedalow. Te osoby jak pokazuje rzeczywistosc (Pell, McCarrick) maja czesto sklonnosc do nieletnich. Mam na mysli pedofilie rozumiana szeroko, prawnie.
henio2019.06.4 8:35
Brzydzi mnie twoja hipokryzja.
Wojtek Polak 2019.06.3 21:28
facet który współtworzył ''program seks edukacji'' były minister edukacji kanady był czynnym pedofilem gwałcącym nawet własne dziec.więc już wiadomo do czego ma służy ta cała ''seks edukacja''.ja nie mam złudzeń zboczeńców trzeba odizolować od normalnego społeczeństwa a na pewno od dzieci. każdy kto wspiera ''seks edukację''wspiera pedofilie. pederastia i pedofilia łudząco podobne przypadek nie sądzę.
marek2019.06.3 15:04
Homoseksualizm = pedofilia. I nic na to nie poradzicie zboki że tak jest. Należy was trzymać z dala od dzieci. A lewackie głupki dają wam jeszcze dzieci "w prezencie". Jednak przyjdzie czas że dewianci skończą tam gdzie ich miejsce. W psychiatrykach na oddziałach zamkniętych. Coraz więcej naukowców wyłamuje się i zaczyna otwarcie mówić czym tak naprawdę jest homoseksualizm i jak bardzo ohydne jest to zboczenie. Kwestia czasu...
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.3 17:15
frondokatolicyzm = powazne zaburzenia psychiczne
Świadomy Chrześcijanin2019.06.15 21:15
Znasz jakiś homoseksualistów? Jeśli tak - ilu z nich jest pedofilami? Jeśli nie, to nie wypowiadaj się proszę na tematy, o których pojęcia nie masz. Żaden gej, którego znam nie jest pedofilem. Pozdrawiam
anonim2019.06.3 13:48
A W Warszawie latarnik latarenką będzie uczył przedszkolne dzieci masturbacji. To ma zagwarantować rozkwit pedofilii na niespotykana dotąd skalę .
Zerr02019.06.3 14:51
Nie "latarenką" a "fantomami" z plastiku, co już zagwarantowało rozplenianie się pedofilii na niespotykaną dotąd skalę.
Paula2019.06.3 13:45
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej stronie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
anonim2019.06.3 13:51
Proszę spróbować w redakcji u Michnika . Oni zadeklarują co tylko potrzeba
Alojzy Cedzidło2019.06.3 13:29
No i proszę . To tak jak ze zlodziejami . Sędzia co ukradł forsę , to nie złodziej . To roztargniony . Ale ja , to już nie roztargnienie To złodziejstwo Podobnie i tu , gdyby odnieść to do natury . Natura ,,mówi " wyrażnie o istnieniu płci . Odstępsto to choroba I homoseksualizm i pedofilia , sa dalekie od natury . I Po co te tańce ?
Wiesia XDD2019.06.3 13:48
A co natura "mówi" o masowej produkcji plastikowych, świecących w ciemności figurek matki boskiej? Poza tym w naturze występują takie zjawiska jak homoseksualizm (nie tylko u ludzi), hermafrodytyzm, mozaika germinalna itd. Wiem, dużo trudnych słów. Osoba czytająca książki, zamiast je palić, nie powinna mieć problemu z ich zrozumieniem. Tak samo jak tego, że przed znakami interpunkcyjnymi nie umieszczamy odstępów. :)
Zerr02019.06.3 14:24
ale co ma wynikać z fakty, że w przyrodzie trafiają się osobniki chore, patologiczne albo wręcz mutanty? napisz mi tez koniecznie, co wynika z fakty że lewica neomarksistowska od dekady pali książki w całej europie - oczyszczając biblioteki z reakcyjnej literatury?
Wiesia XDD2019.06.3 19:09
A wynika to, że nie każde odstępstwo od większości jest nieprawidłowością. W medycynie za nieprawidłowość określa się to co zaburza homeostazę (Słownik PWN się przydaje.) organizmu. Pozostałe rzeczy, jak heterochromia albo homoseksualizm, określa się mianem zmienności osobniczej. Poza tym określenie, że coś jest zgodne lub nie z naturą jest tak płynne, że nie jest używane w środowiskach naukowych. Jedyny przypadek palenia książek w ostatniej dekadzie o jakim słyszałam to ten w wykonaniu księdza katolickiego. Więc daruj sobie te podchody. Proponuję zamiast siedzieć na frondzie iść poczytać książkę. Może wtedy zauważysz, że zdanie zaczynamy z dużej litery. Buziaczki ;*
henio2019.06.4 8:34
Następstwem twojego wywodu jest logiczny wniosek, że „zmienność osobnicza” jest anomalią. Wymyślanie nowych określeń na zboczenie nie zmienia faktu, że to zboczenie i żadne głosowania tego nie zmienią. Bez buziaczków proszę, bo się zrzygam.
Wiesia XDD2019.06.4 16:17
Ktoś tu nie zrozumiał całkowicie czym jest zmienność osobnicza. W sumie nie dziwi mnie to skoro się nie ma ku temu żadnych podstaw. Cóż, kolor oczu, umiejętność zwijania języka w trąbkę i grupa krwi to też zmienność osobnicza.
Alojzy Cedzidło2019.06.3 16:09
Pani ,, Wiesia XDD " próbuje mi wytłumacz\yć ,że 2 x2 = 5 . Dobra , niech Pani tą ,,matematykę " zastosuje w sklepie , Przy zakupach . , A w sprawie natury . Proponuję poznać etymologię tego słowa .NATURA . Mniej uczoną .
Wiesia XDD2019.06.3 19:17
A może jak taki mądry jesteś to pozmawiamy o macierzach albo liczbach urojonych. Chyba, że to dla ciebie zbyt trudne zagadnienia. Zacznijmy od czegoś prostszego więc, jak test T Studenta albo test U Manna-Whitneya.
Andrzej2019.06.3 19:09
Jest Was tak dużo że musicie tańczyć i maszerować po ulicach żeby Was zauważono. Żeby bardziej jątrzyć to atakujecie figurki Matki Boskiej. Żeby bardziej akcentować ten znikomy osobowy Wasz procent ( w naturze zbiory osobników podlegają znanemu prawu tzw. rozkładowi normalnemu - patrz Maxwell), szokujecie ekshibicjonizmem golizny. Dla mnie jak i pewnie dla wielu Polaków możecie żyć i " rozmnażać się" jak tylko chcecie, ale nie wmawiajcie nam że to ma być nasz wzorzec życiowy, że jest nas mniejszość i trzeba przekonywać nas golizną na ulicach i deprawować maluczkich. Czy ja wychodzę w marszach na ulicę żeby propagować hetero? Atak na religię? Bo co, bo piętnuje w Biblii ten sposób na życie. Zabrania. To trzeba mówić : "zabrania się zabraniać". Popatrz w lustro. Za chwilę tego osobnika co widzisz nie będzie. Podobnie jak tych pięknych wiosennych zielonych liści na otaczających Cię drzewach. Masz rozum i wolną wolę . Wybieraj życie lub śmierć.
Wiesia XDD2019.06.3 19:31
Tak tylko słyszę o tej goliźnie i deprawacji, chciałabym ją w końcu zobaczyć na jakiejś paradzie. Póki co to deprawację widzę tylko wśród duchownych. Poza tym coś ci nie wyszło z tym zabłyśnięciem erudycją. Rozkład Maxwella odnosi się do zachowania cząsteczek gazu doskonałego. To o czym piszesz to jest rozkład Laplace'a-Gaussa. Myślałam, że znajdę tu kogoś do godnej dyskusji. Twój poziom musi być naprawdę niski, skoro wystarczą podstawy statystki, żeby cię wypunktować. Poza tym, ta tania chińska tandeta ze sterczącymi farfoclami od formy do wtryskarki obraża moje uczucia religijne ilekroć przechodzę koło sklepu z dewocjonaliami.
Andrzej2019.06.3 20:33
Geje poprzebierane za"kobity". Lesby z golizną piersiową. Transparenty gloryfikujące model sexu " róbta co chceta". Załóż Wiesiu XDD okulary, tylko nie różowe bo znowu nie zobaczysz co widzi przechodzień na ulicy w jadących pojazdach i tanecznych ewolucjach "maszerujących". Co do rozkładu naturalnego to cieszę się że ich rozróżniasz, ale chodziło mi raczej o kształt krzywej.Bo przecież dowodzi wyraźnie, że jest tyle samo genialnych co i głupich profesorów.Nie wskazując palcem statystycznym niektórych tu obecnych. Dla Ciebie przeznaczone są te ostatnie pięć zdań mojego komentarza. Widzę że jesteś mądrzejszy od Pascala, który powiedział: "Jeśli nie ma Boga to daj Bóg, ale jeśli jest to nie daj Bóg. No cóż pycha idzie przed upadkiem.
Wiesia XDD2019.06.4 16:53
Jakbyś połasił się o sięgnięcie po literaturę fachową, nawet niekoniecznie o tym traktujące prace Parsonsa, zamiast czytać Wikipedię i powoływać się na gdzieś tam zasłyszane terminy to wiedziałbyś, że żeby przedstawić rozkład naturalny trzeba wyskalować oś odciętych i rzędnych. Oznacza to, że jeżeli za wyznacznik inteligencji przyjmiemy iloraz inteligencji (Nie czarujmy się, powinien już odejść do lamusa już dawno) to najniższa wartość IQ dla profesorów nie spadnie poniżej 130, a dla przeciętnego słuchacza disco polo szczyt krzywej nie przekroczy 100. Pomimo identycznego wyglądu obu wykresów. Powinieneś to wiedzieć, bo układy współrzędnych to zagadnienie ze szkoły podstawowej. Pomijając już to pamiętajmy, że krzywa rozkładu naturalnego często zostaje przesunięta w lewo lub w prawo. Naprawdę, nie podkopiesz mojej pewności siebie odwołując się do terminów, których ewidentnie nie rozumiesz. Poza tym, jeżeli ktoś zarzuca pychę osobie prostującej ciężkie błędy poznawcze to jedynie tworzy obraz zbliżony do tej przetrwalnikującej laseczki z rodzaju Clostridium. Proponuję wyjść, zamiast siedzieć przy komputerze, na miasto i nieść transparenty mówiące o tym, że szczepienia powodują autyzm. Efekt będzie ten sam. Przynajmniej będzie to porcja ruchu na świeżym powietrzu i aktywność zdrowsza dla kręgosłupa. Trzymaj się ciepło i buziaczki ;* PS Nawet nie odpisuj. Nie przeczytam, bo nie mam zamiaru już tutaj wracać. Wiem, że i tak odpiszesz bo kompleks małego przyrodzenia nie pozwoli ci zostawić w spokoju faktu, że nie potrafiłeś obronić swoich racji przed kobietą.
Andrzej2019.06.4 22:11
A może odpowiesz na podstawowe zarzuty do Twoich komentarzy a nie zasłaniasz się znajomością matematyki żąglując nią pod założoną, wygodną dla Ciebie tezę.Dla Ciebie błędem poznawczym jest ogląd parady, nie mówiąc już Twoim odbiciu w lustrze. No i ten Pascal.
Andrzej2019.06.4 22:29
A jeśli chodzi o mojego małego to dobrze wiesz (zakładając że jesteś baba), że dla Was "dobry" jest ani nie gruby , ani nie długi tylko ten co długo stoi. Masz z tym problem?
Ukasz2019.06.3 13:01
Walczą z przeciwnikami pedofilii. Noo. Wymowne.. Znamienne.
Małgorzata2019.06.6 18:33
Mogliby pokazać jak wygląda miłość i zrobić "słoneczko".
matis892019.06.3 12:54
Sodomia i pedofilia są niszczące. Sami sodomici domagają się dzieci wbrew naturze bo ich związki są martwe, niezdolne do potomstwa. Więc tak zakazać sodomii i pedofilii, to ludzie wykolejeni umysłowo.
Magda2019.06.3 12:47
Biedni, zboczeni, zapyziali ludzie niesieni na fali Lewactwa uwierzyli, że w Polsce zasieją zarazę sodomii. Prawda jest taka, że Polską będzie im się czkało.
michal2019.06.15 5:55
może i biedni, może zboczeni, ale zapyziała to ty jesteś. I tobie podobni
Krzysz2019.06.3 12:46
No i bardzo dobrze, że pokojowo sprzeciwiają się przeciwko takiej manipulacji i nadużyciu. Łączenie pedofilii z homoseksualizmem to tak jakby łączyć totalitaryzmy tylko z radykalną prawicą. Radykalna lewica też w historii tworzyła podobne ustroje. Zmierzam do tego, że heteroseksualiści też są pedofilami. A z resztą, proszę się zapoznać ze stanowiskiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego: http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/85/stanowisko-pts-w-sprawie-rozroznienia-dwoch-pojec-homoseksualizm-i-pedofilia
Alojzy Cedzidło2019.06.3 13:38
To na czym ta pedofilia polega , skoro ,,hetero " : to tez pedofile .Jak niosę synka czy córka na taw, ,, barana " , to pedofilia ? Ej panie/i ,,Krzysz " coś z ta logiką u Pana nie tak. Może i naukowo można to udowodnić , tak jak dobry ,,matamatyk " udowodni ,że 2x2 = np. 6 .
Krzysz2019.06.3 14:01
"Alojzy Cedzidło" - czynem pedofilnym jest sytuacja kiedy np. mężczyzna wkłada rękę do majtek dziewczynki poniżej 15 roku życia jak i to kiedy mężczyzna wkłada rękę do majtek chłopczyka poniżej 15 roku życia. Jeżeli ktoś twierdzi, że tylko homoseksualiści popełniają takie czyny i jeszcze tłumaczą pedofilię w Kościele jakąś "homoseksualną mafia/ lawendową" - mijają się z prawdą.
Alojzy Cedzidło2019.06.3 15:56
No dobra . panie ,,Krzysz " . Wkładanie tej ręki ........ to i wg mnie pedofilia .Tyle ,ze zalezy kto wkłada . Bo teraz po ,,szkoleniu " u Rabieja , to 12 latki badą se władać rączki to tu to tam z ciekawości A Pan raczył napisać : ,,Zmierzam do tego ,że heteroseksualiści też są pedofilami ". Rad bym poczytać uzasadnienie takiego twierdzenia .
Niemiecki agent2019.06.3 16:14
"Bo teraz po ,,szkoleniu " u Rabieja , to 12 latki badą se władać rączki to tu to tam z ciekawości" - i tak by wkładały. Masturbacja jest bardzo powszechnym zjawiskiem, także wśród dzieci. "Rad bym poczytać uzasadnienie takiego twierdzenia" - Chcesz uzasadnienie tego, że wśród osób hetero też są pedofile? Wydawało mi się, że to jest oczywiste...
anonim2019.06.3 12:41
łączenie pedofilii z homoseksualizmem to oswajanie z księżmi i kościołem!
anonim2019.06.3 14:12
A W Warszawie latarnik latarenką będzie uczył przedszkolne dzieci masturbacji. To ma zagwarantować rozkwit pedofilii na niespotykana dotąd skalę .
Zerr02019.06.3 14:26
Nie "latarenką" a "fantomami" z plastiku, co już zagwarantowało rozplenianie się (przeciez nie rozkwit, o chwastach nie mówi się, że kwitną) pedofilii na niespotykaną dotąd skalę.
Coco2019.06.3 19:22
Jak tyko twój tyłek zapachnie cmentarzem, zmienisz zdanie.
Smok Wawelski2019.06.3 22:15
Z kościołem? A co ma kościół do tego?...Z księżmi? Ktoś, kto jest księdzem z powołania - boi się Boga i nigdy nie postąpiłby w ten sposób... Ci zboczeni zwyrodnialcy to ATEIŚCI W SUTANNACH nafaszerowani lewackim liberalizmem, którzy kierowani bezduszną żądzą nie bali się Boga i wstąpili do seminarium z przeświadczeniem, że mogą krzywdzić i wykorzystywać słabszych bezkarnie... A skoro w podstępny sposób obsiedli wysokie stanowiska w Kościele Katolickim, to dziś mając tego świadomość nie możemy dopuścić by obsiedli wysokie stanowiska w państwie...
henio2019.06.4 8:39
Pierd..nie takich głupot wam nie pomoże i niczego nie zmieni, bo my doskonale wiemy, że tylko Kościół i księża mogą was powstrzymać, zboczeńcy. Dobrze o tym wiecie i dlatego tak się boicie Kościoła. W Polsce tę walkę przegracie i dzięki Polsce przegracie wszędzie. Któż jak Bóg!