24.10.15, 11:16

Islam wróży sobie zwycięstwo!

Łotysze ostrzegają - za 50 lat ich państwo może de facto przestać istnieć jako państwo łotewskie, a stać się republiką islamską.

Może się tak stać za sprawą gigantycznego kryzysu demograficznego jaki dotyka ten kraj oraz galopującej ekspansji islamu. W okresie ostatnich piętnastu lat populacja Łotwy zmniejszyła się o 400 tys. osób, co w przypadku tak niewielkiego organizmu państwowego oznacza gigantyczny wręcz ubytek ludności, bo wynoszący ok. 15%. 

Łotwa jest też jednym z najszybciej starzejących się społeczeństw w Europie. Co na to islam? To samo, co zwykle. Już teraz muzułmanie żyjący w tym kraju pokazują o wiele większy przyrost naturalny, niż Łotysze. Robert Klimowicz z Instytutu Kultury Islamu w Rydze przepowiada, że jeżeli takie tempo zostanie zachowane, a Łotysze nie otrząsną się i nie zaczną rodzić dzieci, to w połowie wieku w tym kraju będzie się rodzić więcej muzułmańskich dzieci, niż niemuzułmańskich.

Sytuacji naturalnie nie pomaga też fakt przymusowej migracji z krajów Bliskiego Wschodu. Łotwa, Litwa i Estonia co prawda łącznie mają przyjąć niecały tysiąc imigrantów, jednak w tych krajach już rozgorzały prostesty przeciw unijnemu dyktatowi. Obywatele tych krajów domagają się albo całkowitej rezygnacji z przyjmowania przybyszów, albo zmniejszenia kwot nakazanych przez Unię.

emde/pch24.pl

Komentarze

anonim2015.10.24 14:32
I tak przyszłość Europy rozstrzyga się w klinikach aborcyjnych. Europejczycy syci, głupi i leniwi zarzynają swoją przyszłość w samym zarodku i teraz płacą cenę za swój egoizm. Mieszkam blisko granicy niemieckiej i mam częsty kontakt z Niemcami. Kiedyś rozmawiałam z pewną niemką i ta stwierdziła wprost że aborcja jest u nich modna i nowoczesna. Sama zabiła 4 dzieci z czego jest dumna i urodziła 1. Ona tak jak jej mąż mają już po 60 lat, jedynak jakiego raczyli nie zabić wyjechał do USA. Czyli ta para Niemców nie przyczyniła się do tego by po swojej śmierci zapewnić ciągłość pokoleń. Oni umrą, syna tu nie ma, więc o 3 niemców będzie mniej a na ich miejsce pojawią się np. turecka rodzina z 5 dzieci. Bilans jest oczywisty...
anonim2015.10.24 15:23
@tren Idąc tym tokiem rozumowania to wykorzystajmy na 100% ziemię (siejmy totalne zniszczenie) aż nic nie zostanie - za 50 lat i tak nas nie będzie. Co tam nasze dzieci i wnuki - walić to - liczy się tu i teraz. Problem jest niestety gigantyczny. Europa ginie - schyłek cywilizacji europejskiej nadchodzi niestety.
anonim2015.10.24 15:37
Jeżeli Masoneria Buduje Nową Wieżę Babel to jak tamta upadła taki i ta obecnie budowana się rozpadnie z Woli Bożej, bo nic co buduje się wbrew Bogu to zawsze upadnie bo jak mówi pismo buduj na trwałym fundamencie Na Chrystusie a nie na sobie - samym tj na człowieku który dziś jest a jutro go nie ma! I Niemcy upadną i Anglia upadnie nie mówiąc o Francji ect podobnie budujących na piasku
anonim2015.10.24 18:05
@Radzi niestety od 1939r widzimy ciągły upadek Polski ... a nie Francji,Niemiec czy Anglii. Porównywac -pod względem ekonomicznym- "rozwój Polski" z "upadkiem Zachodu" to jak porównywać Rów Mariański z Himalajami.
anonim2015.10.24 20:58
@Antex Myślisz ten dobrobyt ich zbawi??? Zachód zdycha na naszych oczach, i szczerze mówiąc nie jest mi ich żal.Kto odrzuca Boga i Jego Ewangelię na niczego innego nie może zasłużyć.Wprawdzie jest takie coś jak nawrócenie ale myślę przysłowiowa "miarka się przebrała"
anonim2015.10.24 22:39
@ Antex Tylko widzisz ta polska bieda i "upadek" stały się dla nas obecnie błogosławieństwem. Jak na razie dzięki temu muzułmanie omijają nas szerokim kręgiem bo nie ma tu takich zasiłków i socialu dla nierobów jak we Francji, Włoszech i Niemczech. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...
anonim2015.10.25 1:16
Po nas chćby potop... To jest i zawsze było motto wszelkiej maści bolszewistów, dzisiejsza POlszewia jest tego najlepszym przykładem, a ci, co im nie żal muszą siłą rzeczy być do nich podobni, do tych, którym "normalność" nie wystarcza i trzeba im extra kick'u, żeby życie nabrało smaku. Jest taka jedna etnia, która od tysiącleci w ten sposó żyła, gdzie odsetek zboczeńców i dewiantów zawsze był wysoki i gdzie zrodziły się największe zwyrodnienia cywilizacyjne, za co cała ludzkość musiała płacić cenę najwyższą... potop, sodoma, wojny światowe, komunizm, aborcja, multi-kulti, genderyzm... Lista jest długa, a szatan podszeptuje im ciągle nowe pomysły do ich opętanych głów.