24.07.16, 20:39

Islamista wyskakujący z maczetą - nowa wizytówka Niemiec!

W niedzielę popołudniu 21-letni uchodźca z Syrii, który ubiegał się w Niemczech o azyl, zaatakował na ulicy kobietę w ciąży. Zabił ją maczetą, a następnie ranił kolejne dwie osoby. Nie wiadomo, ile ofiar przyniósłby jego atak, gdyby nie reakcja jednego z kierowców jadących w pobliżu - wjechał autem wprost na Syryczyka, w ten sposób całkowicie go obezwładniając.

Niemcy powoli stają się państwem w którym na każdym kroku czai się islamista z maczetą albo bronią. To totalna porażka polityki niemieckiej, europejskiego lewicowego projektu multi-kulti. Na razie Niemcy są w szoku, nie wiedzą do końca jak się powinni zachować w takich sytuacjach. Przed trzy pokolenia molestowani lewacką ideologią, stali się łatwym celem. Z drugiej strony mamy nacjonalistów, którzy są na łańcuchu Putina i jego rubli - oni wszczynają nastroje antyislamskie, pokazując że znają jedyne rozwiązanie tego cywilizacyjnego konfliktu. 

W TVP Info prof. Bogdan Musiał, historyk na stałe mieszkający w Nieczech mówił: – Nie spotkałem się tutaj w rozmowach prywatnych, żeby ktoś był za polityką kanclerz Angeli Merkel. Moi sąsiedzi, znajomi, wszyscy mają z tym problem. Wąska lewicowo-liberalna elita zaklina rzeczywistość przez media. Chce przykryć to wszystko, ale nastroje od dołu są inne. Mam tutaj dorastającą córkę i zastanawiam się, czy pozwolić jej jechać do Hanoweru normalnie pociągiem. Czy jakiś wariat nie wyskoczy i nie zacznie krzyczeć „Allah Akbar!”, potem masakrując wszystkich siekierą. Jeśli ma się dzieci, zaczyna się tak myśleć – dodaje. W Niemczech w tym tygodniu doszło do trzech ataków, których sprawcami byli uchodźcy lub Niemcy z korzeniami imigranckimi.

Trzeba przyznać, że prof. Musiał celnie skomentował całe dzisiejsze, tragiczne zajście w Niemczech.

Jedynie Polska zachowując zdrowy kręgosłup jest w stanie po chrześcijańsku rozwiązać ten konflikt. Od nas przecież wyjdzie iskra, która zmieni oblicze Europy!

Philo