12.01.15, 12:21Jarosław Kuźniar na okładce "Press" (fot. media)

Jarosław Kuźniar: Owsiak powinien znaleźć kogoś, kto uratuje WOŚP przed nim samym

Jarosław Kuźniar przejął się potężną falą krytyki, która przy okazji 23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spadła na Jerzego Owsiaka. Przypomnijmy, że lider akcji charytatywnej w ubiegłym tygodniu w skandaliczny sposób wyrzucił z konferencji prasowej dziennikarza Telewizji Republika Michała Rachonia, który zadał mu niewygodne pytanie.

Prezenter TVN24 stwierdził, że Owsiakowi należy się zasłużony odpoczynek. „Owszem, są małżeństwa, które żyją ze sobą dłużej niż 23 lata, ale nawet one przyznają, że nikomu jeszcze chwila separacji nie zaszkodziła” - argumentował dziennikarz.

Oczywiście Kuźniar nie zgodził się z argumentami przeciwników Owsiaka, które są „za małe, żeby się po nie schylać”. Zwraca uwagę na „plugawy język” i rozpętanie wokół słusznej akcji „jatkę”. Prezenter TVN24 zaniepokoił się jednak tym, że argumentacja może trafić do części osób, którym „daleko do zapalczywego krytykowania WOŚP”. Mogą oni pomyśleć, że może coś jest w tych słowach krytki i nie wspomóc akcji.

Stąd pomysł wysłania Owsiaka na urlop. Zdaniem Kuźniara, lider WOŚP po zakończeniu tego finału mógłby „z klasą zamknąć ujadaczom usta”. „Jeżeli nie, powinien wreszcie znaleźć kogoś, kto uratuje WOŚP. Nie przed prawicą, ale przed nim samym” - skomentowa dziennikarz.

MaR/Natemat.pl  

Komentarze

anonim2015.01.12 12:37
To rzeczywiście niespodzianka. Nic to za to funkcyjne trolle oddelegowane na "Frondę" i tak będą promować Owsiaka.
anonim2015.01.12 13:03
Jakim debilem trzeba być, żeby nie zauważać ile dobrego czyni WOŚP. Nawet jeżeli część pieniędzy Owsiak wziąłby dla siebie, to i tak sprzęt zakupiony przez WOŚP uratuje i poprawi jakość życia wielu ludziom. Ale dla fundamentalistów, życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia, liczy się tylko otoczka akcji i jakieś brednie że zbiórka powinna być przeprowadzana po cichu. Przecież celem każdej akcji charytatywnej jest pomoc innym, a nie dbanie o to aby akcja przebiegła według instrukcji z Biblii.
anonim2015.01.12 13:20
login27 "Ale dla fundamentalistów, życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia, liczy się tylko otoczka akcji i jakieś brednie że zbiórka powinna być przeprowadzana po cichu." Ale się uśmiałam!! Sprostuję tylko końcówkę, bo nie mam siły ze śmiechu na więcej: nie po cichu tylko uczciwie i przejrzyście!
anonim2015.01.12 13:20
Każdy daje tyle ile może. Jeśli masz ambicję być Owsiakiem, droga wolna. Zawsze możesz spróbować zorganizować taką akcję.
anonim2015.01.12 13:21
Uczciwie i przejrzyście, to dzieci umierają w szpitalach i starsi ludzie leżą na zdezelowanych łóżkach. Jak myślisz, gdzie oni mają Twoją uczciwość i przejrzystość, bo ja myślę że w *****
anonim2015.01.12 13:32
@login27- Kiedyś za Owsiakiem poszedłbym w ogień. Od kiedy gościo zaczął promować niebezpieczną sektę krisznowców powiedziałem mu- ,,stop Juras" i więcej ode mnie kasy nie zobaczy. A ja tą kasę wpłacę na jakąś inną fundację.
anonim2015.01.12 14:55
Kuźniar to wyjątkowe beztalencie i zero. Wybitny sługus wszelkich lewaków, dewiantów i miłościwie mu panującej PO. Jako karzeł moralny wyjątkow irytuje porządnych ludzi. Ta jego złota myśl o małżeństwach z 23 letnim stażem ... to wyjątkowy kretynizm. Niestety impotencja intelektualna u czołowego klakiera tvn postępuje.
anonim2015.01.12 15:09
Przecież to widać słychać i czuć! Owsiak jest pionkiem, karierowiczem który różnych interesów się imał ale stwierdził, że najlepszym biznsem jest "dobroczynność" wszak nie brak fundacji-przykrywek dla lewych interesów. Dla mnie nawet chęć zysku i popularności nie gra roli w przypadku Owsiaka ale juz przemycanie pod przykrywką szczytnych celów pewnych ideii już zapala czerwoną lampkę. Chyba każdy na tym portalu wie w jaki sposób chce się przemycic do naszych domów za naszą aprobatą a wręcz przyklaskiem np przymusową seksualizację dzieci, aborcje, eutanazję, przedefiniowac znaczenie rodziny, itp Wszystko to jest nam podawane jako w imie tolerancji, wolnosci wyboru, miłosci bliżniego. Trują nas jedzeniem, które powinno utrzymywac nas w dobrym zdrowiu, leczą nas taką chemią byśmy byli jeszcze bardziej chorzy i nakręcali biznes. Nie ma w tym błyszczącym, głośnym świecie showbiznesu i innych wielkich biznesów miejsca dla uczciwosci, bezintereswonosci i innych form dobra. Miłośc, dobroczynnosc, pomoc to hasła ktore tylko mają byc sztuczką marketingową. Wracając do Owsiaka, widomo, że popiera eutanazję ale kupuje sprzet na oddziały geriatrii, śmiem też twierdzic, że sprzyja aborcji po tym jak dramatycznie skonczyło sie prezentowanie tresci antyaborcyjnych na wooodstok a w tym roku Owsiak jak sam nawoływal "szanujemy tęczę" i cała ta orkiestra była w kolorach LGBT, serduszka, puszki, wiatraczki, nawet wystrój studia...Wolę tego nie wspierac........
anonim2015.01.12 15:10
@Max49 Caritas zbiera dużo więcej od Owsika. I tam prawie wszystko idzie na cel zbiórki. U Owsiaka mniejszość. A gdyby doliczyć czas antenowy, kasę przekazaną z budżetu (okręzną drogą przez państwowe instytucje), udział wojska, straży, policji etc to bilans byłby jeszcze bardziej żałosny.
anonim2015.01.12 15:58
Heteronormatywny napisał: "To daj mi tysiąc złotych! 700 przekaże dla dzieci z domu dziecka a 300 PLN wezmę dla siebie za fatygę!" Jeśli poświecisz swój czas i prace na to by trafiło do odpowiednich to jak najbardziej bym ci w tych proporcjach dał - bo bym samemu dotarł pomocą do naprawdę potrzebującego kosztowało by mnie więcej. Zatem nie widzę w tym problemu.
anonim2015.01.12 16:17
Tu macie nieco prawdy o waszym idolu drodzy fani Owsiaka : http://kontrowersje.net/co_uda_o_si_owsiakowi_udowodni_i_przed_czym_owsiak_ami_c_prawo_uciek
anonim2015.01.12 18:06
Owsik powinien gnić z żonką i córunią - grubaskiem w pierdlu