23.07.20, 10:09Fot. screenshot - YouTube

Jerzy Bukowski: Opozycyjna nienawiść i pogarda

   Nienawiść polityków opozycji do obozu władzy jest tak wielka, że nie są oni w stanie obiektywnie docenić żadnego sukcesu rządu, który jest przecież zawsze zwycięstwem Polski. Starają się więc w każdym publicznym wystąpieniu wmówić opinii publicznej, że ani prezydenta Andrzeja Dudy, ani premiera Mateusza Morawieckiego nie należy traktować poważnie i usiłują zdezawuować każde ich, choćby nawet najbardziej korzystne dla naszego kraju działanie.

   Nie dalej jak wczoraj pewien polityk Koalicji Obywatelskiej (nazwiska nie chcę wymieniać, bo nie warto robić reklamy takim ludziom) uporczywie mówił w Telewizji TVN 24 o „tak zwanym premierze Morawieckim”, który kłamie w sprawie przyjętej przez Radę Europejską propozycji rekordowego budżetu Unii Europejskiej z ogromnym udziałem w nim Polski.

   Mimo że wielu polityków UE, a zwłaszcza premierów państw Grup Wyszehradzkiej, jak również dziennikarzy obserwujących wyjątkowo długie i trudne posiedzenie Rady uznało szefa polskiego rządu za jedną z tych osób, które przesądziły o ostatecznym kształcie dokumentu, dla przedstawiciela totalnej opozycji nie ma to żadnego znaczenia. On nie uznaje Morawieckiego za premiera, podobnie myśli zapewne o prezydencie Dudzie.

   Jakże żałosna jest postawa ludzi, którzy w bezgranicznej nienawiści do władzy i w zapiekłej pogardzie dla rodaków w większości głosujących nie tak jak im się marzy gotowi są na każdą podłość, byle tylko dać do zrozumienia, że jedynie oni są oświeconą elitą narodu polskiego predestynowaną do sprawowania rządów nad Wisłą.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze

czekista2020.07.23 12:03
Jest to wielce znamienne, że chory i ordynarny pt. "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱" może działać bez żadnych ograniczeń...
Polak2020.07.23 11:37
Niech ktoś wyjaśni towarzyszowi Bukowskiemu że pisowska mafia już piąty rok nie jest opozycją.
AAAtomek2020.07.23 10:56
Przecież Jarosław kilka dni temu powiedział, że kto nie głosował na Dudę, to nie jest Polakiem, czy jakoś tak! Więc w Polsce jest tylko 10,5 miliona Polaków plus ich dzieci, czyli jakieś 15 milionów, reszta to niewiadomo co!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.23 10:54
zBukowski tępy chüjku! tyle pogardy i nienawiści jaką produkują PiSdowskie kürwy w polskiej polityce nigdy nie było!
witia2020.07.23 10:36
Święta racja. I tu kłania się książka Rafała Ziemkiewicza pt. Cham niezbuntowany. Tam się mówi o rodowodzie tej pogardy jak również zjawisku tzw. oświeconej ciemnoty. A ci co to uważają się za oświeconych niech przeglądną swoje rodowody. I może okazać się ze ci którzy pogardzają ludźmi ze wsi sami ze wsi się wywodzą i to w niedawnym pokoleniu.A więc są z pochodzenia kmieciami. Może być wesoło.
Ryszard2020.07.23 10:30
SzanPan Bukowski — tzw. opozycja nie należy do szlachetnego grona Rodaków ! Negują zaś wszystko w Polsce, ponieważ oni są ONYMI — po prostu nie są Polakami. Czy tak trudno to zrozumieć!? Poznajemy ich po ich owocach. I tyle. Pozdrawiam serdecznie