08.01.16, 10:57

Jest zawiadomienie do prokuratury ws zniszczenia Godła RP przez Tygodnik Newsweek Polska

Redakcja Tygodnika Newsweek Polska dopuściła się przestępstwa opisanego w Art. 137 KK poprzez zniszczenie godła państwowego w celu przygotowania zdjęcia na okładkę numeru 2/16 . Dodatkowo to zdjęcie zostało zamieszczone jako ilustracja obelżywego tekstu niejakiego Dawida Karpiuka "Skończmy z tą Polską", który został opublikowany także w wydaniu internetowym tego tygodnika.

Wydawcą Newsweek Polska jest wydawnictwo Ringier Axel Springer.  

Reduta Dobrego Imienia składa w tej sprawie doniesienie do prokuratury.

Komentarze

anonim2016.01.8 11:17
Och, kochana Fronda, nawet nie wie,że jest coś takiego jak grafika komputerowa ;)
anonim2016.01.8 11:30
orzeł to lisi kwik
anonim2016.01.8 12:01
folksdojcze w akcji, kopalny, wilcza, co to za argument że to grafika komputerowa, barany, jak widać że ten Orzeł jest rozwalony, który jest naszym godłem narodowym i nie ma znaczenia forma publikacji liczy się materia dokonania, bo w drobny mak jest rozwalony i jeszcze słowa jakie tam zostały użyte w artykule a wy popieracie tych co niszczą wizerunek naszego narodowego godła, wstyd i hańba, folksdojcze, komu wy służycie bo na pewno nie Polsce, jesteście jak targowiczanie, myśleć to nie boli...
anonim2016.01.8 12:12
Żydobolszewia mało się nie zesra z żalu, że ich ciemny naród kopnął w dupę przy wyborach, a PiS konsekwentnie czyści przedpole do finalnej rozgrywki. Śmierć wam polityczna, historyczna i społeczna... na razie tylko tyle warchoły bolszewickie :)
anonim2016.01.8 12:36
No proszę, niektórzy już od 11-tej w pracy. Ile trzeba brać, żeby popierać zdanie publicysty, żeby Polska już się skończyła? Moi przodkowie walczyli o Polskę, a wasi to żydokomuna czy volksdeutsche?
anonim2016.01.8 12:55
@Kata, odpowiadając na Twoje pytanie - ja, to żydokomuna, tak myślę. @Zbyszek_katolik - czym jest materia dokonana? Znam materię, antymaterię, słyszałam o istnieniu hipotetycznej ciemnej materii, ale o materii dokonanej nie wiem nic - czyż to jakieś nowe odkrycie na miarę Bozonu Higgsa?
anonim2016.01.8 13:12
Czego się spodziewać po szkopskiej ekspozyturze
anonim2016.01.8 13:19
Bardzo dobrze.
anonim2016.01.8 14:21
Z tego procesu może nic nie wyjść. Bo to może być pokaz graficzny. Trzeba by najpierw udowodnić, ze to godło rzeczywiście było zniszczone i nie jest to kolarz graficzny. Na miejscu Fundacji Reduta Dobrego Imienia złożyłbym protest lub jakąś krytykę. Z procesem bym się powstrzymał. Sprawa może budzić wątpliwości natury prawnej.
anonim2016.01.8 15:29
@Contral Powiedzmy oględnie, że nazwisko prezesa fundacji jest bardzo na miejscu. Co prawda do "Screamo crust" (ang. "pal krzyż") jeszcze trochę ma, ale się stara.
anonim2016.01.8 16:05
@Wilcza 75 oczywisty Fakt pozostaje Faktem nawet jeżeli jest to jak okreżlasz grafika komputerowa. Bo jak znasz Pismo św Ewangelię "Na podstawie swoich słów zostaniesz uniewinniony lub skazany tzn zbawiony lub potępiony bo liczy się wola nie środki!
anonim2016.01.8 16:13
@Kopalny jak zwykle nie wyrosłeś rozumem ponad ludzi przed Potopowych którzy, Potopie z powodu własnej głupoty Potonęli! @Pet003 masz odpowiedź @Wilcza 75 Czy myślisz, że gdzie indziej gdzie się wybierasz niż słynny na forum z swej głupiej mądrości @Kopalny? Do NIEBA - NIE Podobnie do piekła razem z tobą
anonim2016.01.8 16:17
@Willy jako anglik z wyboru wylądujesz z powodu swojej nierozumności tam gdzie jest słynny Henryk z nałożnicami tzn w piekle - wiesz dlaczego! Diabły mówią nie po łacinie tylko po angielsku!
anonim2016.01.8 16:23
@DodA n_drink Nawet sformatowanie dysku nic nie da bo czyny słowa myśli są zapisane gdzie indziej. A po za tym nie licz na to, że twój diabeł nie wie o najmniejszym twoim grzeszku.
anonim2016.01.8 16:36
@Contral Nie licz, że tym z Newsweek Polska się upiecze, Sąd Boy nie ma wzgęldu na Osobę! Kara ich na pewno nie minie. bo zdrada nikomu dobrego nie przynosi przypomnij sobie np Szelę, wysługiwał się Niemcom a teraz w piekle męki straszne cierpi.+ Czy nie śpiewa się w Nieszporach: „Szczęśliwy i nie zna kaźni – Kto w Pańskiej żyje Bojaźni – Najmilsza jest jemu droga – Iść według Przykazań Boga. - Krew jego zacna na ziemi – Porówna zawdy z możnymi – Ród się cnotliwy rozpleni – I będą błogosławieni.- Dom jego będzie obfity – W zbiory i trwałe zaszczyty – A cześć poczciwego człeka – Pójdzie od wieka do wieka. – Niechaj noc zaćmi mgły swymi – Światło jest nad cnotliwymi – Zawsze im Pan jest życzliwy – Litosny i Sprawiedliwy. – Człek miły, pełen wesela – Gdy drugim swego udziela – W słowie się swoim tak rządzi – Że co wyrzeczeń, nie zbłądzi.- Ludzka pamięć jego sprawy -Uwieczni: „Był to mąż prawy” – I zły go język nie trwoży – Bezpiecznej w nadziei Bożej. – Stateczność jego cnej duszy – Żadną się rzeczą nie wzruszy – Wydoła złej chwili snadnie – Aż nieprzyjaciel upadnie. – Rozsypał swoje szczodroty – Na wdowy, biedne sieroty – Przeto uczynnością słynie – I chwała jego nie zginie. Zły na to patrząc boleje – Zgrzyta z zazdrości sinieje – Taki co w głowie uradzi – Do skutku nie doprowadzi” (Ps. 111) Czy mędrzec Syrach nie mówi nam: „Początkiem mądrości jest bojaźń Pana!” - „Pełnia mądrości to bać się Pana, który upoi ich owocami swoimi.” - „Bojaźń Pańska to chwała i chluba, wesele i korona radosnego uniesienia.” – „Bojaźń Pańska oddala grzechy, a kto się jej trzyma odwraca gniew.” – „Koroną mądrości - bojaźń Pańska, dająca pokój i czerstwe zdrowie.” „Albowiem mądrość i wykształcenie to bojaźń Pana, a w wierności i łagodności ma On upodobanie.” (Syr. 1,14; 1,16; 1,11; 1,21; 1,18; 1,27) Czy nie ostrzega w słowach; „Bądź posłuszny bojaźni Pana i nie przystępuj do Niego z sercem dwoistym! - Nie bądź obłudnikiem wobec ludzi i zwróć uwagę na swoje wargi! - Nie wywyższaj siebie, abyś nie upadł i nie sprowadził hańby na swoją duszę. - Pan odkryje wszystkie twe tajniki i pośród zgromadzenia cię poniży, dlatego że nie zbliżyłeś się do bojaźni Pańskiej, a serce twe pełne jest zdrady.” (Syr. 1,28-30) Sąd Boży nie ma względu na Osobę.
anonim2016.01.9 6:36
@Der jako niemiecki protestant + uśmiejesz się pewnie wielce jak NIEMCY ----przepadną już na zawsze. Bo czy nie zapowiedział Pan " ..." nie wygubię wszystkich Niemców ale pycha ich Będzie złamana" Dlatego ciesząca ciębię i Niemców dziś perspektywa zniszczenia pamiętasz jak to Ruscy i Niemcy określali II RP stanie się waszym udziałem