17.11.21, 07:40Screenshot Twitter

,,Kolejne prowokacje niemal pewne''. Żaryn publikuje nagranie z granicy

Kolejne prowokacje niemal pewne” – pisze Stanisław Żaryn na Twitterze, odnosząc się do kryzysu na granicy z Białorusią. Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych zamieścił też kolejne nagranie.

W godzinach wieczornych w miejscu, w którym atakowano granicę RP i skąd rzucano w Polaków m. in. kamieniami, pojawili się białoruscy funkcjonariusze, którzy zachowywali się jakby zabezpieczali dowody w śledztwie”

- napisał Stanisław Żaryn publikując wspomniane nagranie.

Wczoraj w trakcie prób siłowego sforsowania polskiej granicy przez imigrantów, których wspierają białoruskie służb, rannych zostało 12 Polaków. 9 to policjanci, jest wśród nich także 2 strażników granicznych oraz żołnierz.

Żaryn komentując zachowanie białoruskich służb po tych zajściach, które udało się uwiecznić na filmie, napisał:

Wygląda to jak przygotowanie do akcji propagandowej przeciwko Polsce. Bardzo prawdopodobne, że Białoruś zacznie oskarżać władze PL o rzekome zbrodnie, popełnione w dniu dzisiejszym”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Dlaczego mam wierzyć2021.11.17 11:14
waszemu Żarynowi i jakiemuś pachołkowi Sorosa, którego też cytujecie? Wpuśccie na granicę niezależnych dziennikarzy. Nie jest wam wstyd, gdy z granicy po łukaszenkowskiej stronie nadaje CNN i BBC? https://www.bbc.com/news/av/world-europe-59307350
Karvites2021.11.17 16:53
Jaki idiota ogląda CNN lub BBC to tak jakby oglądać G..no Wyborcze po angielsku.
Anonim2021.11.17 9:31
To nie my, Żydzi i komuniści, mordowaliśmy polskich patriotów w kazamatach UB po wojnie! To Eskimosi z pomocą Pigmejów i Marsjan!
Po 11...2021.11.17 9:14
Genialny jest ten plan mojego drogiego wujka Sorosa: wpuścić natychmiast do Polski wszystkich uchodźców (czytaj: islamistów) oraz imigrantów (czytaj: terrorystów)! Niech wreszcie rozwalą ten katolicki kraj, którego tak nienawidzi mój pan - szatan! Trzeba wreszcie wziąć odwet za holocaust i polskie obozy koncentracyjne! I za to, że te dranie polaczki nie chcą płacić słusznych odszkodowań nam i naszym serdecznym przyjaciołom - Niemcom, z którymi tak dobrze się robi geszefty! W końcu zużyte w Polsce bomby, amunicja, Zyklon B, Tygrysy i Messerschmitty nie były za darmo. (Nota bene: Adolf Hitler był Polakiem i katolikiem - on tylko udawał Niemca.)
Roman2021.11.17 8:27
Kacapy ewidentnie z nas kpią. Na jaw wychodzi cała solidarność unijna, kraje unii kupują białoruskie nawozy i produkty ropopochodne na całego, podobnie jest z gazem dla Niemiec. W zasadzie są tylko dwa pytania: czy całość jest zaplanowana wspólnie przez Niemców i kacapów oraz czy Amerykanie są zdolni wysłać do kacapów sygnał, że atak na Polskę jest atakiem na sojusznika ?
Anonim2021.11.17 8:17
Wpuścić tam lewackich aktywistów - oni chcą im tylko podać wodę, jeszcze więcej wody.