26.04.13, 17:58

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 279) tylko na Fronda.pl: Kaczyński wkręca ludzi!

"Chcę dojść do władzy, ale nie przejściowej, tylko na dłużej, żeby można Polskę solidnie zmienić. Powiedzmy, władzy na osiem lat." - ta wypowiedź satrapy IV Rzeczpospolitej została należycie oceniona przez postępową opinię Polski Ludowej. Bo nawet dziecko wie, o jaką zmianę chodzi, i bynajmniej nie na 8 lat! Kaczyński chce wprowadzić krwawą dożywotnią dyktaturę, co zresztą sam potwierdził mówiąc w tym samym wywiadzie, że lubi czasem "wkręcać" ludzi. Ale aktywu partyjnego nie da się wkręcić! W kolejnych wyborach Kaczyński do władzy nie dojdzie a Demokracja odniesie kolejne zwycięstwo!

Komentarze

anonim2013.04.26 19:38
Najwyższy czas na trybunał stanu dla Tuska i jego nieudaczników. Dobrze, że to nastąpi w najbliższym czasie. Ile można żyć w zamordyzmie i arogancji władzy.
anonim2013.04.26 21:37
Nosean Tusk i jego zausznicy to nie są idealni rządzący, to fakt, ale z tym zamordyzmem to lekkie przegięcie bo nie ma teraz żadnego zamordyzmu, jest burdel, samowola i każdy robi bezkarnie co chce.... Marsze manify kontrmanify pikiety bojkoty wiece i inne hece
anonim2013.04.26 21:48
Odpowiedzialny za finanse państwa Jacek Rostowski, który ciągle mówi o konieczności zaciskania pasa, zatrudnił ósmego wiceministra. Zaskakująca jest nie tylko liczba zastępców Rostowskiego, ale i to, że ósmy wiceminister – Izabela Leszczyn – jest z zawodu polonistką. A do jej obowiązków należy m.in. „promowanie problematyki dotyczącej ochrony finansów publicznych” przed… wzrostem biurokracji.
anonim2013.04.27 8:13
zapewne sawicka dostanie order red bulla...i rondo w warszawie
anonim2013.04.27 13:07
Mógłbym pracować w soboty, bezpłatnie, przez 6 godzin, byle tylko przegnać tuskową sitwę z Ojczyzny. Przysięgam.
anonim2013.04.27 14:06
Ja to nie mogę się nadziwić, dlaczego tak się boją Kaczyńskiego?? Piszą ,że rozwali nasz Kraj ? A co on ma do rozwalania ? Przecież jest już rozwalony! Chyba ,że rozwali doszczętnie mafie ,układy i układziki i złodzieji od koryta odetnie! O ! Tego się najbardziej boją złodzieje i sitwy. I tego ,że się POsadek POzbędą i miernoty zostaną na lodzie. I być może będą rozliczeni sprzedawczyki i zdrajcy naszej Ojczyzny!!