17.03.20, 10:30

'Koprofagia' Wyborczej i Jażdżewskiego

Kiedy sytuacja związana z pandemią koronawirusa staje się coraz bardziej dramatyczna a rząd i Polacy robią wszystko co mogą, aby powstrzymać rozpowszechnianie się wirusa, niektórzy dalej próbują ugrać na tym wszystkim coś dla siebie. Trwa nagonka środowisk opozycyjnych na prezydenta Andrzeja Dudę. Zasadniczo chodzi po prostu o to, żeby powstrzymać go przed robieniem tego, co robi. Bo robi wszystko, co powinien robić prezydent w takiej sytuacji. A opozycji w niesmak, że Andrzej Duda swoją rolę spełnia wzorcowo.

Swój popis dała dzisiaj „Gazeta Wyborcza”. Na Twitterze dziennika możemy przeczytać wpisy takie jak: „Koronawirus jako zbawca dla PiS” albo „Wirus z nieba dla Andrzeja Dudy”.

Podobnie pisze Leszek Jażdżewski, znany ze swojego antyklerykalnego wystąpienia przed przemową Donalda Tuska:

-„Nie zdziwiłbym się gdyby prezydent Duda specjalnie nie unikał możliwości złapania koronawirusa. Informacje o stanie jego gardła i niepozowane zdjęcia spod kocyka zdominowałyby serwisy przez najbliższe 2 tygodnie.” – czytamy na jego Twitterze.

Wbrew temu, co może wydaje się środowisku „Wyborczej”, na całym tym hejcie raczej tracą niż zyskują w oczach opinii publicznej. Internauci są zażenowani tymi chamskimi zagrywkami.

Opozycja chce żeby Andrzej Duda się usunął, schował w pałacu i z niego nie wychodził. Mówią przy tym oczywiście o jego bezpieczeństwie. Ale nie taka jest rola prezydenta. Głowa Narodu musi być z Narodem, nie tylko jako kierujący nim z boku, ale też jako stojący razem z nim na polu walki.

 

kak/ Twitter, niezależna.pl, wPolityce.pl

Komentarze

Ryszard2020.03.18 6:08
Doopki doopne palieznyje idioty
anonim2020.03.17 16:18
Nieudolny i marionetkowy prezydent.
MaxFiend2020.03.17 11:46
Facet wzorcowo nic nie robi :-D
Urszula2020.03.17 11:44
Polska jest absolutnie nieprzygotowana do walki z koronawirusem. Testy robi się tylko tym, którzy mają wyraźne objawy zakażenia. Do tej pory tych testów zrobiono bardzo niewiele bo ich po prostu brakuje. W szpitalach nie ma ochronnego sprzętu. Ilu zakażonych chodzi i zakażają innych? Rząd przeputał kasę, rozdał komu się dało, kupował poparcie i nic nie robił dla poprawienia ochrony zdrowia choć od wielu miesięcy była mowa, że polska służba zdrowia jest mocno niedoinwestowana. Tak jak pisze siostra Chmielewska - rząd mówi i tylko mówi. Co będzie kiedy ilość zakażonych dramatycznie wzrośnie?
Michał Jan2020.03.17 13:53
Polska jest nieprzygotowana głównie mentalnie i zawdzięcza to takim niewolnikom wewnętrznym, jak chociażby Ty (siostra Chmielewska okazała się być człowiekiem wolnego ducha). Jak nie "państwo", to ludzie będą umierać na ulicach, krowy nie dawać mleka, a kury znosić jajek. A żadne państwo nie jest przygotowane na katastrofę o zasięgu totalnym, podobnie, jak i jego obywatele. Nikt prawie nie utrzymuje zapasu wody, żywności i opału na rok. Wojsko powinno mieć zapasy na stan W i tyle, bo akurat wojsko wie, co trzymać. A od państwa wymaga się 38 mln: testów na koronawirusy, respiratorów i łóżek szpitalnych oraz kombinezonów i maseczek w liczbie 38 mld. Gdybyśmy to chcieli zgromadzić, to nasz GDP pc nie przekraczałby 1000$. Jak było Powstanie, to nikt nie płakał, że AK nie dostarczyło odpowiedniej liczby granatów, tylko je robili z sidolówek.
Japa2020.03.17 16:51
Ile tych ,,Urszul " jest do jasnej Anielci. No i jaka to płeć . Jedna pisze ,,byłem " druga ,,byłam ". O poglądach nie wspomnę .
Michał Jan2020.03.17 11:39
Na "agorantów" zawsze można liczyć. Kto naprawdę zyska na tym wirusie, to się dopiero okaże, jak kurz opadnie. I ci spekulanci od masek i środków dezynfekcyjnych, to będą pikusie.
Zygfryd2020.03.17 11:35
Ta gazeta sięgnęła bruku i dna tak jak i jej naczelny ,żydokomuna marzy o powrocie do władzy i poddaństwie abo niemcom albo rusom bo wtedy opanują Naród Polski ogłupiając i okradając naszą Ojczyznę z wszystkiego co się tylko da .
Pisiory na wybory2020.03.17 11:34
Trzeba przełożyć wybory na październik.
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.17 12:46
I co? Pół roku więcej bałamucenia "pisiorów" da coś durnej opozycji? Wasze słupki spadną do zera!....
Urszula2020.03.17 11:21
Cenicie i szanujecie siostrę Małgorzatę Chmielewską? Teraz, pisiory, przestaniecie. "W sobotę, już po tym gdy rząd wprowadził stan zagrożenia epidemicznego, siostra Chmielewska, nie kryjąc żalu, napisała na blogu: "Masek i fartuchów mamy ledwo, a kombinezonów, w razie gdyby się coś zdarzyło, wcale. A władze myślą i myślą. O ludziach bezdomnych jakoś nie myślą, ale myślą. Nic nowego". "Koronawirus. - Żadna z władz nie zaproponowała nam środków zabezpieczających, które są w tej chwili koszmarnie drogie. Nikt nie zaoferował wsparcia pracownikom. Jesteśmy pozostawieni samym sobie - mówi siostra Małgorzata Chmielewska. Maseczki zaczęła szyć sama - z żalu do państwa"
Michał Jan2020.03.17 11:36
Niewolnictwo wewnętrzne każe oczekiwać wszystkiego od rządu. Siostra Chmielewska najpierw się wyżaliła, a potem poszło po rozum do głowy i zaczęła robić to, co należy w sytuacji kryzysowej.
gosc2020.03.17 11:00
Niech ta opozycja z Tuskiem wyjedzie tam gdzie ich chcą i niech tam jątrzą i sie udzielają. Wstyd i hańba miec takich polityków w Polsce,jak TUsk itp
MarionetkaPrezydenckaNaŚmietnikHistorii2020.03.17 10:54
Dudzia marionetka prezydencka jest wolna od ludzkich zagrożeń. Marionetki nie chorują, nie zużywają im się stawy kolanowe od klęczenia przed biskupami i Danielsami ani dyski im nie wypadną z nieistniejącego kręgosłupa podczas płaszczenia się przez Trampkiem czy Netanjachuejm. Dlatego nie ma obaw - marionetka nie trafi na śmietnik w konsekwencji ubabrania się koronawirusem od słomianych stóp po trocinami wypchany łeb. Dudzia marionetka prezydencka zostanie wywalona na śmietnik przez Polaków, głosujących na odebranie władzy marionetkom.
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.17 11:01
Bredzenie chorego z psychiatryka. Klasyczny materiał na pracę licencjacką z nieodwracalnych zaburzeń umysłowych. Dzięki, wykorzystamy.
Przejechany przez Biedronia na Pasach Ciężarny Gej2020.03.17 10:53
Cóż, opozycji brak jakikolwiek rzeczowych argumentów. Zostało tylko ordynarne chamstwo oraz judzenie w stylu Wyborczej Michnika. Ale to już jest ich koniec. DEFINITYWNY KONIEC OSZALAŁYCH Z NIENAWIŚCI LEWAKÓW! Niech żyje katolicka, wolna od neomarksizmu Polska! Wzór dla innych narodów Europy.
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.17 10:47
Ten piękny dzień. - Czy jest Gazeta Wyborcza? - To polskojęzyczne antypolskie gówno? - Tak. Finansowane z zagranicy ze srebrników Sorosa-Judasza... Gdzie w redakcji pedał na pedale, ateista i obłudny faryzeusz. - Nie ma i już nie będzie. - Nareszcie!!!
man.of.Stagira2020.03.17 10:45
TO TYPOWE dla tej 'formacji umysłowej' w której następuje całkowita uniformizacja według układu DOBRO - ZŁO, czyli bij - zabij Na tej samej zasadzie zaklasyfikowano ludzi niosących pomoc chorym czy nawet trędowatym jako osoby SADYSTYCZNE o skłonnościach zwyrodniałych -vide Matka Teresa z Kalkuty (nie żebym porównywał ale jest to e g z e m p l u m). N i e n a w i ś ć zaślepia a paraliż p o s t ę p o w y najzacniejsze trapi głowy... ot, co
antymarksista2020.03.17 10:39
Jeśli ktoś ma talent, a do tego konsekwentnie go rozwija i jest pracowity osiąga szczyty. Opozycja miała bardzo dużo czasu, niestety ich talenty poszły się pie ... A teraz, "Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia ..."
Urszula2020.03.17 11:35
Oooo, jakiś absolwent z czasów komuny się pojawił. :D Czegoś jednak ta komuna nauczyła bo teraz to umarł w butach, daremne żale.
Urszula2020.03.17 10:38
Być może Polska będzie jeszcze miała lepszych prezydentów niż obecny, ale jestem pewny po stokroć, że tak mądrego i tak wspaniałego Prezydenta jakim jest Andrzej Duda Polska nie miała nigdy !!! Poacy, nie dajmy sobie takiego człowieka odebrać przez któregoś z niemądrych lewackich kandydatów ! Pójdzmy wszyscy do urm wyborczych 10 maja 2020 i wybierzmy jeszcze raz Andrzeja Dudę. Przekonajmy znajomych, zabierzmy ze sobą wszystkich członków rodziny, sąsiadów, niepełnosprawnych do punktów wyborczych i pomóżmy im głosować . To jest dozwolone w sali głosowań. Ci, którym przywrócono połączenia kolejowe czy autobusowe – jedźcie na wybory, bo gdy przyjdą, nie daj Bóg, ci „inni” to zlikwidują wszystko – wszystko co jest dla nas Polaków dobrem !!!
anonim2020.03.17 16:17
Kiepska propaganda...
Japa2020.03.17 16:41
Tylko tyle ? Dwa słowa ? Wiem , wiem ... Więcej się nie da wymyślić ...Czyli ,,Nie bo nie "
Piotr Nowak2020.03.17 10:36
My, Polacy, mamy najlepszego i najgodniejszego Prezydenta wszechczasów – to Andrzej Duda ! Tyle co ten człowiek tylko przez kilka lat zrobił dla Polski – to ogromne osiągnięcia. Nie będę wymieniał poszczególnych jego zasług, bo lista jest bardzo długa, ale w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo Polski i pokoju na świecie, służbę Polakom, reprezentowanie państwa polskiego, propagowanie przedsiębiorczości i biznesu, obronności kraju oraz rozwoju Polski i Europy nasz Prezydent brał czynny, intensywny i systematyczny udział ! To jest Prezydent wszystkich Polaków – jedynie z wyjątkiem tych, którzy tego nie chcą lub sobie tego nie życzą. To są w większości ludzie pochodzący ze wschodu (Rosja) lub zachodu (Niemcy). Oni pochodzą od innej małpy. Andrzej Duda jest naszym kandydatem na Prezydenta III RP na drugą kadencję. Niech Bóg ma go w swojej opiece !!!
witek2020.03.17 10:47
Nowak dobrze gadasz ale nakręcony jesteś chyba przez Pereire .
Japa2020.03.17 16:37
,,wituś " , a kto Ciebie nakręcił ? Budka , KIdawa ? Czy może jaki ,,szczerbaty" lub ,,szynyszowata " ?
Jola2020.03.17 17:16
Rozwój Europy, śmiechłam!
M.a2020.03.17 10:35
Panie Boże dziękuję Ci że mamy Pana Andrzeja Dudę za Prezydenta.