03.02.15, 15:25Tomasz Lis (fot. Wikipedia)

KRRiT zajmie się Tomaszem Lisem

„Uprzejmie informuję, że w związku ze skargą z 26 stycznia 2015 roku, dotyczącą audycji pt. „Tomasz Lis na żywo” zwróciliśmy się do TVP SA o przekazanie stanowiska wobec przedstawionych przez Państwa Zarzutów” – podaje KRRiT w piśmie do autorów „Resortowych dzieci”.

Chodzi tu o program TVP „Lis na żywo” z 15 grudnia 2014 roku. Lis komentował wówczas marsz Prawa i Sprawiedliwości zorganizowany z okazji rocznicy stanu wojennego. Obecny w studiu Andrzej Celiński wskazał, że Andrzej Kryże, wiceminister sprawiedliwości w czasach PiS, ma PRL-owską przeszłość. Zarzut dotyczył też jego ojca. „Niech pan w takim razie porozmawia o odpowiedzialności za rodzinę ze swoim kolegą red. Michnikiem. Porozmawia pan” – odparł na to Zbigniew Ziobro.

„Ten ostatni argument mi się nie podoba” – powiedział Tomasz Lis zwracając się do Celińskiego. „Choć przyznaję szczerze, że gwałtowna polemika pana Zbigniewa Ziobry też wydaje mi się dość intrygująca, bo nie przypominam sobie, żeby protestował pan przeciwko zabawnej lekturze „Resortowych dzieci” pełnej kłamstw, manipulacji i gó…na” – kontynuował, zwracając się tym razem do Zbigniewa Ziobry.

W odpowiedzi na te słowa Dorota Kania, Jerzy Targalski i Maciej Marosz skierowali protesty do prezesa TVP, rady programowej i komisji etyki TVP oraz do KRRiT.

bjad/niezalezna.pl

Komentarze

anonim2015.02.3 15:39
W przeciwieństwie do Ciebie pracowałem w TV. Dalej trwa wojna wnuków Polaków z wnukami enkawudzistów...Pora na Prawdę. Najwyższy czas.
anonim2015.02.3 16:06
Czy to przypadek, że im większy sprzedawczyk, dziecko UBeków (lub małżonek, znajomek etc) no i oczywiście odpowiednie pochodzenie tym większa "karierka" ?
anonim2015.02.3 16:08
08.30 TVN - Dzień dobry TVN - prowadzi Bartosz Weglarczyk - wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturujacego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o oslawionego Józefa Światłę - admin] 18.00 TVP2 - Panorama - prowadzi Hanna Lis - córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj - admin]. Czy wiele sie zmienilo od tamtych czasów? 19.30 TVP1 - Wiadomosci - prowadzi Piotr Kraśko - wnuk jednego z czolowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki - admin], syn PRLowskiego ministra ds wyznan. 20.00 TVN24 - Kropka nad i - prowadzi Monika Olejnik - zootechnik - córka funkcjonariusza SB [Tadeusza Olejnika - admin], konfident slużb PRL, pseudonim "Stokrotka". 21.30 TVN - Kuchenne rewolucje - prowadzi Magda Gessler - córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Miroslawa Ikonowicza - admin]. .21.40 TVP2 - Tomasz Lis na zywo - syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego [Imie nieznane - admin]. 22.00 TVN24 - Szklo kontaktowe - prowadzi Grzegorz Miecugow - syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania sie pod "Apelem krakowskim" [Bruno Miecugow - admin] 22.30 TVN - Kuba Wojewódzki Show - syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Boguslawa Wojewódzkiego - admin] Zyczymy przyjemnego odbioru Od siebie dodam - w tzw międzyczasie mózgotrzepy - "Na Wspólnej" ('...tato jak smiesz - pedały - mówią tylko buraki i faszyści..."), "Ranczo" - Amerykanka o specyficznej urodzie wyzwala ciemne wiejskie baby z opresji antygenderowej no i oczywiście spod skorumpowanej władzy, "Plebania" -judeochrześcijaństwo i "odzyskiwanie" mienia przez starszych Kainów i jeszcze jakiś mózgotrzep o szpitalu (tytułu nie pomnę) -szlachetna Żydówka pomściła katowaną kobietę miażdżąc genitalia oprawcy niczym Luna Brystygier antypaństwowym bandytom ...
anonim2015.02.3 16:09
https://marucha.wordpress.com/2013/02/27/jak-dlugo-beda-nami-rzadzic-dzieci-bieruta-i-wnuki-stalina/
anonim2015.02.3 18:51
@observer1920 I sie dzioby pozamykały...
anonim2015.02.3 19:28
"...I sie dzioby pozamykały..." Albo otworzyły. I tak na jakiś czas zostało ...
anonim2015.02.3 21:18
Nie wiem, nie znam się, ale g..wno to zawsze będzie g..wno
anonim2015.02.4 0:39
@fiodor44 No tak cała prawda przez całą dobę=TVN-owska g.... prawda. Fiodor wierzymy ci ty nasz autorytecie złoty, znany z nick-a na Frondzie