23.10.19, 09:50(fot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licencja: CC-BY-SA-3.0 /screen)

Ks. Isakowicz Zaleski odpowiada premierowi Morawieckiemu ws. syna Szydło

Nie milkną komentarze dotyczące oświadczenia adwokata ks. Tymoteusza Szydło, syna byłej premier, w którym adwokat zaprzecza  doniesieniom medialnym w kwestii przyczyn urlopu ks. Szydło.

Do doniesień odniósł się również premier Mateusz Morawiecki, który na swoim twitterze napisał:

-Ataki na @BeataSzydlo i jej najbliższych są haniebne i absolutnie niedopuszczalne. Rodzina jest i pozostanie w Polsce świętością. Dlatego wykorzystywanie jej do walki politycznej budzi odrazę. Wierzę, że autorzy tych fake-newsów i manipulacji poniosą konsekwencje. - czytamy

 

 

W mediach społecznościowych do wypowiedzi szefa polskiego rządu odniósł się  ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski.

- Panie Premierze @MorawieckiM, wszelkie ataki na rodziny są haniebne. Jednak, czy prymicje na Jasnej Górze z udziałem ministrów i marszałków nie były upolitycznieniem posługi tego kapłana? Inna sprawa, że winien on powiedzieć prawdę i przeciąć spekulacje, a nie wynajmować prawnika - stwierdził duchowny

 

 

 


Komentarze

Rozczarowany Pisowiec2019.12.11 18:45
Wsumie to nic sie nie stalo. Marta Kaczynska 3ci maz/slub uniewazniony koscielnie, teraz Tymoteusz Szydlo. Sa rowni i rowniejsi. Niestety..nie ma rownosci ani sprawiedliwosci. Hipokryzja jest to ze pis wygral wybory niosac co innego na sztandarach. Pis wykozywstuje wszystko co sie da do politycznej propagady. Niestety upublicznianie wizerunku syna Pani Szydlo bylo od samego poczatku bledem. Transmisje z Jasnej Gory w tvp podczas gdy wyswiecano na kaplana syna Pani Szydlo bylo wykozystaniem tego ksiedza do celow politycznych. On od tego czasu juz stal sie rzybudowka tej parti. Twarza Pisu w oczach Polski zasciankowej i pomogl mamie wygrac wybory. Bardzo zal mi Pani Szydlo to wspaniala kobieta. Czy Ksiadz Szydlo sie zakochal w kobiecie? a moze spodziewa sie dziecka? a moze czeka na decyzje o dziecku z swoja wybranka do czasu odejscia z stanu Duchowienstwa. A moze to wszystko nie prawda? a moze dziecko juz przyszlo na swiat?? TE I INNE PYTANIA DZIS ZADAJE SOBIE OPINIA PUBLICZNA. Pis ginie dzis od miecza ktorego sam zacza uzywac. Pis rozsadza grzech pychy i nadecia.Wkoncu to elita? Ludzie gardzo egalitryzowaniem tych ktozi jeszcze niedawno zarabiali 3tys a teraz dzieki nepotyzmowi i ukladom sa "elyyta" Tusk i Po nie byli tak nadmuchani jak Pis.
wiesia2019.10.29 19:46
dziwne jest to drążenie tematu przez ks. Isakowicza-Zaleskiego
zbycho2019.10.28 23:28
Księże Tadeuszu- bardzo księdza szanuję ,ale chyba się ksiądz trochę pogubił.
antek.b2019.10.24 20:54
Nagłaśnianie tego jest społecznie niezwykle potrzebne i pouczające,pokazuje fałsz ,obłudę i zgniliznę jaka toczy tą korporację .Podejrzewam że chłopak uległ presji i zamiast założyć rodzinę i żyć zgodnie z prawem naturalnym,pod wpływem egoistycznej matki włożył sukienkę i przystąpił do tych polakożerców.Jak można chęć podniesienia własnych notowań w układzie stawiać ponad dobro własnego syna , a tu cały misterny plan w piz..,tylko chłopaka szkoda.
obiektywny2019.10.24 13:08
Czy ktoś z was chciałby mieć księdza, który będąc pasterzem boi się nie tylko wilków ale i owiec. Oj beznajdziejni są dziś absolwenci posoborowych seminariów . Jedynie arcybiskup Jędraszewski mówi to, co pasterz powinien i nie boi się wszelkiej maści wilków . Broni swoją owczarnię przed wszelkimi zarazami i innymi niebezpieczeństwami.
Józef2019.10.24 11:35
Podła klasa polityczna z buciorami wchodzi w życiorysy wszystkich, tylko nie siebie. Podła zmiana z PiS już dawno ujawniła archiwa IPN setek tysięcy osób bez względu na to czy coś one złego robiły czy nie a tylko dlatego że służyły PRLowi, co świadczy, że mamy do czynienia z moralnym bagnem. Czar fałszywych pisowskich autorytetów pryska jak bańka mydlana, wraz z odkrywaniem prawdy o pisowskich lustratorach. Ksiądz Szydo wraz z matką autoryzował swoją osobą to bagno i teraz musi zjeść żabę, którą sam sobie ugotował.
Moni2019.10.28 23:37
Konieczne jest ujawnienie, a szczególnie osób duchownych. Tu nie chodzi o to żeby kogoś prześladować, tylko o to, żeby agenci nie byli szantażowani, np. przez starych esbeków, którzy dużo wiedzą. Jak stare kiejkuty wiedzą, to wszyscy Polacy powinni wiedzieć. Czas skończyć z tym zakłamaniem
Jędrzej2019.10.24 6:12
O ile ksiadz nie popełnia czynu, który dezawuuje jego śluby kapłańskie, ma prawo do swej prywatności tak jak każdy inny obywatel. Nigdy bym nie oczekiwał aby ktoś domagał sie mojej publicznej spowiedzi, tak i zatem nie oczekuję tego od księdza Tymoteusza Szydło.
AB2019.10.24 4:03
Ks. Zaleski powinien zając się innymi sprawami, swoją wiarą i odpowiedzialnością przed Bogiem. Na prymicji byli: po pierwsze - przyjaciele matki T. Szydło; po drugie - ludzie wierzący, gdyż prymicje wiążą się ze specjalnymi odpustami. A gdyby nawet na prymicji był cały rząd, to nie powód, żeby mściwie włazić z butami w prywatne sprawy księdza Szydło i domagać się wystawiania ich na widok publiczny jako pokarmu dla hejterów i tabloidów. Niech ksiądz Zaleski wylezie wreszcie z magla i podniesie swoje uwagi na odpowiedni poziom. Wstyd! Wstyd, że ksiądz nawet nie potrafi się wycofać, ale z uporem maniaka brnie tam, gdzie racji nie ma. Piszę ostro, bo bardzo mnie ksiądz Isakowicz zawiódł, odmawiając prawa do prywatności młodemu księdzu.
Michal2019.10.24 1:06
Isakowicz jest bardzo podobny do Karola Marksa. :)
Zibi442019.10.23 22:40
Jestem obiema rękami za PiS em, ale wkurza mnie to że do tej pory nie wiem co się stało w Smoleńsku, chociaż komisja Pana Macierewicza obiecała w tym roku jakieś podsumowanie. Oprócz tego, Nejmany, Gawłowskie i inni podobno kryminaliści nadal chodzą na wolności. Jeszcze gorsze jest to czerwoni w osobie choćby Urbana czy Czarzastego znowu są na czołókach mediów. Szlag mnie trafia po prostu na tą nieudolność, albo zacznę myśleć że rączka rączkę myje.
leszczyna2019.10.23 23:43
Nie tylko Ty nie wiesz, co się stało w Smoleńsku. Cała rzesza PiSowców tego nie wie, przede wszystkim nie wie tego podkomisja pana Macierewicza. Bo gdyby wiedziała, to chyba by tego nie ukrywała. Inni wiedzą, co się stało w Smoleńsku. Biegli prokuratury ustalili bardzo dokładnie zapis z kokpitu w 2014r. I nawet pan Ziobro ich za to nie oskarżył, chociaż słychać, jak "piwko" krążyło po kokpicie...
matematyk2019.10.23 22:03
Ja w pełni zgadzam się z ks. Isakowiczem. Nie sądzę, aby każdy młody kapłan miał możliwość sprawować Mszę prymicyjną na Jasnej Górze. Mało prawdopodobne, aby nie zadziałał tu dodatkowy czynnik w postaci mamy-premier (i wcale nie musiały to być jakieś bezpośrednie działania - w końcu głupio odmówić synowi pani premier). Nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że nie instrumentalizuje się tak wielkiej sprawy jaką jest Eucharystia. Ale w takich sytuacjach potrzebna jest odpowiedzialność i tu pojawiają się znaki zapytania. Spekulacje trzeba przeciąć po męsku, nie zasłaniając się adwokatem. Jeśli jesteś kapłanem Chrystusa to nie należysz już do nikogo innego! Nie możesz bać się, że świat Cię zrani.Swoją drogą straszne jest, że obecnie większość młodych księży zaraz po święceniach dopada depresja, wypalenie zawodowe. Widać wielkie problemy w formacji. No cóż trzeba się więcej modlić za kapłanów.
lena2019.10.23 22:19
Miło mi, ponieważ jest to jeden z niewielu wpisów, który jest wyważony i konstruktywny.
nik2019.10.23 22:26
Wytłumacz mi dlaczego Adamowicza pochowali jak biskupa w katedrze! Tak swoja drogą jestem przekonany ze Ojcowie Paulini bardzo by się ucieszyli gdyby synowie Michnika, Milera, Tuska czy Wałesy chcieli by mieć swoją mszę prymicyjną na Jasnej Górze.
Maria Blaszczyk2019.10.23 22:31
A dlaczego pana prezydenta Kaczyńskiego pochowali na Wawelu? Jak kogoś zasłużonego?
Ewa2019.10.29 11:32
Tobie to tylko korony brakuje.
kibic2019.10.23 21:06
Ile trzeba mieć w sobie POdłości,żeby oceniać wybory życiowe dorosłych ludzi w przypadku gdy ich zachowanie,działanie nie wpływa ujemnie na innych? Co kogo obchodzi,co będzie robił syn pani Szydło? zabrał coś komuś? Jak można żądać,aby informował opinie publiczną o swoich prywatnych zamiarach?Może jeszcze POtrzebne jakieś pieczątki,zaświadczenia? LUDZIE! bądźcie ludźmi,a nie hołotą.
Adam2019.10.23 20:21
dlaczego ksiądz jest tak pełen nienawiści
Zenon2019.10.23 20:20
Nawet x Isakiewicz dolaczyl do grona hejterow! Jakim prawem domaga się publicznej deklaracji młodego Kapłana dlaczego poprosil o urlop, a Matke oskarza o zapraszanie kolegów - politykow na swiecenia syna. Tym wpisem x Isakowicz dolaczyl do grona celebrytow typu xSowa i społka - choc w trochę innym wydaniu. Byloby lepiej gdyby ksieza zajmowalu sie tlumaczeniem swiata z Bozej perspektywy! a nie plotkowaniem w obrzydliwym stylu!!!
ebi2019.10.23 20:03
Brzydko atakować księdza, dlatego że nie jest synem premier panie -ksiądz Isakowicz- Zalewski.Chciał pan błysnąc a wyszło źle, bardzo źle, bo teraw widzę , że nie kieruje się panie ksiądz przykazaniami Boskimi, oj nie.
KATOLIK2019.10.23 19:32
Bardzo dziwne, że premier polskiego rządu zajmuje się sprawą rodziny Beaty Szydło i to w tak kuriozalny sposób mówiąc coś o świętości rodziny. Co ma piernik do wiatraka? Każda rodzina jest święta, ale w sprawie syna Beaty Szydło nikt nie podważał świętości rodziny, tylko chodzi o to gdzie się podział i co robi młody ksiądz,, który zamiast pełnić obowiązki duszpasterskie poszedł sobie na urlop. NIc dziwnego, że taka postawa młodego księdza rodzi całą masę spekulacji. A poza tym tak się składa, że to wierni utrzymują księży i tak samo łożą na ich wykształcenie i przygotowanie do kapłaństwa i mają prawo wiedzieć dlaczego ich duszpasterz przestał być duszpasterzem.
ebi2019.10.23 20:06
Co ty marny katoliku pleciesz, z Ciebie taki katolik jak z koziej... Jeżeli chcesz pomóc to pomódl sie za młodego ksiedza, a nie zajmuj się plotami, bo UWAŻAJ MOŻE CIEBIE SPOTKAĆ COŚ GORSZEGO. Jakiś idiota rzucił pomówienie, a ty chcesz wiedziec co robi, opamietaj sie. A co robi twoje dziecko które uczxyło sie za mokje pieniadze.......;
anonim2019.10.23 21:58
Dlaczego za twoje?! Może KATOLIK nie ma dzieci, a poza tym jeśli ma to pracuje i również płaci podatki. Jak na razie seminaria są utrzymywane właśnie przez KATOLIKÓW i mają prawo wiedzieć dlaczego po dwóch latach ktoś bierze sobie urlop, by właśnie zaniechać pomówień.
www2019.10.23 19:03
Jak to, proszę księdza, powinien powiedzieć prawdę? Czy uważa ksiądz, że ks. Szydło w tej chwili kłamie, że wzywa go ksiądz do mówienia prawdy? Przecież to nie ks. Szydło jest autorem oszczerstw na swój temat. Oskarżonemu udowadnia się winę i dopiero wtedy staje się on winnym. Natomiast nie powinno potępiać się kogoś za to, że nie tłumaczy się, że nie jest przysłowiowym wielbłądem. Czy gdyby ks. Szydło wystąpił z jakimś oświadczeniem co do swojej osoby, a oszczerstwa by nie ustały, to uważałby ksiądz, że ks. Szydło powinien po raz kolejny i na tyle przekonująco się wytłumaczyć, żeby oszczerca zamilknął? Przecież wie ksiądz, że to niewykonalne, oszczercy nie da się zadowolić. Po usłyszeniu wyjaśnień, fabrykuje kolejne oszczerstwa i tak bez końca. Jedyne co go satysfakcjonuje, to bycie oszczercą. Proszę poczytać Ewangelię, podobnie było z Jezusem. Chciano go oskarżyć i oskarżono. Czy ma ksiądz do Jezusa pretensje, że słabo udowadniał, że był synem Bożym? Czy uważa ksiądz, że powinien lepiej się wytłumaczyć? Ja zaproponuję inny punkt widzenia co do ks. Szydło. Jeśli oszczercy chcą być wiarygodni, to niech przedstawią fakty - niech przedstawią nazwisko i adres owej dziewczyny z plotek, a wtedy można będzie ks. Szydło poprosić o wytłumaczenie się. Jak na razie, to ks. Szydło NIE MA Z CZEGO się tłumaczyć. Ufajmy oskarżanym, a nie oskarżycielowi braci.
Aureliusz2019.10.23 20:12
100/100 Oszczercy nie wystarczy nic a w szczególności PRAWDA. Jego immanentną cechą jest fabrykowanie kłamstw i pomówień .
.pl2019.10.28 9:51
WWW! > MĄDRY JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!
...2019.10.23 18:58
Ataki na rodzinę są haniebne dopóki jest to rodzina Szydło, Morawieckiego, Kaczyńskiego, Kuchcińskiego i innych ludzi PiS. Jak to jest rodzina Tuska czy Bodnara, to już zupełnie spoko.
Ks. K. Piotrowski2019.10.23 18:41
Martwi mnie, że Ks. Isakowicz - Zaleski czuje potrzebę wypowiadania się w bardzo wielu sprawach, czy ma coś sensownego do powiedzenia czy tez nie. To normalne, że przyjaciele rodziców przyjeżdżają na ślub, chrzciny czy prymicje ich dzieci.
anonim2019.10.23 21:39
No, wie ksiądz jak mój mąż się za mną żenił to pomimo, iż teść był szanowanym i znaczącym pracownikiem, to główny dyrektor i cała korporacja nie przybyła na nasz ślub, tylko skromne grono współpracowników - delegacja. Bo było to wydarzenie prywatne, a nie firmowe. Wszak prymicja, to też prywatna uroczystość i nie ma powodu, by na te uroczystość nawet znaczącej i ważnej persony zjeżdżał się cały rząd. Poza tym jak Pana Prezydenta Dudy - córka będzie kiedyś ślubować przed ołtarzem, to rozumiem, że wszyscy wyborcy, i wielbiciele Pana Dudy są zaproszeni na uroczystość na czele z rządem.
Maria Blaszczyk2019.10.23 21:41
Przyjaciele? Być może... A asysta funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu? Dziennikarze? Choć uczciwie należy przyznać, że tylko "zaprzyjaźnionych" mediów. Redaktora Celejewskiego wyproszono. A ilu księży dostaje listy gratulacyjne od prezydentów innych krajów z okazji prymicji?
ridado2019.10.23 18:21
Dlaczego tyle dyskusji na temat urlopu syna Pani Szydlo. Pan Szydlo w prosty sposob opuscil swoja parafie bo znudzil mu sie ten zawod. Takie to proste I ludzkie.
axztgbnrlkm2019.10.23 17:08
Dla dwudziestoletniego mężczyzny bardziej od bycia ojcem zniesławiające jest bycie księdzem...
Aureliusz2019.10.23 20:08
No co ty nie powiesz .A można być dumny że jest się księdzem ,jak myślisz? No trochę przesadziłem z tym myślisz.
axjnrlkm2019.10.23 21:05
w XXI wieku? Nie można... W przeciwieństwie do Pana, nie wypowiadam się, z grzeczności, o Pana zdolnościach intelektualnych...
.................2019.10.25 21:02
ale jak jest pedofilem homoseksualistą z lgbtq to jest super, extra i lux torpedo! nowocześnie, awangardowo, europejsko i swiatowo nawet co, zboczencu?
Pisowiec2019.10.23 16:57
No panie Isakowicz! Znany jest pan z antyukraińskich poglądów bliskich ruskich onuc. Trzy metry od Pana Premiera w bok!!!! Won za Don do swoich!!!
Moni2019.10.28 23:27
Każdy pisowiec to banderowiec - i co ładnie tak?
gosc2019.10.23 16:44
A co to obchodzi ks. Zaleskiego, jesli ma problem to niech sie modli a nie mędrkuje na forum. Obrzydliwe to ze strony kapłana. Oby takich kapłanów było jak najmniej w Polsce
Lennon2019.10.23 16:57
Lepsi są ci na urlopach bezterminowych.
wojtekmk2019.10.24 8:03
Oby było jak najwiecej takich kapłanów jak ks. Issakowicz-Zaleski. Chwała Panu za takich księży! Jeszcze Polska nie zginęła! To ks. Issakowicz-Zaleski jako jeden z nielicznych wnosił by kościół oczyścił sie z księży - byłych donosicieli służb SB. To ten sam ksiądz chciał by kościół oczyścił się z księży pedofili. To jest głos prawdziwego kościoła!
anonim2019.10.23 16:08
Ksiądz Zaleski to niebywale prawy kapłan i wątpię, by komukolwiek chciał dokuczyć, czy zrobić przykrość. Właśnie bardzo mądrze myśli. Gdyby młody kapłan ze względu na osobę mamy przykrócił wszelkie spekulację krótkim wystąpieniem w swojej parafie podając powód - niekoniecznie wdając się w szczegóły. Nie byłoby tej nagonki i niepotrzebnych plotek.
Maria Blaszczyk2019.10.23 18:18
Ale te plotki są bardzo potrzebne. Dzięki nim nikt się nie zajmuje próbą zmieniania wyniku wyborów, rosyjskimi powiązaniami pana Banasia - i pana premiera, przepadnięciem gdzieś tej ustawy zmuszającej pana premiera do ujawnienia majątku żony itd.
AB2019.10.24 4:09
Bzdura, dopiero zaczęłaby się nagonka. Ksiądz Zalewski wlazł z butami w nieswoje sprawy i wyleźć nie chce, tylko z uporem maniaka usiłuje dowieść, że ma rację. A kysz!! Obawiam się, ze demencja stoi bardzo blisko księdza Isakowicza.
Nika2019.10.29 2:32
A dlaczego młody kapłan ma się przed kimś w ogóle tłumaczyć? Co ma zaspokoić wasza ciekawość...każdy ma w domu swoje kłopoty i sprawy i proszę się nimi zająć...
kryspin2019.10.23 15:58
Szanowny księże.Zbędny komentarz dot. syna P.Premier Beaty Szydło.Czemu to ma służyć?Mało nagonki na kościół?To jest dorosły ksiądz i są zapewne jakieś powody dla, których wziął urlop.Nie przystoi duchownemu roztrząsać takich spraw publicznie.Cokolwiek byłoby powodem podjęcia takiej decyzji to powinno być najpierw wewnętrzną sprawą w kościele.A czy wziął ksiądz pod uwagę zły stan zdrowia?Kłopoty rodzinne.Chyba nie.Każdy człowiek ma inną psychikę,inaczej odbiera ataki na siebie i najbliższych.Ksiądz powinien być ostatnią sobą,która w jakikolwiek sposób przyczynia się do tworzenia publicznej dyskusji,szczucia czy ingerowania bez pardonu w życie innych osób.
teresa2019.10.23 15:45
qui s excuse s accuse mówi przysłowie.|A dlaczego to młody ksiądz ma sie tlumaczyć i komu? autorom insynuacji i podłych plotek?\ks.\Zalewski coś Wam się pomieszalo!
Beno2019.10.23 20:43
Dziękuję. W samo sedno.
Ole2019.10.23 15:25
Księża w Polsce wynajmują adwokatów do obrony , to obrzydliwe !
anonim2019.10.23 17:43
Księżom nie wolno się bronić?
Ewa2019.10.23 18:33
Niestety takie czasy nastały.
Beno2019.10.23 20:42
To za czasów PRL-u nie mogli się bronić i wylewano na nich wszelkie pomyje i bez wyroków skazywano. Na szczęście dzisiaj jest inaczej i mogą się bronić i to skutecznie.
wojtekmk2019.10.24 7:59
Każdemu człowiekowi wolno wynająć adwokata. Ksiądz to też człowiek :). Kwestia tylko danej sytuacji, w której podjęto tę decyzję o wynajęciu prawnika. Kuriozalna sytuacja, która może świadczyć że człowiek ma coś do ukrycia.
.................2019.10.25 20:59
a co, chciałbyś księdza móc zabić i bezkarnie sobie egzystowac, komuszy pomiocie!
Ewa2019.10.29 11:30
Obrzydliwe to jest twoje stwierdzenie.
Mag2019.10.23 14:50
Isakowicz- Zalewski módl się, a nie zajmuj polityką a będziesz zbawiony.
lena2019.10.23 22:07
To jak biskupi mogą, a księża już nie. Poza tym gdzie tu polityka? Raczej zasady, a tu ksiądz nie tylko może, a powinien.
Maria Blaszczyk2019.10.23 14:11
Kochani moi, PiS manipuluje z wyborczym wynikiem, a Wy się zajmujecie jednym z wielu księży, którzy z tego czy innego powodu postanawiają wybrać inną drogę życia. Serio, jakiś młody czlowiek jest teraz ważny, a nie pan prokurator "Daj Ciumka" Piotrowicz, wbrew woli wyborców wprowadzany do Sejmu? Skargi na wyniki składane do SN, w osobach wybranych przez neoKRS? No i jeszcze mamy pana Banasia, kumpla gangsterów, podatkowego przekręciarza. W roli najważniejszego kontrolera prawidłowości procedur stosowanych w Polsce? Oraz setkę innych problemów. Wy naprawdę musicie tańczyć, jak oni Wam zagrają?
Marek212019.10.23 14:37
Tyle że sprawa ks. Tymoteusza ma wspólny element z innymi aferami: zakłamanie i próba zamiatania pod dywan niewygodnych faktów oraz postępowania w sposób odwrotny do głoszonych ideałów. Precz z komuną, ale Piotrowicz musi wejść do Sejmu. Suweren rządzi, ale wybory muszą być rozstrzygnięte na naszą korzyść. Ks. Tymoteusz, syn Pani Premier Naszej Ukochanej to wzór kapłana, więc nie powiemy co się stało (a skoro za nic nie powiemy to musi być grubo).
Maria Blaszczyk2019.10.23 18:16
No właśnie nie jestem pewna. Może to wynika z tego, że mam nastoletnie dzieci i zwiększoną tolerancję na płochość niedojrzałych osób. Mam wrażenie, że najpierw tego człowieka wykorzystywano do promowania PiS wśród ludzi, dla których wychowanie syna na księdza to wielka wartość. I że teraz wykorzystuje się go ponownie, do zakrycia poważnych spraw. Nie sądzę, by akurat tu była jakaś afera. Ot, historia jakich wiele, młody człowiek nie udźwignął oczekiwań. Osobiście życzę mu jak najlepiej, co w moim rozumieniu oznaczać moze mnóstwo rzeczy, ale bycie księdzem do nich nie należy. Nie wiemy, czy tu są jakies niewygodne fakty. Może są, może nie ma. Jak dla mnie nawet jeśli plotki byłyby prawdą, choć nie sądzę, bo w za wygodnym momencie to wszystko wybuchło - to nic w tym niewygodnego dla nikogo, oprócz samych zainteresowanych, lepiej rodzić dzieci jednak po osiągnięciu pewnej minimalnej stabilizacji życiowej, inaczej ma się bardzo pod górkę. Natomiast gdzie się nie spojrzy w te internety - tam ks. Tymoteusz. Pan Banaś zniknął, pan Piotrowicz zniknął, pan Fogiel ze swoimi skargami zniknął. Przy okazji zniknęła też pani Olga Tokarczuk, wraz z Instytutem Książki, który ją olał we Frankfurcie, umorzenie postępowania w sprawie dwóch wież, opóźnienie wejścia w zycie tej ustawy, co by ujawniła majątek żony pana premiera i wiele innych rzeczy, które pokazują, że Polska przestała działać w jakikolwiek przewidywalny sposób. Prywatne perypetie nawet najważniejszego księdza są tu bez znaczenia. A co do zakłamania prawaków to ja przynajmniej nigdy żadnych złudzeń nie miałam. Bo i sprawę pana obrońcy tradycyjnej rodziny, pana posła Pięty nie zapomniałam, czy innych panów radnych Piaseckich czy senatorów Bonkowskich tłukących i zdradzających żony, i tego czy owego naczelnego homofoba widziałam w tym czy innym klubie o konkretnym profilu... Ale wciąż uważam, że ludzie mają prawo do prywatności. A jeśli jakas prywatna sprawa jest tak rozdmuchana - to pojawia mi się w głowie pytanie, kto na tym korzysta. Tu jest sprawa jasna, tylko jedno ugrupowanie.
Marek212019.10.24 8:48
Prywatną sprawą to ona mogła by być, gdyby jego matka w bezrozumnej miłości nie zrobiła z niego osoby publicznej. Ale zrobiła. Politycy na prymicji, kazania dla polityków na Jasnej Górze. Matka w sumie zrobiła mu krzywdę. Powinna spokojnie dać mu dorastać do roli księdza a nie od razu stawiać w światłach rampy. Teraz za to płacą.
Nika2019.10.29 2:26
Zajmij się zatem swoimi sprawami i nie graj w orkiestrze, bo każdy ma gdzieś twoje zagrania i nikt tu nie będzie tańczył ... kochanych sobie szuka...
uriah2019.10.23 14:08
Jeżeli minister uczestniczy np w uroczystościach weselnych dziecka swojego znajomego to uczestniczy jako minister czy jako znajomy
Kubiak2019.10.23 15:50
Uczestniczy jako znajomy a przy okazji jest ministrem. Jak chcesz to rozgraniczyc? Nie da się.
ks. Franciszek2019.10.23 13:56
Ks. Szydło nie musi nic mówić, wystarczy że "spekulujący" czyli inaczej mówiąc plotkujący przestaną "spekulować" czyli plotkować. Bo to wielka gratka wziąć na rożen syna byłej Premier. Ks. Isakowicz też nie uchyla się od okazji by nieco dopiec. Po co? Każdy ma prawo odprawić prymicje na Jasnej Górze i każdy ma prawo na niej być obecnym. Gdyby nie media nikt by o tym nie wiedział. To prawda, że jako kapłan jest osobą publiczną, ale czy musi zaraz dzielić się swymi problemami z całym światem? A może to coś o czym trudno mówić, albo sprawy głęboko osobiste? Naprawdę mamy prawo ładować się komuś z buciorami w jego duszę, tylko dlatego że jest księdzem i nazywa się Szydło? A gdyby był ks. Kowalskim z przysłowiowego Pcimia, też byłoby takie zainteresowanie? Dajmy człowiekowi spokojnie przeżyć co przeżywa, zostawmy go w spokoju, bo nie wiemy co mu jest i nie musimy tego wiedzieć, a chyba i nie powinniśmy. Może kiedyś sam o tym opowie. Może to teraz dla niego zbyt trudne, więc skończcie z tym gardłowaniem: "powiedz!, powiedz!". Troszkę szacunku, taktu i kultury, bo wylezie z was hiena.
a_l2019.10.23 17:09
Nie wiem czy nick potwierdza stan duchowny, ale w tej sprawie, tak powinien wypowiadać się każdy ksiądz.
vvv2019.10.23 21:40
Też tak uważam.
Janek2019.10.23 13:25
Brawo ksiądz Zaleski! Doskonale pokazuje zakłamanie tej ekipy
Reytan2019.10.23 13:17
Widac ,ze w Polsce jedynie ksiadz Zaleski ma charakter i ma jaja,a nie jest jakims smierdzacym partyjniakiem.
TVPiS2019.10.23 12:52
Wierzę tylko w doniesienia, które są dementowane.
anonim2019.10.23 12:32
Wygląda na to, że Isakowicz dorównuje Wałęsie: 1/ Musi się wypowiedzieć. 2/ Czyni to z taką sama mądrością.
Reytan2019.10.23 13:19
Jestes idiota pospolitym,i nie odrozniasz prawdy od gowna i polityki.
Beno2019.10.23 20:40
A jakiej prawdy i o czym? Zajmij się sobą i swoim brudem, a nie innymi. Każdy ma prawo do swoich tajemnic. To właśnie ty jesteś pospolitym idiotą. "Nie czyń drugiemu, co tobie nie miło". Nawet tego naturalnego (nie Boskiego) prawa nie rozumiesz.
RodzinneBeatyfikacjeLekiemNaPusteKościoły2019.10.23 12:30
Rzekome prześladowanie medialne Tymcia Szydło, posiadającego papiery księdza, jest sterowane i ma prowadzić do szybkiej beatyfikacji. Zarówno samego Tymusia urlopowicza, jak i jego mamusi Beatki. Beatyfikacja Beaty, matki zbeatyfikowanego Tymka, to droga Szydłów ku splendorom katolickim wzorem rodziny Popiełuszków i Wojtyłów. Niedługo w Polsce będzie się beatyfikować wujów, kuzynostwo, stryja, ojczyma i bratową każdego klerucha.
Reytan2019.10.23 13:09
Jestes zwyczajna komunistyczna swinia.
anonim2019.10.23 14:56
A ty katolicki knur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ks. Franciszek2019.10.23 14:00
nie żal czasu na wypisywanie takich idiotyzmów?
anonim2019.10.23 17:41
Lecz się,bo takie głupoty to może pisać tylko ktoś chory psychicznie.
Aka2019.10.23 18:09
Święci nie biorą się z kapusty- ktoś ich wychował,czymś nasiąkneli za młodu. Niech Cię Pan Bóg błogosławi!
daria.m.2019.10.25 20:57
rozumu ci życzę!
Reytan2019.10.23 12:27
Sprawa bardzo przejrzysta. Widac wyraznie,ze katolicy wierza w Jezusa Chrystusa,a PIS=-owcy w Jaroslawa Kaczynskiego.
Reytan2019.10.23 13:14
W Polsce niby katolickiej,zwolennicy WSZYSTKICH kierunkow politycznych traktuja swoich przywodcow JAKO Bogow. Ostatnio jest to bardzo widoczne w postaci Lecha Kaczynskiego i Dmowskiego. Tymczasem Polacy powinni stawiac pomniki WYLACZNIE Jezusowi Chrystusowi ,Maryi i Swietym Panskim,a nie POLITYKOM!!!!!!
martinviola2019.10.23 21:30
Ty natomiast widzisz drzazgę w oku "pisowskiego" blizniego, a oszczerczej belki we własnym nie widzisz - to tak a propos przejrzystości.
kamila2019.10.24 5:02
twoja matka uwierzyla urbanowi i teraz ci uszy odstaja jadzikiej swini...
Jarek2019.10.23 12:19
Amen Samo sedno. Sytuacja, którą wywołał "prawnik" i premier, tylko zaognia sytuację.
Irena2019.10.23 11:46
Wierzę, że sytuacja ks. Tymoteusza Szydło jest nie do pozazdroszczenia, skoro wynajął prawnika. Ufam, że jego droga kapłańska się wyprostuje, ale do tego trzeba świętego spokoju (rekolekcji zamkniętych i medytacji), a nie szczucia mediów i hejterów internetowych. Ufam, że ks. Isakowicz-Zaleski to rozumie.
wojtekmk2019.10.23 11:44
Brawo dla księdza Isakowicza - Zaleskiego! Uwielbiam ludzi którzy nie boją się mówić prawdy! Taki powinien być człowiek - prawdziwy od początku do końca! Czy to szary Kowalski czy najwyższy dostojnik kościoła czy Państwa - nie powinien kłamać i ukrywać prawdy!
lola2019.10.23 17:39
KSIĄDZ jest osobą publiczną i ne dziwcie się że społeczeństwo domaga się prwdziwych wyjaśnień a nie owijania w bawełne.CO BY TO NIE BYŁO to lepiej załatwić to honorowo publicznie .Uciąć wszelkie plotki.Jest człowiekiem wykształconym i powinien podjć męską decyzje.NIE mam dziecka ani kobiety jestem księdze ślubowałem, lub mam dziecko opuszczam kapłaństwo.......To będzie się za nimi całe życie ciągnąć........Ale on nie pierwszy i nie ostatni
Beno2019.10.23 20:34
A co jest owijane w bawełnę? A lekarz, nauczyciel, sędzia to też osoby publiczne i muszą wszystkich informować, że biorą dłuższy urlop i z jakiego powodu? Pewnie jesteś taką plotkarą, która zajmuje się innymi. Zajmij się sobą i swoją rodziną, a innych zostaw w spokoju.
Beno2019.10.23 20:31
A jaką prawdę? A co cię obchodzą czyjeś problemy, choroby kryzysy? Jakie ty masz prawo do intymnego życia innych? Zajmij się sobą, swoją rodziną i twoimi problemami. Też dzielisz się wszystkim ze wszystkimi, mówisz o bolączkach twojej rodziny, ujawniasz tajemnice wszelkich waszych intymności? Wyluzuj.
Marek212019.10.23 11:40
Z milczenia rodziny Szydłów na temat przyczyn urlopu wynika że ich wyjawienie może być o wiele większym skandalem niż milczenie powodujące plotki. Interesujące.
Leszek2019.10.23 12:33
To nie milczenie powoduje plotki. Powodują je ludzie, snujący na podstawie czyjegoś milczenia swoje wizje i upowszechniający je.
Marek212019.10.23 12:42
Więc prawda powinna ich wyzwolić.
Leszek2019.10.23 15:24
Może właściwy Biskup zna prawdę? Ja tego nie wiem i Pan tego nie wie. Proszę się zdecydować - albo wartością jest dla Pana prawda, której Pan oczekuje, albo insynuacja, którą się Pan posługuje.
Marek212019.10.24 8:41
Wartością jest dla mnie prawda. I chciałbym poznac ją, a nie wykręty. Skoro matka ze zwykłego księdza zrobiła osobę publiczną, to nałożyła na niego trudne obowiązki. Skoro został wzorem to teraz powinien wyjaśnić co się stało. I powiedzieć prawdę. Plotki są wtedy, gdy nie ma zwykłej, banalnej prawdy.
Leszek2019.10.24 9:08
Czy ksiądz Szydło zapraszał dziennikarzy umawiając ich na wywiady i sesje zdjęciowe? Chyba nie. Teza o publicznym charakterze jego posługi nie opiera się na prawdzie. Służy wyłącznie uzasadnieniu nagłego wzrostu zainteresowania losem tego kapłana - gdy posługiwał w Osieku i w Buczkowicach nie był, "osoba publiczna", obiektem zainteresowania. Skąd nagła potrzeba poznania prawdy? Wcześniej nie był nią Pan zainteresowany?
Nika2019.10.29 2:24
Syn Państwa Szyldów jest osoba prywatną. Nikt do twego domu nosa nie wsadza, a jeśli masz wścibską sąsiadkę to ja gonisz ... więc też to zrób ze sobą ... ploty to pierwszy stopień do piekła
Weteran Prawdziwy2019.10.23 11:27
Jak prawie zawsze zgadzałem się z księdzem Zaleskim, to w sprawie prymicji mam odmienne zdanie. Na prymicje przychodzą WSZYSCY, którzy mają takie SWOJE ŻYCZENIE, RODZINA, PRZYJACIELE, osoby poinformowane o prymicji, a także KATOLICY, którzy dowiedzą się o prymicji od osób TRZECICH i Ci, którzy posiądą informacje w trakcie odczytywanych INFORMACJI DUSZPASTERSKICH na zakończenie MSZY NIEDZIELNEJ. Nie ma możliwości WYPROSZENIA osoby niechcianej, zachowującej się PRZYZWOICIE, czy POLITYKA. Gdyby POLITYCY chcieli wykorzystać POLITYCZNIE te prymicje, to musieliby rozważyć swoją NIEOBECNOŚĆ na Mszy PRYMICYJNEJ. WTEDY SZMATŁAWCE i WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW napisaliby, że "ZOBACZCIE Pani Premier NAJLEPSZA została OPUSZCZONA przez KOLEGÓW, jaki ten PiS NIEDOBRY. Pamiętamy jak WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW zachowywali się, gdy Pani Premier została zastąpiona przez Premiera Morawieckiego, jak wtedy WYLEWANO POMYJE na KACZYŃSKIEGO i cały PiS. Tu nie chodzi o SYNA Pani Premier. Tu chodzi o WALKĘ z KOŚCIOŁEM, POLSKĄ i POLAKAMI, i oczywiście z PiS-em. To tylko pretekst żeby SZMATŁAWE BRUKOWCE, ZDRAJCY i WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW mieli, „CZYM" atakować NAJJAŚNIEJSZĄ RZECZPOSPOLITĄ. Szkoda tylko, że Ksiądz Zaleski bez zastanowienia wpisuje się w ten ATAK na POLSKĘ i POLAKÓW?
Jarek2019.10.23 12:23
@ Weteran Kościół sam z sobą walczy najlepiej, tylko mu nie przeszkadzać, a szybko skończy. Jakie ataki na kościół, czy pytanie o prawdę jest atakiem - no chyba wg standardów PIS tylko.
wojtekmk2019.10.23 12:32
Walka z Kościołem z Polakami? Bzduraaaaaaaaa!!! Pana Jezusa też byś osądził bo powiedział prawdę która boli? Ludzie obudźcie się nie budujcie sobie "cielców". Ludzie są w swej naturze grzeszni i skłonni do grzechów. Tylko prawda nas wyzwoli! Jaka jest prawda w tym temacie i czemu jest ukrywana? A no nie wiem bo jest skrzętnie skrywana.
anonim2019.10.23 11:23
Najlepiej by było gdyby Tymoteusz albo kościół powiedział o co chodzi, ale nie każdy chce się dzielić swoimi problemami osobistymi z całym światem, może zastanawia się, potrzebuje czasu, może coś go zaskoczyło, przerosło, może jest chory a może zakochał się? Premier potępił hejt, skoro się odezwał w tej sprawie to widocznie jest poważny powód. Znając chamstwo zaczadziałych lewaków pewnie wchodzą już Szydłom na głowy. Jeden i drugi syn ma dosyć jak widać.
hm2019.10.23 10:47
Przecież premier czy minister to też ludzie, mają przyjaciół, mają dzieci itd. Jak Morawiecki przyjdzie w niedzielę z rodziną do kościoła to msza będzie polityczna?
Reytan2019.10.23 13:05
Morawiecki jest masonem,wiec to bedzie swietokradztwo.
hm2019.10.23 14:19
Jasne, a jakieś dowody są?
wojtekmk2019.10.23 13:46
Masonem? Hmmmmm to by tłumaczyło dlaczego zastąpił Beatkę na stanowisku premiera.
marianl2019.10.23 10:47
Drogi księże.Modlitwa jest najlepszą pomocą .
wojtekmk2019.10.23 11:46
Modlitwa pomocą, ale w czym? Nie bardzo rozumiem po co się w tym konkretnym przypadku?
Irena2019.10.23 11:50
@wojtekmk: Potrzebna jest modlitwa za ks. Tymoteusza Szydło, by Chrystus, który go powołał, pomagał mu w tym, co teraz przeżywa i by ks. Tymoteusz pozostał Mu wierny. Potrzebna jest także modlitwa za Rodziców ks. Tymoteusza, by nie ustali w wierze i by Pan ochronił ich od hejterów.
marianl2019.10.23 12:28
Jeżeli Państwo Szydło są w być może trudnej sytuacji o czym nie wiem i nie chcę wiedzieć bo to są ich prywatne sprawy to takie apele są nie na miejscu.Pozdrawiam Cię Wojtekmk
wojtekmk2019.10.23 13:35
Pomodlę się by prawda w tej sprawie wyszła na jaw.
jula2019.10.23 10:30
Matka była dumna z przyjęcia święceń kapłańskich przez syna,radować się chce człowiek z bliskimi i znajomymi.Premier rządu ma bliskich współpracowników w rządzie,kogo chciał zaprosił,nie myślę,że była to pycha.Trzeba się radować.Trochę zapachniało małostkowością ze strony x Isakowicza Zaleskiego.Trochę pochylenia nad młodym kapłanem,trochę pochylenia.
wojtekmk2019.10.23 11:53
Życie każdego człowieka powinno być takie by nie miał nic do ukrycia! Nasza mowa ma być tak - tak, nie - nie. Jaka jest mowa młodego kapłana Szydło?
leszczyna2019.10.23 21:48
"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Jak słychać, ks. Szydło to szczere złoto.
nik2019.10.23 22:14
Nie wiem jak problem ma ks. Szydło. załóżmy ze ty jako osoba świecka będziesz miał np problem z potencja to pójdziesz o tym opowiedzieć do mediów. Może ksiądz zachorował na depresję to ma o tym trabić bo zyczliwi jego mamy tak chca?
...2019.10.23 18:59
No pewnie, ja jak świętuję też zapraszam telewizję polską.
Ewa2019.10.29 11:26
No to zaproś może ktoś cię zechce oglądać bo ja nie.
Jahu2019.10.23 10:26
Tutaj akurat nie zgadzam się z ks. Isakowiczem, że to było upolitycznienie bo jeśli mama kapłana jest premierem i jej kolegami, koleżankami z pracy są politycy to co, nie ma ona prawa zaprosić ich na mszę prymicyjną syna? No nie dajmy się zwariować.
bolek2019.10.23 11:12
Ma do tego prawo. Tak samo jak miała prawo pochwalić się tą prymicja w politycznej TVP, jak i miała prawo potem publicznie pokazać się ze swoim synem przed kamerami tejże politycznej telewizji. Tyle tylko - ze to wszystko upolityczniło prymicję jej syna.
Reytan2019.10.23 13:08
Szydlo wykorzystywala syna dlka swojego pijaru politycznago. FAKT !
tęczowy byk2019.10.23 15:46
A kiedy Biedroń pokazuje, foruje tego swego Śmiszka to jest gut!
martinviola2019.10.23 21:26
I co z tego, że prymicja nabrała również wymiaru politycznego w tym wypadku? Wszystko co robi polityk, jeśli pełni funkcję publiczną, ma zawsze aspekt polityczny i nic w tym nadzwyczajnego odkąd istnieje jakiekolwiek przywództwo na świecie.
dudo2019.10.23 10:12
Panie Isakiewicz zanim Pan coś napisze to się pan trochę zastanowi. Gdzie tu sensacja?, byli ministrowie, bo to koledzy Pani Premier co w tym dziwnego widzę że Pan ma aspiracje bycia wzorcem moralności, trochę pokory. Czyżby jakaś zazdrość? Przede wszystkim jest Pan KSIĘDZEM i niech tak pozostanie życzę panu dużo zdrowia, i trochę dystansu i zrozumienia dla drugiego człowieka i nie ocenianie drugiego swoimi kategoriami nie znając problemu z jakim młody człowiek się zmaga Tak jak każdy ma inny wygląd zewnętrzny tak samo każdy ma inne wnętrze. pozdrawiam
Renata Zych2019.10.23 11:21
Jezeli przyjechali prywatnie, jako koledzy to ok. Jeżeli jako ministrowie,oficjalnie to już nie jest ok.
kalinka2019.10.23 16:07
przyjechali rządowymi samochodami czy swoimi? jak rządowymi na koszt podatnika to była to uroczystość państwowa
martinviola2019.10.23 21:20
Ministrowie ci, podobnie jak Pani Premier mieli demokratyczny mandat ze strony większości, która ich wyniosła do władzy, dodajmy o konkretnym chrześcijańskim światopoglądzie, i jako tacy mieli prawo do wykonywania takich gestów afirmacji wobec wyboru szlachetnej drogi posługi chrześcijańskiej tego młodego człowieka.
leszczyna2019.10.23 21:46
Jak przyszli się pomodlić za nowego kapłana, syna koleżanki z rządu, to dobrze. Powinni stanąć gdzie w tłumie, jak zwykli wierzący, a nie frontem do kamer.
Michał Jan2019.10.23 12:03
Nic nie napisałeś o TVPiS. A to trochę zmienia...
Reytan2019.10.23 12:23
dudo jestes KRETYNEM.
Beno2019.10.23 20:17
Jeśli on jest kretynem, a nic merytorycznego nie napisałeś, to ty jesteś kretynem do potęgi n-tej.
lady chapel2019.10.23 17:01
Teraz komentowac synka Beci nie mozmna ale kiedy przyjal swiecenie - sami rozpisywaliscie sie o tym po kilka razy w tygodniu!!!! Sama Becia tez z synkiem w sutannie chetnie pozowala do zdjec.
witek2019.10.25 19:30
DUDO czy DUDA ?
ikc2019.10.29 20:46
dudo ty chamie, jak smiesz pouczac Kaplana, i to takiego Kapłana. A Szydlo gdyby był coś wart już dawno by rzecz wyjaśnił a nie krył się tchórzliwie za pieniędzmi Mamusi. Premier niech zajmie się pracą a nie wdaje w pyskówki godne pętaka.
NawetWatykanNiejJestTakWyznaniowymPaństwem2019.10.23 10:07
Polska to państwo PiSocjalistyczno-wyznaniowe. Marionetka premiera, sterowana przez Breżniewa z Żoliborza, publicznie troszczy się o dobry nastrój urlopowy młodego księdza, który jest przez wiernych i innych księży podejrzewany o zapłodnienie osoby płci przeciwnej.
NIEcymbałom2019.10.23 12:52
Mieszkasz w Tworkach to pewne !!!
Beno2019.10.23 20:24
Baranie, czy można zapłodnić osobę tej samej płci? Te twoje wywody są tyle warte co to stwierdzenie.
kamila2019.10.24 4:59
....mozna !!on sie urodzil przez odbyt....a zapladnial veteryniarz....
Przeciw kretynom2019.10.24 9:07
Pamiętaj, że tabletki należy łykać regularnie. Pod żadnym pozorem nie możesz zapominać o stałych porach.
Nika2019.10.29 2:21
Łopozycja to niech już zamilknie o Brezniewach i innych komuszych hienach, których wyciągnęła z trumny i wsadziła na stołki EP i do Sejmu polskiego
JaKi2019.10.23 10:04
"Ataki na @BeataSzydlo i jej najbliższych są haniebne i absolutnie niedopuszczalne. Rodzina jest i pozostanie w Polsce świętością. Dlatego wykorzystywanie jej do walki politycznej budzi odrazę" Mam nadzieję że ataki na rodzinę Wałęsy czy Adamowicz (Fronda,Gazeta Polska,WSieci) też są haniebne i niedopuszczalne,a rodzina pozostanie świętością.
41/22019.10.23 10:24
WEDLUG FRONDKI TYLKO NASZE KORYTO JEST SWIETE A POZOSTALYCH TO MOZNA SZKALOWAC
Michał Jan2019.10.23 12:02
Czy atakowane były córki śp. Adamowicza, czy on sam?
Jarek2019.10.23 12:20
A to nie rodzina?
martinviola2019.10.23 21:10
To ważne rozróżnienie, bo Adamowicz był osobą publiczną czy tego chciał czy nie i jako taki musiał się liczyć z krytyką jego poczynań - nikt mu nie kazał wchodzić na świecznik.A córka poszła w ślady ojca i niby dlaczego te same zasady nie miałyby się tyczyć i jej? Natomiast syn Szanownej Pani Premier został księdzem czyli osobą prywatną w służbie wspólnoty wiernych i jako taki ma prawo do uszanowania jego prywatności, tym bardziej godności osobistej.
Maria Blaszczyk2019.10.23 22:28
Ta córka jest dzieckiem. Osobą małoletnią. Czyli taką, co PiS chce ją rak chronić, by nikt nie miał prawa jej poinformować, co to są te małe paczuszki przy kasie na stacji benzynowej. Podobnie jak córka pani Dulkiewicz. Czy syn pana Bodnara. Przy czym ta ostatnia dwójka w ogóle nawet nie występowała w mediach, a jednak - ich prywatne sprawy były rozstrząsane w mediach, tym narodowych. ciekawe, dlaczego ich godność i prywatność nie powinna być uszanowana...
Beno2019.10.23 20:23
Złodziejstwo i donosicielstwo trzeba nie tylko krytykować, ale i piętnować. W rodzinie Szydłów nikt nie donosił i nie okradał państwa. Taka jest różnica, towarzyszu. Bo wy to tak wszystkich pod jeden sznur, winny czy nie winny, a przynajmniej jak ma inne poglądy. A nie każdy był czy jest donosicielem, czy złodziejem.
kamila2019.10.24 4:55
.....wałęsy czy adamowicz to tylko odpady poubeckie ....oszusci....poniemieckie fekalia.....
krzysztof2019.10.24 8:16
Nie broń tych co Niemcom a nie Polsce służą. A tylko ślepiec tego nie widzi.Dla kasy sprzedali by wszystko.