06.11.19, 11:35Fot. via Pixabay, CC 0

Ks. Kostrzewa: Dzieci są dziś obiektem okrutnego eksperymentu! Jak przeciwdziałać seksualizacji i demoralizacji?

Najskuteczniejszą metodą odebrania człowiekowi godności, piękna i wolności jest jego demoralizacja przez seksualizację. Dzieci i młodzież w Polsce są dziś obiektem ogólnoświatowego, okrutnego eksperymentu społecznego, mającego na celu stworzyć nowego człowieka, całkowicie pozbawionego podobieństwa do Boga, sprowadzonego do najniższych instynktów - ostrzega ks. Sławomir Kostrzewa w konferencji wygłoszonej w Jarosławiu, 24 września 2019 roku.

dam/Youtube - RCTV

Komentarze

JD"A2019.11.7 9:21
Zamiast inwestować w pasje dzieci by rozwijały swoje talenty dla dobra ojczyzny ludzkości rozbudza się w nich seksualność i tolerancje dla wszelkich dewiacji wręcz przyucza do rozpasania seksualnego a potem samobójstwa wizyty u psychologów czy psychiatrów proszę zobaczyć co się dzieje na zachodzie.Czy tego chcą dla swych dzieci , wnuków Polacy . Bóg dał przykazania nie po to by ludzi unieszczęśliwić ale by byli wolni a człowiek wolny od uzależnień jest szczęśliwy .
anonim2019.11.7 6:39
Najskuteczniejszą metodą odebrania człowiekowi godności, piękna i wolności jest jego indoktrynacja katolicka nazująca na strachu, poczuciu winy i podporządkowaniu.
kamil 2019.11.6 20:26
Czy tylko dzieci ???
Max Fiend2019.11.6 18:23
To żaden eksperyment. Po prostu lenistwo rodziców w wychowywaniu i oglądanie się na inne instytucje i system edukacji doprowadza do braku sensownych wzorów zachowań społecznych u dzieci.
Le2019.11.6 18:00
Poznając dzieje ludzkość to myślę, że zawsze ludzi ulegali demoralizacji, tylko pod płaszczykiem grubej warstwy obłudy i zakłamania łącznie z pruderią. Dziś i owszem dzieje się to nadal, tylko już bez warstwy obłudy i w szybszym tempie. Jak świat, światem zawsze byli ludzie lubieżni, zdemoralizowani, były zdrady, seks pozamałżeński, homoseksualizm, pedofilia, wynaturzenia seksualne, tylko pozornie nie było na to przyzwolenia społecznego, ale w pieleszach domowych sceny dantejskie działy się, oj działy. Na szczęście, wtedy też jeszcze niecne rzeczy, dla wielu mogły budzić obrzydzenie i niepokój i nikt ich nie miał czelności wymyślać od nietolerancyjnych i zacofanych. Dziś jest ta różnica, że chce się uczynić z tego coś normalnego z całkowitym przyzwoleniem społecznym, chce się zatrzeć moralnie dobro ze złem i wedle tego kształtować młode pokolenie
grimm2019.11.6 16:21
Jak przeciwdziałać? - prawnie. Tam gdzie rządy zgadzają się na deprawacje, tam nie ma szans, chyba że społeczeństwo weźmie sprawiedliwość i prawo w swoje ręce.
andrzejhahn32019.11.6 15:21
kostrzewa ty nierobie i pasozycie koscielny to tacy szmaciarze jak ty najbardziej eksperymentuja na dzieciach
anna2019.11.6 12:55
pis nie zrobi z tym nic realizacja budowy eurosocjalizmu bez boga ,państwa i rodziny trwa
Max Fiend2019.11.6 12:54
Przykro mi bardzo, ale wina leży głównie po stronie rodziców. Ich lenistwo w wychowywaniu i zrzucanie obowiązku wychowawczego na szkołę jest ewidentnym źródłem demoralizacji. Potem mają pretensje do wszystkich i obwiniają jakiś "system" a nie potrafią się przyznać do własnej winy i ponieść konsekwencji szkód, które własnym dzieciom zrobili.
Albert2019.11.6 12:04
"Dzieci są dziś obiektem okrutnego eksperymentu! Jak przeciwdziałać seksualizacji i demoralizacji?" Nie puszczać ich do kościoła i na religię.
ZERR02019.11.6 12:43
to swoich nie puszczaj katofobie
JONASIK2019.11.6 11:55
Jedany na całą Polskę lewacki kandydat na kandydata, który mógł powalczyć z A. Dudą – stchórzył ! Co teraz ? Podpowiadamy POKO jekie mają rezerwy: - przygłupy z PO: Kidawa, Budka, Kropiwnicki, Szczerba, Jachira, Katarasińska, Pomaska, Nitras, Neumann, Gawłowski, Artur W., Brejza, Tomczyk, Sienkiewicz, HGW, Czaskowski, Nowak, Kopacz, Niesiołowski, - przygłupy z Nowoczesnej: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In. - profesorowie nowoczesnego nurtu: : prof. Jan Hartman – kretyn, zw. LGBT, prof. Monika Płatek, UW (w rodz. Homoseksualnych rodzi sięwięcej dzieci niż w hetero), prof. Joanna Senyszyn – zw. Lewactwa i LGBT, prof. Wojciech Sadurski - należy do Homo insipiens, prof. Magdalena Środa - należy do Homo insipiens, prof. Hanna Gronkiewicz Waltz – prof. Złodziej, prof Danuta Huebner ( ue = ü), należy do Homo insipiens, prof. Andrzej Zoll – prawnik z wywróconym muzgowiem, prof. Tomasz Nałęcz – należy do Homo insipiens, prof. Radosław Markowski – prof. Debil, prof. Jadwiga Staniszkis – feministka, prof. Marcin Matczak – mężczyńni mogą rodzić, prof. Ireneusz Krzemiński – wysoki poziom neurotyczności, prof. Ewa Marciniak – wysoki poziom neurotyczności), prof. Andrzej Tretyn – zwolennik LGBT, przeciwnik wolności słowa, prof. Maciej Giertych- należy do Homo insipiens, prof. Marcin Król – lewak, należy do antypisowskiego psychiatryka), prof. Ewa Graczyk (z Gdańska) – przygłupka, należy do tęczowej zarazy. - przygłupy niezależne: Rzepliński, Anna Komorowska, Misiek (Kamiński), Marcinkiewicz, Cejrowski, Iwulski, Gensdorf, Zoll, Wałęsa-Bolek, Stuhr, Janda, Pszoniak, Stępień, Olbrachski, Jeżdżewski, Lis, Dorczok, Giertych, Michnik, Kijowski, Kasprzak i inni.
Lennon2019.11.6 11:51
To trzeba pokazywać non stop Polakom, żeby nie głosowali na tych lewackich zboczeńców, bo jak zarażą dzieci tł tęczową zarazą to koniec z Polską !!!
demon drugiego rodzaju 0/8/152019.11.6 11:49
- Nie będzie ponownego liczenia głosów w okręgu senackim numer 100. Sąd Najwyższy pozostawił bez dalszego biegu protest wyborczy pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości - poinformował rzecznik Sądu Najwyższego, sędzia Michał Laskowski. Okręg numer 100 obejmuje Koszalin i okoliczne powiaty. Mandat senatora w ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskał w nim Stanisław Gawłowski, który startował z własnego komitetu.
vivi2019.11.6 11:53
No, dzieci i PIS są dziś objektem okrutnego eksperymentu !
Arkadiusz2019.11.6 11:47
"Najskuteczniejszą metodą odebrania człowiekowi godności, piękna i wolności jest jego demoralizacja przez seksualizacje". Wlasnie dlatego odbieracie te godnosc, piekno i wolnosc nieletnim LGBT? Przez co pozniej cale zycie w doroslosci musza jechac na tabletkach i wyjezdzac z kraju? Za to i tak kiedys zaplacicie, historia nie pozostawi na homofobach suchej nitki, a teraz sobie krzyczcie. Jako jedni z nielicznych, bo w Europie juz poklasku nie znajdziecie.
marek2019.11.6 11:54
Srali muchy bydzie wiosna bydzie... Palnij się zboku w czaszkę może ci się trochę przejaśni. Jak masz problemy psychiczne to idziesz do psychiatry i kropka. Wszyscy homoseksualni dewianci mają zaburzenia psychiczne a takich się leczy a nie promuje. Wszystko w temacie.
Polak2019.11.6 13:02
Arkadiusz ...droga wolna jedz do tej WSPANIALEJ EUROPY ...tam bedziesz mial swoich pod dostatkiem ...zobaczysz co to znaczy zachod czy hameryka ....tam bedziez wystawiac dobrze tyleczek jak masz 2 lewe rece do pracy....
grimm2019.11.6 16:16
nie rozróżniasz ideologii od tolerancji