20.07.21, 14:54Zdj. Cephoto, Uwe Aranas, CC BY SA 2.4, Wikimedia Commons

Kto kieruje seksualizacją? Eksperci obnażają ,,rewolucję seksualną’’

„Rewolucja seksualna jest irracjonalna. Jest niemożliwa. Nie może się ostać sama z siebie. Potrzebuje siły. Potrzebuje propagandy. Jest to ideologia totalitarna, z którą żaden chrześcijanin nie powinien mieć nic wspólnego” – powiedziała Jennifer Roback Morse, założycielka prorodzinnego Ruth Insitute, na rozpoczęcie dwudniowej konferencji o rewolucji seksualnej w Luizjanie w USA.

IV Coroczny Szczyt Ocalonych z Rewolucji Seksualnej, którego gospodarzem jest Ruth Institute, odbył się w weekend. Eksperci i działacze zebrali się, by dyskutować problemy związane z ideologiami, które atakują życie, małżeństwo, dzieci, płeć i chrześcijaństwo. Podając fakty obnażali zakłamanie rewolucji obyczajowej i zagrożenia, jakie niesie.

Roback Morse podkreśliła, że rewolucja seksualna czerpie siłę z zaangażowania w nią szerokiego spektrum różnych zawodów: nauczycieli, lekarzy, terapeutów, prawników, dziennikarzy, a nawet naukowców, którzy stali się jej agentami. Celem jest osłabienie rodziny, małżeństwa i komplementarności mężczyzny i kobiety. Jej zdaniem interes w jej promowaniu ma „rządząca klasa światowa”.

Roback Morse, autorka książki The Sexual State (Państwo seksualne), twierdzi, że rewolucja ta jest robiona odgórnie, a nie oddolnie: „Współwinne jest państwo, czasami jest ono przyczyną podstawową”. Ale potrzebni są jej ludzie, specjaliści w swoich zawodach i współpracujący w jej upowszechnianiu.

Na ten współudział w szerzeniu deprawacji wskazał ks. Paul Sullins, były profesor socjologii Katolickiego Uniwersytetu Ameryki. „Żyjemy w epoce fałszu” – stwierdził. Podkreślił, że kłamstwa upowszechniają nie tylko media, ale „sama nauka stała się upolityczniona, mając dobrze powiązane i wpływowe grupy pracujące nad stłumieniem dowodów, których nie lubią, i promowaniem fałszywych wniosków, które służą ich celom”. Podając przykłady manipulacji, zachęcił, by nie wierzyć współczesnej „upolitycznionej nauce, ale co najważniejsze mówić prawdę w każdy możliwy sposób”.

Kolejni eksperci z różnych dziedzin dawali przykłady manipulacji, fabrykowania danych, fałszywych twierdzeń, a także wpływania na zachowania przyszłej klienteli. Specjalistą jest tutaj np. Planned Parenthood, urabiając już dzieci poprzez dostarczanie materiałów do ich seksualizacji. Często za wspieraniem rewolucji seksualnej kryją się interesy finansowe całych grup zawodowych czy przemysłów czerpiących stąd krociowe zyski.

Specjaliści wskazali na manipulacje językowe mające zmienić myślenie. Przykładem są zwroty: „niechciana ciąża”, „nieplanowana ciąża”, „planowanie rodziny”, „taki się już urodził”, „małżeństwo tej samej płci”. Roback Morse porównała je do „żywych granatów ręcznych” rzuconych na nasz teren. „Nie podnoście ich. Niech tam leżą” – ostrzegła.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

PiotrS2021.07.21 9:02
Temat jest ciekawy i szczerze mówiąc, sądziłem, ze będzie trochę lepszy. Trochę więcej szczegółów bym poprosił.
pytajnik2021.07.21 6:30
Kto kieruje realizacją nauczania polskich biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Kto obnaży wpływ zaniedbań w tej dziedzinie na „rewolucję seksualnej”?
Dawid2021.07.20 20:24
Na zdjęciu : wyjazdowe posiedzenie episkopatu.
K.K.2021.07.21 9:29
Tylko doprecyzuje: Wyjazdowe posiedzenie episkopatu Niemiec.
Minister Gliński2021.07.20 19:03
Oraz cały PIS jest przeciwny kłamstwom rewolucji mentalnej.
glinski oplacal klatwe, profanowal swietosci2021.07.20 18:26
Korporacje, banksterzy finansuja patologie, zboczenia za zgoda skorupowanych, tchorzliwych przywodcow rzadzacych, odwracajac uwage spoleczenstwa od rzeczywistosci , finansujac , profanujac nasza kulture, koscioły, swietosci, pomniki, pozorujac walke z nimi.
rychu2021.07.20 18:22
Odrzuccie takie pojecia jak ideologia polityka ruch a spojrzcie na człowieka i jego czyny a zobaczycie wsiekła morde szatana ,Po owocach ich poznajcie
xyz1232021.07.21 5:48
ok to jedziem: bliskowschodnie sekty => pomijajac polityke i ideologie => setki milionow zabitych ludzi na przestrzeni dziejow + niezliczona ilosc wymolestowanych dzieci + poukrywane groby masowe dzieci przy zakonach / kosciolach / etc.; daleko daleko za nimi pewien Chinczyk co to wrobelki chcial wymordowac razem ze swoim russranskim kumplem wasatym => dziesiatki milionow zabitych ludzi; troche za mini pewien wasaty austriako-niemiec rowniez dziesiatki milionow ponioslo smierc. Dalej chyba juz nic. Cos ktos wie o jakiejs wojnie wywolanej przez teczowych homoskow? Aborcje na ZYCZENIE na ich konto raczej nie ma co przyklepywac bo wieta wolactwo ale facet facetowi w tyle dziecka nie zrobi.
Palestyna2021.07.20 18:18
Synagoga szatana
Diabeł2021.07.20 17:35
Jeśli chodzi o manipulacje językowe to są od samego początku istnienia ludzi - ewidentne zmiany w biblii; Zjedli owoc z drzewa zakazanego i "otworzyły im się oczy" A jeśli chodzi o ciąże to chyba każda jest nieplanowana. A zwrot "taki już się urodził" - do obojnaków pasuje idealnie - zresztą jak się popatrzy na dużą część tych środowisk - na te męskie pokraki, wstrętne lesbijki, czy brzydkie feministki, jakoś nie mam uczucia chęci mordu. Ale jak widzę te ładne kobiety i karierowiczów od kapitana do kochającego rum - widać że to agentury rozwiązłości skaczące od lewa do prawa i z prawdziwie niebezpieczna dialektyka; "Mój Ex" albo "Singiel" - jak to widzę wieczorem jak przejeżdżam przez centrum miasta od razu ładuje mi się Luger w kieszeni.
Suweren2021.07.20 16:53
Pewnie tacy eksperci, jak Wolfgangowa w pseudoTK.
Anonim2021.07.20 16:32
Aktywisci LGBT mowili ze beda outowac politykow konserwatywnych i cisza. Tylko ciagłe, brednie o prezesie . Obiektywnie to sie nie znam. I nie wiem czy sa jacykolwiek znawcy. Moge tylko przypuszczac ze jedna lesba w PISie pelni wazne stanowisko ministerialne. Chlopczycowate spojrzenia, agresywny wyraz twarzy, Bardziej pedalowato wyglada jeden misiek z PSLu. Nie ten misiek co ma zone i dzieci. Niby chlop jak dab a w gruncie rzeczy ciota.
Anonim2021.07.20 15:40
Lewak seksualizuje, ale tłusty spocony katabas na plebanii wprowadza dziecko w tajemnice i sakrament cudu poczęcia.😁😁😁
matis892021.07.20 16:05
Patrzcie, w 20 min trolownia lewacka ma już 4 plusy.
matis892021.07.20 15:23
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
Po 11 ...2021.07.20 15:22
"Rewolucja seksualna (...) nie może się ostać sama z siebie". To straszne, na szczęście z odsieczą przychodzi rewolucja katolicka, która potrafi ossrrać sama siebie :)
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.20 15:12
23- ci dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
Portofino2021.07.20 15:08
Panie Morse, wymienia pan zawody, które kryją się za "rewolucja seksualną" a ja chcę wiedzieć, jakiej oni są narodowości.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.20 15:01
nic o cnotach niewieścich?
Rumcajs2021.07.20 15:16
nic o ciotach LGBTowskich?