30.07.19, 11:15

Matka Kurka: Dlaczego tacy jak Durczok są bezkarni

"Większość wątków degrengolady Durczoka zostało omówionych w oklepany sposób. Dwie sekundy po zatrzymaniu na podwójnym gazie było dla mnie jasne, że najwyżej 48 godzin upłynie i cała „narracja” zostanie odwrócona. Nie myliłem się, bo się nie mogłem mylić, od wczoraj mamy mieszankę laudacji i morze łez wylanych na „hejterów” niszczących „wspaniałego dziennikarza”. Takich zabiegów podejmują się wprawdzie postaci na poziomie Durczoka, choćby Hartman, czy Wieliński z GW, ale właśnie tak to działa. Niezwykle znamienne jest też milczenie TVN, wzmianki o Durczoku nie widziałem, a śledzę propagandystów przez kilka godzin dziennie" - pisze na łamach Kontrowersji.org publicysta Matka Kurka (Piotr Wielgucki).


"Zamiast Durczoka TVN pokazał swój popisowy numer wakacyjny, czyli łosia przechadzającego się po mieście. Ktoś powie, że to żałosne, śmieszne, prymitywne, ale nie do końca będzie miała rację. Takie zachowanie jest wyższą szkołą propagandy wykutą w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Nie chcę wyjść na klasycznego lewackiego idiotę, który wszystko porównuje do faszyzmu i Auschwitz, jednak z zachowaniem odpowiednich proporcji idealnym przykładem ilustrującym model radzieckiej propagandy jest zbrodnia katyńska. Przez cała lata po prostu się o tym nie mówiło i co ważne, nie było wolno mówić. Ostatecznie, w sytuacjach podbramkowych przypisywano stalinowskie ludobójstwo Niemcom. I nie ta jedna, ale wiele zbrodni zostało w taki sposób wyciszone" - wskazuje autor.

"Identyczny mechanizm stosuje radziecka propaganda do zwykłych, codziennych informacji lub raczej tego, co ma informację udawać. Dyżurny dowcip Radia Erewań, o tym, że na Placu Czerwonym rozdają rowery, nie wziął się znikąd, to była reakcja na propagandowe ogłupianie ludzi. Jednak wszystko to razem wzięte nie mogłoby zaistnieć, gdyby nie poczucie siły. Proszę zwrócić uwagę, że w tym TVN gdzie od rana do nocy się moralizuje, rozlicza każdy „występek”, obecnie loty Kuchcińskiego są na tapecie, żaden zaproszony gość nie pisnął słowem o Durczoku. Dotyczy to w takim samym stopniu wynajętych ekspertów i polityków opozycji, jak i polityków PiS i komentatorów sprzyjających PiS. Wszyscy podlegają tej samej cenzurze i nie odzywają się, bo wiedzą, że zostaną sponiewierani na oczach milionów Polaków" - zaznacza.

"Gdy ktoś mówił prawdę o „bohaterach” ZSRR i sadyście Stalinie, natychmiast dostawał w łeb faszyzmem. Towarzysz Stalin nie mordował, ale pokonał Hitlera, bolszewicka armia, nie gwałciła i nie wprowadzała terroru, ale wyzwalała spod faszystowskiej okupacji. Krytyka degenerata Durczoka podlega tej samej szkole i nawet faszyści się nie zmienili, choć trzeba przyznać, że „hejter” i „mowa nienawiści” zyskały ostatnio większą popularność. Z jednej strony jest to rzeczywiście wyjątkowo prymitywne działanie, z drugiej dopracowane do perfekcji i perfekcyjnie działające. Propagandyści amatorzy, jak Kurski na przykład, tłumaczyliby się z pijanego redaktora „Wiadomości” przez tydzień, odwołując się do innych pijanych redaktorów. W TVN, jak w Związku Radzieckim, nie ma tematu, a kto otworzy gębę zostanie wbity w glebę" - kontynuuje Kurka.

"Durczok i TVN stanowią całość i zachowują się identycznie, trudno aby było inaczej, skoro mówimy o wieloletnim prezenterze i redaktorze naczelnym głównego serwisu „Fakty TVN”. Ktoś taki jak Durczok robił coś takiego jak „Fakty TVN” i zapewniam, że molestowanie pracownic, czy jazda po pijaku, to są niewinne wygłupy, w porównaniu z prawdziwym i ciągle „tajnym” dorobkiem Durczoka. Dlatego od lat powtarzam, że z ludźmi radzieckimi się nie dyskutuje, ludzi radzieckich się demaskuje i wali nahajem przez łeb, gdy tylko usta otworzą. Niestety, po prawej stronie, zwłaszcza medialnej i politycznej obowiązuje zasada „Bliżej mi do Durczoka niż Matki Kurki”. Syndrom sztokholmski i tresura zrobiły swoje, co daje Durczokowi i TVN pełne poczucie bezkarności i działania bez ograniczeń" - podsumowuje bloger.

Kontrowersje.org

Komentarze

anonim2019.07.31 18:19
Typ wyzbyty ludzkiego umyslu kompletny jelob,
historyk 2019.07.31 16:18
Zwykły obywatel dostałby rok bezwarunkowego więzienia za jadę z tyloma promilami alkoholu we krwi. Jeśli zostanie uwolniony oskarżony Kamil D. to trzeba od razu takiego sędziego który wyda taki wyrok pozbawić wykonywania zawodu. Kierujący pod wpływem alkoholu powinni być karani jak osoby usiłujące popełnić morderstwo.
Albert2019.07.31 17:42
"Zwykły obywatel dostałby rok bezwarunkowego więzienia za jadę z tyloma promilami alkoholu we krwi." No co ty nie powiesz. 'takiego sędziego który wyda taki wyrok pozbawić wykonywania zawodu." Lepiej rozstrzelać. PRL widzę w umysłach prawactwa wiecznie żywy.
hrabia Potocki2019.07.31 16:04
Oczy chorego psychicznie czlowieka
emigrant2019.07.31 15:56
Ja rozumiem, że autor artykułu ma fobię na temat sowieciarzy i Stalina. Mógłby jednak sobie kupić okulary i zauważyć coś co trudno przeoczyć - TVN jest własnością amerykańskiego Żyda pod pełną ochroną obecnej ambasador Izrae..., pardon USA, albo nie pardon, to przecież to samo. Reszta artykułu jest banalna, ale ślepotę trzeba leczyć, póki nie jest za późno. MOSAD wykupił za pieniądze CIA TVN od KGB ładnych parę lat temu.
Anna2019.07.31 14:42
Popatrzcie na oczy pana Durczoka. Dziwne, prawda. Kiedyś go lubiłam teraz facet idzie na dno.
Albert2019.07.31 12:52
Typowy przykład wodolejstwa Maci Kur(w)ki. Cały artykuł oparty o jakieś niczym nieuzasadnione wymysły. A wystarczyło zajrzeć do przepisów. Art. 178a §1 Kodeksu karnego stwierdza jednoznacznie: kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Durczok zostanie ukarany grzywną i zapewne dostanie wyrok kilku miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. A całą resztę urojeń MK można spuścić w kiblu. Szczególnie wątki dotyczące spowodowania katastrofy i bezkarności Durczoka. Ale snucie paranoidalnych opowieści w przypadku MK to już klasyka.
anonim2019.07.31 12:47
Biedna Frondo-oj zlecialo ci sie tu trolskie zeswirowane lewactwo,zlecialo,jak nie przymierzajac chmara much na g...o.
dr n.med. 2019.07.31 12:32
Ponownie się pytam,że portal fronda .pl to ulubiony portal koderastów, pederastów, pedofili, dewiantów, komuchów,uboli, czarnych piczek i wszelakiej antypolskiej i antykościelnej dziczy?
dr n.med. 2019.07.31 12:30
Wszystkiemu winne są "apolityczne,niezależne pisowskie " kolesie z nadzwyczajnej kasty prostytuujące się dla mafii pod nazwą total oposition?Czyż nieprawda? Garstkę dziegciu do tego dorzucają również propolskie, patriotyczne polskojęzyczne media niemiecko-zy
Glaudiusman2019.07.31 12:11
Jazda na podwójnym gazie, narażająca życie innych osób, swojego, tajemniczej młodej pasażerki, która ulotniła się z miejsca zdarzenia gdzie pieprz rośnie, głownie ze wstydu, no i narażenie niewinnego psa. Co to za typ. A sąd, który go wypuścił pod sąd. Jednak jest konieczne wywalenie tej paskudnej kasty na bruk. Z mocnym kopem.
edi2019.07.31 11:10
UWAGA na dzielnicowego ruskiego trolla TEOFOBA, CHRYSTOFOBA, HETEROFOBA
Bebik2019.07.31 6:16
Mina Durczoka - bezcenna.
Hanys672019.07.31 5:37
oczy są zwierciadłem duszy - na tytułowej fotce to kliniczny przykład mieszniny wariata i alkoholika z domieszka narkomana i seksoholika
Alojzy Cedzidło 2019.07.30 20:40
Ten pan Durczok ma coś w sobie . Nawet spity. Jak go wyciągnęli z samochodu do izby wytrzeżwień .u ... ( no właśnie u kogo zapanował )zapanował jakiś amok . Wielgucki pisze o naszym ,,bohaterze ", jego drogowo- pijackiej przygodzie . Obudowuje to opinią myślących Polaków .Taką miałem swoją , na prywatny użytek . opinie .Poczytałem komentarze . . Czego tam nie było ? Nie było głównie komentarzy na temat Było poza tym wszystko po staremu Pomyje brak kultury ,wulgarne wyzwiska , . Było i o kościele , pedałach. I tak sobie myślę . Fajna ta nasza polska demokracja . Co by to chore bractwo w napadzie amoku , albo na bani , zrobiło . gdyby nie ta demokracja na Frondzie Spite . w auto jak ich idol dziennikarski , albo do kościoła rąbać ołtarze , bić księdza jak w Szczecinie. I to by było na tyle
qwerty2019.07.30 20:28
Dupczok stacza się na dno zobaczcie te puste oczodoły tak samo PO i przystawki też juz ich nie ma są na dnie
Ta twarz brzmi znajomo2019.07.30 20:01
Czy te oczy mogą kłamać? Raczej nie. Żądany przygód wpadł w szpony WSI. A oficjalnie niebawem dowiemy się, że to schizofrenia.
hrabia Potocki2019.07.30 19:58
Wyglada jak menel, stacza sie coraz nizej, podobnie jak PO jego ulubiona partia , zniszczyl swoja rodzine i teraz nastepuje proces samozniszczenia Durczoka, ratuja go tylko sedziowie, kazdy ktory ma odrobine ,, mozgu,, widzi ze ta kaste sedziowska trzeba rozbic, przecietny czlowiek siedzialby w wiezieniu, u nas sa ,, rowni i rowniejsi,, wstyd sedziwska kasto
KDJ2019.07.30 19:25
Z takich samych powodów, z jakich pełno jest na tym forum lewackiego śmiecia. Brak dekomunizacji, ,,gruba kreska" pożytecznego Mazowieckiego, uwłaszczenie na majątku narodowym najgorszego antypolskiego i antychrześcijańskiego elementu. Od tego się zaczęło. Dzisiaj jest już układ zamknięty - sądy, media, partie polityczne. Okres przedrozbiorowy.
zawiedziony2019.07.30 18:45
Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź,bo nie przeprowadzono w Polsce reformy sądownictwa.Ot i cała prawda.
Ryszard Olejniczak2019.07.30 18:30
wszyscy marni są bezkarni, bo są przydatni
Dominik2019.07.30 18:09
Przecież nie są czego to jest najlepszym dowodem - lepiej napisz cwaniaku czemu prokuratura nie chce przesłuchać Falenty bo w odróżnieniu od pijanego kierowcy to ma większy impakt na kraj.
arcez2019.07.30 17:42
Przecież on dopiero będzie sądzony. Po rozprawie będzie wiadomo. To że wyszedł z aresztu o niczym nie świadczy. Do sprawy trzyma się jednostki prewencyjnie, które mogłyby mataczyć, ewentualnie stanowić zagrożenie dla innych. Zdaje się, że on z nożem nie będzie latał i nie ma zamiaru zaprzeczać niczemu, bo już się przyznał. Z kraju raczej tez nie ucieknie. I po co go niby w tym pudle należało trzymac do rozprawy?
qwerty2019.07.30 20:31
on jest zagrozeniem bo kto da pewność że za chwile nie wsiadze z promilami i znowu nie pojedzie ten palant powinien siedziec.
arcez2019.07.30 21:47
Mamy pierdylion kierowców w kraju, nie licząc wschodniej dziczy, która nagminnie powoduje wypadki pod wpływem. Jaką masz gwarancję, że którykolwiek z nich właśnie teraz nie jedzie nawalony?
CIEKAWY2019.07.30 17:40
Ale oni też są i to ci nieprzeszkadza? Radny PiS złapany siedem razy bez prawa jazdy. Jego sprawa może być warunkowo umorzona Biskup Piotr J.: Nie powinienem kierować po pijanemu
Urszula2019.07.30 17:38
Dlaczego działacze PiS sa bezkarni. Radny PiS 12 lat temu stracił prawo jazdy, ale i tak siada za kółko. I kto mu co zrobi? http://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,24964200,wyjatkowa-litosc-prokuratury-dla-polityka-pis-ekspert-kierowcy.html
Leon B2019.07.30 17:00
A dlaczego prokuratura do tej pory nie wszczeła śledztwa przeciwko Kaczyńskiemu podejrzenia oszustwa niezapłacenia faktury
qwerty2019.07.30 20:28
a dlaczego nie siedzisz w psychiatryku kretynie??
Alojzy Cedzidło2019.07.30 14:15
Ta ,,sprawa " Durczoka czy Duroka " była bardzo potrzebna . Pan Wielgucki dobrze opisał atmosferę ,,podurczakową " W naszej Ojczyżnie .mnóstwo rodaków pokazało swoje prawdziwe buzie . Głównie na wyższych szczeblach .Takim ,,obrazkiem " tej sytuacji w kraju są fora Frondy . Uczonych ci u nas pod dostatkiem . Tylko z honorem gorzej.
Zerr02019.07.30 13:41
Wiele razy sprawdzałem roots róznych celebrytów, dziennikarzy, pisarzy, luminarzy kultury i nauki plasujących się że tak powiem po lewej stronie. Jesli udało mi się dotrzeć roots figurantów, prawie zawsze okazywało się, że wszyscy ich dziadkowie znali się osobiście, bo wszyscy wyszli z kręgów przedwojennej PPS i/lub Międzynarodówki Socjalistycznej. Taki, urwał, przypadek. Los, traf, pech, przeciez NIKT rozsądny nie przyzna, że to konspiracja trzymająca Polaków na krótkiej smyczy. Ciekawe jak jest z tym tutaj...
anonim2019.07.30 13:14
Bo sobie zasłużyli dawnej komunie ( Bandytom i Złodziejom ).
michu2019.07.30 13:09
A z jakiej racji nadludzie mają być traktowani tak jak pozostali ;). Przecież rasa panów musi mieć przywileje ;)
PolakNieLeming2019.07.31 22:43
Z takich panow moi dziadowie na konie wsiadali.
michu2019.08.1 7:02
No cóż. Tym razem oni zwyciężyli. Potomkowie dziadów nie okazali się równie silni, by odziedziczyć pozycję ;)
Ja mu nie zazdroszczę niczego! 2019.07.30 13:04
To na ile łap ostatecznie wyląduję będzie widać po tym jak mu się będzie powodzić. Jak na razie traci wszystko po kolei! Nie ma Go W TVP,nie ma w TVN ani w Polsacie. Jest rozwodnikiem, 51 letnim łysiejącym niskim grubaskiem z kolejną wpadką na koncie.
Nuncjusz2019.07.30 12:47
Dlaczego kurka kłamie? Dlaczego Kurka jest bezkarny???
Już wiesz2019.07.30 15:35
Żeby takie głupki miały zajęcie.
Ryszard Olejniczak2019.07.30 12:25
Taki z niego kierowca jak i dziennikarz.
likad2019.07.30 12:10
tak tak, tajne misje Durczoka, Kurka nie pij, bo skończysz jak on. :)
Młot na katolicyzm2019.07.30 12:10
Dlaczego taka szmata jak Wielgucki chodzi po ziemi? Gdyby bóg istniał, to świadczyłoby tylko o jego złośliwości.
michu2019.07.30 13:13
No i po co ta mowa nienawiści? ;)
Pytam2019.07.30 15:32
Chwalisz się, żeś BYDLĘ?
Alojzy Cedzidło 2019.07.30 20:47
Pewno jak Wałęsa nosi obrazek święty w klapie ,Tyle tylko ,że w przypadku Bolka Matka Boska ,ta prawdziwa , wykazuje boską litość . Ale to się może skończyć Podobno Wałęsa zmienił tą z Częstochowy na tą z Warszawy , Rabieja .
anonim2019.08.1 5:36
Młot, ta twoja mowa miłości?
max2019.07.30 12:05
Nic na to nie poradzę, że ilekroć widzę Durczoka to kojarzy mi się z Putinem. Siedzi w nim jakieś podobieństwo.
Ziutek2019.07.30 12:05
Powinien gnic w więzieniu.
STOP BEZKARNOSCI PIS2019.07.30 12:01
A czy marszałek sejmu będzie ukarany że brał tysiące złotych tak zwanej kilometrówki mimo że ma limuzyne i ochrone BOR?
Zenon2019.08.1 4:51
A ukarali Borusewicza, jak latal samolotem wyprowaszac psa!!??
STOP BEZKARNOŚCI PREZESA2019.07.30 11:48
Durczakowi należy się kara i pewnie będzie bo postępowanie się toczy. Bezkarny jest deweloper Prezes, bo jego prokuratura nawet się boi wezwać na zeznania. Państwo dyktatorskie w całej okazałości.
qwerty2019.07.30 20:32
co to znaczy????jak ktoś chce i ma swój grunt to moze sobie budować to co chce
Thomas2019.07.31 7:24
Prezesa Skatiny oczywiście.
jozef2019.07.30 11:47
Do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze Owsiaka. Drogi panie Kurko, Durczak został zatrzymany, przesłuchany i poniesie konsekwencje. W przeciwieństwie do Kuchcińskiego, gdzie wszyscy mówią, że nic złego nie zrobił, tylko dał rodzinie polatać.
historyk 2019.07.31 16:23
Obywatel Tusk vel Oskar wydał na loty do Gdańska 6 mln złotych latał nie tylko z rodziną, ale także z dziennikarzami Gazety Wyborczej i TVN.
Papierz2019.07.31 17:18
- Jakie państwo ma najtańsze linie lotnicze? - Państwo Kuchcińscy.
soros2019.07.30 11:39
te komentarze troli peowskich sa tragiczne.atakując bronią każdego zafajdanego pro totalsa
Ad vocem 2019.07.30 15:37
Bo takie samo łajno, jak on.
edi2019.07.30 11:32
UWAGA - na dzielnicowego - ruskiego trolla - OBSERWUJĘ GO JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU - ZAWODOWO CODZIENNIE W KAŻDYM WĄTKU PLUJE NA POLSKĘ , POLAKÓW, KOŚCIÓŁ I POLSKI RZĄD !! NIGDY NIE MA KONKRETÓW ZAWSZE POmyje !!
qwerty2019.07.30 11:32
A dla czego tacy jak matka kur(w)ka są bezkarni. na przykład za szkalowania WOŚP powinien już dawno gnić w więzieniu.
edi2019.07.30 11:34
właśnie proces z Owsiakiem wygrał Matka Kurka - masz niepełne dane
Zerr02019.07.30 11:53
Za "szkalowanie" wośpu należy sie order chlebowy
Marian2019.07.30 15:02
Jesteś idiotą czy kacapem ?
qwerty2019.07.30 15:04
oj to znowu ja głupi qwerty tak się wkurzyłem bo nie mam na piwko PIS mi nie dał 500+ bo mam troche ponad 60 lat
edi2019.07.30 11:31
To się zmieni - WKRÓTCE - trzeba tylko obciąć skrzydełka "nadzwyczajnej kaście" - jeszcze trochę i zaczną NORMALNIE PRACOWAĆ jak przystało na DEMOKRATYCZNY KRAJ - DOŚĆ BOLSZEWIZMU !! - wg. mnie DRUGA KADENCJA PiS powinna DAĆ RADĘ !!
STOP BEZKARNOSCI PIS2019.07.30 12:06
minęło 4 lata rządów PIS i Polacy już wiedza że PIS kłamał w sprawie Smoleńska, w sprawie sądów, w sprawie afer. Polska wg propagandy TVP kwitnie a naprawdę jest w ruinie i jest obecnie najbardziej zadłużona w historii. Za kilka miesięcy skończą się pieniądze na wszytko i Polacy wyjdą rozliczyć partyjny układ Prezesa.
Krzysiek2019.07.30 13:43
"Za kilka miesięcy skończą się pieniądze na wszystko i Polacy wyjdą rozliczyć partyjny układ Prezesa. " Marna zabawa w proroka... Zapisz to sobie, żebyś nie zapomniał, i "za parę miesięcy" odszczekaj.
Ina2019.07.30 16:16
Ta, bolszewicy będą walczyli z bolszewikami. Cudaczne.
Polak Homoseksualista to brzmi dumnie!2019.07.30 11:25
Klechy pedofile czy kościelni oszuści typu rydzyk też są bezkarni i śmieją się ludziom w twarz swoimi spasionym obłudnymi ryjami!
Jez2019.07.30 13:00
Ile Ci płacą? Daj kontakt. Potrzebuje kasy.
michu2019.07.30 13:11
W twarz ofiarom to się śmieją ubecy i ich potomkowie a Humer to chyba nawet umarł ze śmiechu ;). Jakby co to wiadomo wszystkiemu winny jest KK a socjaliści to aniołki dbający o szczęście ludzkości
Rada2019.07.30 15:41
Wracaj do rynsztoka, skąd wpadłeś, bo śmierdzi.
Dariusz2019.07.31 9:57
Łatwo się żyje z taką nienawiścią?
Konfederata2019.07.30 11:24
Z tych samych powodów przemilczane były gwałty i molestowanka księży. Po prostu swoi kryją swoich. TVN uprawia swoją propagandę i kryje swoich gnojków a TVP to samo robi kryjąc swoich gnojków. Obie telewizje są żałosne i obie czerpią wzory z propagandy sowieckiej. Norma nie tylko w Polsce ale wszędzie! Dlatego czym więcej telewizji prywatnych tym lepiej! Niestety u nas koncesje to utrudniają. Na szczęście jest internet.
michu2019.07.30 13:12
Też już cenzurują, ostatnio weralu24
Rada2019.07.30 15:40
Nie chlaj więcej, bo cię trzepie po pustaki.
Alojzy Cedzidło 2019.07.30 16:54
A czy Sz .Pan nie jest przypadkiem ,,Landrata " Nim zacznie Pan opowiadać o swoich marzeniach radzę sprawdzić ilo to PO PSL opchnęło obcym banków , zakladów prasy a i telewizji też .O markietach z zagranicy , nie płacących podatków nie wspomnę. No tom tyle . Hajli hajlu .
Alojzy Cedzidło2019.07.30 20:05
Namnożyło się tych miłośników Landów co niemiara.Na godzinę 22.00 było tych kciuków landowych ( do gory ) 90 + 11 ( moje czerwone ) Aż się boję o Polskę .
gosciu2019.07.30 11:22
Człowieku, co ty (celowo z małej litery) piszesz? Jacy bezkarni? Został uniewinniony? Ma przestawione zarzuty, toczy się postępowanie i tyle. Gdyby każdego pijanego kierowce traktować tymczasowym aresztem, to nie byłoby gdzie ich wsadzać.
Jan2019.07.30 16:29
Piszemy małą literą lub dużą literą.
kalinka2019.07.30 17:33
Najsztub też miał postawione zarzuty i co?
historyk 2019.07.31 16:28
Każdy pijany kierowca powinnien być traktowany jako potencjalny morderca
Reytan2019.07.30 11:21
Sa bezkarni ,bo Kaczynski mason ;popiera duopol POPIS. Do wiezienia pojda Narodowcy i katolicy.
Alojzy Cedzidło 2019.07.30 16:46
Ja słyszałem w Radiu Erewań ,że to Kaczyński prowadził , a Durczok chce wstapić do PiS , bo się nawrócił i nadstawia za niego , Kaczńyskiego karku.
Alojzy Cedzidło2019.07.30 19:57
Do ,, Klubu Czerwonych Kciuków Nerona " Ha ha ha ha ha ...
Janusz Barwinek2019.07.31 19:05
Głupiś jest!
\\\\\\\\2019.07.30 11:21
Rozstrój matki kur(w)ki.
Krzysiek2019.07.30 13:40
Gdy komuś brak argumentów i nie stać go na logikę, to zostają wulgaryzmy oraz ironia. To już przerabiali faryzeusze sporo lat temu.
Krzysztof2019.07.30 15:30
Dlaczego swoje cechy przypisujesz innym?
Alojzy Cedzidło 2019.07.30 16:38
,,K....wa to w języku ,,podkioskowym " , oznacza panią tzw ,, lekkich obyczajów" , która to pani , intymnymi częściami swojego ciała zarabia pieniądze .Buzia też może być ,,intymna " jesli z tej buzi wydaje się decyzje , nie sprawdzone , . wyssane z brudnego kciuka . nie uzasadnione , bo ich uzasadnić się nie da albo nie umie . Drogi ,,\ \ \ \ \ \ " czekam na uzasadnienie . Bo inaczej pomyślę ,że pisał to jakiś ,matoł.
mlody2019.07.30 21:21
gościu, weź ogarnij interpunkcję, bo się tego nie da czytać
Alojzy Cedzidło 2019.07.31 10:45
Panie ,,mlody" . Czego Ty szukasz na tej Frondzie ? Uczonych w piśmie prof.prof Miodków i Bralczyków, . Tu ich raczej nie znajdziesz . Są za to ,,błędy " zwane chamstwem , brakiem kultury ,i nienawiść do prawdy. . No i na koniec . Kto Was zmusza do czytania takich tekstów ? Nooo .... Chyba że to praca za kasę . Aaa to co innego . Za takie czytanie tekstów z błędami interpunkcyjnymi , powinni Ci podnieś stawkę .
Alojzy Cedzidło2019.07.30 19:53
Godz. 21.49 Sz. ,,\\\\\\\\\\\\\\" tak myślałem . Nie doczekałem się . Pozostało mi tylko ,,pomyśleć " Aaaa Masz tych o których ,,myślę " kilkunastu . Fajne.