13.06.19, 11:55

Matka Kurka: Program opozycji to ataki na Kościół i masturbacja w szkole

"Fruwa w eterze taki bardzo kontrowersyjny termin: „cechy narodowe”. Mam z tym problem i najchętniej uznałbym, że coś takiego nie istnieje, ale po chwili mam wyrzuty sumienia i wątpliwości, czy aby nie daję sobie prawa do rozstrzygania tak poważnych dylematów. No i właśnie w powyższym zdaniu zawiera się jedna z cech narodowych Polaków – brak pewności siebie, często mylony z pychą. Nie licząc drugiego i trzeciego pokolenia ubeków oraz przypadków indywidualnych, większość Polaków ciągle się zastanawia na ile sobie mogą pozwolić i jak się mają zachowywać" - pisze na łamach bloga Kontrowersje.net publicysta Matka Kurka (Piotr Wielgucki).

 

"Szczególnie widać to przy sukcesach, w pierwszym słowie słyszy się głośne hura, ale już po chwili pada cała seria stwierdzeń sprowadzających na ziemię: „nie traćmy głowy”, „pracujmy dalej”, „pokora i jeszcze raz pokora”, „przed nami jeszcze wiele pracy”. Z jednej strony jest to fenomen narodowy, który w zdecydowany sposób Polaków wyróżnia, z drugiej niestety sławetne „kompleksy narodowe”. Gdy się idzie przez życie z tonowym ciężarkiem zawieszonym z tyłu głowy, na którym jest wygrawerowane, że nawet jeśli coś się uda, to zaraz wszystko może się spieprzyć, bardzo ciężko zachować równowagę i pewny krok. Krótko mówiąc mam dogłębne przekonanie, że niewątpliwe cnoty w postaci pokory i samokrytycyzmu, w naszym polskim przypadku idą tak daleko, że kończą się poza granicą kompleksów" - przekonuje.

"Przenudziłem trochę psychologiczno-socjologicznym wstępem, ale tylko dlatego, żeby znów nie usłyszeć o „pysze kroczącej przed upadkiem”. Zamierzam bez kompleksów ponazywać pewne rzeczy i dokonać małej politycznej analizy na najbliższe cztery miesiące. Przy tej robocie koniecznie trzeba dać sobie spokój z psychologią i hamletyzowaniem i zająć się wyłącznie faktami. W sferze faktów opozycja nie ma żadnych argumentów, do wyborów europejskich miała propagandę, ale jak wiemy kompletnie nieskuteczną, a wręcz przeciw skuteczną. O tym, że nie mają programu wiedzą wszyscy, pierwsza próba zbudowania czegokolwiek została rozbita w proch w ciągu tygodnia, mówię o projekcie „Wielka Polska Obywatelska”. Na cztery miesiące przed wyborami nikt nie wie, w jakiej konfiguracji opozycja zamierza pójść do wyborów. Jeszcze kilka tygodni temu mówiło się, że nowym otwarciem będzie „Ruch 4 czerwca” powołany do życia przez Tuska, skończyło się na mowie pogrzebowej w Gdańsku" - stwierdza autor.

"PSL się miota od Tuska do Kukiza, po drodze Pawlak szuka miejsca dla siebie i bruździ od środka. Biedroń z wynikiem 6% spokorniał i poszedł do SLD, aby rozmawiać o koalicji. Kukiz w swoim stylu, odrzucił jedyną poważną ofertę PiS i próbuje ratować strzępy „ruchu społecznego” pod rękę z „ludowcami”. Schetyna szczerzy zęby, ale głowa mu chodzi na lewo i prawo, bo w PO nastroje takie, że Brutus za Brutusem wyskakuje zza każdego winkla. W podsumowaniu całej tej mizeroty dodam jeszcze kompletny brak pomysłu na nową wojnę propagandową, co jest jedyną bronią PO. Ataki na Kościół, połączone z masturbacją w szkole, to jedna z przyczyn porażki. Polexit wyciągnął kopyta. Hasła odnoszące się do sądownictwa i konstytucji przeżute i wyplute, nikogo to już nie interesuje" - wskazuje.
Jak wskazuje, te wakacje mogą jeszcze pogłębić przepaść między PiS a opozycją totalną.

"Przed nami dwa i pół miesiąca wakacji i to wyjątkowych. Polacy jeszcze nigdy nie mieli tak grubych portfeli i takiego poczucia bezpieczeństwa ekonomicznego. Młynarska i reszta celebrytów powinni rezerwować bilety na Bahamach, bo parawanów nad Bałtykiem pojawi się więcej niż kiedykolwiek. Elektorat syty i zadowolony nie szuka dodatkowych wrażeń i nie wsłuchuje się w bełkot polityczny, z czego PO słynie. Konkrety są pod ręką i w kieszeni, a to wartość nie do przecenienia. Tak wygląda stan posiadania opozycji, żeby nie powiedzieć jeden wielki deficyt i z tym się zwyczajnie nie da wygrać, to jest o krok od politycznego zgonu" - zauważa Matka Kurka.
Stąd, pisze, jedyną szansą dla totalniaków jest polityczne samobójstwo PiS.

"Jedyną szansą opozycji jest polityczne samobójstwo PiS i tutaj delikatnie o pysze warto wspomnieć. PiS musiałoby się położyć i leżeć do października, popijając szampana i zażerając się kawiorem, aby jesienne wybory przegrać. Drugim zagrożeniem jest podobne zachowanie elektoratu PiS, ale to wszystko bardzo głęboka teoria, która w praktyce nie zaistnieje. Dopóki Kaczyński stoi na czele PiS, to całe towarzystwo będzie tyrać w pocie czoła, a leniwi wylecą z hukiem. Z kolei w elektoracie PiS jest tylu zaangażowanych ludzi, którzy non stop trzymają rękę na pulsie, że o żadnej demobilizacji przed najważniejszą bitwą mowy być nie może. I to by było na tyle!".

bsw/Kontrowersje.net

Komentarze

Stanislaw2019.06.13 19:41
Do durnego geja .lepiej nie probuj bo nie orzezyjesz
Dariusz2019.06.13 16:08
Tak trzymać Panowie,tak trzymać.O posprzątanie po was nie musicie się martwić.
www2019.06.13 14:43
Ksiądz masturbuje się na plebanii z dziećmi w przygotowaniach do pierwszej komunii? Zgłoś taką plebanię do prokuratury. Jakiś problem? Zapomniałeś numeru na policję? :)
nie tak dawny wykladowca2019.06.13 15:43
Spłuczkę naprawiłeś? Miałeś naprawić spłuczkę.
Mniej niż Zero2019.06.13 17:56
Już są zgłoszeni.
Mniej niż Zero2019.06.13 14:07
Nauka masturbacji owszem zdarzała się ale na plebaniach z dziećmi przed w ramach przygotowań do Pierwszej Komunii Św.
robaczek 2019.06.13 14:07
BRAK SŁÓW "chrzescijanski" portal? zygac sie chce.
Sariel2019.06.13 14:03
Kto pisze te nagłówki? Chrześcijanie? Co za zakłamany i manipulacyjny syf, który nijak sie ma do prawdy Napiszę kilka nagłówków na tym samym poziomie dna, tylko atakujący waszą stronę "Polski rząd chce kamienować homoseksualistów" "Plan PIS? Zdelegalizować szkoły, wprowadzić religijny terror" "Program PIS to zezwolenie na pedofilię wśród księży"
ciekawy2019.06.13 13:55
Za takie oszczerstwa masz miejsce w piekle na 100% Czy warto dla chwili czopkowania sobie to rezerwować debilu
Jam2019.06.13 13:12
Wielu z naszych rodaków często staje przed dylematem - być Polakiem, czy europejczykiem? Bycie Polakiem niektórych uwiera. Twierdzą, że wiara, tradycja, patriotyzm - to takie zaściankowe, nie na topie, obciachowe, po prostu polskie i wstydliwe dla prawdziwego europejczyka. Wolą zapomnieć o swoim rodowodzie i brnąć ślepo w europejski miraż doskonałości, będący de facto zaczątkiem upadku cywilizacyjnego. A przecież europejskości Polsce nikt nie odbierze, ponieważ nasz kraj leży w samym centrum kontynentu, a wartości, które wielu z nas pieczołowicie pielęgnuje, wbrew oczekiwaniom destruktorów stanowią panaceum na przywrócenie ładu moralnego i normalności. Dlatego cenna jest samodzielność w podejmowaniu decyzji o znaczeniu politycznym dla wzrostu poziomu życia i znaczenia naszego kraju na różnych płaszczyznach oddziaływania.
www2019.06.13 12:59
Rabiej i Trzaskowski uważają, że taka elewacja kamienicy to sztuka: https://en.wikipedia.org/wiki/Friede_sei_mit_Dir#/media/File:Taz-gebaeude-paulo-olarte.jpg
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 13:06
super! a co ty potrafisz amebo zrobić poza klocem na swoją starą?😂😂😂😂
edi2019.06.13 12:50
JESTEM DUMNY ! - MAMY NAPRAWDĘ ŚWIETNYCH LUDZI W RZĄDZIE NA CZELE Z MORAWIECKIM, SUPER STRATEGA P. KACZYŃSKIEGO I ZNAKOMITEGO PREZYDENTA ANDRZEJA DUDĘ - NAPRAWDĘ OPATRZNOŚĆ ZRZĄDZIŁA ŻE DOCZEKAŁEM TAKICH CZASÓW KIEDY JESTEM NAPRAWDĘ DUMNY ŻE JESTEM POLAKIEM I ŻYJĘ W POLSCE, BRAWO PiS !!! TAK TRZYMAĆ !!!!!!
www2019.06.13 12:48
Biedroń chce 10-letnim chłopcom malować usta szminką i wręczać baloniki "ZJEDZ K!UTASA" https://www.reddit.com/r/metacanada/comments/8ljeir/take_that_christian_protester/
Reytan2019.06.13 12:34
Gratulacje dla Matki Kurki za wygrany process z hejterem Owsiakiem. Krok po kroku, pomalutku ale cierpliwie i wytrwale, no i w dobrym kierunku. W końcu prawda zwycięży.Tak trzymać!
www2019.06.13 12:30
Trzaskowski dąży do zalegalizowania takich zachowań homoseksualistów wobec 10-letnich chłopców: https://treeoflogic.wordpress.com/2019/01/12/10-year-old-boy-drag-kid-posed-with-nude-adult-drag-queen/
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 12:37
Amebo, ale tego nie trzeba legalizować. To jest zupełnie legalne i normalne w każdym cywilizowanym świecie. W Polsce także. To tylko twoja chora zboczona głowa dorysowuje sobie jakieś inne sceny do tego obrazka. Czas na leczenie.
Zerr02019.06.13 13:12
alez mylisz sie jak to zboczeńcy mają w obyczaju udowodnimy wam to 8-letnimi wyrokami pierdla
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 13:18
jedyne co i komu jesteś w stanie udowodnić to na frondzie swoją głupotę, a w domu kloca postawić nic nie znacząca pchło😂
ASTOM2019.06.13 13:13
Pytanie jest jedno: dlaczego pederaści koniecznie chcą edukować CUDZE małe dzieci w zakresie seksu? Swoich przecież mieć nie chcą, wolą sobie czyścić nawzajem rowy. Ale chcą te cudze dzieci adoptować!!! Więc co, chcą mieć gotowy, nie stawiający oporu "materiał" do pedofilnych praktyk???!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 13:48
Pytanie dlaczego homofoby nie chcą się leczyć? Dlaczego nazywają gejów "pederastami"? Dwóch dorosłych facetów to "pederaści"? Od kiedy edukacja seksualna = seksualizacja? Jaki interes mają homofoby i kleropedofile, żeby dzieci były naiwne, nie wiedziały co to zły dotyk, nie znały rzetelnych informacji o ludzkim ciele, jego funkcjonowaniu i wejściu w dorosłość? Homofobom chodzi o łatwy dostęp do naiwnych dzieci dla kleropedofilów? Po co homofoby posyłają dzieci na religie, czyżby po to, żeby kleropedofil się zaspokoił? Czemu kleropedofile i homofoby chcą decydować o wychowaniu cudzych dzieci? LGBT mogą mieć dzieci i mają. Wg. badania prof. Izdebskiego w Polsce funkcjonuje 50 tys rodzin jednopłciowych. Brudne łapska katolskie precz od cudzych dzieci!
ASTOM2019.06.13 14:09
Paru księży na dziesiątki tysięcy może mieć odchyły seksualne. Ty też jesteś poza normą i stanowisz margines zachowań seksualnych. Tak jak i alkoholizmem są obarczeni tylko nieliczni. Ale tobie nie daje to prawa do ataku na cały Kościół Katolicki. Odpuść sobie, bo nie człowiek go założył tylko Bóg i nie dasz rady, o czym się już niedługo przekonasz. A lepiej byłoby dla ciebie uwiązać sobie kamień u szyi niż doczekać Jego kary za deprawację dzieciaków. I ani twoje udawanie, że Boga nie ma, bo atomy same się wykreowały, ani tym bardziej nienawiść do Niego, bo nie pozwala ci spółkować z innym facetem, od tej kary cię nie uratują. Tylko nawrócenie, koleżko, tylko nawrócenie, póki jeszcze oddychasz, czego ci z całego serca życzę. Patrz, Jaruzelski dał radę, ty też możesz!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 14:24
Normy ludzkiej seksualności nie są stanowione matematyczną większością, lecz dopuszczalnymi zachowaniami. Geje i hetero robią w łóżkach to samo, każda relacja dorosłych osób za obopólną zgodą bez krzywdy jest w seksuologii dopuszczoną normą. Kleropedofilów jest znacznie więcej niż "paru", to jest plaga. Ważniejszy problem dotyczy jednak systemowej ochrony kleropedofilów, katosekta jako jedyna instytucja na świecie także w Polsce prowadzi systemową ochronę tych zwyrodnialców. Nie ma to miejsca w żadnej innej grupie zawodowej. Ja nie muszę i nie mam potrzeby udawać, że boga nie ma. Ja wiem, że go nie ma. Natomiast wy z uporem maniaka wciskacie wszystkim swoją wizję boga psychopatę. My wam grzecznie mówimy W Y P I E R D A L A J C I E ze swoim bożkiem psychopatą. Nie chcemy go, a dla normalnych wierzących jest cała masa innych bogów nie-psycholi. Masz prawo nie wierzyć ---> https://wolnoscodreligii.pl/ Instrukcja wystąpienia z sekty kościół katolicki http://www.apostazja.info/index.php/procedura-b
www2019.06.13 13:57
Pedofilia jest wtedy, kiedy wykorzystuje się seksualnie dziecko. Pedofile chcą to obejść i od najmłodszych lat wychowywać dziecko w atmosferze seksualności, żeby dziecko swą zindoktrynowaną w ten sposób dziecięcą świadomością twierdziło, że dziecięcy świat wypelniony seksem jest dobry i że nie jest wykorzystywane i żeby chciało praktykować czynności seksualne z dorosłymi. W momencie stwierdzenia przez dziecko "ja chcę", wobec takich czy innych czynności seksualnych, zaniknie możliwość uznania wykorzystywania seksualnego dziecka. Pedofil osiągnie cel, czyli legalny kontakt seksualny z dzieckiem, w dodatku na jego życzenie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 14:32
Dla ciebie amebo pedofilia jest wtedy kiedy dziecko trzyma balonika z napisem "eat dick", albo ma wspólny występ z artystą sztuki drag. To jest dla ciebie pedofilia, więc nie udawaj amebo, że znasz co to pojęcie oznacza😂😂😂😂
T2019.06.13 12:28
Nie wiem czy ktos wierzy w te brednie. Nikt nie chce atakowac Kosciola ani uczyc masturbacji w szkolach, ani opozycja, ani LGBT.
Zerr02019.06.13 13:10
jak to nikt, jak cała zgraja szumowin LGBT? to wy jesteście Nikt? :) miło, w sumie prawda was już nie ma
Świadomy Chrześcijanin2019.06.15 22:54
Ludzie Frondy, PiSu i Kościoła Katolickiego (oczywiście nie wszyscy).
bezlitosny internauta2019.06.13 12:19
Słowniczek trudniejszych terminów: 1. "Wolność słowa" - ataki na katolików 2. "Wolność sumienia i wyznania" - profanacja Mszy Św. 3. "Praworządność w Polsce" - patrz punkt 1 i 2
Glaudiusman2019.06.13 12:00
Lewactwo i dewianci nic innego oprócz zepsucia, zgnilizny moralnej i plugastwa sodomskiego nie potrafią zaproponować.
bezlitosny internauta2019.06.13 12:20
Wracaj do domu, angielska mgła ci nie służy.
polak2019.06.13 12:51
potrafią też "szanować innych" --tak mówią i piszą , a prawdę pokazują podczas zlotów pedałów w różnych miastach
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 11:59
Gorąca prośba do frondokatoli! Zwracam się z pytaniem na których stronach biblii figurują obrzydliwe homofobiczne cytaty przeciwko społeczności LGBT? Planuję podetrzeć sobie nimi pupę, a mój egzemplarz biblii 🔥spalić🔥 z góry dziękuję za pomoc!❤️
Pituś2019.06.13 12:26
twoja niby pupa do czego innego służy cwelu
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 13:17
rozmarzyłeś się homofobku, zapytaj swojej ladacznicy może ci da😂 ...a może sama będzie chciała cię posunąć dildem na strap-onie😂😂😂
Reytan2019.06.13 12:31
Swoją pupę możesz podetrzeć sobie swoim językiem, niepolski geju. Będziesz miał dużo radości.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 13:04
Gdybym mógł to pewnie bym spróbował. Na szczęscie mam od tego chłopaka, który mi wylizuje duupkę długo i namiętnie polecam wspaniałe uczucie😍
Świadomy Chrześcijanin2019.06.15 22:52
Po kiego grzyba powstają tu takie komentarze? Zamiast pokazywać LGBT od dobrej strony, jako przeciętni ludzie, to pokazujecie nas jako jakiś zboczonych seksoholików.
Sebix2019.06.13 13:16
Pogłębiasz przekonanie czytających że lgbtsru mają nierówni pod sufitem. To jest jedyne co osiągasz przez swoje spamowanie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 11:58
Ojjeeeej coś się stało z homofobicznym teledyskiem Noceti-Klepackiej🤣 ----> https://www.youtube.com/watch?v=mkczC_ay03M "Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących szerzenia nienawiści. Dowiedz się więcej o zwalczaniu mowy nienawiści w Twoim kraju. Przepraszamy za usterki." smuteczek!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Pituś2019.06.13 12:28
coś cieniutko piejesz cwelu
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 11:58
Wczoraj miałem wzajemną masturbację z partnerem. Dziś wieczorkiem powtórka z rozrywki polecam świetna gra wstępna!😍
igor2019.06.13 12:18
debilu, kto cię spłodził???
Pan GO GO2019.06.13 12:29
BÓG go stworzył - na obraz i podobieństwo swoje - bezbożniku wstrętny ty.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 12:31
^^ kulturka frondokuurestwa pełnego frazesów o "miłosierdziu" na mordach😂
anonim2019.06.13 12:36
Idiota kulturą nazywa wsadzanie mężczyźnie w d.....ę...
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 13:02
Nie to ty debilu kulturą nazywasz wsadzanie jęzora do PiSdy. Lecz się psycholu
Pituś2019.06.13 12:24
siema cwelu
Andrzej 2019.06.13 12:49
fuj fe okropne zboczenie
ASTOM2019.06.13 13:20
A moim zdanie tych trzech tenorów powinno pójść do tefałena i w korpce nad i osobiście wszystkim pokazać jak należy uczyć dzieci prawidłowo się masturbalizować. I pani blondyna by się dokształciła.... bo kto tam ostatecznie wie co ona ma w majtkach.....
ASTOM2019.06.13 13:51
Pytanie jest jedno: dlaczego pederaści koniecznie chcą edukować CUDZE małe dzieci w zakresie seksu? Swoich przecież mieć nie chcą, ale chcą te cudze dzieci adoptować!!! Więc o co chodzi?
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 13:58
Pytanie dlaczego homofoby nie chcą się leczyć? Dlaczego nazywają gejów "pederastami"? Dwóch dorosłych facetów to "pederaści"? Od kiedy edukacja seksualna = seksualizacja? Jaki interes mają homofoby i kleropedofile, żeby dzieci były naiwne, nie wiedziały co to zły dotyk, nie znały rzetelnych informacji o ludzkim ciele, jego funkcjonowaniu i wejściu w dorosłość? Homofobom chodzi o łatwy dostęp do naiwnych dzieci dla kleropedofilów? Po co homofoby posyłają dzieci na religie, czyżby po to, żeby kleropedofil się zaspokoił? Czemu kleropedofile i homofoby chcą decydować o wychowaniu cudzych dzieci? LGBT mogą mieć dzieci i mają. Wg. badania prof. Izdebskiego w Polsce funkcjonuje 50 tys rodzin jednopłciowych. Brudne łapska katolskie precz od cudzych dzieci!
ASTOM2019.06.13 14:31
Czy ty jesteś stuknięty? A kto ci każe dzieciaki posyłać do kościoła??!!! Szkoła jest obowiązkowa, ale kościół nie!!!!! Najwięcej mordy o Kościele to drze zawsze komuch, który na tacę nie daje i omija msze święte i religię z daleka!!!
Sariel2019.06.13 14:07
Tutaj takie podwójne standardy widać, że wsadzanie języka do kobiecej cipy albo lizanie jej odbytu jest spoko, kulturalne i po bożemu, ale za to polizanie męskiego penisa to już ohydztwo, sodomia i koniec świata To jest po prostu śmieszne