07.08.19, 11:55(fot.youtube)

''Walczący z nienawiścią'' obrońcy Dulkiewicz grożą Wyszkowskiemu. ,,Żałuję, że nie mam przy sobie bejsbola''

Były opozycjonista Krzysztof Wyszkowski jest aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie w nich doszło do dyskusji między nim a prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz. 

Pod koniec ubiegłego tygodnia Wyszkowski zamieścił na Twitterze kilka wpisów odnoszących się do planów miasta dotyczących obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Jakiś czas później b. opozycjonista usunął wpisy, a potem przeprosił Aleksandrę Dulkiewicz.

Tym razem były opozycjonista oświadczył.

- Dla uspokojenia nastrojów środowisk tuskoidalnych oświadczam, że gdy tylko Pani Dulkiewicz zaprzestanie propagandy antyrządowej i antypolskiej (np. zwracanie się do Zagranicy w sprawie Westerplatte) i złoży dymisję z prezydentury Gdańska, ja z rezygnuję z bycia urzędnikiem. - czytamy

- Przed chwilą przeżyłem spotkanie z Totalną: mijająca mnie na ulicy dojrzała kobieta (jakaś sąsiadka z Sopotu?) wysyczała: Żałuję, że nie mam przy sobie bejsbola. To pierwszy atak uliczny, ale na Twiiterze jest masa takich "walczących z nienawiścią" obrońców prez. Dulkewicz. - dodał

Komentarze

DziadygaZastraszonyPrzezKobietęGiganta2019.08.7 19:07
Półanalfabeta po czterech klasach wieczorowej podstawówki i kursie smarowania suwnic. Obecnie intelektualne zaplecze PiSu, wyliniały lizus władzy, opluwacz Wałęsy i... nadal nikt.
boluś2019.08.7 15:41
Czy PiS zacznie wreszcie rządzić,czy dalej razem z Kaczyńskim będą trzymać głowę w piachu?.
Pierzasty kogucik2019.08.7 13:40
Dziś za jedno kliknięcie na zieloną łapkę przy nieprawomyślnym komentarzu daje aż 4 czerwone. Korzystajcie z promocji!
kurka 2019.08.7 14:06
Ko ko ko ko
fdf2019.08.7 12:17
O ho ho oblężona twierdza jak za "dobrych czasów z po" . Coby się nie działo bronimy swoich. Dziennikarskie dno.
K.O2019.08.7 12:16
Mam wrażenie że ta suka z Gdanska skończy jak Adamowicz
rebeliant2019.08.7 12:45
Co ty... ona jest pionkiem, która nie jest w tym gremium co Adamowicz. No chyba, ze i ona coś wie. Jedno z wielu ciekawych zjawisk zachodzących wokół zabójstwa Adamowicza jest to, że i PiS i tzw. opozycja bardzo szybko odeszli od tego tematu. Jak na polskie warunki, to takie zdarzenie powinno być bardziej oddziałujące - zwłaszcza dla PEŁOKAŁO. Wszystko wskazuje na to, że układ to zaplanował i ja nadal to powtórzę: nie wiem czy to nie była inscenizacja.
stop rządom idiotki w gdańskim ratuszu2019.08.7 12:12
Przecież ci KOD-eraści mają mentalność hitlerowców. Nie dziwi mnie, że ta patologia w Gdańsku tak ochoczo inspiruje się nazistowskim tworem, jakim stało się w latach 30-tych Wolne Miasto Gdańsk. Metody mafijne. Po cichu sprzątnięto Adamowicza, nie dopuszczając do jego procesu.
szcze na PiS i rydzyka2019.08.7 12:11
PiS zawsze się bał nowych ludzi w opozycji. Na starych miał spreparowane haki albo wprowadzone na stałe w język propagandy stereotypy propagandowe. Tusk - niemiecki piesek, Schetyna - mściwy kombinator bez charyzmy, Sikorski - snob z żydowskim koneksjami, HGW - kamienicznik, itd. Stereotypy fałszywe, ale ugruntowane. Co zrobić z panią Dulkiewicz? Na razie program komputerowy PiSu "obrzydzić przeciwnika" nie znalazł rozwiązania. Ale znajdzie... do tego czasu nowogrodzka spuszcza ze smyczy swoje kundelki typu Wyszkowski,Pawłowicz które na portalach internetowych coś tam ujadają i warczą...
K.O2019.08.7 14:05
Jak chcesz uprawiac propagande przeciw PIS to sie troche wysil.
aspiring educationalist2019.08.7 12:07
Zaraz się okaże, że tylko ja nie latałem z Kuchcińskim: W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości trwa pilne spotkanie, w którym biorą udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Morawiecki, wicepremier Piotr Gliński i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Najprawdopodobniej ma związek z nowymi okolicznościami, które pojawiły się w sprawie lotów marszałka Kuchcińskiego. Jak ujawniono, rządowym samolotem latali z nim m.in. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, minister Andrzej Adamczyk czy Stanisław Piotrowicz z żoną.
Reytan2019.08.7 12:05
Komunisci oczekuja na delegacje powrotna za Ural,skad tutaj przyjechali na czolgach radzieckich.
Pierzasty kogucik2019.08.7 11:56
Wam w tej redakcji płacą prawdziwymi pieniędzmi, czy takimi z Monopoly?