11.01.22, 12:00Fot. via Pixabay

,,Módl się, módl się, albo będziesz potępiony na wieki''

Pismo Święte uczy, iż człowiek nigdy nie funkcjonuje w próżni duchowej - albo jest pod władzą Bożego Ducha, albo szatana. Prawda ta zawiera się w historii wielu nawróceń.

Ks. Sławomir Kostrzewa dzieli się fragmentami świadectwa Alana Amesa, australijskiego ewangelizatora i mistyka, nawróconego gangstera, który po wielu latach życia w grzechu, za przyczyną łaski Bożej, poznał prawdę o tym, co dzieje się z człowiekiem który trwa w grzechu i jaką wielką moc posiada wytrwała modlitwa.

Zapis konferencji wygłoszonej w parafii pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Swarzędzu, 7 stycznia 2022 r.

Komentarze

Nie strasz, nie strasz2022.01.11 16:44
bo się zesr.sz.
Ali-baba2022.01.31 14:25
Od płacenia podatku i od śmierci ( a zwłaszcza od tego drugiego?).NIKT SIĘ JESZCZE NIE UWOLNIŁ !? TAK I TY "NIEUSTRASZONY", WEŹ TO SOBIE POD ROZWAGĘ ŻEBYŚ - TAM U GÓRY - NIE MUSIAŁ PO SOBIE SPRZĄTAĆ...
rebeliant2022.01.11 16:13
Jak już wspominałem: Jahwe i jego sekta stanowią bi-skup, czyli podwójny skup. Z jednej strony uchylają furtki do nieba krzywdzicielom oczywiście za grubą kasę, a z drugiej strony zastraszają piekłem ludzi dotkniętych działalnością bandytyzmu jeśli nie przebaczą, jeśli nie stulą gęby w imadle win urojonych pt "zawsze dziewice i grzech pierworodny". Nie ma żadnych modlitw i przebaczeń, gdyż każdy kto by dysponował wszechmocą w momencie ponoszenia krzywdy obroniłby się. Zabiegi sekty Jahwe to wycieranie prawdy i wręcz nie wolno nawet pod groźbami ostatecznymi rezygnować z prawdy, a ta wyraźnie domaga się pomsty tak, aby każda krzywda wróciła z ofiary na jej twórcę - a zatem wyrównania - a następnie zawrócenia z uzurpatorstwa wszechmocy Jahwe i rozdysponowania jej na wszelka istotę osobową.
Ali-baba2022.01.31 14:57
Widzę, że ty nadal smrodzisz na tym forum szatańskimi pouczeniami? Jak niedouczony student, który: "nauk akademickich liznowszy, w wielkim świecie bywawszy, ale do końca nie wiele wiedziawszy" ?!
Żyd Po 11... wieczny nudziarz2022.01.11 14:15
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to od razu wpadam we wściekłość; ponadto mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się więc rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików!
ʙᴢᴅᴜʀɴᴇ2022.01.11 12:50
:-P
Anonim2022.01.11 12:11
Żyjemy w czasach kiedy nie można już być nijakim, letnim, lawirować na granicy dobra i zła. Nadeszły czasy decyzji.
Anonim2022.01.11 12:22
Dokładnie, trzeba powiedzieć "nie" szatanowi ubranemu w czarne kiecki i koronkowe ornaty.😁😁😁