17.06.20, 00:25Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

mSpy – ufaj, ale kontroluj

Współczesne rodzicielstwo jest nie lada wyzwaniem. Postęp, jaki się dokonuje na naszych oczach praktycznie w każdej dziedzinie, nie pozostaje bez wpływu na nasze życie i relacje rodzinne, bo oto stajemy przed zadaniem ochrony dziecka przed potencjalnymi zagrożeniami cyfryzacji i funkcjonowania online, będącego nieodłączną częścią naszej codzienności. Na szczęście ten sam postęp nadchodzi z pomocą i pomaga przejąć kontrolę nad bezpieczeństwem dziecka w wirtualnym i zdygitalizowanym świecie.

Rodzice coraz częściej zdają sobie sprawę, że udogodnienia, takie jak Internet, social media, aplikacje, mogą zrobić więcej złego niż dobrego. Gdy nie są w stanie skutecznie ograniczyć dziecku dostępu do nowych technologii i sieci, w której młody człowiek nie jest bezpieczny, coraz częściej sięgają po zasadę: „Ufaj, ale kontroluj”, która idealnie koresponduje z mSpy – aplikacją stworzoną specjalnie z myślą o rodzicach poszukujących pomocy w skutecznej ochronie swoich dzieci przed współczesnymi zagrożeniami związanymi z nowymi technologiami. Aplikacja pozwala monitorować urządzenia, których używa dziecko, aby w odpowiednim czasie reagować, gdy dzieje się coś złego.

mSpy – swoboda kontrolowana

mSpy to niezwykle funkcjonalne i przyjazne dla portfela rozwiązanie (koszt za 1 dzień to niecały dolar), które umożliwia anonimowy dostęp do dowolnego urządzenia: smartfona, iPhona, tabletu i komputera, w tym podgląd popularnych wśród młodzieży komunikatorów, takich jak Snapchat, Whatsapp, Hangout, Skype, iMessage, social mediów (Instagram, Facebook, Tinder itp.) oraz wszelkich multimediów odbieranych, wysyłanych i przechowywanych na urządzeniu. Dzięki temu rodzice mają kontrolę nad tym, co dzieci robią w sieci, z kim się kontaktują i jakie treści przeglądają lub udostępniają innym.

Przegląd funkcji aplikacji mSpy

Co ważne, aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu poradzą z nią sobie nawet osoby, które nie są obeznane w nowych technologiach tak jak ich dzieci. Po opłaceniu subskrypcji wystarczy pobrać aplikację i zainstalować ją na docelowym urządzeniu zgodnie z instrukcjami otrzymanymi w wiadomości mailowej, a następnie zalogować się do osobistego panelu sterowania, aby monitorować na bieżąco czynności dokonywane przez dziecko. W efekcie rodzice są w stanie w porę zapobiec wielu niebezpiecznym sytuacjom, jakie niesie nieograniczona swoboda w użytkowaniu wszelkich urządzeń z dostępem do Internetu, m.in. pobieraniu nielegalnych treści, dokonywaniu zakupów, kontaktom z podejrzanymi osobami, cyberbezpieczeństwem, a nawet ustalić miejsce pobytu dziecka, gdy nie ma z nim kontaktu.

mSpy przegląd i opinie

mSpy spotyka się z bardzo dużym odzewem, co świadczy o zapotrzebowaniu ze strony użytkowników na tego typu rozwiązania. Jednocześnie wzbudza wiele pozytywnych opinii wśród osób, które zdecydowały się na zakup. Rodzice chwalą aplikację za funkcjonalność i skuteczność, uważając ją za niezwykle pomocne narzędzie w trosce o bezpieczeństwo nieletnich, o czym świadczą konkretne przykłady bazujące na osobistych doświadczeniach. Co ciekawe, można spotkać również pochlebne opinie osób, które wykorzystały aplikację mSpy do innych celów niż ochrona dzieci i również sobie chwalą takie zastosowanie.

Pochlebne opinie, pozytywne recenzje znanych marek oraz pomocne szczegóły i przegląd funkcji mSpy można znaleźć na stronie producenta. Niezależnie od oceny etycznej zastosowania tego rodzaju aplikacji, trzeba przyznać, że doskonale spełnia swoje zadanie, jest łatwa w obsłudze i w ocenie wielu użytkowników bardzo pomocna w codziennych wyzwaniach wychowawczych.

Materiał powstał przy współpracy z tatasos.pl