23.07.20, 17:25fot. yt/telewizja republika

Müller o Budce i jego obronie Nowaka: Absurdalnie szuka kolejnego dna

Zarzuty wobec osadzonego w tymczasowym areszcie na okres trzech miesięcy Sławomira Nowaka są na tyle poważne, jak podają różne media, że sprawa jest bardzo rozwojowa i dotyczy także wielu polskich polityków, którzy obecnie urzędują w Brukseli, ale nie tylko.

Niektórzy politycy PO próbują za wszelką cenę Nowaka bronić, inni natomiasst utrzymują, że go nie znają.

Do wypowiedzi Budki w tej sprawie odniósł się w radiowej Jedynce rzecznik rządu minister Piotr Müller, który powiedział:

- Borys Budka, zamiast zastanowić się, w którym momencie odciąć się od osób, które mają tak mocne zarzuty, zaczyna szukać drugiego, trzeciego, czy czwartego dna. Mówi, że pan Sławomir Nowak miał być inwigilowany dla pozyskiwania informacji dotyczących kampanii Rafała Trzaskowskiego, to przepraszam, Rafał Trzaskowski był kandydatem już w styczniu czy w zeszłym roku? Nie wiem, od kiedy toczyły się działania operacyjne, ale zapewne od kilku miesięcy, a z tego co wiem, Rafał Trzaskowski został kandydatem na prezydenta dużo, dużo później. Ta logika jest absurdalna

 

mp/polskie radio

Komentarze

Mieszko Kowalski2020.07.24 4:18
Müller, tradycyjne polskie nazwisko?
Szybka Randka2020.07.23 21:19
Hejka Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- http://lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
katolicka kretynizacja polski pl2020.07.23 17:45
`uprawim sex z mamusia bo nie chca mnie dymac pedaly ....smierdze pomatolskimi fekaliami...