27.03.20, 14:21fot. NIAID, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr

NAJNOWSZE DANE: 45 nowych zakażeń... [NASZ RAPORT]

PIĄTEK, 27 III: 14:00

Resort zdrowia poinformował, że w piątek do godziny 14:00 odnotowano w Polsce kolejnych 45 przypadków zakażenia koronawirusem. Zostały potwierdzone testem laboratoryjnym. Liczba osób zmarłych na szczęście nie zwiększyła się względem stanu poprzedniego i nadal wynosi 16.


PIĄTEK, 27 III, 8:00

Według najnowszych informacji przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia, w Polsce potwierdzono już 1244 przypadki zakażenia koronawirusem. Do tej pory zmarło 16 osób.

Resort we wpisie na twitterze poinformował, że dziś potwierdzono pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych 23 nowe przypadki zakażenia.

Dalej sprecyzowano:

„Potwierdzone przypadki dotyczą: 4 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. świętokrzyskiego, 3 osób z woj. pomorskiego oraz 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego”.

 

 

 

 

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

nic nie otwieraj - na nic sie nie zgadzaj2020.03.27 21:30
ZNISZCZĄ CI KOMPUTER !!! Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Mendy blogowe podsyłają 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧𝐲 𝐳𝐚𝐢𝐧𝐟𝐞𝐤𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐰𝐢𝐫𝐮𝐬𝐚𝐦𝐢. Zniszczą ci komputer moga się dostać do twoich kont bankowych, email, itp.
ALL252020.03.27 21:18
Cześć! Proszę o pomoc i udział w badaniu :) Wypełnienie nie powinno Wam zająć dłużej, niż 5 min. Z góry dziękuję! Link do badania: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpeF0qSfEeDSfJ-gqRj5THUXBay-2oePGWf6luJ53sFH1qkw/viewform
moderator2020.03.27 21:12
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek, Pisbusters, Marcin.., BOGAnieMA, Katolicka Kretynizacja Polski ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.27 20:36
Szukam milego, zadbanego chlopaka na seks spotkanie w zamian za sponsoring. Nie mam swojego lokum do spotkan. Moge zaoferowac seks oralny i klasyczny (w gumce). ---- Zalezy mi na dyskrecji! Najlepiej spotkanie w aucie lub twoim mieszkaniu ---- Zapraszam do kontaktu www.xlove.com.pl
Urszula2020.03.27 19:58
Nie żyje kolejny pacjent zakażony koronawirusem. Miał 85 lat. Rząd nie uznaje go za ofiarę epidemii W szpitalu w Kaliszu zmarło już dwóch pacjentów zakażonych koronawirusem, ale ich zgonów nie ma w rządowych statystykach ofiar epidemii." Oficjalnej liczby zmarłych nie przybywa bo niektórzy nie są zaliczani do tych, których pokonał koronawirus choć byli zakażeni. Tylko rząd wie dlaczego jedni zakażeni z chorobami współistniejącymi to ofiary koronawirusa, a inni w tej samej sytuacji nie są ofiarami. Wiadomo, że np. nie umiera się na AIDS tylko na choroby, które AIDS wywołuje. Nie przeszkadza to jednak twierdzić, że np. Freddy Bulsara zmarł na AIDS. Tak samo z koronawirusem. Nie umiera się na koronawirusa tylko na choroby wywołane tym diabelstwem.
Piotr Nowak2020.03.27 21:11
Nie ma w statystykach, bo obydwaj byli zwolennikami PO-je-bów !! Zgonów gorszego sortu nie odnotowuje się Urzulo !
anonim2020.03.27 18:15
Piątek, piąteczek, piątunio. Kiedy będzie "raport" z USA?
pytanie retoryczne 2020.03.27 19:15
twój zawód to troll na fronda.pl?
anonim2020.03.27 19:22
Przybij piątkę!
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.27 17:10
Seks Kamerki, Randki online, Randki w Realu , Skype i więcej! Nie siedź samotnie w domu daj upust swoim fantazją! www.lexlale.com.pl ======================= Tysiące Kobiet/ facetów czeka aż ktoś napisze do nich. Nie daj im dłużej czekać! Nie zapomnij o vipe za jedyne 6zl za Miesiąć
Randki z syfem, pokazy skype brudnych larw 2020.03.27 14:48
Chcesz zobaczyć tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: www.lexlale.eu. Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: www.lexlale.eu Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu. Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: www.lexlale.eu
Marian2020.03.27 14:38
Dużą nadzieje pokładam w tym że wirus mocniej zaatakuje Izrael i przez to zostanie uznany za antysemicki.Jezeli popełni taki błąd,jego dni będą policzone.
man.of.Stagira2020.03.27 14:33
Pandemia najszybciej obecnie rozwija się w USA, gdzie zarejestrowano dotąd ponad 86 tys. zakażeń oraz ponad 1300 zgonów. Minionej doby było tam 17 224 nowych infekcji oraz 268 zgonów, czyli więcej niż w środę, 25 marca, gdy odnotowano 13 355 zakażeń. Podobnie było w poprzednich dniach. Jedynie w Nowym Jorku jest już prawie 40 tys. przypadków Covid-19.
man.of.Stagira2020.03.27 14:30
"Ale rywalizacja na inwektywy i negatywne emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi." ALE jaja, ale jaja... O t ó ż, WYGLĄDA na to, że w g n o j u w którym tarzały się świnie z POKO p o j a w i ą się nasi ukochani chłopcy z Konfederacji, żeby r a t o w a ć upadającą PO „Z sali plenarnej: Kiedy Lewica nie zagłosowała zgodnie ze spodziewaniem PO, pan poseł Sławomir Nitras powiedział: „Kiedy będziemy rządzili z Konfederacją, to my będziemy rządzili, a Konfederacja zajmie się Wami”” - czytamy we wpisie rzecznik Lewicy Anny-Marii Żukowskiej. Od pomarańczowego do brunatnego jeden krok - podsumowała wpis Żukowska. ALE k i e d y rok temu pisałem Wam, że głosowanie na KONFEDERACJĘ to jest Giertych Plus dla Polski i sojusz PO-Konfederacja, wtedy nikt z Was nie chciał mnie słuchać. TO teraz POsłuchacie, cieniasy pseudo-prawicowe...niektóre... ALE jaja, ale jaja