01.10.15, 09:29Nowy billboard PO

Nowe hasło wyborcze PO i stare obietnice

Platforma Obywatelska zaprezentowała najnowszy oficjalny billboard i hasło wyborcze. Partia rządząca przed wyborami uderza w tematykę ekonomiczną.

"Silna gospodarka, wyższe płace" - to dwa punkty obecne na najnowszym billboardzie z premier Ewą Kopacz w roli głównej. Słowa te bezpośrednio nawiązują do ogłoszonego niedawno planu PO dotyczącego rozwoju polskiej gospodarki. Wg niego po ośmiu latach rządów, przyszedł czas na kolejny etap, w którym Polacy mają w końcu więcej zarabiać.

Jak powiedział sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Marcin Kierwiński:

„Silna gospodarka jest podstawą tego, by Polakom żyło się lepiej, aby Polacy czuli, że uczestniczą w zmianie cywilizacyjnej, która dzieje się za naszymi oknami”

Z tymi słowami trudno się nie zgodzić. Polemizować można za to z kolejnymi:

„Przez ostatnie 8 lat rząd PO modernizował państwo. Stworzyliśmy autostrady, orliki, żłobki, przedszkola. Teraz skok cywilizacyjny widać, każdy dostrzega go gołym okiem. Ale na naszej konwencji kilka tygodni temu mówiliśmy, że czas na kolejny etap. Czas przejść na wyższy poziom.

Czas, aby te dobre dane makroekonomiczne, to, że Polska była jedynym krajem w UE, która notowała tak wysoki wzrost PKB, Polacy odczuli we własnych kieszeniach. Aby Polacy mogli powiedzieć: zarabiamy więcej, doganiamy Zachód, jeżeli chodzi o zasobność naszych portfeli. To podstawa programu PO na kolejne 4 lata”.

Czy faktycznie każdy dostrzega gołym okiem ów skok cywilizacyjny? 

MW/300polityka.pl

Komentarze

anonim2015.10.1 9:38
Kto kupi towar w jakości,stylu i nowatorskich rozwiązaniach sprzed ośmiu lat.Gwarancji kto udziela?
anonim2015.10.1 10:38
SILNA GOSPODARKA WYŻSZE PŁACE BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ;-)
anonim2015.10.1 11:11
Wyższe płace ??? Teraz się wam przypomniało ??? A czy PEK nie wychodziła na początku roku i nie mówiła, że w tym roku o podwyżkach mowy być nie może, bo jest kryzys ??? Kłamczucha !!! A Tusk nie mówił tego samego przez 7 lat ??
anonim2015.10.1 14:26
Oni nas traktują bardzo niepoważnie, i lekceważąco. Jadą po bandzie, konsekwentnie wciskając kit. Dawno zwątpili w naszą inteligencję.
anonim2015.10.2 8:27
Silna Gospodarka, Wyższe Płace, i jeszcze więcej w UE i UK !! a już niedługo w hymnie: Przejdziem Wisłę, Przejdziem Odrę Będziem euro-sługusami Donek i Bienkowska dali przykład, jak emigrować mamy!!