18.10.16, 19:45Fot. Pexels

Czy TVN straci koncesję? Jest petycja

W internecie powstała strona, na której można podpisywać petycję dot. zabrania koncecji telewizji TVN oraz TVN24. Powodem jej powstania jest niezgoda na politykę firmy, zdaniem autorki petycji nieuczciwą. 

"Programy informacyjne telewizji TVN są zmanipulowane, wprowadzają widza w błąd, niejednokrotnie podawane są w nich jako fakty zdarzenia zmyślone, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, wiele niewygodnych dla poprzedniej ekipy rządzącej a obecnej opozycji faktów i zdarzeń jest przemilczanych" - czytamy w petycji.

"Najgorszym jest jednak zjawisko szczucia przeciw sobie grup Polaków, które – wobec wyzwań stojących przed współczesną Europą – rozbija naszą narodową jedność" - dodaje autorka.

"Intencją autorki petycji było zobrazowanie zjawiska fałszowania rzeczywistości przez TVN kilkoma spektakularnymi przykładami, ale tego jest setki! Proceder wprowadzania widza w błąd przez tę stację telewizyjną ma tak nagminny charakter, że na dzień dzisiejszy trudno jest go ogarnąć" - czytamy dalej.

Petycję dostępną na stronach Citizen Go! do tej pory podpisało ją już ponad 16 tys. Polaków. Docelowo autorzy licza na 20 tys.

dam/citizengo.org, Fronda.pl


OŚWIADCZENIE

Fronda.pl