17.09.19, 10:41Zdj. screen RMF FM

'Pamiętniki więzienne nie wyjdą przed wyborami'. Festiwal buty i arogancji Gawłowskiego

"Pamiętniki więzienne? Nie wyjdą przed wyborami. Ale to prawda, to byłaby poczytna książka. Zarobiłbym sporo pieniędzy. Ale jest tam dużo moich własnych emocji, które sobie zostawię na emeryturę"-powiedział Stanisław Gawłowski w rozmowie z RMF FM. 

Robert Mazurek pytał polityka PO głównie o ciążące na nim zarzuty. Gawłowski z uporem maniaka robił z siebie "męczennika". Pytany przez dziennikarza, ilu ma adwokatów, odpowiedział, że trzech. 

"Jak na niewinnego człowieka to sporo"-stwierdził dziennikarz. 

"Jak na to, że mamy do czynienia z państwem PiS i z całym aparatem tego państwa to całkiem mało"-ocenił Gawłowiski. 

"Do aresztu wsadzili mnie prokuratorzy mianowani przez Ziobrę. (…) Chętnie wsadzają polityków PO, a bronią polityków PiS, jak Jarosława Kaczyńskiego. (…) Obrzuca się błotem ciężko pracujących i uczciwych ludzi. Postępowanie wszczęto na podstawie pomówień trzech osób związanych z PiS"-lamentował polityk. Pytany o samodzielny start w wyborach, poseł odpowiedział, że Platforma Obywatelska się go nie wstydzi, decyzję podjął samodzielnie, gdyż chce "poddać się weryfikacji wyborców". 

"To nie prokurator Ziobry będzie decydował o tym, kto ma prawo kandydować do parlamentu"-dodał butnie. 

"Jak będzie pan sprawował mandat senatora zza krat?"-zapytał redaktor Mazurek. 

"To już jest świństwo, panie redaktorze!"-oburzył się Stanisław Gawłowski.

Polityk Platformy Obywatelskiej z jednej strony przeprosił za wpis na Twitterze, gdzie przedstawił PiS jako kleszcza, ale zaraz potem stwierdził, że... było to w stylu Jarosława Kaczyńskiego. 

"Niepotrzebnie czasami ulegam emocjom. (…) Kleszcze kojarzą mi się z pajęczakiem, a to z siecią, jaką PiS oplótł Polskę. To był wpis w stylu Jarosława Kaczyńskiego, jak z gorszym sortem. Nie chcę być na poziomie Jarosława Kaczyńskiego".

"Rzeczywiście, myślę, że wszyscy się zgodzą, że nie jest pan na poziomie Jarosława Kaczyńskiego"-zripostował dziennikarz RMF FM. 

yenn/RMF FM, Fronda.pl

Komentarze

Max Fiend2019.09.17 16:10
Gdzie tu buta i arogancja? Ile lat będą nieudolni pisowscy prokuratorzy "przerabiać" lipne zarzuty zanim skierują sprawę do sądu? Czyżby trzy lata nie wystarczyły? Podobno mieli mocne dowody. :-D
Jarek2019.09.17 11:34
Hasło wyborcze: Sejm bez idiotów !!! Polacy i polskojęzyczni obywatele, nie głosujcie i nie wybierajcie do sejmu kandydatów Nowoczesnej, która to partia przylepiła się do PO jak goowno do statku. Wszyscy ich kandydaci, powtarzam wszyscy, to największe przygłupy w historii państwa polskiego. Oto oni: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In.. Nie wybierajcie śmieci !!!
dzielnicowy2019.09.17 11:33
Reparacje wojenne od Niemców, lewaccy debile, to pieniądze, które będą przeznaczone dla was czerwonych tępaków i tęczowych zboczków. Otórz, za te pieniądze PIS kupi dla was jedną z greckich wysp i zapewni wam darmową podróż na tą wyspę (one way ticket). Tam będziecie budować własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, waszą wolność i demokrację, waszą wiarę w neomarksistowską ideologię .....
KKK2019.09.17 11:31
Wybory za pasem ! Pseudopolitykierzy z lewackiej zarazy wylczą o koryto wszelkimi sposobami. Wiem dlaczego oni to robią, bo dzięki korupcji, którą uwielbiają, mogą kraść do woli. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal >30% Polaków popiera tych przestępców (oboje premierów Tusk i Kopacz, Rostowski, Szczurek w drodze przed TS (Trybunał Stanu), wielu, w tym byli ministrowie, skazanych za korupcję, wielu z prokuratorskimi zarzutami). Szukałem przyczyny tego zjawiska i doszedłem do wniosku, że oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. Oni na prawdę mówią, że to manipulacja i odwrotnie. Stwierdziłem też, że nie ma żadnego sposobu, aby to zmienić. To jest po prostu niemożliwe ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. Proponuję więc eksperyment, aby od Greków kupić jedną z wysp i zapewnić tym ludziom, wraz z lewackimi politykami, darmową podróż na tą wyspę (one way ticket). Niech tam budują własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, ich wolność i demokrację, ich wiarę w neomarksistowską ideologię ..... To jest jedyne wyjście dla Polski, bo inaczej będziemy żyć z tą ich nienawiścią latami i modlić się, aby za 4 lata, nie daj Boże, nie przejęli władzy.
Urszula2019.09.17 11:30
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
Urszula2019.09.17 13:50
KKK, ja, Urszula, nie napisałabym "agresywnością". To jakiś językowy dziwoląg. Napisałabym "agresją". Prawda, że lepiej brzmi. :D Co to jest "mutacja myślenia"? Czy to jest to co ty akurat przechodzisz, podszywając się pod mojego nicka?