04.11.20, 14:08fot. yt/vatican media

Papież do Polaków o Różańcu do granic nieba: Niech Maryja napełni serca nadzieją i pokojem

Papież Franciszek zachęcił wszystkich do dawania szczerego świadectwa o prymacie modlitwy w życiu wierzących. Modlitwa jest zawsze źródłem nadziei i pocieszenia. Do Polaków Ojciec Święty powiedział:

- Niech Maryja napełni serca nadziej i pokojem

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków. W tym tygodniu w całej Polsce, Wasze rodziny i parafie jednoczy wspólna modlitwa: „Różaniec do granic nieba” – zaznaczył Papież. Niech to błaganie, zanoszone do nieba przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej, wyjedna uzdrowienie ran związanych z utratą dzieci nienarodzonych, przebaczenie grzechów, dar pojednania, oraz napełni Wasze serca nadzieją i pokojem. Z serca Wam błogosławię.“

Na zakończenie audiencji Franciszek przypomniał o ofiarach ostatnich ataków terrorystycznych w Nicei oraz w Wiedniu. Spowodowały one przerażanie i spotkały się z potępieniem ze strony ludności oraz wszystkich, którym leżą na sercu: pokój i dialog. Ojciec Święty zawierzył tragicznie zmarłych Miłosierdziu Bożemu i wyraził duchową bliskość wobec ich rodzin oraz wszystkich cierpiących z powodu okrutnych zbrodni, którzy nie chcą wystawiać braterskiej współpracy pomiędzy religiami na niebezpieczeństwo przemocy i nienawiści.

 

Vaticannews.va/Krzysztof Ołdakowski SJ – Watykan

Komentarze

matis892020.11.4 14:49
Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik odmawia różaniec do swojej bogini pachamamy, matki ziemi. Pewnie to miał na myśli. Watykan będzie musiał wytłumaczyć o modlitwie do kogo chodziło Bergoglio. Możliwe że chodziło mu też o allacha, albo buddę których Bergoglio stawia na równi z Jezusem.
Anonim2020.11.4 14:25
Jesteś szczytem fałszu, obłudy, obrzydlistwa!
Anonim2020.11.4 14:24
Mogą tylko zniewalać!
Anonim2020.11.4 14:23
Nadmieniam, Masonie, że satanizm niszczy w człowieku jego podobieństwo do Boga, to co nazywamy w nim ludzkim, stąd niemożliwość porozumienia się satanistów z kimkolwiek!
Anonim2020.11.4 14:19
Nie ma współpracy między religiami, Masonie, między ludźmi różnych religii jest!
Allan2020.11.4 14:14
Modlić się należy wyłącznie do BOGA!!!