03.02.20, 08:10Fot. Pixabay, DarkoStojanovic

Polacy ewakuowani z Wuhan. ,,Nie ma osób z infekcją''

W grupie 30 Polaków, którzy wojskowymi samolotami przylecieli wczoraj wieczorem do Wrocławia z Wuhan nie ma żadnej osoby z jakąkolwiek infekcją – poinformował komendant 4. wojskowego szpitala klinicznego we Wrocławiu pułkownik dr Wojciech Tański.

Jak poinformował wczoraj w trakcie spotkania z dziennikarzami, wśród ewakuowanej grupy 30 osób, która zostanie w szpitalu poddana kwarantannie, znajdują się zarówno kobiety, dzieci jak i mężczyźni.

Dodał, że z informacji służb sanitarnych z lotniska wynika, że nie ma wśród nich osoby, która miałaby jakąś infekcję. Podał też:

Hospitalizacja tych osób będzie się odbywała za ich zgodą. Dodatkowo, gdyby zaistniała taka konieczność, inspektor sanitarny będzie podejmował decyzje administracyjne o tym, czy taka osoba, pomimo ewentualnego sprzeciwu, ma być u nas obserwowana”.

Podkreślił, że stan zdrowia przywiezionych jest dobry i są to osoby zdrowe.

Wszyscy mają zostać przebadani w kierunku wykluczenia lub potwierdzenia zakażenia koronawirusem. Wyniki powinny być znane w przeciągu maksymalnie 48 godzin.

dam/PAP,Fronda.pl

 

Komentarze

Katolik2020.02.3 10:50
Jeba_a_ć Jzesusaa Chrstyusa bo to zbrodniarz zmyslony
ZERR02020.02.3 11:07
Będzie ci to policzone i w piekle i w ziemskim przedpieklu.
ZERR02020.02.3 10:50
No i już wiadomo, co to za wirus made in China. Poskładany w laboratorium SARS z wstawkami wirusa HIV. The finding of 4 unique inserts in the 2019-nCoV, all of which have identity / similarity to amino acid residues in key structural proteins of HIV-1 is unlikely to be fortuitous in nature. Znane są już nazwiska bogaczy z USA opłacających pewne szemrane chińskie laboratorium, oraz już od miesięcy szerzących medialne wstawki o nadciągającej epidemii. Analogicznie, kilka lat temu pewien książę z brytyjskiej rodziny królewskiej publicznie śmieszkował sobie, że "chiny dostana kataru". A jeszcze inny barwnie opisywał, że chciałby stać się wirusem, który przetrzebi ludzkość.
Dam2020.02.3 11:46
Podaj swój adres, wyślę ci foliową czapeczkę. Wiele dziwnych rzeczy już napisałeś, ale to wszystko przebija. I jak zwykle bez źródła.
ZERR02020.02.3 12:22
Podstawowa cecha lewaka - głęboka i niezachwiana wiara w to, że "rząd", jaki by nie był, chce dobrze masacra :D XDXDXDDDD Jesteście jak dzieci, nie widzicie najoczywistszych faktów. Łykacie wszelką brednię. W końcu nie ma szczególnej różnicy między bajką o "normalności" zboczeń a bajką o dobrym rządzie. Łykniesz wszystko bez popitki.
Marek2020.02.3 9:29
Kraje gdzie króluje JEZUS CHRYSTUS plagi nie mają. Ale taką postawę jak w Krakowie ,odmawiania rózanca trzeba roznosić jak wirus haha Spojrzmy gdzie w afryce jest szarńcza tam gdzie JEZUS jest mordowany.
Szatan (pisane z wielkiej litery)2020.02.3 12:34
Ciekawe czy Jezus dałby się pokonać przez którąś z chorób, które obecnie nie występują ze względu na szczepionki. A co by to było gdyby autyzmu dostał i olał misję zbawienia tych zjeeeeeebanych ludzi.
ZERR02020.02.3 15:24
90% chorób zanikło przed wprowadzeniem szczepionek. Wiedza, nie lewacka propaganda.