29.05.21, 16:12fot. yt/pis

Polityk PiS dla ,,Super Expressu'': ,,Gowina już z nami nie ma''

W ubiegłym roku Jarosław Gowin zasłynął sprzeciwem wobec wyborów prezydenckich, które miałyby się odbyć w ustalonym ustawowo terminie. Obecnie on i wielu posłów Porozumienia podpisało się pod listą poparcia kandydata opozycji na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Lista spraw, które nie idą ramię w ramię, jak można się dowiedzieć w środowiskach PiS, jest znacznie dłuższa, a niektóre nie przedostały się jeszcze do opinii publicznej. Co tym razem mówi się w otoczeniu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na temat dalszej możliwości koalicji z Porozumieniem?

- Wszystko wskazuje na to, że Gowina już z nami nie ma. Prezes bardzo poważnie myśli o wyborach na wiosnę w przyszłym rok – powiedział w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" ważny polityk PiS z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego.

Jak stwierdził dalej, tym razem pojawiły się także spekulacje na temat rozmów Gowina o jego uczestnictwie w jakimś nowym układzie politycznym po ewentualnym obaleniu rządu Prawa i Sprawiedliwości, a w czwartek szef Porozumienia oświadczył, że jego ugrupowanie poprze kandydata opozycji na Rzecznika Praw Obywatelskich prof. Marcina Wiącka.

 

W związku z tym coraz częściej pojawiają się spekulacje, że wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości jest rozważana data przedterminowych wyborów, w wyniku których PiS mógłby rządzić samodzielnie.

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której część Zjednoczonej Prawicy, szczególnie w sprawach personalnych, głosuje tak jak opozycja – mówi z kolei posłanka z klubu PiS Anna Maria Siarkowska dla „Super Expressu”.

A jeden z polityków z otoczenia prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego stwierdza już wprost: „Gowina już z nami nie ma”.

I dodaje:

- Prezes bardzo poważnie myśli o wyborach na wiosnę w przyszłym roku. To będzie najlepszy moment.

 

mp/se.pl

Komentarze

Rządy PIS2021.05.31 2:15
- "Rządy PISu będą kiedyś tak przeklinane jak rządy komuny. Sukces narodu buduje się na pracy, talentach, nauce, kulturze, prawdzie, a nie na rozdawnictwie, chytrości, oszustwach, partyjniactwie, nieuctwie, chamstwie, kłamstwie i propagandzie. Oczywiście zawsze znajdą się ich obrońcy tak, jak są obrońcy PRL - ustroju, jaki mieliśmy w Polsce w latach 1945-89" - ocenia Edward Nowak(polski inżynier, działacz opozycji demokratycznej w PRL, członek NSZZ „Solidarność”, aresztowany i internowany latach 2000–2001 podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki)
Filip2021.05.30 14:14
W Konstytucji organizatorem wyborów jest Panstwowa Komisja Wyborcza, a nie Poczta Polska. Mateusz Morawiecki pod naciskiem Jarosława Kaczynskiego, chciał doprowadzić do wyborów kopertowych, bez podstawy prawnej. Jeśliby się one odbyły, to Andrzej Duda zostałby wybrany nielegalnie i jego mandat przez pięć lat byłby kwestionowany. Politycy z PiS-u wykorzystując brak wiedzy prawniczej swoich zwolenników wciskają im ciemnotę. Gdyby Andrzej Duda miał choć trochę honoru, to nie zgodziłby się na wybory kopertowe. Andrzej Duda w porozumieniu z Prezesem PiS-u dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Jarosław Kaczynski obawiał się utraty władzy w przypadku przegrania wyborów prezydenckich przez Andrzeja Dudę, dlatego łamiąc Konstytucję dążył do jak najszybszego ich przeprowadzenia. Wiedział, że ze względu na pandemię koronawirusa czas pracuje na jego niekorzyść. Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie na drugą kadencję, dzięki głosom wyborców z wykształceniem podstawowym. Jarosław Gowin nie godząc się na wybory kopertowe, uratował kraj przed kompromitacją, na arenie międzynarodowej.
Zacznij zarabiac nawet 300 dol2021.05.30 12:23
Zarabiaj w Internecie! Wejdź na stronę: www.bitcointime.com.pl i dowiedz się jak w prosty sposób zarabiać w internecie. Pomoc specjalistów przez całą dobę. Kliknij i zobacz jakie to proste!
w dobrym kierunku2021.05.30 11:18
To dobrze, że ten zwolennik masowych szczepień odejdzie z PiS może PiS zacznie mówić w tej sprawie bardziej Polskim głosem tak jak w paru innych. Trzeba tylko pamiętać, że Gowin jest taki jak jego wyborcy. Niestety duża część Społeczeństwa jest maksymalnie ogłupiona i PiS musi tu dosyć lawirować żeby utrzymać poparcie może Kukiz się przyłączy albo niektórzy z Konfederacji co wyjdzie tylko na dobre dla spójności programowej Zjednoczonej Prawicy. Oczywiście obecny program gospodarczy Zjednoczonej Prawicy ,,Nowy Ład " to krok jak najbardziej w dobrym kierunku.. To jeszcze nie wszystko bo wszystkiego się nie da zrobić od razu ale jak najbardziej to zasługuje na pochwałę.
o tym warto pamiętać2021.05.30 11:39
Pan Gowin siedział w PO nawet po tym co zaszło w Smoleńsku dopiero jak poczuł wiatr z innej strony to przeniósł się do Zjednoczonej Prawicy chociaż po tym co się stało to nikt przyzwoity jakby nawet był w PO nie powinien tam dalej pozostawać ani chwili dłużej a teraz te różne układziki z opozycją. Tak więc ja bym to określił tak kariera ponad wszystko. Dlatego już zbliża się czas żeby się pożegnać.
Filip2021.05.30 14:24
Organizatorem wylotu do Smolenska był Jacek Sasin. Bracia Kaczynscy przed wylotem wielokrotnie pisemnie i publicznie wzywali rząd, do nie ingerowania w organizowanie tej wizyty. Piloci rządowych samolotów byli pod silną presją. W czasie powrotu z Gruzji Lech Kaczynski, wysłał do prokuratury Karola Karskiego, w celu złożenia doniesienie na pilota za odmowę lotu w warunkach wojennych nad tym krajem. Lech Kaczynski powiedział po tym incydencie Donaldowi Tuskowi, że sam będzie decydował o lądowaniu. Wiadomo do czego to doprowadziło w Smolensku! Dlatego nie widzę winy polityków Platformy Obywatelskiej w doprowadzeniu do katastrofy.
Stalker2021.05.30 10:00
Polski ład ! Szykuje się nam rewolucja w budownictwie mieszkaniowym ? Nowy Program Polski Ład zawiera obietnice dotyczące m.in. ułatwienia zakupu mieszkania lub budowy domu jednorodzinnego. W miesiąc od naszej decyzji, będziemy mogli wybudować sobie dom do 70 m2 w podstawie. Licząc z częścią użytkowego poddasza, może to być nawet około 90 metrów. Plus do tego taras. Najważniejszym elementem jest miejscowy plan zagospodarowania, który musi pozwalać na taką inwestycję. Wtedy tylko wystarczy złożenie zawiadomienia i zgłoszenie budowy bez zbędnej biurokracji, bez książek budowy, bez kierowników budowy, bez zezwolenia urzędnika, bez jakiejkolwiek biurokracji. Państwo polskie zagwarantuje wkład własny do wysokości 40%. Na dziś mamy już uzgodnione do wysokości 100 tys. zł. Rząd chce też spłacać kredyty na kupno mieszkania, o ile będziemy mieli dzieci. Gdy będziemy mieli drugie dziecko, to rząd spłaci za nas 20 tys. zł. Każde kolejne dziecko po drugim, to kolejna kwota, która zostanie umorzona od kredytu. Ponieważ program „Mieszkanie +” z uwagi na opieszałość, biurokrację i wręcz sabotaż samorządów nie zdał egzaminu, rząd ma nadzieję, że teraz budownictwo mieszkaniowe ruszy z kopyta !!! Trwają konsultacje, bo nawet gdybyśmy pokryli tarasę szkłem i zrobili tam np. jadalnię, to powierzchnia 70 m2 w rodzinie z dziećmi jest za mała.
Piotr Nowak2021.05.30 9:58
Wolę po stokroć tych, którzy obok małych, nieistotnych czy banalnych błędów robią wielkie projekty dla Polski jak Polski Model Dobrobytu czy Polski Nowy Ład !!! Ale nie tylko, bo ci ludzie otoczyli opieką wszystkie grupy społeczne, w tym rodziny, dzieci, niepełnosprawnych, emerytów, chorych, rolników, młodych, ludzi pracy itd. , niż tych, którzy robili wielkie przekręty i setki afer kradnąc Polsce miliardy z OFE i budżetu Państwa (WAT), mówiąc, że piniędzy nie ma i ciągnęli Państwo Polskie w ruinę (Kamieni kupę) ! Wolę tych, którzy obecnie rządzą w Polsce, ludzi kompetentnych, uczciwych i wiarygodnych – a rządzą dobrze bo Polska rośnie w siłę ! Wolę tych z PIS-u, którzy mówią prawdę, niż tych, którzy jak sami siebie nazwali totalną opozycją, kłamią, jątrzą i nienawidzą naszą Ojczyznę ! Ich zdrajcy w PE żądają by UE karała Polskę za to, że oni nie są przy korycie ! Są przeciwni 770 MLD zł na odbudowę kraju po pandemii. Gdyby przejęli władzę to są zdolni do poddaństwa wobec kondominium rosyjsko-niemieckiego !!! Ba ! Oni są w stanie zdradzić nasz kraj nawet za cenę upadku Rzeczpospolitej !!! Czy ci przeciwni i niezdecydowani tego nie widzą ?!!!
Polski Ład2021.05.30 8:48
Do „Polskiego Ładu” z dystansem. „PiS ogłosiło program, który zakłada m.in. duże zmiany podatkowe, zmiany w składkach zdrowotnych i nową politykę mieszkaniową". Ten flagowy plan otrzymuje 14,2 proc. wskazań pozytywnych. Nie ma poparcia nawet połowy własnych wyborców. Trwająca od 6 lat narracja, że: "od jutra będzie lepiej" jest coraz miej "przyswajalna"
Bożena2021.05.30 6:48
Narcystyczny Gowoin przenosił się z partii do partii, by szukać dla siebie odpowiednio intratnej pozycji. Nigdy nic pozytywnego nie zrobił - zawsze promował siebie i szukał jak łowczy pies kawałka władzy, możliwości wymądrzania się i pieniędzy z tym związanych. Nawet syna nie potrafił wychować....... No chyba, że jego syn mówi co myśli ojciec, a Jarosław Gowin myśli to samo, ale nie mówi głośno;-) Trudno nazwać myśleniem wynurzenia starego i młodego Gowina. A te steki bzdur które wyśpiewuje beztalentnie młody Gowin, to wymiociny sfrustrowanego nastolatka - choć to już niby mężczyzna;-)
Krasnoludek szczający do mleka2021.05.30 4:45
Tegoż roku Bartek Drozd z Ciśca i Tomek Kubica alias Szałowity z Rybarzowic zbójstwem się parali, rabując dwory ślacheckie i domy poddanych. A ci na zimowisko udali się pod Biecz do Nienaszowa wsi tak nazwanej, do księdza Jana Drozdowicza, plebana tamecznego, jako brata Drozdowego. Których tam prześpiegowawszy, z Państwa Żywieckiego i Łodwigowskiego zesłało państwo po nie pachołków sześćdziesiąt i tam ich sztucznie pojąwszy, Bartka Drozda do Żywca, a Tomka Kubicę do Łodwigowic powiązanych przywiedziono, chodząc po nie blisko mil trzydzieści. A ten Bartek Drozd był dany tu w Żywcu na sąd. Którego dekretem osądzono, a potym in loco supplicii pasy dwa z niego zdarto i żywo na pal wbiwszy, postawiono. Co się stało die 28 Novembris [28 XI], to jest przed wigilią świętego Andrzeja.
Anonim2021.05.30 4:40
Mistyfikacja covida; Italia wysuwa się przed szereg! .......... https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/162075,mistyfikacja-covida-italia-wysuwa-sie-przed-szereg
Anonim2021.05.30 4:41
Autor: "Jedynym moim komentarzem do poniższego artykułu, jest rada dla spolegliwych obywateli III RP, by miast tłumaczyć „polskich władców” z ich postępowania, wzięli się do jak najszybszego ich usuwania, zanim będzie za późno!"
katolik2021.05.30 5:49
Swięte Słowa, ale naziści za zgode na realizację planu Billa o depopulacji Polakom zaplacą 73 mld i to Polakom wystarczy
xyz1232021.05.30 13:02
no i cymes, a antyszczepowe foliowe dekle IQ<90 powinno się szczepić na arenie strzałami z pistoletów strzykawkowych. Coś a la rodeo, zrobić wam tam jakieś ścianki żebyście mogli uciekać i się chować i dać transmisję w TV :)))
Sprzedam opla2021.05.30 4:26
Opel Aquilla na sprzedaż. Autkomis Roman Pornola, Radomsko, ul Wiejska 10
Lecz się sam z tego, co piszesz!2021.05.30 12:35
Lecz się lepiej z tego głupiego "pornola"!... Nie myślisz głową! Czy masz jeszcze, pedziu coś w niej???
Skrzypek na dachu2021.05.30 1:33
SŁUCHAJ NAUKOWCÓW! ---------- Nie ma takiego lekarstwa, takiej szczepionki, takiego zioła, rodzaju pokarmu by komu w czymś NIE SZKODZIŁO! ..... Penicylina uratowała miliony ludzi, ale i zabiła kilkaset tych z uczuleniem na penicylinę. ............. Każdy z nas ma inny, tzw. genetic make up dlatego różnimy się od siebie w szczegółach, tym m.in. w reakcjach po przyjęciu lekarstw nawet PO WYPICIU MLEKA! ........... Szczepionki dzisiaj produkowane NIE MAJĄ sobie równych z tymi sprzed choćby 10 lat. Nauka zrobiła dramatyczny postęp w genetyce.
Dyskretny urok defekacji2021.05.30 4:27
Czym różni się penicylina od penisyluny?
Skrzypek na dachu2021.05.30 1:30
A co będzie jak się zaszczepisz? --------------- Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
W USA jest taki imbecyl Bill Spadea2021.05.30 1:25
co p ierdoli jak ten głupi ch uj Skrzypek, ale boi się covida w samolocie. HIPOKRYTA!
Skrzypek na dachu2021.05.30 1:24
𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
Skrzypek na dachu2021.05.30 1:23
HURA INDIE!!! - - - - VIVA BRAZIL!!! - --- - VIVA MEXICO!!! - - - POLTORA MILIONA ZGONOW na caloroczny "KASZELEK i KATAREK" - - - - Zadnych pandemii - - - - - Zadnych maseczek - - - Zadnych lockdownow - - - - FREEDOM TO DIE !!!
Skrzypek na dachu2021.05.30 1:22
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄 : 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
Skrzypek na dachu oraz2021.05.30 1:21
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀 𝐙 𝐊𝐑𝐀𝐉𝐔 𝐑𝐀𝐃 "𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐎𝐒𝐇𝐈𝐓𝟐𝟎" 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐀 𝐍𝐀 𝐄𝐔𝐓𝐀𝐍𝐀𝐙𝐉𝐄 !!!
Skrzypek na dachu2021.05.29 23:02
Maseczki to glupota bo powoduje niedotlenienie i bakterijne zapalenia pluc i grzybice aspergillosum .
Skrzypek na dachu2021.05.29 23:01
Szczepionka gorsza niz zaraza . Dosc tego klamstwa .
Onanizm bez granic2021.05.29 21:21
Wraz z towarzyszem Jarosławem "aż do ostatnich kropli z jaj - walić bedziemy gruchę. Aż pogonimy w siną dal - tęczową zawieruchę"
Titanic2021.05.29 21:20
Prawicowy Titanic zaczyna nabierać wody...... Ale zaraz wyjdzie kapitan Titanica i powie, ze radzimy sobie lepiej niż inne statki, na oceanie, pasażerowie tych statków nam zazdroszczą, a kamizelek i szalup mamy na pokładzie o wiele więcej niż za czasów poprzedniego kapitana.
Skrzypek na dachu2021.05.29 20:23
Plandemia to medialna sciema zadnej grypy nie ma .
Skrzypek na dachu .2021.05.29 20:23
Dosc tego klamstwa bo maseczki to glupota powoduje niedotlenienie i bakterijne zapalenia pluc i grzybice aspergillosum .
Skrzypek na dachu2021.05.29 20:21
Szczepionka gorsza niz zaraza bo to biotoksyna mRNA genetycznie modyfikowana nanotrucizna .
Skrzypek na dachu2021.05.29 20:19
Plandemia to medialna sciema zadnej grypy nie ma .
matis892021.05.29 20:16
Przypominam, szatanistyczny PIS prócz aborcyjnych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
Katolik2021.05.29 20:31
Przypominam, że to właśnie Gowin uparcie forsował intensywną obronę nienarodzonych, pomimo, że niektórzy śmią zarzucać mu brak kręgosłupa. To Gowin jest ostatnim sumieniem Pis.
Szabat, szabat i po szabacie2021.05.29 19:47
https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/jak-zyc-z-osoba-chora-na-schizofrenie-jak-pomoc-schizofrenikowi-aa-GLsy-efgH-Lfn5.html
hehehe2021.05.29 19:37
Ja to qr_va mówiłem rok temu Kaczorq a jestem zwykłym szaraczkiem :-)
Tom Bombadil2021.05.29 18:58
"Gowina już z nami nie ma." Nareszcie!
Anonim2021.05.29 21:23
"Wojna wszystkich przeciwko wszystkim”. Zjednoczona Prawica dotarła właśnie do tego etapu – biją się między sobą, aż ziemia dudni i wióry lecą. Ale zanim się wykończą, minie jeszcze trochę czasu. Bo miłość do władzy wciąż jest silniejsza od wzajemnej nienawiści.Przyspieszone wybory, od których prezes długo się odżegnywał, teraz już nie są nieprawdopodobnym scenariuszem, a jednym z możliwych wyjść z tej sytuacji.
Zacznij zarabiac nawet 300 rupi2021.05.29 18:51
Zarabiaj na dworcu PKP! Bądź spłukiwaczem gówien! Wejdź na stronę: www.Isuckdicks.com.pl i dowiedz się jak w prosty sposób zarabiać na dworcach PKP. Pomoc specjalistów przez całą dobę. Kliknij i zobacz jakie to proste!
ceramik2021.05.29 18:50
Tuska kret Gówin, to śmierć dla Prawicy.
Zacznij zarabiac nawet 300 dol2021.05.29 18:45
Zarabiaj w Internecie! Wejdź na stronę: www.bitcointime.com.pl i dowiedz się jak w prosty sposób zarabiać w internecie. Pomoc specjalistów przez całą dobę. Kliknij i zobacz jakie to proste!
USA jest taki imbecyl Bill Spadea2021.05.29 17:59
co p ierdoli jak ten głupi ch uj Skrzypek, ale boi się covida w samolocie. HIPOKRYTA!
matis89 oraz2021.05.29 17:58
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀 𝐙 𝐊𝐑𝐀𝐉𝐔 𝐑𝐀𝐃 "𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐎𝐒𝐇𝐈𝐓𝟐𝟎" 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐀 𝐍𝐀 𝐄𝐔𝐓𝐀𝐍𝐀𝐙𝐉𝐄 !!!
xyz1232021.05.29 18:01
sprzedałeś się po**bie nie zmieniając czcionki i tekstu hehehehe :) co tam przy weekendzie zje***ie foliowy walisz wódę?? katolib / srantis89 hehehe
xyz123 oraz2021.05.29 18:27
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄 : 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
xyz1232021.05.29 19:11
słabo czubelku, do lekarza idź i nie mówię tego złośliwie, zwyczajnie ostro ci się w deklu popie***liło. Pozdro!
matis89 oraz2021.05.29 17:57
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀𝐌𝐈 !!!
xyz1232021.05.29 18:01
sprzedałeś się po**bie nie zmieniając czcionki i tekstu hehehehe :) co tam przy weekendzie zje***ie foliowy walisz wódę?? katolib / srantis89 hehehe
xyz1232021.05.29 18:24
𝐀 𝐜𝐨 𝐬𝐢𝐞 𝐮 𝐧𝐚𝐬 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐣𝐞 𝐰 𝐤𝐨𝐥𝐜𝐡𝐨𝐳𝐢𝐞 𝐋𝐮𝐤𝐚𝐬𝐳𝐞𝐧𝐤𝐢?! 𝐋𝐞𝐤𝐚𝐫𝐳𝐞 𝐮𝐜𝐢𝐞𝐤𝐚𝐣𝐚 𝐝𝐨 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢 𝐢 𝐌𝐎𝐖𝐈𝐀 𝐉𝐀𝐊 𝐅𝐀𝐋𝐒𝐙𝐎𝐖𝐀𝐍𝐄 𝐒𝐀 𝐙𝐆𝐎𝐍𝐘 𝐧𝐚 𝐂𝐎𝐕𝐈𝐃 - 𝐓𝐘𝐒𝐈𝐀𝐂𝐄!
xyz1232021.05.29 19:13
nie wiem co się u was dzieje ale w takim razie rozumie, jesteś foliowym czubkiem z krainy wąsatego dekla, dawaj przez zachodnią granicę do PL i do najbliższego lekarza od głowy!! Powodzenia!!
katolik2021.05.29 17:57
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 . . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
xyz1232021.05.29 18:01
sprzedałeś się po**bie nie zmieniając czcionki i tekstu hehehehe :) co tam przy weekendzie zje***ie foliowy walisz wódę??
xyz1232021.05.29 18:25
𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐈𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀𝐌 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐒𝐋𝐀𝐍𝐄 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐄𝐌, 𝐒𝐎𝐑𝐎𝐒𝐄𝐌 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈.
xyz1232021.05.29 19:13
czcionka dekielku ;))) za dużo wódy zapodałeś dzisiaj!!
Skrzypek na dachu2021.05.29 17:56
HURA INDIE!!! - - - - VIVA BRAZIL!!! - --- - VIVA MEXICO!!! - - - POLTORA MILIONA ZGONOW na caloroczny "KASZELEK i KATAREK" - - - - Zadnych pandemii - - - - - Zadnych maseczek - - - Zadnych lockdownow - - - - FREEDOM TO DIE !!!
Skrzypek na dachu2021.05.29 20:18
Asio oszuscie wymysl sobie swoj wlasny nick . Plandemia to sciema zadnej grypy nie ma .
katolik2021.05.29 17:49
Bill Gates-- moimi szczepionkami dokonam największego holocautu w historii. Pinkas- w Polce ze szczepionkami nie będzie problemu, wytworzymy taką sytuację, ze będą chcieć szczepionki.
xyz1232021.05.29 17:53
ciągle lekarza od głowy nie odwiedziłeś czubie?? ;)))
katolik2021.05.29 17:41
Polacy obudżcie się i NIGDY już pozwólcie, aby ci naziści SSPIS , zdrajcy posłowie mogli dalej brać pieniądze , śmiać się z naiwnych i zabijać Naród chemią genetyczną! wszystko za 73 mld łapówy od masonów światowych za mokrą robotę. SSPIS chce dokonczyć zlecenone prze BIlla Gatesa morderstwo pseudoszczepionkami ! psudoszczepionki-- chemia genetyczna-- rak, choroby, bezpłodność, czip. SSPIS chce odebrac Polakom ich pieniadze, własnoości, zdrowie i realizować NOWY ŁAD czyli zamordyzm, zniewolenie, depopulację wg AGENDA 2030
xyz1232021.05.29 17:53
do lekarza od głowy wariaciku ;)))
katolik2021.05.29 17:30
opowiedz Polakom jak ich traktujesz-- paszporty dla psów rasy polskiej! Wypad!
xyz1232021.05.29 17:53
do lekarza od głowy wariaciku ;)))
katolik2021.05.29 17:26
chyba o wyborze krematorium myśli, bo to żenujące, zeby naziści SSPIS domagali się władzy i wszyscy zdrajcy z sejmu i rządu. przed przeklętym wyborem puscie kartę z pytaniem do każdego Polaka--- czy jestem głupi czy SSPIS i zdrajcy maja Polaka za debila, aby głosować na własnych morderców?
xyz1232021.05.29 17:54
do lekarza od głowy wariaciku ;)))
Jerzy2021.05.29 17:25
facet z alzheimerem i postępującą demencją nazywany żartobliwie "prezesem" planuje przyśpieszone wybory na wiosnę przyszłego roku? Znakomita wiadomość, tak trzymaj "prezesie", ja też będę trzymał kciuki za dwie rzeczy: oby ci poszło podobnie jak w 2007 roku, albo jeszcze gorzej, i oby do tego czasu wyłoniła się prawdziwie chrześcijańska prawicowa partia która te wybory wygra. Wy w tej chwili jesteście takim samym lewackim bydłem jak PO czy PSL. Po wyborach zaś, sądzę że ty i co najmniej dwaj twoi ludzie (morawiecki i niedzielski) staniecie przed sądem i zostaniecie rozliczeni za holocaust Polaków, który w tej chwili przebił ten baśniowy żydowski z czasów II wojny - na tę chwilę zamordowaliście co najmniej 140 tysięcy Polaków, ile ludzi umrze w przeciągu dwu lat od przyjęcia cudownej szczepionki tego nikt nie wie, oprócz szefa Phizera, ale on tą wiedzą zapewne się nie podzieli, pewnie żydków pobijecie o wiele milionów. Zresztą postawa żydów jest dla was wzorem - w tej chwili wchodzicie w buty Chaima Rumkowskiego który bez mrugnięcia okiem wydał wszystkie dzieci do lat dziesięciu na śmierć w komorach gazowych. Wy na razie macie zamiar mordować te od lat dwunastu, ale po waszych ryjach widać, że macie dużo większe plany... dużo...
aaa2021.05.29 17:15
Szkoda, że AAAtomek gdzieś zniknął bo miałbym kilka pytań odnośnie lewackiej logiki.
ryszard2021.05.29 17:06
U nich Go. nie ma to, niema - ale gdzie on jest?
Skrzypek na dachu2021.05.29 17:05
Pan Jaroslaw Kaczynski dobrze wie ze to tylko tragiczny nieszczesliwy wypadek jednak nie chce sie przyznac bo woli robic bezensowny cyrk polityczny z tego
Europa2021.05.29 17:04
A gdzie jest czy go zmielili z dziećmi 500+ na karmę dla szczurków i świń?
NaziBarbi2021.05.29 16:52
guwin kaputt
Przyznaj się, jeszcze nie jebałeś2021.05.29 16:51
80-letniego żyda i to profesora w bezzębny pysk! -------------- Na wszystko jest pierwszy raz. ------------ Oto twoja szansa: "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński. ------------ I słowo od naszego sponsora: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Kaczka basta!2021.05.29 16:50
Karczemna jatka przedwyborcza łatwo może pogrążyć Gowina, ale i PiS. Za te lata półautorytarnej hucpy będzie wtedy dla was program Cela+, kaczuchy.
Nie dorastasz2021.05.29 16:52
mu do pięt, POsrańcu!
xyz1232021.05.29 19:18
policzę się z kim dzong kwakiem chętnie: mam żonę, dziecko w drodze, sam zarabiam na utrzymanie swoje rodziny (4000 euro netto), mam psa (chyba lepiej niż sierśćciuch?!), wyższe wykształcenie ale prawilne inżynieria a nie jakieś kumocho-prawo, dom w budowie (150m2 + foto + PC), PRAWO JAZDY, dwa samochody kupione za WŁASNĄ KASĘ. jak tak kwak? słabo nie? Poza tym, że z POLSKI robi wolskę czyli Iran Europy to nic więcej. W stanie wojennym chował się pierd***ny tchórz pod kiecką matki!! Takiego mata wodza wolaczki zapchlone.
Żydek srający ze strachu na dachu2021.05.29 16:47
i z bojaźnią rozgląda się po niebie boi się petardy hamasu, że mu dupsko rozyebie.
Krasnoludek szczający do mleka2021.05.29 16:44
Jarosław Kaczyński, a grzech onanizmu? Wie ktoś, coś na ten temat?
Krystian2021.05.29 16:49
Jaki nick, taki wpis
Debilem2021.05.29 16:53
się urodziłeś?
matis892021.05.29 16:38
Przypominam, szatanistyczny PIS prócz aborcyjnych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
Uroboros2021.05.29 16:32
Adam Bielan, Usiądę do stołu z Jarosławem Kaczyńskim, Zbigniewem Ziobrą i Jarosławem Gowinem. Z Adamem Bielanem rozmawia Jakub Szczepański, interia,pl, 21.05.2021 ___ [Robert Anacki, wiceprezes „Porozumienia” reprezentowanego przez Jarosława Gowina] to człowiek, który odchodzi z polityki w niesławie, jako symbol najgorszych patologii. Przypomnę, że media postawiły mu szereg zarzutów. Był lobbystą słowackiej firmy SkyToll, za którą stoi jeden z najważniejszych oligarchów Władimira Putina. Miała wygrać kontrakt na tzw. satelitarny pobór opłat, a tym samym uzyskać wgląd w najbardziej wrażliwe dane milionów Polaków. Sprawa jest dobrze znana służbom … [Jest założycielem firmy „Tecra”]. To spółka, która stworzyła własną kryptowalutę. Dziennikarze „Superwizjera” dowiedli, że jest to firma która blisko współpracuje z Janem L., jednym z najgroźniejszych polskich przestępców. Razem z „Baraniną” (Jeremiasz Barański)  był członkiem słynnego układu wiedeńskiego. Zresztą, już w latach 80. Interpol poszukiwał go za przemyt kokainy z Kolumbii. Teraz handluje kryptowalutą stworzoną przez Tecrę … ta firma uzyskała 10 mln zł z instytucji podległej Jarosławowi Gowinowi. Kiedy zacząłem o tę sprawę dopytywać, w momencie gdy w prasie pojawiły się pierwsze publikacje na ten temat, moje relacje z Gowinem uległy dramatycznemu pogorszeniu. A przypomnę, że - już po wielu artykułach prasowych w sprawie tej afery - Gowin miesiąc temu powierzył Anackiemu prowadzenie konwencji programowej … Wciąż nie mogę sobie jednak wytłumaczyć, jak człowiek o takich powiązaniach został jedną z najważniejszych osób w partii, która współrządzi Polską. Przecież związki z gangsterami pokroju Janem L. powinny zakończyć każdą karierę polityczną … Jesteśmy patriotami Zjednoczonej Prawicy. Nasz spór z Jarosławem Gowinem ma także wymiar polityczny. Bo ten od roku próbował wyciągnąć posłów Porozumienia na zewnątrz. Zbierał siły, żeby dokonać zmiany marszałka Sejmu. Zresztą, jeszcze kilka tygodni temu zapowiadał publicznie start w wyborach parlamentarnych z innej listy niż Zjednoczona Prawica. Teraz płaci za to cenę, bo uruchomił emocje, nad którymi już nie panuje i odchodzą od niego tacy politycy jak Wojciech Maksymowicz.
Jarek, syn Rajmunda, z domu Kaczyński2021.05.29 16:23
Szukam mężczyzny na namiętne sex spotkania. Mam 71 lat, wzrost 168 cm i zgrabne ciało, lubię koty, uwielbiam: ostre orgie, koprofilię i klizmafilię! Moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie; http://pis.org.pl/ Wyszukaj mnie po niku: "prezes" , napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam...
Ramzes kot Prezesa2021.05.29 16:30
Poszukaj raczej archeologa, bo tylko taki może się w starych kościach grzebać ćwoku tęczowy.
katolik2021.05.29 16:21
Wszystkim mazisto- masonom SSPIS rządowi posłom osłom wydaje sie, ze rozdają karty na tym swiecie !Głupki upadlający Naród przez klamstwo pseudopandemiczne, pseudoszczepionkowe, sprzedaż Polaków za 73mld i paszporty dla psów rasy polskiej
xyz1232021.05.29 17:54
do lekarza od głowy wariaciku ;)))