16.06.11, 11:08

Pomoc w walce z internetowym zniewoleniem

Serwis zawiera listę portali i innych sieciowych miejsc, z których „wypisanie się” jest trudne, niemożliwe oraz łatwe. Zawiera również porady, jak usunąć konto z serwisów, które to poważnie utrudniają.

 

Wiele serwisów internetowych, na których można założyć konto, utrudnia jak może usunięcie użytkownika. W niektórych jest to prawie niemożliwe bez wysłania wielu wiadomości elektronicznych i przeprowadzenia kilku rozmów telefonicznych. Walczyć z tą sytuacją postanowili twórcy serwisu AccountKiller. Zebrali oni wszystkie internetowe pułapki w jedno miejsce oraz pokazali w jaki sposób najszybciej usunąć z nich cyfrowe "ja". Na stronę AccountKiller warto zajrzeć, przed założeniem sobie konta w którymś z portali internetowych.

 

Wśród portali, które stawiają użytkownikom nie lada problemy przy likwidacji ich konta, znajdują się m.in. Skype, iTunes, Habbo. Usunięcie z nich konta jest dużym wyczynem. Nieco łatwiej będzie w przypadku Facebooka i Twittera. Z kolei usunięcie kont z Hotmail / Live, Microsoft Live, Windows Live, MSN / Messenger czy Google i Gmail nie stanowi problemu.

 

żar/Wp.pl

Komentarze

anonim2011.06.16 11:10
<p>Ja się uzalezniłem od Frondy :) poważnie...</p>
anonim2011.06.16 11:36
<p>To co @Regulus usuwamy konta? Eeee ja chyba nie, aż mi się ręce trzęsą jak pomyślę, że nie poczytam sobie news&oacute;w z prawej reki:) O blogach nie wspomne</p>
anonim2011.06.16 12:10
<p>@Regulus</p> <p>a ja myślałem, że jesteś ładniejsza :)</p>
anonim2011.06.16 16:11
<p><span \" : verdana,geneva; font-size: small;\">Właśnie, właśnie. Dziwne, że \"wśr&oacute;d portali, kt&oacute;re stawiają użytkownikom nie lada problemy przy likwidacji ich konta\" nie znalazła się Fronda, z kt&oacute;rej jak wiadomo nie da się \"wypisać\". </span></p>
anonim2013.01.8 21:00
Fronda postanowiła sama o sobie, jako "internetowym zniewalaczu", napisać?... Ach, ten dystans do siebie...