03.12.13, 14:09

Portal Fronda.pl w czołówce serwisów informacyjnych

Trzeba przyznać, że bardzo ucieszyła nas ta wiadomość. Świadczy ona o tym, że portal Fronda.pl cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników online, oraz, co bardziej dla nas ważne, odnotowaliśmy bardzo duży wzrost odwiedzin oraz odsłon naszego portalu. To nie tyle nasza zasługa, ale Wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz portal.

Pokazuje to również, że będziemy coraz bardziej starać się być lepszym portalem. Będziemy pokazywać więcej materiałów, tych z dziedziny cywilizacyjnej, jak również społeczno-politycznej. Oczywiście na portalu Fronda.pl nie zabraknie tematów religijnych, dotyczących wiary, Boga i człowieka. Będzie też coraz więcej świadectw, ciekawych wywiadów i niespodzianek.

A teraz trochę danych z Wirtualnych Mediów:

Wśród serwisów informacyjno-publicystycznych o profilu prawicowym liderem jest wPolityce.pl, które przez ostatnie półtora roku zanotowało spory wzrost odwiedzalności. Użytkowników zyskała też Nezalezna.pl, która wyprzedziła Salon24.pl. Sporo zyskały w skali roku portal Fronda.pl (70 tys. real users, to wzrost o 37 proc.).

Wśród serwisów tygodników prawicowych zdecydowanie najpopularniejsza jest GazetaPolska.pl, którą w sierpniu odwiedziło 150 tys. użytkowników. Strona, tak samo jak Niezalezna.pl, nie jest objęta audytem site-centric, dlatego nie wiadomo, ile odsłon wykonują i ile czasu spędzają na niej użytkownicy. Witryny tygodników „W Sieci” i „Do Rzeczy” zanotowały znikomą odwiedzalność, natomiast serwis „Uważam Rze” - 226 tys. odsłon, m.in. dzięki temu, że jest częściowo zintegrowany z portalem Rp.pl.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za to, że nas czytacie, wspieracie. Obiecujemy dostarczać Wam dziennie coraz lepszych materiałów. I oczywiście prosimy o modlitwę w intencji portalu poświęconego, jego pracowników i wszystkich użytkowników.

Sebastian Moryń

Komentarze

anonim2013.12.3 15:01
To też zasługa tego, że na Frondę nalazło się dużo "jemioły" od ateimu misyjnego, to i słupki skoczyły........Tego sobie co niektórzy pewnie nie darują.............. ;-)
anonim2013.12.3 15:06
"Obiecujemy dostarczać Wam dziennie coraz lepszych materiałów." - polecam więc nie wrzucać więcej wypowiedzi posła Pięty.
anonim2013.12.3 17:15
Nie ma sprawy, podziękujcie też swoim promotorom, takim jak np. Mądrości z Frondy (na FB) ;)
anonim2013.12.3 18:11
A ja tu wchodzę, bo tu czasem fajni ludzie zaglądają, którzy mają coś do powiedzenia. i wierzę, że część z nich to osoby szczerze szukające Boga. Mój parafialny kościół to taki sztywniak, generalnie mówiąc, czasem ludkowie dziwnie na mnie patrzą, bo komuś powiem na ulicy "Szczęść Boże" albo "Dzień dobry", a wg mnie to powinno być normą - przecież razem się modlimy, to przecież bardzo intymna rzecz, a niektórych Frondowiczów postrzegam jako całkiem ciekawych, wartościowych i dowcipnych ludków...Dzięki...
anonim2013.12.3 18:24
Gratulacje :)
anonim2013.12.3 20:51
Nagłówek wiadomości: "Portal Fronda.pl w czołówce serwisów informacyjnych" Zdziwienie. Jak to? Onet, wp, gazeta, rp itp. rozumiem, ale Fronda? Aż tak popularna nie jest. Klikam, a tam: "Najnowsze badania Megapanelu PBI/Gemius pokazują, że portal Fronda.pl znajduje się na 4 pozycji wśród serwisów informacyjno-publicystycznych o PROFILU PRAWICOWYM.". Możecie poprawić nagłówek? Tzn. osiągneliście cel - tak, kliknąłem bo zaintrygował mnie niezwykły nagłówek. Jednocześnie po raz kolejny pokazujecie poziom onetu (z tą praktyką po raz pierwszy spotkałem się właśnie tam). Wstydu nie macie?
anonim2013.12.3 20:56
@domejko oj,kłamczuszku! nie tłumacz swojej obecności na frondzie. Po prostu JEST TU FAJNIE ale nie może Ci to przez klawiaturkę przejść. pozdrawiam!
anonim2013.12.3 21:26
Fajny portal. Najczęściej wchodzę na niego. Redakcja też bardzo w porządku.
anonim2013.12.3 21:42
No pana Adamskiego brakuje... Często czytałem jego recenzje zanim wybrałem się do kina.
anonim2013.12.3 22:27
Gratulacje :). Chociaż ciekawi mnie, ilu użytkowników wchodzi na Frondę wyłącznie po to, żeby się pośmiać.
anonim2013.12.3 22:53
Jakoś mnie to nie dziwi, skoro otworzyliście szeroko swe podwoje dla różnego rodzaju pedalców w rodzaju częstochowskich pedów, arbitrów i innych zboków. Staliście się ich trybuną! Przecież każdy przy zdrowych zmysłach od dawna widzi co tu się dzieje! Istny sabat odbyciarski! "Gratulacje"!
anonim2013.12.4 6:42
joemonster.org, kwejk.pl i fronda.pl - trzy strony, ktore regularnie odwiedzam. Chyba widać czym się kieruję :-).
anonim2013.12.4 10:47
Takie gadanie niektórych, ze wchodzą tutaj po to, żeby się pośmiać. W sumie co mają pisać. Gdyby tak było, to Waszych postach nie byłoby tyle rozgoryczenia niekiedy, a czasami nawet złości. No chyba, że te dwa uczucia to też dla Was rozrywka :) Nie pisze tego, żeby komuś dopiec, ale mam wrażenie, że to co piszecie nie jest do końca szczere.
anonim2013.12.4 11:55
@Mniemanologia Dla Ciebie bzdura, a dla innych nie. Ciekaw jestem co dla Ciebie nie jest bzdurą. Może wypociny redaktora Michnika, albo Lisa są to prawdą objawioną. Oby nie... Pozdrawiam.