03.07.17, 19:57Screenshot YouTube

Przesadził! Ohydny atak Niesiołowskiego na sympatyków PiS: Zainfekowani nienawiścią

Stefan Niesiołowski rozmawiał z serwisem lodz.wyborcza.pl, w której to rozmowie po raz kolejny, naturalnie, zaatakował PiS oraz wyborców partii Jarosława Kaczyńskiego.

PiS może wygrać kolejne wybory i przez kolejne cztery lata niszczyć Polskę. Wtedy pozostanie wybór: scenariusz uliczny albo co najmniej jedno pokolenie w niewoli. Tym razem wewnętrznej, jak to było po zamachu majowym”

- prorokuje Niesiołowski i dodaje, że zrywa kontakty z osobami, które… nie prezentują „opcji antypisowskiej”. Odrażająco zaatakował też zwolenników PiS:

Co innego w przypadku kreatur, powtarzających te wszystkie wierutne brednie, które dzisiaj głoszą wielbiciele Kaczyńskiego. Oni zostali zainfekowani jakąś niepojętą nienawiścią. W przyszłości będzie ciężko im z tego wyjść. Tak jak Niemcom po II wojnie światowej, bo wychodzenie z hitleryzmu było długotrwałe”

O dziwo, krytykował także Grzegorza Schetynę, mówiąc, że ten niszczy demokrację w PO i z tego powodu jest niewiarygodny.

[…] Jeśli PO się go nie pozbędzie, to przegra z PiS-em. Nie ma za grosz charyzmy i nie nadaje się na stanowisko, które pełni.”

- dodawał wzburzony Niesiołowski. 

dam/lodz.wyborcza.pl,Fronda.pl