02.10.19, 06:35(fot. youtube)

Robert Tekieli: Po wyborach czekają nas lincze i pogromy

- Wczoraj Bogdan Zdrojewski z PO pogardliwie wypowiedział się na temat wyborców PiS. Dziewięć godzin później nieznani sprawcy dewastują biuro poselskie PiS w Gryficach na Pomorzu Zachodnim.
Klaudia Jachira z PO wymachuje biało-czerwoną flagą, na której nakleiła swastykę. Kpi z symboli religijnych, potwornie i obrzydliwie naśmiewa się z ciał ofiar smoleńskiej tragedii. Chwilę później w Radomsku wolontariusze PiS są atakowani fizycznie. Aktywiści LGBT profanowali kilka miesięcy temu wizerunek Matki Bożej, chwilę po tym atakowano fizycznie kapłanów. Schemat jest oczywisty. Najpierw mamy opluwanie symboli, potem atak fizyczny - pisze na portalu tysol.pl Robert Tekieli

Przed tragedią smoleńską poseł PO od wódki i penisa atakował w obrzydliwy sposób godnościowe podstawy prezydentury św. pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Po jego śmierci zachęcał do agresji na ludzi demonstrujących wokół krzyża na Krakowskim Przedmieściu; sikano na znicze, padały bluźnierstwa, bito i przypalano papierosami modlące się kobiety. Parę miesięcy później zamordowany został polityk PiS Marek Rosiak. 

Bluźniercy i mordercy III RP mają wybitnych antenatów. Dziś Jacek Dehnel straszy "katofaszyzmem" z okładki "Newsweeka". W  1988 roku tym samym „czarnym totalitaryzmem” straszył mnie Adam Michnik. Po serii tekstów wzniecających brudne i złe emocje,  Jerzy Urban w artykule z 27 grudnia 1983 roku nazwał kazania księdza Jerzego Popiełuszki „seansami nienawiści”. Dziesięć miesięcy później święty Jerzy z Żoliborza został zamęczony na śmierć. 

W ten przemysł pogardy wpisują się tak zwani celebryci. Jerzy Stuhr dziś chamsko ubliżający wyborcom PiSu (Wyborcy PiS mszczą się za wielowiekowe ciemiężenie. To potomkowie chłopów folwarcznych), pięć lat temu firmował okładkę szwajcarsko-niemieckiego tygodnika z taką frazą: „Absurdalny antysemityzm, płytki katolicyzm i histeryczny patriotyzm. Jerzy i Maciej Stuhrowie o Polsce i Polakach”.

Atakowany jest patriotyzm, wiara , rodzina. Te ataki mają długą tradycję. W programie Kubusia Powiatowego polska flaga wtykana była w psie odchody. Prezydent Trzaskowski firmował niedawno kpinę z Mszy świętej w wykonaniu człowieka z durszlakiem na głowie i fałszywego księdza. Na marszach „równości” mają miejsce parodie ślubów. Celem agresji jest Kościół, polskie państwo i instytucja małżeństwa.

I żeby było jasne. Nie twierdzę, że wszyscy politycy PO są złymi ludźmi. Uczestniczą jednak w machinie produkującej czyste zło.
Przygotowują akty agresji pochwalając pogardę i symboliczną agresję w sieci i na ulicach. Nie odcinając się, a więc akceptując  przemoc, przygotowują przestrzeń pod coś o wiele bardziej groźnego.

Wyborcy Platformy na forach dają popisy takiej nienawiści i pogardy, życzeń śmierci, że to musi się źle skończyć.

Oczywiście, po drugiej stronie temperatura wpisów jest podobna. Jedno zastrzeżenie. Po tak zwanej prawej stronie patriotycznymi hasłami maskuje się często piąta kolumna. Bardzo aktywne grupy trolli kryjących się za białoczerwonymi flagami i w potworny sposób atakujących najpierw opozycję, by przed kolejnymi wyborami zacząć w podobny sposób atakować PiS, jako „zawiedzeni wyborcy”. Identyczny schemat „odwrócenia” poznaliśmy w przypadkach wielu „prawicowych publicystów” czy „największych prawicowych blogerek”. W najlepszym przypadku stają się oni symetrystami zajadle walącymi w PiS, czasami są odwracani jedynie do wykonania konkretnych zadań (np. obrony fundacji związanej z Zofię Komorowską, córką byłego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego), równie często przechodzą jawnie i na stałe na drugą stronę. I już otwarcie i nieustannie uderzają w PiS.

Co nie zmienia jednak faktu, że i autentyczni zwolennicy PiS przekraczają czasami wszelkie granice.

Twierdzę jednak, że te potoki jadu i nienawiści nie są tej samej wielkości. Nie ma tu symetrii. To Donald Tusk rozpoczął kampanię nienawiści, gdy okazało się, że nie będzie POPiSu. To opozycyjna dziś strona uruchomiła przemysł pogardy. Wymierzony w zwolenników i polityków Zjednoczonej Prawicy. Szczególnie zajadle atakowany był śp. Prezydent Lech Kaczyński.

Po tych wszystkich zastrzeżeniach, najważniejsze. 

Politycy PO odwołują się wprost do zła. Bo czystym  złem jest machanie polską flagą ze swastyką czy demonstrowanie z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa zderzonym z obrazem żeńskich genitaliów. 

Strona opozycyjna powie: „pisdzielce” też opluwają symbole, choćby tęczę LGBT. Ale tu znów nie ma równowagi. Kto oddawał życie za tęczowe barwy? A za biało-czerwone tysiące, setki tysięcy Polaków. Te barwy są uświęcone ich krwią. Kto odda życie za tęczową flagę? Za białoczerwoną oddali życie najlepsi synowie i najlepsze córki tej ziemi. To nie proto-„pisuary”, to bohaterowie. 

Nie można czcić zła bezkarnie. Wszyscy siejący wiatr, zbiorą burzę. Również w swoim życiu. Ale, jak już pisałem,  gdy skrajna agresja symboliczna wobec świętości staje się akceptowaną „normą”, idzie za nią agresja fizyczna. Wie o tym rodzina śp. Marka Rosiaka, wie ksiądz, któremu pod kościołem na Muranowie zamordowano ojca. Wie o tym dźgnięty nożem w czerwcu ks. dr. Ireneusz Bakalarczyk z Wrocławia czy proboszcz Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Szczecinie dotkliwie pobity w lipcu tego roku. Pobity został wtedy również kościelny i siostra zakrystianka.

Ta nienawiść z forów internetowych i okolic świątyń wyleje się kiedyś na polskie ulice. Może już po najbliższych wyborach. Najprawdopodobniej przegranych przez PO, PZPR i ZSL. 

Zwolennicy opozycji, a zwłaszcza PO, dają w sieci upust takiej nienawiści, że inaczej się stać chyba nie może.
Tym bardziej, że dziś zwolennicy PO i politycy opozycji w bezsilności już grożą odwetem, jak choćby aktor Dawid Ogrodnik kierujący pogróżki wobec rządzących ze sceny festiwalu filmowego w Gdyni: „kiedyś stracicie władzę i wtedy nie będzie już tak śmiesznie”. Czy Kinga Gajewska kierując w stronę polityków PiS gest podrzynania gardła. W kraju, gdzie wcześniej zamordowano polityka PiS i poderżnięto gardło pracownikowi biura tej partii, Pawłowi Kowalskiemu.

Agresja słowna i symboliczna, potem pogróżki, potem agresja fizyczna. Ten schemat powtarza się od lat. 

Ostrzegam, zdesperowani i zawiedzeni wyborcy opozycji, których politycy, by zmobilizować elektorat wprawiają w stan histerii, zaczną kiedyś działać. Po wyborach czekają nas lincze i pogromy. „ProPiSowscy” sędziowie są przez swoich kolegów sędziów umieszczani na „liście hańby”, jak oznajmiają ci ostatni na Tłiterze. „Pisuary”, pozwalające na rozmieszczenie banerów PiS na płotach swoich posesji, są „zapisywani”. Choć może to tylko bezsilność i rozpacz. Być może potencjalni agresorzy przestraszą się siły państwa. Oby.

Robert Tekieli
 

Komentarze

Azazel2019.10.3 7:56
"Po wyborach czekają nas lincze i pogromy" - Tekieli zdradził program PiS i katoli wobec wszystkich, którzy nie podzielają ich chorych poglądów.
Reytan2019.10.2 13:54
Wszyscy katolicy w ramach samoobrony koniecznej kupuja sobie laski debowe. O wolnosc trzeba walczyc ,jesli jest zagrozona.
Max Fiend2019.10.2 13:42
"Po wyborach czekają nas lincze i pogromy" - paranoję się leczy :-D
Dlaczego jeszcze się nie powiesiłeś, Jonasik2019.10.2 12:49
Wie geht's scheissejude, Jonasik? Ein Jude bleibt ein Jude. Już dostałeś swoje 30 rubli, dlaczego jeszcze się nie powiesiłeś, du scheissejude?
Marian2019.10.2 13:13
"Slowiczek" to zapora nie do przebycia dla zydokomuny.
Patriota2019.10.2 12:41
Tylko głosowanie na PIS zapewni rozwój Polski i dobrobytu jej obywateli.
Reytan2019.10.2 13:56
PIS to Izrael Nad Wisla i Rozbiory za trzy lata.
2019.10.2 12:03
Jakiś dziwny jest ten koleś. :) Skąd wy takich świrów bierzecie? :D
Cierpliwy.2019.10.2 11:29
Tekieli opisał prawidłowo sytuację w Polsce. Mnie dziwi tylko ta pycha życiowa manipulatorów od socjotechniki sprzedających się za kasę od wielkich tego świata. Polska suwerenna, bogata, nie zdemoralizowana i z mądrym wykształconym społeczeństwem, nie może istnieć. Tak jak nie istniała 123 lata w zaborach. Tamci zdrajcy żądni władzy i mamony rozsypali się w prochu ziemi. Dzisiejsi bezrefleksyjni zdrajcy myślą że są nieśmiertelni oślepieni blichtrem przemijającego świata. Trumna nie ma kieszeni.A przecież są jak liście na drzewie. Za " chwilę" spadną na ziemię, zgniją i na wiosną rozsypią się prochem.Bezrozumni, pełni żądzy. Narodzili się jako ewangeliczny "kąkol" na polu zasiany przez Lucyfera dla "zgorszenia" pszenicy. To jest ich cel życia na pięknej niebieskiej "kulce". Żniwa w drzwiach.Czas próby trwa.
yorg2019.10.2 14:21
Czysta prawda,logicznie i spokojnie powiedziana. Super!Tyle tylko,ze te liscie wyrosle po to by spasc, sa inteligentne inaczej i to z natury rzeczy.Nigdy nie pojma o co chodz tak naprawde,nigdy.
:)2019.10.2 11:00
A może napiszecie coś o radykalnych katolikach z Lublina? Katolickich terrorystach :)?
Anonim2019.10.2 10:48
Dlatego 13X musimy iść na wybory i głosować na PIS, by była absolutna większość, tak by totalnych zatkało, zamurowało a Brukseli dało odpowiedź, że Polacy nie chcą już państwa teoretycznego tylko prawego, mającego szansę dogonić gospodarczo Europę, normalnego. NIE ZMARNUJMY TEGO. TO JEST JEDYNA I OSTATNIA SZANSA. tak zrobili Węgrzy. GŁOSUJMY NA PIS!
Reytan2019.10.2 14:01
POPIS to smierc. PO to Niemcy,zas PIS to Israel. Glosuj Polaku na Konfederacje,bo to jest Rosja.
Magda2019.10.2 10:19
jednak to powiedzenie,,bylem w ZOMO byłem w ORMO teraz jestem za platformom" jest prawdą, u tych ludzi tylko przemoc i agresja się liczy
Durczykiewicz2019.10.2 10:01
Widzę błędy PiSu, ale gdy PiS była w opozycji nie pluła tak jadem jak PO. PO jako opozycja wyspecjalizowało się w złu nienawiści głupocie agresji o wiele bardziej niż jakakolwiek partia. Ci, którzy bronią PO mają tylko jeden argument - poniżanie wyborców PiS i agresywne ataki na rząd...zachęcam wszystkich do głosowanie na PiS...z PiSem jest jakaś szansa na zmianę ku dobremu, z PO cofniemy się do tyłu...ja chcę iść do przodu...
lublinianka2019.10.2 9:52
Kto mówił o gorszym sorcie? Kto? #Kaczyński.
yorg2019.10.2 13:58
I mial swieta racje,powiedzial prawde.A tych gorszych sortow przybywa i sa juz nawet najgorsze sorty.
Reytan2019.10.2 13:58
Mial jednak racje,choc pominal PIS i siebie.
stop lewactwu2019.10.2 8:10
Zatem jest nieodzownym aby 13. X. czerwoną i tęczową watahę wyrżnąć przy wyborczych urnach !
lolek kremowka2019.10.2 8:09
Dariusz Matecki jest radnym PiS ze Szczecina. Jako kandydat Solidarnej Polski startuje z 15 miejsca listy PiS w tym okręgu. Prowadzi blog prawicowyinternet.pl. Razem z prawicowymi środowiskami promował pomysł, by miotłami "dezynfekować" ulice Szczecina po przejściu Marszu Równości. Zasłynął również hasłem o Donaldzie Tusku: sąd wojskowy i pod ścianę. Ot taka wasza PiSowska obłuda PiSie syny
Przeciw kretynom2019.10.2 8:43
Kolejny przykład języka nienawiści, ty synu.
Kramer2019.10.2 14:12
Jeżeli ktoś zdradził swój kraj i działa na jego szkodę no to chyba "pod ścianę" stawia się takich na całym świecie...
Olej2019.10.2 8:09
48 godzin i nie ma żadnej nienawiści. Stan wyższej gotowości służb państwa. Za każdą agresję, bezpardonowe działanie policji. Tak jak w USA za podniesienie ręki w geście sięgnięcia po broń kula w łeb, za agresję na człowieka fizyczna pacyfikacja napastnika z surową karą włącznie. Zwiększenie uprawnień opresyjnych policji tak by podnieść skuteczność bezdyskusyjnej reakcji tam gdzie dochodzi do napaści i przestępstwa przeciw zdrowiu i życiu. Zwiększenie kar za w/w przestępstwa. Tu musi do akcji wejść państwo, z całą stanowczością i bezwzględnością eliminować wszelkiej maści bandytów, czy to politycznych czy jakichkolwiek innych. Gdyby ,,doktor uniwersytecki’’ został porządnie spałowany za szczanie na pomnik odechciałoby mu się podobnych akcji. Poszedłby jasny przekaz dla innych tego typu gnoi. Co do tzw. nieznanych sprawców; odpowiednie służby i ich działanie mogłyby skutecznie sobie z tym radzić, i sprawcy sami by się zgłaszali. Zrobienie porządku z sądami – najpierw ustawa a następnie działanie z wywalaniem na zbity pysk wszystkich z tzw. przeszłością. Podobnie ze szkolnictwem wyższym, drugim bastionem komunistów, zakręcenie dopływu państwowych środków, z samodzielnością jaką powinna być również w wymiarze materialnym. Jeżeli szkoły wyższe mają otrzymywać wsparcie z budżetu muszą stanowić podstawę lojalności wobec państwa i jego instytucji. Innej alternatywy nie ma. Musimy mieć silne państwo gwarantujące prawo, wolność i bezpieczeństwo. Zamiast anarchii, bezwładu i tolerowania agresji inspirowanej z urzędów i od urzędników, od polityków anarchizujących społeczeństwo.
anonim2019.10.2 8:07
Zło dobrem zwyciężaj +
Lolek Kremówka2019.10.2 9:51
Popierajcie swojego szeryfa.
anonim2019.10.2 10:46
Przepraszam, ale nie rozumiem.
Azazel2019.10.3 7:57
Brak zrozumienia dla czegokolwiek poza katechizmem to dla Teofili typowe. A poczucie humoru na poziomie wyjątkowo nierozgarniętej ameby.
lolek kremowka2019.10.2 7:34
O zmiażdżeniu, zaoraniu, linczu i pogromie Wojciechowskiego - cisza :)
baba2019.10.2 7:26
20 lat temu mówiłam dzieciom w szkole róbta co chceta aż zgłupiejeta. Patrzyły na mnie z niedowierzaniem. Wyleciałam z zetnpowskiej szkoły za poglądy. A Broniarz nadal mąci.
BiegunkaProrocza2019.10.2 7:46
hehehe, za podlądy :P Pewnie nie trzymałaś moczu i nie myłaś siusiaka.
stop dewiantom2019.10.2 8:12
Nie podniecaj się , dewiancie !
Durczykiewicz2019.10.2 10:02
Też widzę, że ludzie głupieją do reszty...
anonim2019.10.2 7:10
I bardzo proszę o koniec" róbta co chceta" w naszych szkołach, koniec odbierania nauczycielom możliwości egzekwowania wymagań i dyscypliny!
anonim2019.10.2 7:02
Albo nastąpi pełna mobilizacja wszystkich przyzwoitych ludzi, aby wyeliminować rozbójników z życia politycznego, albo nic nam już nie pomoże. W końcu to my jesteśmy wszyscy odpowiedzialni za to do czego dopuszczamy i na co zezwalamy!
RHQQ22019.10.2 6:53
A po co czekać do wyborów, pseudo-katolicy już teraz szykują zamachy i pogromy, na szczęście sprawnie działa policja. W Lublinie podczas Marszu Równości zatrzymano dwie osoby, które chciały rzucić w tłum materiały wybuchowe. Śledczy oceniają, że zagrażające zdrowiu lub życiu wielu osób. https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/malzenstwo-z-lublina-przynioslo-na-marsz-rownosci-ladunki-wybuchowe-eksplozja-moglaby-doprowadzic-nawet-do-ofiar-smiertelnych,n,1000251708.html Brawo Jędraszewski, Nalaskowski, Kaczyński, z Bogiem, Jezusem, ani z chrześcijaństwem nic wspólnego nie macie, za to skutecznie podżegacie do przemocy, linczów i pogromów.
ZERR02019.10.2 7:01
Nikt nie chciał "rzucać materiałów wybuchowych" to jest po prostu kłamstwo Chciali rozszczelnić w tłumie spray 40ml gazu pieprzowego, cos takiego jak to czym Pisiacka Policja wali bez opamiętania po ludziach, w tym kobietach i dzieciach, gdy pałami rozpędza kontrmanifestacje. Ot, amatorsko wykonany ładunek łzawiący. Policyjne sa mocniejsze. i tez "mogą zabić". Mogą, fakt. Policji to nie obchodzi gdy strzela w tłum kontrmanifestantów.
uhm2019.10.2 7:03
Abp Scicluna: nie wolno prześladować ludzi ani straszyć ideologią.
ZERR02019.10.2 7:15
Ciekawe czy pałami policji i granatami z gazem wolno. No i ciekawe, czy wolno prześladowac nazistów? Bo skoro "ludzi" nie wolno, to i nazistów też nie wolno. Ośmielę się z tym nie zgodzić.
Anna Ewa2019.10.2 12:02
A teraz odpowiedz sobie na pytanie "Skąd jest ta policja?" - z Marsa? - to jacyś wynajęci najemnicy których angażują do ochrony różne organizacje? - nie? to już wiesz dlaczego Policji wolno używać środków przymusu bezpośredniego to tobie nie. Mimo, że i ty i policjant jesteście ludźmi
ZERR02019.10.2 12:12
W tym wypadku sa to pracownicy (najemnicy jak wolisz) socjalistycznego państwa, które zobowiązało sie (w Konwencji Stambulskiej) do wyplenienia katolików (i innych konserwatystów) oraz takiego zindoktrynowania katolickich dzieci, aby przestały byc katolickie. Te działania NICZYM nie różnią sie od działań w CCCP, gdy hodowano Nowego Człowieka. Tam tak samo normalnych ludzi protestujących przeciwko pozbawianiu ich Praw i atakowaniu ideologicznemu ich dzieci - bito, pałowano i strzelano.
RHQQ22019.10.2 12:34
Wiesz ZERRO, z tym socjalistycznym państwem się zgadzam, ale w państwie normalnym, czyli niesocjalistycznym, policja i wojsko to jedne z niewielu instytucji które są potrzebne i powinny zostać. Policja jest od egzekwowania prawa i powinna mieć bardzo duże uprawnienia - oczywiście też bardzo wysokie kary za ich przekroczenie - nawet jak zamordują ćpuna, ale z premedytacją kiedy on nikomu nie zagraża, jak to było ze Stachowiakiem, to powinni odpowiadać. Jednak za zastrzelenie uciekającego przestępcy nie powinien policjantowi spaść włos z głowy, jeżeli tylko działał zgodnie z prawem.
Anna Ewa2019.10.2 13:00
to co - rozwiązujemy policję? - broń dostępna dla wszystkich? - u będziemy druga Brazylią, gdzie porwania dzieci dla okupu są codziennością?
ZERR02019.10.2 15:00
Wystarczy żeby nie stała w jednym szeregu z Aktywem ZSMP, sory, z Aktywem LGBT.
RHQQ22019.10.2 7:44
pomijając fakt, że bezprawne użycie gazu pieprzowego w tłumie samo w sobie stanowi zagrożenie zdrowia i życia, to od kiedy to jak twierdzisz gaz pieprzowy jest przez policję zaliczany do ładunków wybuchowych? Rzecznik policji kłamie, za to ty mówisz prawdę, byłeś tam? Widziałeś? A może sam konstruowałeś te bomby?
ZERR02019.10.2 8:05
A "prawne" użycie gazu w magiczny sposób przestaje stanowić zagrożenia zdrowia i życia? Nie wiem co nawija rzecznik policji. Widać że sam nie czytasz co linkujesz "Para z Lublina miała ze sobą kilka pojemników z gazem, do których przytwierdzone były petardy." wypisz wymaluj to samo, tylko wykonane amatorsko, czym policja bije w kontrmanifestantów.
margeritta2019.10.2 8:59
Policja rzuca petardami w kontrmanifestantów? Gdzie tak było?
ZERR02019.10.2 9:23
Choćby w Białymstoku Nazywają je granatami.
margeritta2019.10.2 10:42
A konkretnie granatami hukowymi. Tak czy inaczej, różnią się one od amatorsko skonstruowanej bomby.
ZERR02019.10.2 11:29
Tym się różnią, że sa silniejsze od PETARDY, bo do bomby daleka droga. Mniej więcej taka, jak od pudełek zapałek sztormowych.
margeritta2019.10.2 11:46
Jeżeli silniejsze, to tylko akustycznie. A ci zamachowcy w Lublinie Para z Lublina mieli ze sobą "kilka pojemników z gazem, do których przytwierdzone były petardy. Według biegłych, eksplozja takiego urządzenia w tłumie mogłaby doprowadzić nawet do ofiar śmiertelnych" - za "Dziennik Wschodni". A wracając do Białegostoku - tam kontrmanifestanci rzucali w uczestników marszu m.in. petardami. Doszło też do ataków na policjantów, użyli więc siły z konieczności.
ZERR02019.10.2 12:17
Jak dostaniesz granatem w pyszczycho a on ci wybuchnie z bliska, też teoretycznie możesz kopnąć w kalendarz. Petarda to petarda. Śmieszne, ale dotąd nikogo nie obchodzi fakt strzelania do ludzi, ale TYLKO do prawaków. Gdy lewacy biją i blokuja marsze, policja nigdy nie bije i nigdy nie pałuje, o strzelaniu i granatach mowy nie ma. To sa środki przymusu TYLKO na prawicowców. Czyli wg nomenklatury rządowej, na podludzi.
margeritta2019.10.2 12:35
Po pierwsze, granat hukowy nie zabija, chyba, że ktoś kopnie w kalendarz ze strachu. Po drugie: to są środki przymusu nie na prawicowców, tylko na atakujących uczestników jakichkolwiek zgromadzeń i tylko w przypadku stwarzania przez nich zagrożenia.
ZERR02019.10.2 15:02
Praktyka przeczy twoim teoretycznym wywodem. Jest po prostu inaczej.
margeritta2019.10.2 20:37
Podaj przykład z tej "praktyki".
Przeciw kretynom2019.10.2 8:48
Złodziej zawsze najgłośniej krzyczy łapaj złodzieja. Jesteście największą zakałą naszego narodu, wy pedalsko komunistyczni zdrajcy i wichrzyciele. Obrażanie, niszczenie, bicie i zabijanie - to wasze metody od lat.
jozef2019.10.2 6:51
Czy ten Pan czytał kiedyś komentarze na Frondzie, chyba nie bo by nie pisał takich pierdoł.
wm2019.10.2 7:25
na pewno czytał komentarze pod GW...
kiss2019.10.2 8:06
Niedouczony człowiecze te "pierdoły" to wiersz Cz Miłosza!
Przeciw kretynom2019.10.2 8:41
Ten pan czytał komentarze na frondzie właśnie. Komentarze dumnego pedała, dzielnicowego, qwerty, i innych nienawistników. Tych wszystkich, którzy stoją za twoimi plecami i których teraz bronisz. Niewiniątka pieprzone!
hahaha2019.10.2 9:55
Jakby czytał to pewnie dałby sobie spokój z wypowiedziami dla tego portalu. Poziom komentarzy i komentujących to dno i chamstwo.
Mario2019.10.2 10:50
Nie slyszales o czeslawie Miloszu? https://www.milosz.pl/przeczytaj/poezja/25/ktory-skrzywdziles
JONASIK2019.10.2 6:42
Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego, Choćby przed tobą wszyscy się skłonili Cnotę i mądrość tobie przypisując, Złote medale na twoją cześć kując, Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli, Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
ZERR02019.10.2 6:45
No, jak raz o POdłejZmianie i Sekcie LGBT. Takiego stężenia nienawiści jaki sie widzi u tzw Liberałów świat dotąd nie widział. Są gorsi od nazistów.
uhm2019.10.2 7:14
Abp Scicluna: nie wolno prześladować ludzi ani straszyć ideologią
ZERR02019.10.2 7:17
Więc niech nas, katolików, przestaną przesladować Leberały i Lgbtowcy... I niech przestana nas zastraszac swoimi zboczonymi ideologiami
Anna Ewa2019.10.2 12:09
Widzę oczami wyobraźni - ZERRO siedzi w kącie: uszka opuszczone, obejmuje się łapkami i drży - zboczona ideologia go zastraszyła a różni tacy na L prześladowali dobrze tylko telefonu nie wyrwali z trzęsących się łapek więc mamy relację na żywo z tego co i jak :-)
ZERR02019.10.2 12:21
zboczona ta twoja wyobraźnia dlaczego mnie to nie dziwi?
Anna Ewa2019.10.2 13:07
a cóż w tym zboczonego, że się boisz? - to ludzkie - nawet najbardziej męscy faceci maja prawo się bać ja się boję pająków - ty różnych takich na L - ok - tylko nie róbmy z tego strachu pałki do okładania innych
slawomir2019.10.10 4:52
Te ty tak na poważnie?A u psychiatry wizytę masz już zamówiona?
Anna Ewa2019.10.2 11:58
Dzień Dobry - trochę mnie nie było A ty czytasz przed wysłanie to co palce nastukały w klawiaturę? Napisałeś 3 zdania: w pierwszym i trzecim obrażasz ludzi, których ludzi, których jak rozumiem uważasz za przeciwników politycznych i/lub światopoglądowych A oskarżasz tych ludzi o nienawiść - zacznij od siebie - spójrz w lustro i zobacz własna belkę w oku - to że ty kogoś nienawidzisz jeszcze nie musi oznaczać to ciebie wszyscy nienawidzą
ZERR02019.10.2 12:07
Wystarczy oblookać hasła na Marszach Tęczowych Koszul. Najskromniej połowa to hejt na katolików, wyszydzanie i bluźnierstwa - przy pełnej świadomości tego, że kogoś ranią i obrażają. Wystarczy przypomnieć kpiny prosto w oczy: "tęcza nie obraża", plucie na katolstwo z uśmiechem na usteczkach. Doskonale wiecie, że obraża i właśnie z tego powodu znieważacie symbole wiary katolickiej. Aby wyśmiewać, poniżać i wypędzać z przestrzeni publicznej. Nie sądzę, że mnie i katolików 'wszyscy' nienawidzą. Na pewno robi tak gross Sekty LGBT.
Anna Ewa2019.10.2 12:45
Zacznijmy od tego , że Ty i Toje odczucia to nie 'wzorzec z Serve" i nie wszyscy muszą tak samo jak Ty. Ja i ty jesteśmy katolikami - to 100% - jeżeli mnie to tęcza nie obraża to zaledwie 50% katolików jest obrażonych co do innych możesz zaledwie domniemywać. "wyśmiewać, poniżać i wypędzać z przestrzeni publicznej" napisałeś - a pamiętasz jak to było z tęczą w W-wie? JEDYNYM takim symbolu w skali naszego kraju (który nota bene stał się symbolem przypadkiem) - nie był on "wyśmiewany" oraz "wypędzany z przestrzeni publicznej"? Jak pisałam wcześniej - najpierw oglądajmy belkę we własnym oku!!!!