06.09.19, 10:40Fot. Daniel Kruczynski via Flickr, CC BY-SA 2.0 (edytowane)

Schetyna: Zawiesimy bojkot TVP

Będziemy tę sprawę komunikować. Zawiesimy ten bojkot. Jest rzeczywiście decyzja zarządu krajowego” - stwierdził dziś Grzegorz Schetyna.

Szef Platformy Obywatelskiej w programie Wirtualnej Polski „Tłit” dodał:

My musimy dać sobie równe szanse w kampanii wyborczej”.

Dalej powiedział:

Czasami jest tak, że media publiczne docierają w głównej mierze do niektórych miejsc, i nie chcemy po prostu wyłączyć się z politycznej debaty, szczególnie w regionach”.

Zapytano go też o to, czy politycy Platformy gotowi są „żeby wejść w paszczę lwa”. Schetyna odpadł, że nie, ponadto dodał, że przeciwnie:

[…] będziemy tam po to, żeby dawać świadectwo prawdzie, i żeby nie pozwalać na posługiwanie się kłamstwem”.

Po prostu brak słów...

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.09.6 13:19
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRAŁO te i następne wybory TEŻ WYGRA gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
anonim2019.09.6 15:52
PIERD OLNIJ SIĘ W TEN GŁUPI CABAN.
Jahu2019.09.6 12:31
...a to już nie jest reżimowa TV. czy podkuliłeś ogon i będziesz uwiarygadniał reżim? 🤣🤣🤣🤣🤣
poznanianka2019.09.6 11:51
To juz im Polsat i TVN nie wystarcza?Ja bym była przeciwna zeby wpuszczać to bydło do studia TVP
mordechaj2019.09.6 11:29
Kampania wyborcza to jedyny czas, gdy prawo chroni polityków opozycji. Wtedy można zgłaszać protesty, które są rozpatrywane przez sądy w 24 godziny. Nie dziwię się opozycji, że chce skorzystać z takiej możliwości, gdy będzie jakoś chroniona przed hejtem w TVP.
anonim2019.09.6 11:11
No dzięki,dzięki łaskawco,nie godni nie godni takiego zaszczytu,za liche progi na wasze nogi.Nie wiadomo czy prowadzący podołają łagodności Brejzy,taktowi Kierwińskiego,prawdomówności posłów PO
katolik2019.09.6 11:04
Cisza i grzecznośc na pokładzie PO PSL SLD WIOSNA nic im już nie pomoże ,ich upadek będzie karą za-,profanację Matki Bożej i Jezusa,.Upadną i nie podniosą się ,tak jak razem z Trzaskoeskim są bezradni wobec szamba,które niszczy polską ekologię,to jest skandal.Tak się dzieje jak PO PSL SLD WIOSNA paktuje publicznie z szatanem przeciw BOGU
Suweren2019.09.6 11:27
Ty tak serio? Czy to kolejna anegdota?
katolik2019.09.6 11:33
proszę napić się wody z Wisły,to sam rozwiążesz zagadkę -czy to sprawa powazna czy anegdota w wydaniu PO i wtedy z rozwiązaną zagadką proszę pójść do Schetyny i trzaskowskiego
Suweren2019.09.6 12:11
Racja! Jakby prezydentem był niejaki nijaki Jaki, nie doszłoby do awarii :) Koń by się uśmiał. A wodę z Wisły piję. Ujęcia są powyżej punktu zrzutu (na południe czyli bliżej nóg na mapie Polski, przy czym to duże niebieskie to Bałtyk i powinno być na górze).
katolik2019.09.6 12:35
o to chodziże nie wodę z ujęcia tylko prosto z Wisły ,może jeszcze niech piesek się napije,efekt katastrofy ekololog będzie można zobaczyć natychmiast i wtedy orzec jak to się ma do człowieka i ryb,tylko trzeba umieć niestety trzeżwo i w prawdzie ocenić sytuację ,a nie tak jak zakłamane i fałszywe PO
Suweren2019.09.6 12:47
Z żadnej rzeki w Polsce nie napiłbym się wody bezpośrednio. I nikomu nie polecam - tak w kwestii trzeźwego myślenia. W końcu z pól uprawnych też mnóstwo g**** spływa. Nie wspominając o spływie innych substancji (i nawet nie o biogenach mowa) również z innych obszarów...
katolik2019.09.6 12:57
fakt niestety jest faktem -jest KATASTROFA EKOLOGICZNA
Suweren2019.09.6 13:13
Nie, nie ma 'katastrofy'. Wg. definicji jest to zjawosko nieodwracalne w naturalny sposób lub o długotrwałych skutkach dla środowiska przyrodniczego. Np wyciek ropy, której prawie nic nie chce żreć (jedynie niektóre bakterie) albo trwałe uszkodzenie drzewostanów i zamieranie lasów wynikające z obecności np. wysokich stężeń związków siarki w powietrzu, wielkoobszarowych pożarów etc. Ze swojej definicji katastrofa ekologiczna obejmuje zwyczajowo znaczny obszar lub bardzo duże populacje. Tu mamy bardzo ogranicznony zasięg. Ergo nie mamy do czynienia z takim zjawiskiem. Natomiast zgodzę się, że jest to wysoce niekorzystny przyrodniczo stan. I zaręczam ci, że stan środowiska naturalnego bardzo leży mi na sercu.
katolik2019.09.6 15:26
Jeżeli będziemy chcieć dostosować się do def ,tym bardziej żeby odpowiadała tłumaczeniom krętackiego PO,to możemy nie zauważyć, kiedy wszystko wokół wymrze.A my dalej będziemy mówić,że czarne jest białe
Suweren2019.09.6 17:43
Kolego, to nie jest definicja stworzona przez 'krętackie PO' tylko przez sozologów (naukowcy od ochrony środowiska) i ekologów (nie mylić z ekooszołomami). Odnoszę jednak wrażenie, że bardzo zależy niektórym osobom na używaniu wielkich słów dla małych rzeczy i naciąganiu definicji do własnych potrzeb. Bawcie się dobrze, ale beze mnie.
JS2019.09.6 10:54
Są oznaki, że prezesowi Schetynie zostały już resztki rozumu, gubi się, plącze, mówi sprzeczności jak Wałęsa. Ostatnie co mu pozostanie to ucieczka taka jak capitano Schettino. Gdyby działał prawdziwie dla dobra Polski zamiast umysłu destruktywnego miałby rozum konstruktywny. Pozdr.