11.02.21, 12:20

Sever Plocker: Żydzi byli jednymi z największych zbrodniarzy w historii

Nie zapominajmy, że wśród największych morderców najnowszej historii byli Żydzi – takie słowa nie zostały napisane przez żadnego z polskich dziennikarzy, tylko opublikowane na łamach izraelskiego portalu, Ynet News. Autorem poruszającego tekstu jest Sever Plocker, publikujący również na łamach… Gazety Wyborczej.

Autor tych słów to Sever Plocker – publicysta i dziennikarz izraelski polskiego pochodzenia, wicenaczelny dziennika „Yediot Ahronot”, który w przeszłości przypominał ciemne karty w historii swojego narodu. Pisał, że Włodzimierz Lenin powołał do życia policję polityczną – Czeka, która zmieniała nazwy – GPU, NKWD aż do KGB. To w jej szeregach służyło wielu zbrodniarzy żydowskiego pochodzenia.

Przypomina, że działalność zbrodniczej organizacji kosztowała przynajmniej 20 mln ludzi, w tym ofiar przymusowej kolektywizacji, głodu, czystek, egzekucji czy gułagów.

Opisuje, jak eliminowano całe klasy społeczeństwa: kułaków, burżuazję, artystów i wszystkich tych, którzy stali na drodze nieubłaganego ,,postępu”. Podkreśla, że wszystkie te okropne czyny nie miałyby miejsca, gdyby nie przesłuchujący, donosiciele, przeprowadzający egzekucje, strażnicy, sędziowie czy w końcu lewicowi ,,wrażliwcy” na Zachodzie, ślepi na bestialstwo rozgrywające się w Sowietach. Plocker przypomina, że lewica została oszukana i wystawiła zbrodniarzom ,,certyfikat koszerności”.

Zwraca uwagę, że Rosjanie nie chcą wracać do swojej przeszłości, ale podobnie dzieje się z młodymi Izraelczykami. Przykłady? Uczniowie, którzy kończą szkołę średnią, nigdy nie słyszeli o Gienrichu Jagodzie (pochodził z żydowskiej rodziny rzemieślniczej), który był ,,największym żydowskim mordercą w historii 20 wieku”. Wykonując rozkazy Stalina odpowiada za śmierć 10 mln ludzi.

Jego żydowscy podopieczni założyli i prowadzili system gułagów

– dodaje dziennikarz. Jagoda został rozstrzelany 15 marca 1938 roku, pochowany anonimowo i zastąpiony przez Nikołaja Jeżowa – ,,krwawego karła”

– On sam nie był Żydem, ale miał błogosławieństwo żony-Żydówki

– przypomina Plocker. Przywołuje też dane żydowskiego historyka Sebaga Montefiore, który pisał, że Stalin, podczas szczytowego okresu ludobójstwa, był otoczony przez piękne żydowskie kobiety. Do tego dochodzi Łazar Kaganowicz, którego zbrodnie dziennikarz porównuje do Mao w komunistycznych Chinach.

Wielu Żydów sprzedało swoje dusze demonowi komunistycznej rewolucji i będą mieli krew na rękach po wieczne czasy

– pisze, podając kolejny przykład: Leonid Rajchman, którego określa jako wyjątkowo okrutnego sadystę.

Zdradza ponurą statystykę: zgodnie z danymi 38,5 procent tych, którzy sprawowali wysokie stanowiska w sowieckim aparacie bezpieczeństwa, miało żydowskie pochodzenie.

– Okazuje się, że również Żydzi, uwiedzeni przez mesjańską ideologię, mogą stać się wielkimi zbrodniarzami, jednymi z największych w historii

– podsumowuje.

Dziennikarz stwierdza, że obecnie pochodzenie zbrodniarzy ukrywa się pod takimi sformułowaniami jak staliniści czy ludzie sowieccy. Dlatego łatwo to ignorować.

– Ale nie zapomnijmy o nich

– apeluje.

bsw/Niezlomni.com

Komentarze

Kwal2021.02.22 3:32
Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !
Jooozek2021.02.13 14:44
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html
GTKRK2021.02.12 11:48
Pierwszymi szefami GUŁAGu wg Wikipedii byli Fiodor Eichmans (04-06.1930), niemiecki Łotysz, Łazar Kogan (do 9.6.1932), Matwiej Berman (do 16.8.1937) i Izrail Pliner (do 16.11.1938) - wszyscy Żydzi. Ale twórcą systemu był Naftali Aronowicz Frenkel, kierownik budowy Kanału Białomorsko-Bałtyckiego (Biełamor eta prosta papiros - śpiewał kiedyś Jan Kelus...), który zasłynął m.in. zasadą: „Z więźnia musimy wycisnąć wszystko w ciągu pierwszych trzech miesięcy – potem nic nam po nim”. Kilka lat później zastępca komendanta KL Auschwitz, Karol Fritzsch "witał więźniów tak: „Jeśli są w transporcie Żydzi to mają prawo żyć nie dłużej, niż dwa tygodnie, księża miesiąc, reszta trzy miesiące…”
Dyscyplinarka dla sędzi, która okradła córke2021.02.12 10:55
Józefa Mackiewicza na rzecz kuzynki Michnika!Wstyd i hańba!Kolonia POStsowiecka! https://www.youtube.com/watch?v=WAi2z6xFlH4
val2021.02.12 10:44
ANTYSEMISTNIK !!! ;)
Halina2021.02.12 10:38
Co ciekawe rewolucji październikowej nie zrobili Rosjanie. Stalin - Gruzin, Trocki - Żyd, Dzierżyński - Polak, Lenin - Kałmuk. matka albo Niemka albo Żydówka. Polecam książkę Feliksa Konecznego "Lenin"
Anonim2021.02.12 12:00
Chyba Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego, Koneczny nie popełnił książki o tytule "Lenin"
Jarek2021.03.6 12:34
Dzięki, czyli już wiemy, że Halina KŁAMIE. Zresztą, skoro poleca powieść jako źródło historyczne, to było wiadomo, że kłamie.
Antek z Czerniakowa2021.02.12 10:24
"Byli" ???, przecież to się nie skończyło, dzieje się nadal tu i teraz. Całe zło świata to dzieło, którego dokonują Żydzi czyt. masoni mający w rękach całą finansjerę światową, a tym samym są bezsprzecznymi autorami, którzy piszą historię naszej cywilizacji....
kaka2021.02.12 10:21
Skad wzial sie trend fascynacji-komunizmem u zydow ano-kiedy Lenin byl na miendzynarodowce w Londynie i prali mu muzg-wowczas po powrocie przez niemcy spotkal sie z zydem Wartburgiem-ktory dal zapalonemu do wyzwalania robotnikow-warjatowi ilestam tysiecy dolarow w zlocie aby robil rewolucje w rosji dwa musza byc warunki zachowane1--ma byc budowane panstwo bez Boga 2--robic tak rewolucje aby zydzi mogli dostac sie na stanowiska panstwowe-bo car nie pozwalal
Ewa2021.02.12 10:03
i jednocześnie największymi bankierami , co za tym idzie to oni w swoich rękach posiadają wszystkie globalne marki i co im można zrobić, ano nic , albo tyle ile sami zachcą
Dlaczego nie czcimy rocznicy I wywózek2021.02.12 9:50
Polaków na wschód? na Ks. prof. W. Chrostowskiego zawsze mozna liczyć: https://www.youtube.com/watch?v=Sl_eh_RoXeY
XD2021.02.12 9:41
Tak. Sami sobie winni tego holokaustu. Jesteście obrzydliwi.
HDD2021.02.12 9:20
BERIA, Icki-- Słyszycie:::Sever Plocker: Żydzi byli jednymi z największych zbrodniarzy w historii
AAAtomek2021.02.12 9:15
Czy Polska powinna płacić odszkodowania z powodu faktu, że twórcą organizacji, która mordowała miliony ludzi w imię komunizmu był Polak Feliks Dzierżyński ????????
Anonim2021.02.12 10:50
Nie Misiu, szybciej Białoruś bo tam się urodził i DO DZIŚ jest tam bohaterem narodowym. A dlaczego Łukaszenka nie uważa go za Polaka? Ano dlatego że Feliks walczył z Polakami przez prawie całe swoje dorosłe życie. Dalej to już pytaj Łukaszenkę...
Michał Jan2021.02.12 11:16
To kim był jego młodszy brat, Władysław, lekarz i pułkownik Wojska Polskiego?
rychu2021.02.12 11:41
Ojcem Dzierżynskiego był żyd ktory uwiodł Dzierżyńska swoja uczennice
Fakt2021.02.15 17:09
Żyd Selman miał zakupić od Caratu nazwisko Dzierżyński wraz z majątkiem i herbem. Szlacheckiej rodzinie Dzierżyńskich odebrano majątek i tytuły i zesłano na Syberię za udział w organizacji antycarskiej (co było dość powtarzalną praktyką). Tym nabywcą majątku Dzierżyńskich miał być dziadek "krwawego Feliksa i dziadek Józefa Piłsudskiego". Selman vel Feliks Dzierzyński, stryjeczny brat Piłsudskiego (wspólnie z Piłsudskim zresztą chodzili do tego samego gimnazjum) został w Rosji bolszewickiej szefem CzKa i głównym bolszewickim ludobójcą tamtych czasów. Jeśli wierzyć biografom Dzierżyńskiego, jako dziecko od szóstego roku życia miał podobno czytać po polsku, od siódmego po rosyjsku i po hebrajsku, w praktyce szkolnej w pierwszej klasie pozostał na drugim roku. Dzierżyński ożenił się z rasową Żydówką z domu Muszkat. Jego wizerunek nie powinien budzić wątpliwości, co do jego pochodzenia.
Fakty2021.02.15 17:18
Ty żydzie doskonale wiesz, że Selman posługujący się nazwiskiem polskiego szlachcica, któremu ukradli nazwisko a Ruskie zamęczyli na Syberii to sławny Krwawy Feliks - jego rysy żydowskiego diabła są widoczne gołym okiem - tak, by każdy prawy człowiek mógł rozpoznać to wcielenie szatana = któremu żydzi służą i z czym się nie kryją.
Laki2021.02.12 9:14
Araby nie są takimi antysemitami jak Polacy.
Srul Morgenschrott2021.02.12 12:18
Bo wymordowaliśmy więcej Słowian, niż Arabów.
AdamZ2021.02.12 13:36
Bo Arabowie to też semici!
Fakty2021.02.15 17:14
w świecie występują dwie grupy : Pierwsza to ludzie prawi i oczytani nie akceptujący urojeń i żydowskich zbrodni - tych żydzi nazywają anty-semitami , Druga grupa to idioci z wypranymi mózgami nie wiedzącymi gdzie żyją. Skoro wśród Polaków jest najwięcej ludzi Prawych i mądrych to tylko dowodzi, że Polacy są narodem szlachetnym.
BabaJaga2021.02.12 9:03
Co by nie powiedziec, to nawet stalinizm nie dorownywal koscielnym metodom rozprawiania sie z przeciwnikami. Komunisci musieli w wielu kwestiach dokladnienasladowac kk. Falszywe oskarzenia, sfingowane procesy, skrytobojstwa, krzywoprzysiestwa, oczernianie, wykluczanie, czy demonizowanie sa zwyczajnymi srodkami w arsenale broni uzywanej przeciw ideologicznym wrogom. Fanatyczny katolicyzm i stalinizm rozni w istocie jedynie tresc gloszonej i czesto narzucanej ideologii.
Michał Jan2021.02.12 9:34
Nie przepisuj prop-agitki, którą dostałaś na ostatniej masówce, tylko zapoznaj się z jednej strony z postępowaniem procesowym Inkwizycji, a z drugiej "postępowaniem procesowym" Trybunałów Ludowych z Rewolucji Anty-Francuskiej.
tata2021.02.14 11:48
BREDZISZ!!!
Anonim2021.02.12 8:32
To jest tekst antysemicki, a antysemityzm to zbrodnia gorsza od morderstwa goja. Zaraz dzwonię do mojego kumpla Michnika, a on wysmaży taki wstępniak w Góvvno Prawda, że wam buty spadną, wredne polaczki.
Michał Jan2021.02.12 9:26
Nie napinaj się. "Proca" przypomniała tekst sprzed prawie dwóch lat. Tylko tamtej dyskusji nie obfajdała ta bolszewicka swołocz "kdp".
Hanys GórnoŚląski2021.02.12 6:51
Czytajcie Pismo Święte! Cały Stary Testament jest opisem zbydlęcenia tego plemienia żmijowego, którego wyparł się nawet ich "bóg" jehowa.
Górnośląski Hanys2021.02.12 9:09
Prawda! To jeden wielki opis okrucieństw, na dzieciach, kobietach, mężczyznach i starcach!
Anonim2021.02.12 6:01
Rotmistrz Pilecki, który miał do czynienie zarówno z oprawcami nazistowskimi(Auschwitz) jak i komunistycznymi, kumple Cyrankiewicza, stwierdził, że przy tych ostatnich, Niemcy to pestka.
Anonim2021.02.12 4:59
Marksizm i jego pochodne to zbrodnia na ludzkości i tak powinien być traktowany. Podobnie nazizm z jego zasadą, iż istnieje plemię panów i gatunkowo od panów różne, zrównywane z gatunkami zwierząt, inne plemiona, ta myśl również na wieki została skompromitowana! I lepiej aby nikt więcej do niej nie powracał, bo nie zrobi tego inaczej, że sparafrazuję Kaczmarskiego!
kaka2021.02.12 7:38
Wiemy jakie marksizm -a pozniej zydokomuna-pociagnely blogoslawione skutki dla ludzkosci--ponad 100 mil zamordowanych w bestjalski sposob.NAWET TAK WIELKA TRAGEDJA NIE ODSTRASZYLA LUDZI OD KONTYNUOWANIA TEGO SYFU.Ci ludzie to nie kurczaki -kazdy mial marzenia i karzdy mial niezbywalna godnosc ludzka. Poniewaz ludzie tych skutkow (maksizmu) nie umieja powiazac z przyczynami lub lepiej zalozeniami.A byly nimi: 1-----EMANCYPACJA OD BOGA 2----MANIFEST KOMUNISTYCZNY----a szczegolnie jego 8 punkt czyli praca-PRZYMUSOWA dla wszystkich. (jesli ktos potrafi myslec samodzielnie a przy tym obiektywnie i prawidlowo wnet sie spostrzeze ze NIEMA TAK HANIEBNIE FASZYSTOWSKIEGO ZALOZENIA JAK --praca przymusowa dla wszyskich) Dlatego ze jak niby ma to byc realizowane.Jesli ktos niebedzie chcial dobrowolnie to co ZABIC. No a ten kto to powiedzial ma pracowac czy nie?Jakie grono ludzi o wysokiej moralnosci ma tych przymusowych nadzorowac czy wystarcza kaci i komory gazowe?
kaka2021.02.12 8:38
Obecnie ten marksizm jest realizowany--szczepinki dla wszystkich,lub placa minimalna za darmo dla wszystkich---POCZATEK HANIEBNEGO ZNIEWOLENIA.
Anonim2021.02.12 4:55
Proszę w tym gronie nie pomijać Trockiego, czy Róży Luksemburg, oraz decydujących przedstawicieli służb w krajach komunistycznych, jak również wielkiego nienawistnika ludzkości Marksa, wszak ryba psuje się od głowy! A że są "wiecznie żywi"?! Tym gorzej świadczy to o tych którzy te ideologię rozwijają i jej rozwijanie tolerują!
Bobby2021.02.12 0:09
Wszystko przeciw zydom a przeciez to zydzi stworzyli religie katolicka a wiec ???
Maria Błaszczyk2021.02.11 22:36
Czy Wy naprawdę wstydu nie macie? Wg Waszych własnych słów pan Plocker napisał: "Nie zapominajmy, że wśród największych morderców najnowszej historii byli Żydzi". A w tytule stoi: "Żydzi byli jednymi z największych zbrodniarzy w historii". No więc to nie jest to samo. Zupełnie nie. To trochę tak, jakby ktoś napisał: "Wśród największych pisarzy współczesnych byli Polacy", a Wy byście to przerobili na twierdzenie "Polacy są jednymi z największych pisarzy w historii". No więc już pomijając, że nie cała historia to współczesność, to nawet gdyby tak było - nadal to nie wynika. Ale za to za dzień lub tydzień będziecie się oburzać, że ktoś mówi, że Polacy to antysemici, podczas gdy sami takie antysemickie bzdury publikujecie...
czekista2021.02.11 23:05
Bez watpienia jestes zydowka.
Maria Błaszczyk2021.02.12 2:12
No i znów te fantazje, jak kulą w płot... Ateistką jestem, chociaż nie ma to zupełnie nic do rzeczy.
XD2021.02.12 3:52
Czyli mam rozumieć, że "żydowscy najwięksi mordercy najnowszej historii", to nie to samo co "żydowscy najwięksi zbrodniarze w historii. Bo oni tylko mordowali najnowszą historię, ale nie byli zbrodniarzami w historii... XD
Michał Jan2021.02.12 9:32
Nie tak masz to rozumieć, tylko dosłownie tak, jak napisała kol. Marysia. Chyba że należysz do tych, którzy z faktu, że Polacy byli wśród tych, którzy wydawali Żydów Niemcom, wyciągasz stwierdzenie, że "Polacy wydawali Żydów Niemcom".
Anonim2021.02.12 10:39
Będzie prościej ja zrozumiesz co napisał Plocker. Prawie 40% Czeka, KGB itd... to byli Żydzi. Obecnie nazywa się ich stalinowcami itp. Eliminowali na drodze "postępu" wszystkich co stanęli im na drodze, w duchu komunistycznej rewolucji lub mesjańskiej ideologii dziesiątki milionów ludzi. To nie były odosobnione przypadki, tylko zorganizowany zbrodniczy aparat, który ciągnął się do czasów powojennych. Czyli dokładnie to, co próbuje się obecnie przypisać Polsce, za nieliczne sytuacje w których Polacy wydawali Żydów Niemcom.
Michał Jan2021.02.12 11:19
Będzie prościej, jak zrozumiesz, jak nieliczni wśród Żydów byli ci, którzy stanowili owe 40%. W Generalnej Guberni, 90% szmalcowników było Polakami. Zrobiło Ci się prościej od tego?
Anonim2021.02.11 23:38
W liczbach bezwględnych to najbardziej ludobójcza nacja świata. Poprzez bezpośrednio i pośrednio powodujących przewroty, śmierć i cierpienia ludzi, jako naukowi i medialni podjudzacze, elity finansowe, polityczne. Rzeczywiście ludzie o żydowskim pochodzeniu wywołali niejedną hekatombę całej ludzkości. Często z szatańską pasją, walki przeciw Bogu, jak np. u Marksa i Engelsa. Można oszacować od czasu Rewolucji we Fracji, zaaranżowali, wykonywali, pomagali, podjudzali, w ludobójstwie ponad 100mln ludzi i cierpieniach ponad miliarda po dziś dzień. Nie znaczy to że każdy Żyd to samo zło. Ale setki tysięcy z nich, były lub są na etatach realizacji programów hektatomby ludzkości. Jednyne co może to zmienić to ich prawdziwe nawrócenie się na chrześcijańskie wartości. Podobnie jak kiedyś Szaweł zabójca i prześladowca chrześcijan, odmienił się i zrozumiał zło swojej osobowości.
Maria Błaszczyk2021.02.12 2:31
W liczbach bezwzględnych powiadasz? A jakie to są te liczby? Mogą być w przybliżeniu, do tysiąca czy coś. I dla porównania - kto jest drugą najbardziej ludobójczą nacją? Żebyśmy mogli te liczby bezwzględne w jakimś kontekście umieścić. I niby czemu nawracanie na chrześcijańskie wartości miałoby tu coś pomóc? Chrześcijaństwo też ma baaardzo wiele ludobójstw na swoim koncie, do tego co ma religia do "nacji" ludobójczych czy nie? Przecież wiele "nacji" czy innych grup etnicznych, które miały szczęście uchować się z dala od chrześcijaństwa, nigdy nie było szczególnie krwiożerczych, podczas gdy chrześcijanie mordowali przez setki lat na potęgę, ze szczególnym upodobaniem zresztą rzeczonych Żydów. Agresja jest wypadkową wielu czynników, etniczność nie ma tu większego znaczenia. Jest to raczej kwestia organizacji społecznej oraz dostępnych zasobów niż przynależności do jakiejkolwiek nacji.
Michał Jan2021.02.12 9:29
Nacja nie ma znaczenia, ale tutejsi w to nie potrafią uwierzyć. Znaczenie ma tych zbrodniarzy idelogia - lewicowa.
tak samo jak kapitał nie ma narodowości2021.02.12 9:53
"zgodnie z danymi 38,5 procent tych, którzy sprawowali wysokie stanowiska w sowieckim aparacie bezpieczeństwa, miało żydowskie pochodzenie". Właśnie że ma i śmieszne są twoje wywody, że za te milionowe zbrodnie odpowiada kilka osób. Powiem więcej, oni w swojej ideologi poszli tak daleko, że usprawiedliwiali nawet tych którzy za obietnicę przeżycia, wywozili swoich ziomków do obozów.
Michał Jan2021.02.12 11:13
Wg rozumowania czysto bolszewickiego, czyli takiego, które nie rozróżnia jednostek, tylko je grupuje i szufladkuje, masz absolutną rację.
Maria Błaszczyk2021.02.12 14:25
Zgadzając się całkowicie z uwagą pana Michała Jana, wyjaśnię jeszcze jedno zagadnienie. Otóż rzeczywiście, w aparacie sowieckiej policji politycznej była wyraźna statystyczna nadreprezentacja osób pochodzenia żydowskiego. I teraz pytanie brzmi: czy stało się tak z powodu jakiejś ich wyjątkowej, genetycznie uwarunkowanej krwiożerczości, czy może wielowiekowa tradycja prześladowania, tak ukochana przez chrześcijan? Przesiedlenia, pogromy, dyskryminacja. Może to wpływa na to, że ludzie częsciej zostają socjopatami? Rosyjski - i nie tylko - systemowy antysemityzm, uniemożliwiający im normalny udział w życiu społecznym? I taki drobny fakt, że akurat nurty lewicowe, ze swoim inkluzywnym podejściem, były jedynym miejscem, gdzie przyjmowano ich z otwartymi ramionami i gdzie mieli szanse robienia karier? Więc dla ambitnej osoby pochodzenia żydowskiego, mogła to być jedyna opcja? Przez co doszło do ich sporego zagęszczenia akurat tam?
Michał Jan2021.02.12 21:57
To wtedy nie prześladowaliby Żydów bogatych. Żydowskie inteligenciki, których nikt nie chciał zatrudnić i słuchać oraz żydowska biedota chcieli się wybić.
Alojzy Cedzidło2021.02.12 0:03
A mnie przekonuje rozumowanie pani Marii . Zwracam się wiec z prośbą o rozwiązanie problemu ,który męczy mnie od urodzenia Mianowicie . Czy kamienie myślą , czy nie myślą . Jeśli myślą to co myślą , a jeśli nie myslą to dlaczego nie myślą. .Czysta logika .
Cool2021.02.12 7:34
A ja mam gdzieś czy byli najwiekszymi zbrodniarzami w historii świata ... dla mnie istoty jest fakt, ze byli największymi zbrodniarzami w historii Polski,
ak2021.02.11 22:01
Prawdę pisze.
gość2021.02.11 21:02
mam nadzieję że Rosja się przebudzi i dostrzeże prawdę kto ich mordował. ta ważna wiedza powinna być w Rosji ogólnie dostępna. może im trzeba pomóc w odkrywaniu prawdy? a żydki sługusy lucyfera podobno się nawrócą pod koniec czasów
Anonim2021.02.11 20:56
Bez bestialstwa bolszewizmu, nie byłoby bestialstwa nazizmu.
Beno2021.02.11 20:28
Smutne, że żydowskich bandytów i przetępców nikt nie rozlicza i nie żąda odszkodowań.
A "polski Katyń" pod Malborkiem2021.02.11 19:49
zamieciony po cichu pod dywan dekadę temu? Czyja wina?
andrzej2021.02.11 19:16
nie wiem dlaczego pisze ze byli (w czasie przeszlym) a kto unicestwia Europe obecnie kto organizuje przewroty , kto doprowadza do wojen domowych co amerykanie -Indianie oni sa w rezerwatach!
Prawda2021.02.11 19:12
Anonim ===nie wciskaj Kitu bo zadne karabiny z Radomia nie idą do Naprawy są najlepsze w świecie ==Napewno jesteś Niemieckim szpiclem ===Niemcy chca sprzedać swoje karabiny Ukrainie na Wojne Rosja --Ukraina ===
ryszard2021.02.11 18:58
"Okazuje się, że również Żydzi, uwiedzeni przez mesjańską ideologię, stać się wielkimi zbrodniarzami, jednymi z największych w historii." MOGĄ ??? Jeśli coś MOŻE się stać, to na pewno się stanie. Faszystowska finansjera przecież już pokazuje co MOŻE w Stanach Zjednoczonych i stamtąd ruszy pochód światowego neoniewolnictwa. Serdecznie współczuję i podziwiam ludzkich Żydów, gnojonych przez bandycki sanhedryn już od czasów Jezusa Chrystusa przez 2000 lat aż do teraz.
Prawda2021.02.11 18:45
78 procent Bolszewików w Rosji to byli pochodzenia Żydowskiego ,, Całe przywóctwo w Polsce po 1945 roku w UB czyli Urzędzie Bespiećzeństwa to byli Żydzi
Anonim2021.02.11 18:44
Wojsko zwraca 43 tys. sztuk broni do poprawek w fabryce w Radomiu. Po fali politycznych ataków na Onet fabryka de facto przyznaje, że Groty trzeba poprawiać, aby mogły być właściwie używane w wojsku.
Ed2021.02.11 21:24
Wiem, wiem. Fabryka je poprawi i wyśle do Niemiec na testy. Strzelają do przodu a mają strzelać do tyłu.
kaka2021.02.11 18:39
Juz nie raz pisalem i znowu powturze bo to trzeba co jakis czas powtarzac. Sluchajcie przedwojennych liderow-nie na darmo plan AB byl aby wymordowac inteligencje aby Polacy mieli mylne pojecie o wielu rzaczach i nie wiedzieli dokad zmierzaja-ABY NIE UCZYLI SIE NA STARYCH BLEDACH sLUCHAJCIE PRZEDWOJENNYCH LIDEROW Np pisarka Zofia Kossak-Szczucka--ktorej o antysemityzm posadzic nie mozna gdyz sama zalozyla ZEGOTE-czyli organizacje do pomocy i ratowania zydow-pisala POMAGAJAC ZYDOM W ICH TRAGICZNEM POLOZENIU NADAL NIE PRZESTAJEMY ICH UWAZAC ZA POLITYCZNYCH,MORALNYCH I EKONOMICZNYCH WROGOW POLSKI. Miala mocne podstawy aby tak uwazac-np bitwa w warszawie o handel czyli wyniszczanie Polski kupcow--min WIERCENIE ODWAZNIKOW ABY FAUSZOWAC WAGI.ITD
Michał Jan2021.02.11 18:08
No to w końcu dowiedzieliśmy się, że bęcwał podpisujący się "katolicka deratyzacja Polski" (ani jedno słowo nie jest w tym adekwatne) nie jest botem, tylko naprawdę bęcwałem. Na dodatek bolszewikiem, próbującym wmówić, że winnymi zbrodni komunistycznych nie byli bolszewicy i komuniści, tylko Żydzi (en masse, a nie nieliczni, którzy porzucili swoją wiarę i tradycję dla komunizmu). Żeby skupić nasza uwagę na Żydach, a komuniści będą mogli robić swoje.
hyhy2021.02.11 18:30
Niesamowite towarzyszu, że się o tym dowiedzieliście w końcu. To teraz napiszcie książki o tym - a z 50 tomów. Nie żałujcie papieru... hyhy
Michał Jan2021.02.11 19:33
Pomyliłeś mnie ze swoim kamandirem. Do mnie należy się zwracać per "proszę Pana", a jak ten "Pan", ze względów ideologicznych, nie przechodzi, to morda w kubeł.
Towarzysz "Drogoj Jozik"2021.02.12 3:42
Towarzysz Misza Iwan wypiera się przeszłości i teraz "jest Panem" (ciekawe czego lub kogo - pewnie swojego psa).
Michał Jan2021.02.12 9:39
W przeszłości byłem "Michasiem", potem "Michałem", a dopiero jak dorosłem, to "panem". Tak to przebiega w rodzinach, w których garnitury i krawaty nosi się od wielu pokoleń. No ale skąd mogłeś to wiedzieć, reprezentancie pierwszego pokolenia, które nie chodzi w gumofilcach.
Anonim2021.02.12 15:56
Sądząc po twoim wpisie zapomniałeś dodać, że w twojej rodzinie nosi się cztery litery wyżej niż głowę. Zapewne też od wielu pokoleń. Gardzisz ludźmi pracującymi w gumofilcach. Jak przyjdą złe czasy to być może sam je będziesz musiał założyć.
Michał Jan2021.02.12 22:01
Gardzę tylko gumofilcarzami, którzy oceniają innych nic o nich nie wiedząc. Jak trzeba, to sam wzuwam gumofilce i zapycham pospołu.
ceramik2021.02.11 18:02
Tragedia w przyrodzie, to żyd na swobodzie. To najwięksi mordercy tego świata, bo to plemię wybrane przez Złego.
Anonim2021.02.11 17:31
Tylko Polacy święte ptacy.
Thor2021.02.11 17:40
a żydy podludzie niewolnicy to kozojebcy
Cool2021.02.11 17:55
Przy Żydach Niemcach Rosjanach Holendrach, jesteśmy aniołami! .... A i przy innych narodach nie mamy się czego wstydzić.
Asgard2021.02.11 18:34
I Belgach. Pomnik Leopolda II Koburga cały czas stoi w Brukseli.
Michał Jan2021.02.11 19:40
Otóż to, ale i inne państwa kolonialne, podbitym nacjom nie żałowały nieszczęść. I tu pięknie wyróżniłoby się Królestwo Polskie, które kontynuowało średniowieczny model powiększania swojego terytorium, gdyby nie stosunek do pańszczyźnianych. Bunty kozackie nie wzięły się z niczego.
Na pohybel PiS2021.02.11 19:41
Fakt. Nie mieliśmy wielu możliwości aby dorównać tym wymienionym nacjom bo byliśmy zawsze słabi przez wewnętrzne kłótnie i wojenki. Swego czasu, w średniowieczu, Polacy poczuli się silni i zaczęli się wtrącać w wewnętrzne sprawy Rosji intrygując ile wlezie. Dostali po łapkach, niestety. Dzisiaj mamy powrót do tych wojenek. Tradycja w narodzie nie ginie. Żeby tak tradycją była praworządność, pracowitość, uczciwość i zgoda to żylibyśmy jak pączek w maśle
Michał Jan2021.02.11 20:24
Warto tak się kompromitować totalną nieznajomością historii, Kolego?
Moskalu2021.02.11 22:20
Powinna być rubryka = podaj numer paszportu FR, albo obywatelstwo. Kim jesteś? Na pohybelku? Rosjaninem? Pisz sobie na Krasnaja Zwiezda, albo Komsomolska Prawda, tam masz prawdę = 100%, tylko i wyłącznie, żadnej propagandy. Który naród wynalazł politykę historyczną? Eskimosi?
tlumacz2021.02.11 17:24
After WWII, Poland was under communist control of the red regime.Communist including Jews led the way in the murder of Polish patriots. One of the biggest killer was your brother, the name “Genrikh Yagoda.” The greatest Jewish murderer of the 20th Century, the GPU’s deputy commander and the founder and commander of the NKVD. Yagoda is responsible for the deaths of at least 10 million people. His Jewish deputies established and managed the Gulag system Still, we are talking about history and real numbers – Jews, for some reason where represented in higher numbers than even Russians themselves in NKVD, and using logic of many today’s Jewish “intelectuals”. Communist Jews are as responsible for European mass genocides as Germans Nazis.
Polak2021.02.11 16:56
Najwyższy czas żeby świat dowiedział się o ich masowych zbrodniach na Polakach. Jak do tej pory dzięki ohydnym kłamstwom wielu z nich (także ich elit) świat jest przekonany o tym, że to oni byli naszymi ofiarami.
Zimne oko2021.02.11 16:47
To był miód na moje Polskie - patriotyczne serce!!! Na jaką niemiecką, polskojęzyczną gadzinówkę nie zajrzałem - tam żałoba!!! PROSZĘ was - ciągnijcie tak dalej! Najlepiej do końca Świata!!!
Anonim2021.02.11 17:24
to teraz tak prawiczki fapują?
Anonim2021.02.11 18:36
Idź na forum prawiczków i tam pytaj.
Grizzly2021.02.11 16:20
Są jednak uczciwi żydzi ale można ich policzyć na palcach rąk!
prosty2021.02.11 15:57
Nie tylko ZSRR, Polska też ma swoją listę, jak pokazały próby ekstradycji, pod plemienną ochroną. Co ciekawe, im bliżej Boga, tym tragiczniejsze skutki ma odejście od Niego.
Cool2021.02.11 15:43
Zabili nawet Jezusa! ... Najsprawiedliwszego człowieka w historii świata!
Anonim2021.02.11 15:21
Jeden Żyd pisze prawdę. Ale jedna jaskółka żydowskiej wiosny nie uczyni. Michnika, Grabowskiego, Engelking i tysiąca innych to nie przekona. Hitler też był Żydem. Wielu z otoczenia Hitlera to Żydzi. Przez ostatnie 100 lat głównie Chazarowie - ci co się uważają za Żydów - piszą innym narodom historię. Wystarczy prześledzić chazarskie biografie komunistów - rezydentów Polski, na stanowiskach związanych z edukacją. To Chazarowie ukradli ziemie Izraela, potomkom prawdziwych Żydów. Tworząc tam jakoby żydowskie państwo. Oni to oblegli najważniejsze stanowiska. Czas by narody wyzwoliły się spod chazarskiej okupacji i napisały Charazom i prawdziwym Żydom, prawdziwą historię. Dlaczego chazarski Żyd i zło tak do siebie lgną. Zło pochodzi od demonów. Demony kuszą ludzi. A ludzie ulegający pokusom coraz czynią coraz więcej zła. Dlaczego Chazar i Żyd bardziej ulegają pokusom. Rozwiązanie tej zagadki jest w Talmudzie. Talmud to ich "święta" księga. W tej księdze mają sugestie jak żyć by przetrwać i osiągnąć sukces w życiu, a szczególnie pomiędzy gojami. Talmud jest zbiorem zasad nakazujących ich wychowanie w uprzedzeniach, pogardzie, kłamstwie, oszustwie, ekstremalnie niemiłosiernym oportunizmem, wobec gojów i wybaczający cieżkie grzechy popełnione na gojach. Chazarzy i Żydzi postępujący wg. Talmudu sami sobie zgotowali piekielne getto. Bóg Talmudu to Lucyfer i jego zasady. Inne zasady Lucyfera to wróżbiarstwo - kabała, podstęp, ukryte oszustwo wobec innych. Talmud wymyślony ok 500 lat przed Chr., jeszcze do czasów Jezusa, miał ograniczony zasięg piekielnego rażenia do wtajemniczonych ich elit. Dlatego Jezus mówił wprost do ich elit: diabła macie za ojca nie Mojżesza. Moralność Tory była dla maluczkich Żydów, a dla elit była moralność Talmudu. Od II-IIIw. Talmud stał się dominującym, a potem jednynym źródłem ich antymoralnej piekielnej filozofii życia. Dlatego też, gdziekolwiek się osiedlali, tam wzbudzali u innych moralne obrzydzenie własnym podstępem, oszustwem, chciwością. Z Chazarmi było jeszcze gorzej. Ten dziki stepowy azjatycki lud, którego wcześniej prawie nie dotknęła moralność Tory czy Ewangelii, stopniowo zakaził się na dobre Talmudem i Zoharem od VIIw. po Chr.. Potem rozprzestrzenili się na europejskie tereny. Tolerancyjni Słowianie nieświadomi ich antymoralnych schematów myślenia, pozwoli im się osiedlać nie przymuszając do odrzucenia talmudycznej antymoralności. A zło jak pleni się szybko. Jak pleśń w ukrytych miesjcach. Wiek XIX, to wiek silnego wzbogacenia się ich liderów, którzy wzrożyli misję podstępnego zniszczenia świata chrześijan przez bankowość, rewolucyjne filozofie, ateistyczną naukę, wywoływanie zamieszek, rewolucji, wojen. A nawet ludobójstw, m.in. własnych genetycznych rodaków. Tak chazarskie i żydowskie elity na usługach szatana w liczbie 100 tysięcy, "uszczęśliwiły" ludzkość.
Jan2021.02.11 18:06
Dzięki za konkretne i fachowe opisanie tego problemu. Poczytałbym jeszcze, bo mądrze i fachowo prawisz
ciekawostka2021.02.11 15:21
"Sever Plocker – publicysta i dziennikarz izraelski polskiego pochodzenia" - pierwszy Polak w żydowskiej gazecie.
bogdanus2021.02.11 14:57
Hitler miał się od kogo uczyć. W końcu im mniej goi tym lepiej, goj to nie człowiek a zwierzę i można ich zabijać. Zabijanie ludzi przez żydów wyrosło z tradycji talmudu.
kastolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:00
Niemcy i Hitler uznali,ze to oni sa Zydami,a Zydzi to konkurencja. Pierwszym oficjalnym ogloszonym Fuhrerem Narodu Niemieckiego byl w koncu Luter .
miki2021.02.11 14:37
wreszcie jakiś głos jakiś głos rozsądku i chęci szukania prawdy... jeszcze by trzeba było przeanalizować przepływy finansowe na niecne cele a wiadomo kto miał jakie udziały w kapitale ..zaczynając od tematu kto zasponsorował Lenina... ? a kto udzielał pożyczek Hitlerowi ?
to nie są prawdziwi żydzi2021.02.11 14:17
to chazaria, żydokomuna, kacapy mówią też na nich "jewszeki"
deratyzacja katolicka Polski2021.02.11 14:47
Owszem to sa prawdziwi mesjanistyczni Zydzi,dazacy do wladzy nad swiatem,. I w ramach komunizmu zwalczajacy konkurencje gojow,okreslajac ich jako antysemitow.
Mirek2021.02.11 13:38
Że Żydzi byli największymi mordercami świata wiem od dawna . Chaim Rumkowski , prezes łódzkiego getta wysłał 10 tysięcy dzieci żydowskich w wieku do 10 lat do komór gazowych. Podobno został za to przez samych Żydów na żywca wrzucony do pieca w KL Auschwirz Birkenau . Żydowska policja w gettach mordowała swoich wspólbraci .
Michał Jan2021.02.11 13:51
Chaim Rumkowski wymyślił te komory?
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 14:49
Konfederata Michal Jan popiera zydowskich ludobojcow.
Michał Jan2021.02.11 17:58
Swołocz bolszewicka nie zauważa, że bronię Żydów przed generalizacją zbrodni nielicznych z nich. Ale ścierwa bolszewickie tak mają, że nie rozróżniają jednostek, tylko widzą całe grupy przez pryzmat swoich fobii wobec nich.
Mirek2021.02.11 16:22
Nie odwracaj kota ogonem . Kto wymyślił komory to my wiemy ale to Chaim Rumkowski i jego żydowscy kamraci na polecenie Niemców wysłali na śmierć ponad 10 tysięcy własnych żydowskich dzieci . Rumkowski uważał że śmierć tych dzieci uratuje resztę Żydów . To jest właśnie LOGIKA DIABŁA . Polak nigdy b y na coś tak makabrycznego n ie wpadł .
Michał Jan2021.02.11 17:56
Mechanizm jest uniwersalny. Świetnie to opisał p. Waldemar Łysiak w sztuce "Cena". A moje pytanie miało naprowadzić na fakt, że byli więksi zbrodniarze od Chaima Rumkowskiego, na dobrą sprawę ugotowanego, jak żaba z przypowieści.
Anonim2021.02.11 17:49
A obozy koncentracyjne wymyślili niemcy czy ruscy, a może angole i belgowie w koloniach? co ma do rzeczy narzędzie i kto je wymyślił? narzędzie ani ten kto je wymyślił nie ponosi winy, tylko ten kto go używa. To tak jakbyś powiedział że zastrzeliłeś gościa, ale winę ponosi pan Colt, producent giwery
Michał Jan2021.02.11 19:47
Słusznie - winny byli Niemcy, bo to oni w tych obozach rządzili i do nich zsyłali. To przez nich Chaim Rumkowski był postawiony przed dylematami, których nie mógł przewidzieć, gdy tworzone było łódzkie getto, a rozwiązaniem ich nie było nawet strzelenie sobie w głowę.
Michał Jan2021.02.11 19:50
A jak już tak bliskie są Tobie klimaty westernowe, to przypomnij sobie motyw z chłopczykiem, który podtrzymuje na barana swojego ojca, który ma stryczek na szyi. Winien chłopiec, który w końcu upadł, czy ten który założył stryczek ojcu?
Mirek2021.02.11 21:35
do Michał Jan . Czy ty aż tak głupi jesteś czy o drogę pytasz . Wejdź w internet i zobacz jak Chaim Rumkowski w łódzkim gettcie prosi Żydów aby oddali mu swoje dzieci które on chce poświęcić dla ratowania reszty Żydów . W gettach sami Żydzi mordowali się nawzajem . Żaden Polak nie podjąłby się tak parszywej służby jaką była policja żydowska w gettach !! . Żydzi podczas II wojny byli najgorszą swołoczą wysługującą się sowietom i Niemcom .
Michał Jan2021.02.11 22:30
Jeżeli któryś z nas jest głupi, to nie jestem nim ja. Ordnungspolizei, to były męty wysługujące się oprawcom, ale i z naszymi granatowymi różnie było. Chaim Rumkowski został mianowany przewodniczącym getta przez Niemców już 13.10.39. Ktoś wtedy słyszał o Zagładzie? To przyszło dopiero później i to nie on był inicjatorem. Trzeba mu oddać, że getto łódzkie zostało zlikwidowane rok po warszawskim. A gdyby Sowieci nie stanęli na linii Wisły, to kto wie? Może by mu się udało część pobratymców ocalić. I Ty nazywasz go "największym zbrodniarzem"? Dorośnij, proszę!
Mario2021.02.11 13:36
To nie byli Zydzi, tylko komuchy zydowskiego pochodzenia. A to jest bardzo duza roznica, bo prawdziwy Zyd czci Pana Boga i zyje nie wedlug nauk talmudycznych, lecz wedlug nauk Starego Testamentu. Mozna o tym przeczytac w Ewangeliach i Listach sw. Pawla.
katolicka deratyzacja Polskit2021.02.11 14:53
Jestes zydowskim klamca. Tylko Talmudysci sa ortodoksyjnymi Zydami,Stary Testament jest praktycznie wtorny. Wszyscy Zydzi daza do panowania nad swiatem,i po prostu wykorzystywali do tego komunizm. Komunisci Zydzi sa wpuszczani bez problemu do Izraela jako obywatele Izraela,ale ochrzczeni w Kosciele Katolickim juz NIE.
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 14:55
W Ewangeliach i w Listach Swietego Pawla czytamy nie o Zydach,tylko o KATOLIKACH pochodzenia zydowskiego i greckiego.
Anonim2021.02.11 13:13
A chcą nam intronizować Żyda na króla Polski - co za pomysł???
katolicja deratyzacja Polski2021.02.11 14:58
Jezus nigdy ne byl Zydem ,bo zostal wyrzucony z narodu zydowskiego przez Sanchedryn,czyl ireligijny Sad Najwyzszy. Zostal wyrzucony razem ze wszystkimi Przodkami od stworzenia swiata,a Jego zwolennicy,tj Polacy tez, zostali oblozeni Wielka Klatwa Chajram.
Anonim2021.02.11 15:18
Napleta mu przyszyli?
#info2021.02.11 13:07
https://www.fronda.pl/forum/takie-rozwazania-tomasza-terlikowskiego,102403.html
Jakoś tak2021.02.11 12:55
Żydzi stanowili po wojnie 2 % ludności Polski, natomiast w UB 40%
Michał Jan2021.02.11 13:03
Ale jaki odsetek tych 2% stanowili ci z UB? Wszyscy tam byli, większość, że chcemy generalizować?
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:02
Michal Jan czyli ta Zydomasoneria antypolska z Konfederacji.
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:06
Chcemy generalizowac,bo generalizacje sa podstawa wszelkiego MYSLENIA logicznego i naukowego.
Michał Jan2021.02.11 18:00
Wg marksizmu-leninizmu, którego ta swołocz kdp jest wieloletnim wyznawcą.
toWarzysz Piwo ???2021.02.11 13:06
... obywatelu to bylo zrzeczywiscie ... (czasy) Mao ... tera jest ich w knesecie na rogu wiejskiej i gnojnej .... duzo ... duzo wiecej ... i co je lepiej ...????
chi chi Żydowski Instytut Historyczny2021.02.11 13:06
Żydokomuny nie było, tak jak nie było policji Żydowskiej w gettach
Mirek2021.02.11 13:47
Żydzi zaraz po wojnie obstawili prawie wszystkie stanowiska decyzyjne w aparacie przymusu , sądownictwie , wojsku . To z ich poręki zostało zamordowanych 50 tysięcy polskich patriotów .
gość2021.02.11 21:11
no właśnie, mordowali polskich patriotów i teraz te bestie chcą do Polski jeszcze odszkodowań, trzeba im to w twarz wypomnieć!
Marek2021.02.11 12:51
po diasporze weszli w takie gówno i sa najwiekszymi mordercami na świecie. trudno nawet bronic tezy że tak nie jest.Słucham propozycji kiedy nie byli.
Michał Jan2021.02.11 13:23
Żydzi nie byli żadnymi mordercami, jako narodowość. Ani Pol-Pot, ani Mao, ani przywódcy ZSSR nie byli Żydami. Nie byli też nimi Hitler, Temudżyn i Tamerlan. Pretensje można mieć do niejakiego Marksa, ale on, mimo pochodzenia, był anty-semitą.
katolicka deratyzacja Polski.2021.02.11 15:10
Smieszni sa ci Zydzi z Konfederacji tacy Jak Rola z portalu WRealu,ktory ma matke Zydowke,i ta lajza Michal Jan,ktory tutaj morduje Polakow,,rozpuszczajac klamstwa,ze to szczepionki rzekomo zabijaja,a nie wirus.
Michał Jan2021.02.11 18:01
Ogłaszam konkurs na cytat mojej wypowiedzi, która potwierdzi, co napisała ta swołocz u góry.
Karnovskienė2021.02.11 12:45
W CzeKa byli podobno nawet… Czukcze.
Wobec powyższego2021.02.11 13:07
Masz wspaniałą fantazję . Czy pochodzisz z Ziemi Obiecanej ??
Karnovskienė2021.02.11 13:08
Z miasta Vilnius.
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:12
Zydow z Wilna bylo w NKWD cala masa,i byli oni szczegilnie sadystyczni wobec Polakow.
TUmann2021.02.11 13:09
... nooooo ... aPacze ... a nie widze ... !!! Dzis prawdziwych indian juz nima ...
Anonim2021.02.11 12:42
A Polacy najbardziej świętym i nieskazitelnym narodem.
Wania Antonim kucaj przed Złotym Cielcem o zdrowie2021.02.11 12:44
oprócz zbrodni stalinowskich i żydokomuny - podobno twój krewny z Izraela ma na sumienie całe przedszkole palestyńskie
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:14
Zydzi nienawidza Polakow za 1000 -letnia goscine i ochrone przed wrogami. Taka typowa zydowska wdziecznosc.
Anonim2021.02.11 20:31
Zaskakująco , jak dużo osób obecnych na forum, nie zgadza się z moją teza.
Michał Jan2021.02.11 12:37
Przede wszystkim byli komunistami, a nie Żydami. Żydzi mieli specyficzną sytuację w Rosji i to, niektórych z nich, mogło ich przyciągać do ruchu, który dawał im szansę na emancypację. Ale nie wszystkich, tylko właśnie niektórych. Pamiętajmy, kto był założycielem CzeKa i że nie był tam jedynym Polakiem. Oraz że byli w niej reprezentacji wielu nacji. Strzec się trzeba komunistów, a nie przedstawicieli jakiejś narodowości.
Michał Jan Kley2021.02.11 12:43
Słusznie, kolego.
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:19
Zydzi z Konfederacji tacy jak ten Michal Jan i Rola z portalu WRealu daza do eksterminacji Polakow, Mowia oni,ze komunistami byli TYLKO Polacy,bo Zydzi komunisci nie byli Zydamii ,tu widac ,ze ZYDZI ZAWSZE klamia. W Izraelu wpuszcza sie bowiem komunistow Zydow jako obywateli Izraela automatycznie. Natomiast nie wpuszcza sie Zydow ochrzczonych w kosciele katolickim.
to tak jak zbrodniarze niemieccy2021.02.11 12:50
są nazistami. W Polsce też są Polakami, a jak mają procesy to są prześladowanymi Żydami
Michał Jan2021.02.11 13:01
Za organizację zbrodniczą uznane zostało SS, a nie Niemcy. Za zbrodnie Niemców, których nie można ukarać indywidualnie, odpowiada RFN, prawny spadkobierca III Rzeszy Niemieckiej. Od którego państwa należałoby się domagać odszkodowania za wyczyny Henryka Jagody? Izraela, czy spadkobiercy ZSSR - Federacji Rosyjskiej? A może RP? W końcu Jagoda był Polakiem pochodzenia żydowskiego. A Feliks Dz. nawet Polakiem 100%!
Dzierżyński był 50 % Żydem po otcziestwie2021.02.11 13:05
a tytuł szlachcica ukradł
Panie Moravietzky2021.02.11 13:11
Miejska legenda :/
żródlo - nie badania2021.02.11 14:56
Grabowskiego i Engelkinga
Pierdolisz żyłaku keller-krawczyk!2021.02.11 13:42
Polska szlachta z parchami się NIE mieszała. żylaku
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:23
Zyd i Konfederata Michal Jan jest skorwysynem zydowskim. Sam Lenin mowil ,ze Dzierzynski byl Rosjaninem neofita ,i dlatego takim fanatycznym. Tymczaem Zydzi byli komunistami wlasnie jako Zydzi,i walczyli tam krwawo z antysemityzmem jako dzialalnoscia kontrrewolucyjna.
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:26
Jezeli Izrael dostal od Niemiec odszkodowanie za Zydow,a nie za swoich obywateli,to powinien tez odpowiadac finansowo za wszyastkie zbrodnie zydowskie,w tym na polskich Zolnierzach Wykletych z AK.
Anonim2021.02.11 12:26
chrystus był żydem
i dlatego Żydzi Mesjasza2021.02.11 12:28
zamordowali
katolicka deratyzacja Polski2021.02.11 15:34
Chrystus nigdzy nie byl Zydem,bo zostal wyrzucony z narodu zydowskiego przez Sanchedryn ,czyli religijny Sad Najwyzszy. Zostal wyrzucony razem ze wszystkimi przodkami od stworzenia swiata.
certyfikaty koszerności żydokomuny w Polsce2021.02.11 12:25
powinny być ujawnione
Anonim2021.02.11 12:24
Kiedy zaczyna się a kiedy kończy się żyd?
jak wchodzi do redakcji GW2021.02.11 12:26
a kończy jak wychodzi
Wania Antonim złoty cielecu2021.02.11 12:29
zaczyna się przed wzwodem, a kończy jak po zwodzie opadnie
katolicka detatyzacja Polski2021.02.11 15:31
Wystarczy sie ochrzcic w Kosciele Katolickim,a w Izraelu juz nie iznaja twojego obywatelstwa ,chocbys by nawet rabinem synem rabinow.