19.04.20, 17:30Screenshot Facebook - Kancelaria Prezydenta

Skandaliczne. ,,Newsweek'' w swoim stylu atakuje i obraża Aandrzeja Dudę

Polski „Newsweek” pod rządami Tomasza Lisa wielokrotnie pokazał już, z jaką „klasą” potrafi atakować polityków Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem atak wymierzony został w prezydenta Andrzeja Dudę, którego tygodnik określił między innymi mianem „najgorszego prezydenta w historii III RP”.

Nie bardzo wiadomo na jakiej podstawie tygodnik Lisa wystawił Andrzejowi Dudzie taką ocenę. Czyżby miano nadzieję, że Polacy zapomnieli liczne wpadki Lecha Wałęsy, Aleksandra Kwaśniewskiego czy choćby „Chodź szogunie” Bronisława Komorowskiego?

Tak czy owak, „Newsweek” w swoim tekście atakuje prezydenta Dudę w sposób godny pożałowania:

Był Adrianem, <<Andżejem>> i długopisem. Notariuszem PiS, bezwolnym pionkiem w grze Nowogrodzkiej, panem z wiaderkiem KFC i wiernym synem Kościoła łapiącym w locie hostię”.

Dalej stwierdzono także:

Objawił się Polakom jako prezydent, który cały czas się czegoś uczy. Po tym występie w 2017 roku na uniwersytecie w Rzeszowie śmiała się z niego cała Polska”.

Komentując tekst „Newsweeka” Paweł Lisiecki przypomniał:

Pamiętacie Państwo, co takie media jak Neewsweek pisały o Prezydencie Lechu Kaczyńskim? Dzisiaj to samo piszą o Prezydencie Andrzeju Dudzie”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski 2020.05.6 6:05
red są już naznaczeni przez samego Lucyfera Pan " Pokój wam, Pokój wam nie bójcie się. Jak Ja Zmartwychwstałem tak i wy zmartwychwstaniecie, ci którzy zasnęli w Panu , to jest we Mnie. Teraz jest wielka walka, ostatni bój na ziemi i niebie w przestworzach i Bóg w Trójcy Jedyny posłał swoich Aniołów pod wodzą św. Michała Archanioła księcia wojsk niebieskich, by opieczętowali swoje sługi wierne. Antychryst Mój przeciwnik oznaczył już swoich sługusów, pachołków, którzy dla mamony zdradzili, jak Judasz Mistrza, wątpiąc w potęgę Boga Najwyższego Miłosierdzie Syna Człowieczego, nieposłuszni pouczeniom Ducha Świętego. Więc sąd musi się dokonać, to jest ten czas. Tak, wielka nierządnica jak powiedziałem przez proroka Cypriana Polaka rozpuściła swoje korzenie, żądna krwi niewinnie mordowanych dzieci i męczenników tych czasów, którzy z miłości do Mnie Swojego Króla Pana – Oblubieńca godni są oddać życie, niejednokrotnie w torturach, poniewierani jak św. Paweł, który bieg ukończył w dobrych zawodach wystąpił, wiarę ustrzegł i otrzymał wieniec chwały. Pytam, ile jest dusz w Polsce, uczniów Moich, by w takich zawodach wystąpić, ilu jeszcze godnych kapłanów mądrych, którzy widzą to co dzieje się w Kościele świętym, który idzie na zatracenie? I nic już tej kary Boga Ojca Przedwiecznego nie powstrzyma. Ratować trzeba jeszcze jednostki, módlcie się za swoich pasterzy, bo nie wszyscy zachowają swoje dusze. Nie rozpoznali pasterze czasu łaski Nawiedzenia, nie służą już dla Boga w Trójcy Jedynego, ale dla świata, jak by się nie nazywali, jaki tytuł by mieli. Ich milczenie, złe decyzji wydane wg nie Ducha Świętego pouczeń, wołają o pomstę do nieba. I ta klątwa jest ważna dana przez wybranego syna mojego proroka Cypriana Polaka
Czes\\\\2aw2020.04.28 10:25
Prezydent Andrzej Duda był:.........., natomiast folksdojcz Lis jest b...em złamanym....
gleen2020.04.21 6:26
Wy tak samo obrażacie innych kandydatów na prezydenta i jakoś wam to nie przeszkadza
Zibi2020.04.20 21:12
Nie ma co przejmować się bełkotem gówi.n z lisiego szamba
Walter2020.04.20 18:24
Podsumowanie działalności politycznej Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał przeznaczyć 2 mld zł z budżetu państwa na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", niż na leczenie onkologiczne. Chce zmusić Polaków do głosowania w dniu 10 maja 2020 r., w czasie pandemii koronawirusa, nawet kosztem zdrowia i życia biorących udział w głosowaniu. Za kilka miesięcy pogłębi się recesja gospodarcza i jego szanse znacząco spadną. Można to nazwać "po trupach do władzy". Liczy na to, że jego przeciwnicy zbojkotują wybory, a zwolennicy masowo zagłosują i wygra walkowerem. Wybory korespondencyjne odbędą się poza kontrolą i będą bardzo łatwe do sfałszowania.
Dell2020.05.10 9:48
Co myślicie o tym żeby nie dodawać tu dziś "łapek"? Zobaczylibyśmy ile razy "Walter" sam się "zalajkuje"...
Dell2020.05.10 9:49
O 11:48 jest jedna "łapka". Zielona. :) Nie jest moja.
Chyba jednak Duda. Opozycja? Głupie żarty.2020.04.20 14:19
"Najlepsi" prezydenci nowego PRL-u, po PRL-U: Lech Wałęsa, elektryk po zawodowce, ekspert od "kontaktów", konspiracyjny pseudonim "Bolek", ulubione powiedzenie: za zdarowie towariszcz Kiszczak. Prezydent Kwaśniewski, kacyk KC PZPR z długą tradycją "monopolową", jego hobby; pieniądze od innych kacyków KC jak np. z Kazachstanu a ostatnio z Ukrainy od towarzysza oligarchy Mykola Złoczewsky. Jemu "corona" nie grozi, ma "monopol" zapewniony od Poligniota. Pierwszy polski prezydent Kaczynski po 1989 r., niewygodny dla tych powyżej oraz głównego ich płatnika Putina. Zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Prezydent Komorowski, z takiej dobrej szlacheckiej rodziny, niestety z poczuciem humoru kołchoźnika. Prezydent Duda, co można o nim powiedzieć? Nie jest Bolkiem, nie jest sekretarzem KC "monopolem", nie opowiada głupich dowcipów, a co najgorsze jeździ na nartach jak JPII.
Albert2020.04.20 13:35
Nieprawdą jest, że Duda jest najgorszym prezydentem. Najgorszym był Kaczyński - jedyną pozytywną stroną jego prezydentury był Smoleńsk. Duda jest drugi od końca, ex aequo z Bierutem.
Realista2020.04.20 12:46
Newsweek prawdę napisał. Prawda czasem boli. Żadnemu Prezydentowi nie udało się w takim stopniu przyczynić do niszczenia państwa i praworządności jak Dudzie. Mam nadzieję, że Trybunał Stanu choćby za to co zrobił z TK go nie ominie.
Czes\\\\\\2aw2020.04.20 12:34
Moralista lis wynurzył się na chwilę z szamba, i wydalił opinię...
Lolas2020.04.20 12:08
Nowy wygląd ale w nim starzy za..ni Eskimosi
w co gra banda czworga2020.04.20 8:57
O szkodnikach - prezydentach. Polacy mają krotka pamięc i podatni na manipulację.Hańba był dwukrotny wybór największego zdrajcy Kwaśniewskiego: https://www.youtube.com/watch?v=PRfgf3ULyGU
w co gra banda czworga2020.04.20 8:56
O szkodnikach - prezydentach. Polacy mają krotka pamięc i podatni na manipulację.Hańba był dwukrotny wybór największego zdrajcy Kwaśniewskiego: https://www.youtube.com/watch?v=xgKZSsoODuQ
wyborca2020.04.20 6:27
Przecież oni wszyscy z po z tuskiem na czele to "zgraja ugalonowanych jurgieltników", zdrajcy narodu. Jurgieltnik = sprzedawczyk; najemnik, ten kto otrzymuje jurgielt, stałą płacę, żołd. Jahrgeld - forma korupcji urzędników I Rzeczypospolitej przez mocarstwa ościenne w XVIII wieku
Senior 2020.04.20 5:59
Czy tow, lisienko resortowy bękart po kolejnym udarze mózgu nie ma do końca uszkodzony swój i tak niedorozwinięty móżdżek? Narracja lisienki adresowani jest nie do Polaków, tylko dla lewactwa . koderstów, pederastów, uboli, czerwonej arystokracji z zatoki świń i innego badziewia intelektualnego o IQ poniżej 10 !!!!!!
anonim2020.04.20 5:42
Ponad 545 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Skąd tak wysoki wzrost? Proste, to CHEMTRAILS? Jeśli dodamy okres rozwoju koronowirusa w organizmie? POWRÓT CHEMTRAILS NAD POLSKĄ www.youtube.com/watch?v=yj9VTMmgQmI Gdy lekarze zaczynają radzić sobie z koronawirusem, to ONI, ci sami, co doprowadzili do epidemii koronawirusa, ponownie rozpoczęli akcję sypania na nas z powietrza trucizny – CHEMTRAILS! ONI obsypują nas zabijającą organizm nanocząsteczką metali ciężkich i grzybami? Sypią na nas truciznę, która wnika do naszych organizmów? Z obserwacjami [ chemtrails ] lekarzy angielskich wynika, że notują oni wzrost zachorowań na stany zapalne górnych dróg oddechowych, w kilka dni po intensywnym sypaniu z powietrza. Koronawirus także atakuje płuca! Czy to jest zbieg okoliczności? Politycy, dziennikarze, ONI trują nas, a co za tym idzie, trują także wasze rodziny i dzieci? Czy jest to wam obojętne? Wygoogluj sobie „chemtrails” „nanocząsteczka” Jak długo będziecie milczeć i akceptować powolną depopulację ludności Polski? Milcząc, uczestniczycie w masońskiej zbrodni? Chemtrails Trojanische Wolken Doku (full length) www.youtube.com/watch?v=_8o4xgSVcyg&feature=youtu.be
KRZYSIEK2020.04.20 4:52
A KTO TE SZAMBO LISIEJ MORDY CZYTA TYLKO ŁELITA PO-PAPRAŃCÓW
Adam S2020.04.20 4:27
Lis to synalek ruska (o nazwaniu Lisienko) nasłanego dla udawania Polaka, czyli tzw pop (pełniący obowiązki polaka). Że taki parszywiec będzie działał tak jak działa, to nic dziwnego. Ale powinien zostać przykładnie ukarany a resztki wyrzucone do ruskich.
August2020.04.20 5:05
Witamy na naszym forum kolejnego idiotę. Witaj drogi gościu
Adam S2020.04.20 10:43
Ale się wysiliłeś.
lucjanhenryk2020.04.20 4:02
"Newsweek w swoim stylu atakuje i obraza Andrzeja Dudę." "Newsweeka styl" to zwykłe STYLISKO, nie styl.....
Geniusz2020.04.20 1:01
a kto jest naczelnym?? pierwsza szmata dziennikarstwa polskiego?
Turogniew syn Bladwinga2020.04.19 21:19
Najgorszy po Lechu Kaczyńskim prezydent RP.
KLJ2020.04.20 0:52
Turogniew.....Lechu K....? hahaha! Można się śmiać z tego coś napisał ??? Ale jaja, ale jaja ! I kto ci w to uwierzy......? Robicie mu tym samym reklamę ! Super ! Masz odwrotny skutek, głupcze !
luka2020.04.20 5:00
ty ch..... na kaczych nogach
Krzysztof 2020.04.19 20:18
Dla sprawiedliwości niech Fronda napisze co pisały "Do rzeczy" czy "Gazeta Polska" o prezydencie Wałęsie czy Komorowski. Będzie prawie i sprawiedliwie,a tak to niczym się nie różnicie od pewnej Gazety z Czerskiej.
Jenny2020.04.19 19:49
Moj pies jest madrzejszy od naszego prezydenta:)ale lubie Dudusia😜also Skandal!Facebook,zablokowal konto Kai Godek!Skandal!
Misio2020.04.19 20:22
morda pedale ślepy z platformy
Edyta2020.04.20 0:46
Jenny Gdyby Kaja Godek pisała o waszych sprawach gejowskich, itp......, to nie zablokowałby jej konta ! Ale pisze o obronie dzieci nienarodzonych, to ich to boli! Prawda zawsze boli, więc trzeba było zablokować Jej konto! Widać że nie można się normalnie na Fejsie wypowiadać, bo Fejs jest stronniczy za LGBT....!
luka2020.04.20 4:59
ty podła hieno cmentarna
Pisbusters2020.04.19 19:45
My, Polacy, mamy najlepszego i najgodniejszego Prezydenta wszechczasów – to Andrzej Duda ! Tyle co ten człowiek tylko przez kilka lat zrobił dla Polski – to ogromne osiągnięcia. Nie będę wymieniał poszczególnych jego zasług, bo lista jest bardzo długa, ale w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo Polski i pokoju na świecie, służbę Polakom, reprezentowanie państwa polskiego, propagowanie przedsiębiorczości i biznesu, obronności kraju oraz rozwoju Polski i Europy nasz Prezydent brał czynny, intensywny i systematyczny udział ! To jest Prezydent wszystkich Polaków – jedynie z wyjątkiem tych, którzy tego nie chcą lub sobie tego nie życzą. To są w większości ludzie pochodzący ze wschodu (Rosja) lub zachodu (Niemcy). Oni pochodzą od innej małpy. Andrzej Duda jest naszym kandydatem na Prezydenta III RP na drugą kadencję. Niech Bóg ma go w swojej opiece !!!
adam2020.04.19 20:07
Zmień dilera, bo to co bierzesz nie służy twoim komórkom
Edyta2020.04.20 0:39
adam A ja myślę, że to ty zmien dilera, póki możesz! Widać, że u ciebie szare komórki na wykonczeniu!
anonim2020.04.19 20:47
Niech Pan Bóg nas chroni przed takim prezydentem .
GIZD2020.04.19 19:44
Lisu przyznaj że uczyliście komorowskiego chodzić po krześle wyszło mu świetnie i cały świat był zachwycony że mamy tak sprawnego prezydenta .Podpisanie kradzieży pieniędzy z OFE to była jego przemyślan i suwerenna decyzja nie mająca nic wspólnego z tuskiem.
Leszek2020.04.19 19:43
Jestem w tym wieku, że nie zajmuje się idiotami pie-rdo-lącymi głupoty ! To margines społeczny, a walka z idiotami nie ma sensu. Byłaby to jedynie strata mojego cennego czasu. Oni nie mają żadnego znaczenia dla Polski i Polaków, więc nie zajmujmy się nimi !!!
J.P2020.04.19 19:37
Styl frondy to dopiero "styl" Styl Głosu Robotniczego.
vat2020.04.19 19:37
ścierwo tylko na to zasługuje
Misio2020.04.19 20:20
morda cwelu platformerski
adam2020.04.19 19:30
Co tu jest skandalicznego ? to tylko ocena prezydentury. :))
adam2020.04.19 19:34
dodam tylko przykład skandalicznego umieszczenia wypowiedzi Jerzy Bukowski o Kidawie, gdzie nazywa ją głupią, to nie jest skandaliczne, a opina o prezydenturze jest skandaliczna ??
Misio2020.04.19 20:19
zamknij morde lewacka szmato
Maryla2020.04.20 0:34
adam! Nic nie dodawaj lepiej, to i tak kłamstwo ! Sam widziałeś jak Kidawa sie zachowuje w TV ! Jak głupio mówi! Więc o niej to była prawda! A o Dudzie kłamali! On przemawia "jak z nut" ! Podpowiedzi mu nie trzeba, promptera też mu nie trzeba! A ona nawet nie wie jak z niego korzystać? Widać różnicę gołym okiem ! Więc nie chrzań naciąganych głupot!!!
infor2020.04.20 21:13
lewacki debil zawsze ma problem ze zrozumieniem prostych rzeczy
anonim2020.04.19 19:28
To tylko determinuje Polaków do głosowania na Prezydenta Andrzeja Dudę !!!! niestety jest wielu frajerów którzy wierzą takim jak ten Lis.....
Michał Jan2020.04.19 19:10
Redakcja Newsweeka powinna zostać oskarżona o próbę wywołania klęski epidemiologicznej. Dyskredytowanie Pana Prezydenta może doprowadzić do sytuacji, w której potrzebna będzie druga tura, czyli minimalizujące, ale niewykluczające wzrostu zachorowań głosowanie odbędzie się dwa razy, zamiast raz. Z jednej strony jojczą, że niebezpiecznie, a sami to niebezpieczeństwo podwajają. Skandal!
Oloo2020.04.19 20:14
Nie lękaj się koronawirusa,bądź z nami w realu.Odwagi! Nasz minister Szumowski rekomenduje wybory w maju. Liczymy na Ciebie i Twoja rodzinę,zgłaszajcie się do komisji wyborczych. Pomóż członkom rodziny,sąsiadom i znajomym wypełnić karty do głosowania oczywiście z odpowiednim nazwiskiem. #DUDA2020
Michał Jan2020.04.20 6:07
Tak właśnie planuję zrobić. Wszystko, żeby zapobiec drugiej turze!
Zygfryd2020.04.19 19:06
Panowie mozecie pisac co chcecie Duda prowadzi we wszystkich mozliwych sondazach i wygra w cuglach a wasze plucie i pisanie bzdur tylko z was samych robi kompletnych idiotów z naczelnym Lisem na czele tego chlewu
Niejestemrobotem2020.04.19 18:48
Pragnę przypomnieć, że każdy ma prawo oceniać polityków. I negatywne opinie na ich temat nie są skandalem. Oczywiście Fronda też ma do tego prawo, ale skoro sami atakują opozycję, to pisanie, że skandal, że ich konkurencja negatywnie opisuje polityków PiSu to hipokryzja. Ale cóż. Portal katolicki. To najwyraźniej zobowiązuje.
AAAtomek2020.04.19 18:38
Słowa "chodź Szogunie" to pikuś przy "łamaniu konstytucji Polski"! Sorry bolszewicy z prawicy, ale miejsce waszego Adriana jest niepodważalnie ostatnie na liście.
Kartofeln und Wurst na tacce plastikowej 2020.04.19 18:17
Lis to niemiecki obciach
Stary Krakus2020.04.19 18:12
,,Newsweek'' w swoim stylu atakuje i obraża Andrzeja Dudę, a Fronda to powtarza, żeby wszyscy w Polsce dowiedzieli się, że jest taki szmatławiec, który się nazywa newsweek. Po co robić im taką reklamę. Tak nawiasem mówiąc przez tzw. wolność słowa można w ten sposób zwymyślać człowiekowi, nawet jak to jest Głowa Państwa.Mam gdzieś taką wolność słowa.
GoldenBrown2020.04.22 7:23
Dlatego dobrze że nikt się z twoim zdaniem nie liczy.
może to lis ruski z syfem syberyjskim2020.04.19 18:08
koło mojej działki w Puszczy Białej ciągle wysypują trutki na lisy - nie wiem ale to chyba nie działa i jeden taki rudy ciągle łazi i gnidzi, a tętnice szyjne ma zablokowane
krakus2020.04.19 18:06
Krótko i dosadnie... mają rację. Duda to marionetkowy prezydent podpisujący każdy bubel i zaprzysięgający komucha (mimo, że mówił, iż tego nie uczyni). Głośno krzyczał o wielu kwestiach, np. pomocy frankowiczom… ale jak przyszło co do czego, to sprawę "olał", wolał wygłupiać się na tik-toku.
luka2020.04.20 4:57
sam masz gładkie półkule mózgowe . dno totalne bez żadnych osiągnięć
aga2020.05.7 8:26
"Frankowicze" zaciągnęli kredyty dobrowolnie. Początkowo było im to na rękę i raty były stosunkowo niskie. Kupili sobie domy mieszkania, a teraz wszyscy obywatele maja dokładać się do ich kredytów. Nikt ich nie zmuszał do brania kredytów we frankach.
Bewq2020.04.19 18:03
Toż to szczera prawda...
ted2020.04.19 21:40
Niemal 5 lat temu lis "demaskował" Dudę, że z Żydami trzyma, że ma żonę Żydówkę z domu Kornhauser. I nawet lis oberwał wtedy od Pawła Śpiewaka, że jest antysemitą. lis przegrał, ale stara parszywa lisia natura stale w nim sie odzywa.
MT(3)2020.04.19 17:51
To bardzo dobrze, że jakiś polsko-języczny propagandowy brukowiec "Newsweek" pisze o Andrzeju Dudzie bardzo źle czy nawet obraźliwie. Znacznie gorzej byłoby, gdyby go chwalił. Normalni ludzie potrafią wyciągać swoje wnioski z obłędu jaki ogarnął już "totalnych". Ten obłęd wiedzie "totalnych" przygłupów do nieuniknionej zguby. Nic co aż tak chore, nie może trwać w nieskończoność.
Piotr Nowak2020.04.19 17:47
Skandal bo prawdę napisali? Ciekawe...
Misio2020.04.19 20:15
głupek jesteś platformiany
witold2020.04.20 2:15
Przybleda Lis prawde pisze tylko jak sie pomyli.To samo dotyczy Gowna Wybiorczego.
Ada2020.04.20 3:50
No właśnie ,ciekawe,jest dokładnie odwrotnie.
How_Dare_you?2020.04.19 17:45
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY idź do okulisty...ślepniesz...
wawa2020.04.19 17:42
newsweek to papier do wc
Władysław2020.04.20 15:42
papier już użyty...
Platforma do natychmiastowej utylizacji2020.04.19 17:41
Po prostu sk... jak długo te krwiozercze hieny jak Lis i reszta tej bandy bedzie tolerowana w Polsce???
ktoś tam2020.04.20 5:33
I jak tu dziwić się gen. Franco i Pinochetowi? Przecież ci "nasi" totalniacy nie potrafią nic innego tylko robić zadymy pod hasłem: "ulica i zagranica".
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY2020.04.19 17:39
Ja tu nie widzę ataków. Zresztą Adrian chyba też, skoro się na zdjęciu poddaje...
Platforma do natychmiastowej utylizacji2020.04.19 17:41
O kim piszesz???
Misio2020.04.19 20:14
idz sie kretynie powieś,bo męczysz siebie i innych parówo
ted2020.04.19 21:30
Jak szachraj lis coś powie, wtedy wiem że ze względu na lisią naturę, jest zawsze dokładnie odwrotnie.
Maryla2020.04.20 0:20
PO 11...... Zacznij myśleć ! Nie dorabiaj sobie interpretacji! Prezydent sie nie poddaje, mając ręce w górze! Pokazuje, że ma tzw. czyste ręce, bez ciemnych interesów! A nie takie rece, jak miało wielu prezydentów poprzedników! Poniał, Lechu Keller?.......
Ada2020.04.20 3:48
Ze strony opozycji to jest desperacki atak, dokładnie wiedzą co ich czeka.Ludzie widzą i potrafią oceniać zachowania poszczególnych prezydentów.
luka2020.04.20 4:53
sam jesteś hańba kraju i zjeżdżaj na Syberię - debil totalny
info2020.04.20 21:12
lewacki debil widzi świat w innych kolorach