03.06.13, 09:43fot. J. Szymczuk_Krystynapawlowicz.pl

"Słowa poseł Pawłowicz nie są zgodne ze stanowiskiem PiS"

Jesteśmy zadłużeni, ponieważ Unia, dając pieniądze, wymaga wkładów własnych, a więc musimy pożyczać, żeby te środki wykorzystać. Na dodatek tracimy poczucie tożsamości narodowej. Absolutnie nie widzę żadnego pożytku z Unii. Dla mnie ta akcesja oznacza koniec Polski. Uważam zresztą, że Polski już nie ma. Polacy są wykorzeniani, niszczony jest polski Kościół. Została tylko nazwa” - stwierdziła w rozmowie z „Rz” poseł Pawłowicz

Dziś jej wypowiedź skomentował w Radiu ZET Adam Hofman, rzecznik PiS. - Unia Europejska jest rzeczą dla Polski bardzo dobrą. Pod warunkiem, że nie będzie się zmieniać w stronę federacji i superpaństwa. To jest nasze oficjalne stanowisko - powiedział rzecznik prasowy PiS w rozmowie z Moniką Olejnik. 

-
Trzeba Unię Europejską mocno zmienić, mamy sporo zastrzeżeń wobec kierunku, w którym ona podąża. Jestem przeciwnikiem stosowania recepty, że kiedy integracja zawodzi i mamy kryzys Europy, to potrzeba więcej integracji. Powinniśmy zastanowić się, co powinno wrócić lub zostać w państwach narodowych. Jesteśmy też przeciwko wprowadzenia Euro, bo to dziś jest śmierć  dla polskiej gospodarki - tłumaczył rzecznik PiS. Przypomniał również, że w 2003 roku "większość partii była za" wejściem do UE.

eMBe/Wiadomosci.radiozet.pl 

Komentarze

anonim2013.06.3 10:03
Pierwotnie Unia Europejska była budowana przez partie chadeckie. Dopiero później pod wpływem obłąkanej ideologii lewacko laickiej Organizacja ta zaczeła pogrążać sie w aksjologicznym chaosie. Upadek wartości jakie lezały u podstaw Unii Europejskiej prowadzi do upadku całej tej instytucji.
anonim2013.06.3 10:15
Przychodzi żyd do rabina i mówi: „Rebe, mam problem..” - Jaki? - pyta świątobliwy mąż - Wygrałem milion w Totka i nie wiem co z tym zrobić... Rabin pomyślał, pomyślał – i powiedział: - Ty weź ten milion i Ty go wpłać do PKO! - Ale-ż rebe! - zawołał przerażony żyd – a jak ten bank padnie? - PKO ma gwarancje rządu RP! - Ale-ż rebe! A jak ten rząd upadnie? - Co Ty mnie wygadujesz: za tym rządem stoi UE - Rebe! Przecież to kolos na glinianych nogach! A jak i UE zbankrutuje? Ty głupi,jak padnie ten bank i ten rząd i cała UE zbankrutuje Ty będziesz żałował głupiego miliona złotych?! - -
anonim2013.06.3 10:36
Europa jest w końcowym etapie rozwoju, jak kiedyś Rzym. Jeden z moich profesorów wprost stwierdzał, że Rzym upadł, gdy zaczęto akceptować homoseksualizm i spędzanie płodu. I teraz my jesteśmy w takim miejscu – mówi Marek Król w wywiadzie dla „Do Rzeczy”, w którym rozlicza się z własną przeszłością, ale też mocno ocenia współczesność.
anonim2013.06.3 10:38
@CP Nie taki stary ,lata 60 te PRL.
anonim2013.06.3 10:46
Polityka UE ma na celu podporządkowanie wszystkich państw członkowskich wszelkimi sposobami, a następnie stworzenie jednego państwa. Mamy wybór. Pani Poseł Pawłowicz nie godzi się z taką UE. Ja też.
anonim2013.06.3 11:12
@1LionoftheNorth1 wymyśliłeś sobie taki nick bo polski czy łaciński jest obciachowy ? Pomyślałeś jak utrudniasz tym pisanie adwersarzom ? Pomyśl czasem o kimś innym poza sobą, co ? :-) Poza tym, to co napisałeś świadczy tylko o tym, że kompletnie nie wiesz co naprawdę się dzieje z mieszkańcami UE, i że ta unia już w połowie jest Rosją Sowiecką, na razie w wersji "soft", ale elementów "hard" zaczyna przybywać.
anonim2013.06.3 11:15
"Unia Europejska jest rzeczą dla Polski bardzo dobrą. Pod warunkiem, że nie będzie się zmieniać w stronę federacji i superpaństwa." Tylko ten warunek cały czas jawnie się spełnia. Ileż to trąbią, że "tylko więcej integracji i regulacji jest lekarstwem na kryzys"
anonim2013.06.3 11:44
Unia Europejska to odmiana stalino-hitleryzmu - tylko w bardziej zawoalowanej postaci - przez co jeszcze bardziej niebezpieczna. Zgadzam się z Panią Poseł Pawłowicz.
anonim2013.06.3 14:24
Kobieto masz to co facetom w PIS-e brakuje. Tak trzymaj.
anonim2013.06.3 14:39
Wdepnęliśmy w bagno EU i wydostać się z niego będzie niezwykle trudno.
anonim2013.06.3 21:31
no to słuchać czy nie słuchać już sama nie wiem!! Pis czy nie Pis??
anonim2013.06.4 9:05
Brawo pani Pawłowicz. Niech pani wystąpi z tej zdradzieckiej partii, która głosowała za wprowadzeniem nas do eurokołkozu i za utratą niepodległości, gdy wprowadzano w życie traktat lizboński. Św. pam. Lech Kaczyński powinien być sądzony za zdradę stanu(podobnie jak 90% obecnej klasy politycznej w Polsce), z powodu podpisania traktatu, który odbierał nam niepodległość której prezydent jest konstytucyjnym strażnikiem. Niech pani bierze przykład z posła Wiplera. PiS jest przeżarty wodzowskimi urojeniami Jarosława Kaczyńskiego, który niestety zapatrzył się w kolejnego zdrajce - Piłsudskiego http://prawy.pl/84-moja-rodzina/3181-moja-rodzina-ucinamy-zmowe-milczenia-w-polsce-nie-ma-pozdziemia-aborcyjnego Bóg Honor i Ojczyzna. Niech żyje Polska. Zwyciężymy, tak nam dopomóż Bóg