30.07.20, 12:06fot. pixabay license via bayern-reporter_com

Sprawa Madeleine McCann. Policja przeszukuje okolice Hanoweru

W pobliżu Hanoweru niemiecka policja przeszukuje działkę. To tam kiedyś mieszkał Christian Brückner. Niemiec jest podejrzewany w związku z zaginięciem Madeleine McCann. Na miejscu pracuje policja z pomocą koparek oraz psów tropiących.

O przeszukaniu działki przez niemiecką policje  informuje ,,Hannoversche Allgemeine Zeitung” . Działa znajduje się na zachód od centrum Hanoweru. Prowadzone są poszukiwaniu w tym miejscu w związku z śledztwem w sprawie zaginięcia  Madeleine McCann. To tam w niedalekiej odległości mieszkał Christian Brückner.  43-latek jest wiązany z zaginięciem dziewczynki. Zniknęła w 2007 roku z wakacyjnego apartamentu w Portugalii. Dwa miesiące mężczyzna został zidentyfikowany jako podejrzany w tej sprawie.

43-latek jest od dawna znany policji.  Obecnie przebywa w więzieniu ws. przestępstw narkotykowych. Ma także odpowiedzieć za zgwałcenie turystki w 2005 r. W przeszłości był karany m.in. za pedofilię.

Prokuratura w Niemczech ustaliła, że Brückner mieszkał w pobliżu apartamentu rodziny McCannów w czasie, kiedy Maddie zaginęła. Był również w okolicy w godzinach, gdy doszło do tragedii. Prokuratura jest przekonana, że Madeleine McCann nie żyje, a o morderstwo podejrzewa właśnie Brücknera.

Nie wiadomo czy dziewczynkę wywieziono z Portugalii do Niemiec. Policja poszukuje na terenie działki zwłok 3-latki lub dowodów, które mogłyby jednoznacznie wskazać na winę Brücknera

Rr, fakt.pl

Komentarze

Jenny2020.07.30 12:18
Blagam,dziennikarzyno,przeczytaj ten tekst I popraw te bledy,wstyd
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.30 12:16
Niech szukają w ogródkach na plebaniach lub przy kościołach!
Eustachy2020.07.30 12:32
Myślałem, że debilizm ma jakieś granice. Udowodniłeś, że jednak nie ma.
Jan Radziszewski2020.07.30 13:26
Nie martw się ciebie tam nie pochowają!!ot czeka na ciebie wspólny dól z wapnem