10.06.15, 15:15Zbigniew Stonoga (fot. Facebook)

Stonoga obiecuje 4 mln zł

Sąd postanowił uchylić prawomocne postanowienie o wykonywaniu kary pozbawienia wolności. Będzie jednak prowadził dalsze postępowanie w tej sprawie. Zdjęty został też dozór elektroniczny – informował na konferencji w hotelu warszawskim hotelu Sheraton Zbigniew Stonoga. Kontrowersyjny biznesmen publicznie zdjął z nogi i rozbił urządzenie służące do prowadzenia dozoru elektronicznego. Pokazał też dokumenty, które potwierdzają jego informacje oraz zapowiedział ich publikację w internecie. Dodał, że za kilka dni sąd w trybie pilnym ma rozpatrzyć jego zażalenie.

Stonoga zapowiedział też, że będzie wspierał partie „antysystemowe” i jest gotów sfinansować kampanie tych partii pod warunkiem, że się zjednoczą. Nie wymienił konkretnych nazw.

– Moim marzeniem jest połączenie wszystkich antysystemowców i partii narodowych. Jeżeli będzie sygnał, że chcą się połączyć, wpakuję w nich 4 miliony, zrobię kampanię i nie będę się brał za politykę – zapowiedział Zbigniew Stonoga. W przeszłości informował, że do jego partii nie będą przyjmowane osoby, które działały w Ruchu Narodowym lub Kongresie Nowej Prawicy (dawna partia Janusza Korwin-Mikkego). Mimo to wystąpił z przemówieniem na organizowanym przez RN Marszu Niepodległości w listopadzie 2014 r.

KJ/Telewizjarepublika.pl 

Komentarze

anonim2015.06.10 15:58
Jesień się ciekawie zapowiada w tym roku.
anonim2015.06.10 17:59
@antyszaman Zbigniew Stonoga? Jest taki dokument o nim na youtube chyba, sejmowe więzienie czy jakoś tak, oglądałem to rok czy dwa lata temu, gość raczej ma powody do wkurzenia. A co z tego wyjdzie? Się zobaczy ;) Myślę że niezależnie od opcji politycznej nadchodzące wybory będą ciekawe.
anonim2015.06.10 18:08
Z Tymochowiczem zatrudnionym w Samoobronie się swego czasu zadawał , teraz zamiaruje stać się Kukiza kompanem, coś podejrzany jest te osobnik który od zaraz dysponuje 4 milionami złotych.
anonim2015.06.10 20:37
Niepotrzebne Polsce warcholstwo i awanturnictwo-rozpieprzyć Państwo łatwo, zbudować coś sensownego trudniej.Pan Kluska został zniszczony przez fiskusa i jakoś potrafił z kulturą się zachować-styl pana Stonogi raczej do kiboli pasuje
anonim2015.06.11 2:57
Tutaj mamy powiazanie Stonogi z Tymochowiczem, raz jeszcze: http://www.salon24.pl/user/63598,adam-j