23.05.20, 17:45Fot. screenschot: Youtube - Onet News

Strajk ,,przedsiębiorców'' - Tanajno zatrzymany. ,,Nie będzie przyzwolenia na atakowanie policjantów''

Potwierdzamy, że w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej policjanta zatrzymany został Paweł Tanajno” – poinformowała dziś na twitterze warszawska policja.

We wpisie dodano też:

Nie będzie przyzwolenia na atakowanie policjantów. Jeżeli ktoś wyciąga rękę na funkcjonariusza, zmusza nas do zdecydowanej reakcji”.

Zatrzymanie miało miejsce w trakcie kolejnego strajku „przedsiębiorców”. Manifestujący zebrali się przed godzin 14 przed Pałacem Kultury w Warszawie. Policja przez głośniki informowała protestujących, że grupowanie się osób w trakcie epidemii jest zabronione.

Co więcej, stołeczna policja poinformowała, że na sobotę nie zarejestrowano żadnego zgromadzenia, wobec czego każde które się odbywa, jest nielegalne.

Policja informowała też:

Niestety konieczne jest działanie policjantów w pododdziałach zwartych. Osoby naruszające prawo zostaną wylegitymowane. Kierowane będą m.in. wnioski o ukaranie do sądu. Przypominamy, że w pododdziałach zwartych policjanci nie muszą nosić imienników”.

dam/PAP,twitter

Komentarze

Czes\\2aw2020.05.26 21:40
U zbiega z Tworek pt. "katolicka kretynizacja polski" wyraźne pogorszenie!. A Tanajno dobrze się rymuje z Ł...no...
Robin2020.05.25 11:40
Ten lajno powinien isc do pierdla na dlugie lata.
Glaudiusman2020.05.25 2:40
Kompletnie nie patyczkować się z tym rozrabiaką bezczelnym.
Tfu2020.05.24 22:04
Jest komentarz policji? To nie sa policjanci tylko milicjanci łojący szaraczków po 30tys zł za nieprzestrzeganie zaleceń sanitarnych typu brak namordnika czy wejście do lasu.
Toni 2020.05.24 13:54
TOłajno to zadymiarz z dawnej formacji Palikota, a następnie PO, ruska onuca, nie normalny człowiek, ciągnął zasobą obwateli RP czyli Ruskich Pachołków i KODziarzy awanturników komunistycznych i ich bękartów POsowieckich.
M.a2020.05.24 13:18
A kto to jest ten cicho Tajny, niby chłopak z Woli, ale w internecie cisza prawie brak informacji, czyżby to ktoś odgrzebany ze spalonej budki?
Tom Bombadil2020.05.24 13:16
Powinno się dokwaterować Patatjnowi do celi trzech wyposzczonych geji.
Pokręć2020.05.24 12:47
Należałoby teraz posprawdzać, który z wylegitymowanych faktycznie ma własne przedsiębiorstwo. Tak, dla porządku. I podać w procentach, ilu z nich jest faktycznie przedsiębiorcami. I ilu z tych przedsiębiorców otrzymało pomoc w ramach tarczy antykryzysowej. Żadnych personaliów, same liczby. Byłby dym... Dam głowę, że ci dzisiejsi "przedsiębiorcy" dawniej byli "nauczycielami", "matkami niepełnosprawnych dzieci", "taksówkarzami", "rolnikami", "górnikami", "krawcami", "szewcami", osobami LGBT... Akurat tymi ostatnimi, to są, nie muszą udawać.
widz2020.05.24 10:32
Służby muszą dzialać konsekwentnie i wykorzystywac przepisy prawne!.Prawo,to prawo i nie ma świętych krów.Aby nas szanowano,musimy sie sami szanowac-to odwieczna i sprawdzona prawda.
ciekawy2020.05.24 9:42
Jak nazwisko tołajno? to Polak?
Jan Radziszewski 2020.05.24 6:57
Policjantów i żydów w tym Morawieckiego itp. - zapewne ucieszy wieść i oraz tzw zboki Lucyfera - pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego z powodu szkalowania KK i jego wrednych planów zniesławienia św. Jan Pawła II wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Jan Radziszewski 2020.05.24 6:33
. Nie ma Polskiej Policji, przejęła ją BLACKWATER Academi prywatna firma z USA” 10 maja 2020r podczas protestu w Warszawie na placu Piłsudskiego byli spisywani protestujący przez prywatną firmę z USA BLACKWATER, jako polscy policjanci. NAJEMNICY BLACKWATER / Academi USA – amerykańska prywatna organizacja wojskowa założona w 1997 roku przez Erika Prince’a i Ala Clarka. Policjanci mieli na mundurze rękawie naszywkę przedstawiająca trupią czaszkę Dlatego te maski wprowadzono, żeby zakryć ich twarze? Więcej w filmie jacki caleib: .https://www.youtube.com/watch?v=x86gzhnck8w https://miziaforum.com/2020/05/11/blackwater-najemnicy-naszych-czasow/ https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/155232,nie-ma-polskiej-policji • Anonimowy14 maja 2020 10:43 Jeśli mnie pamięć nie myli, to dranie z Blackwater brali udział w przeprowadzeniu żydo-chazarsko-banderowskiego przewrotu na Ukrainie (państwa ,które już tylko w teorii istnieje) zwanego majdanem. Także widać, w jakiej obecnie sytuacji znajduje się społeczeństwo polskie. Jest gorzej, niż myślimy... Jezus 10.05.2020r Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji.
Rafapon2020.05.24 5:25
BRAWO POLSKIE GESTAPO!
Olek2020.05.24 13:04
Dziadzio był funkcjonariuszem na Szucha i kupował u Meinla? Aufwiederseheh.
Tadeusz2020.05.24 1:18
Tołajno.
w zast\304\231pstwie Agnieszki2020.05.23 23:30
Łukasz Warzecha: "Moje poczucie déjà vu z czasów PO robi się coraz silniejsze. Mariusz Kamiński broni działań policji w równie karkołomny sposób jak robił to Bartłomiej Sienkiewicz. Policja zamieniła się szybciutko z powrotem w milicję po krótkim okresie odwilży." Z kolei na profilu Kancelarii Premiera pojawiło się zdjęcie Mateusza Morawieckiego w restauracji „Wanilia” w Gliwicach. Premier wraz z trzema innymi osobami siedzi przy jednym stoliku. Nikt nie ma na sobie maski, za co teoretycznie według rozporządzenia – na podstawie zaleceń ministra Szumowskiego – grozi wielka kara finansowa. Jak stwierdził Dominik Cwikła, najwyraźniej premier Morawiecki zachęca, by „nie nosić kagańca”. http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/policja-szczuje-na-strajk-przedsiebiorcow-ale-w-zbiegowisku-na-rzecz-dudy-problemu-juz-nie-widzi-z-kolei-premier-nie-nosi-maski-foto
ka2020.05.23 23:13
Polska to dziwny kraj. Jak to jest możliwe, że sto tysięcy osób (może nawet i więcej) poparło kandydata w białych okularach na prezydenta Polski. Sądziłem, że rządy ochlokracji w senacie są najgorszą rzeczą, jaka może dotknąć nas. Byłem w błędzie. Możemy jeszcze paskudniej wdepnąć.
\\302\\244\\302\\244\\302\\2442020.05.23 23:03
A teraz do pierdla i z "lolą" po plerach xD
Sprytny ninja2020.05.23 21:18
brawa i tak trzymać, jak równość to równość.
Olej2020.05.23 20:28
Prezydent ostatniej szansy - pada w jakimś komentarzu ? Ostatniej ? Ostatnią szansą jest armia i wyżsi oficerowie zdolni wspomóc rządy twardej ręki i jakąś quazi białą dyktaturę robiącą porządek z komunistami i czerwoną opozycją, z definitywnym zepchnięciem po sowieckiej nadbudowy w niebyt. Przejęcie ich aktywów na takiej samej zasadzie na jakiej oni się ,,uwłaszczyli'' po PRL-u. Drugą , gorszą alternatywą jest nieuchronna samoorganizacja społeczeństwa w rozumieniu dosłownym, z nabyciem własnej siły włącznie, i przejściem do działalności niejawnej. Coś na podobieństwo IRA w Irlandii. I nie są to bałamutne wizje. Gdyż im dłużej w kraju utrzyma się dotychczasowa sytuacja gdzieś ,,puści tama'' i biegu wydarzeń nie da się zatrzymać. Proces buntu dojrzewa- buntu nie przeciw państwu, tylko przeciw jego słabości i tolerowaniu rozkładu i zła.
Olej2020.05.23 20:14
Oni mają tyle wspólnego z przedsiębiorcami co ja z Onasisem ! Potrzeba amerykańskiej policji żeby im uprzytomnić jak funkcjonuje państwo prawa. Cóż jednak gadać gdy za brak maseczki u jakiejś emerytki straż miejska wlepia 5 stów a gdy banda warchołów wykonuje polityczne zlecenie to policja się z nimi certoli w tańcu - ,,z gwiazdami'' No i ich gęby prezentują wszystkie krajowe gadzinówki, kreujące ich na buntowników a zbiegowisko na początek rewolucji. Im policja prawdziwa, nie bojąca się układów i zmiany władzy, i koniunktury politycznej spuściłaby porządne w........l i sprawa by została raz na zawsze zakończona. I policja tak działać umie ale gdzieś wobec jakiegoś pijanego gówniarza w zapadłym zad.......iu. Natomiast w sprawach o charakterze politycznym oooo !!!!, tu trzeba ostrożnie bo przeca, tek który teraz jest opozycją, za rok może być władzą, i co wtedy ? Tak działa w tym kraju wszystko, każdy organ, asekuracja i nie wychylanie się to jest priorytet.
Maria 2020.05.23 19:36
Na kanale youtube pod hasłem :W Parlamencie Włoskim żądanie aresztu dla Billa GATES za zbrodnie przeciwko ludzkości można między innymi dowiedzieć się jaki jest stosunek amerykańskiej policji do protestujących.
Agnieszka Dz. 2020.05.23 18:53
Dobrze, że Jarosław jeszcze nie każe strzelać do protestujących, oby moje słowa nie były prorocze...
Dell2020.05.23 22:21
Dlaczego judzisz? Żeby odsunąć od siebie winę za to co zrobiła Ewa Kopacz? Za te strzały do górników? Za wybite oczy? Głosowałaś na PO to te wybite oczy to także twoja wina.
Agnieszka Dz. 2020.05.23 22:37
Nigdy nie głosowałam na PO i nigdy nie zagłosuję. Myślisz, że to, że ktoś nie znosi komuszego PiS, jest jednoznaczne z popieraniem PO?
Krzysztof 2020.05.24 12:19
Budzę sie a ta pani o wygladzie i mentalności kreta z tego co widzę nawet w nocy nadawała. Myślisz, że ktoś inteligentny wierzy twoim wypowiedziom, albo traktuje je poważnie Oj jątrzysz. Odpuść sobie to jęczenie,pospaceruj albo zadzwoń do przyjaciela. Kundelki w pogotowiu, aby ciebie wesprzeć? Tylko się proszę nie denerwuj. https://synonim.net/synonim/kret
...2020.05.24 14:55
masz tu kurevkę lewacką w pełnej krasie https://www.facebook.com/profile.php?id=100014430030318
Saki Faki2020.05.24 15:17
Całkiem apetyczne te niektóre synonimy :) Nonkonformista, rebeliant, bazyliszek XD, bystrzak,jezuita (!!!), sprytna bestia. Coś mi to wygląda, że biedny lewaczek Ci komplementy wyrafinowane prawi :)
Agnieszka Dz. 2020.05.24 15:28
Zdecydowanie wolę komplementy od Ciebie :)
Krzysztof 2020.05.24 15:59
No cóż z wyglądem i mentalnością kreta, to mało tobie brakuje do szczęścia. A co tobie innego pozostało. Ciesz się. Rada: Zamiast jątrzyc jak kret moze jednak pojdziesz na spacer. Za dużo siedzisz przy komputerze.
Saki Faki2020.05.24 16:07
https://synonim.net/synonim/kretyn Wybierz sobie. Najbardziej pasują: Krzysiek ciućmok, Krzyś marynowane cielę XDDDDD, Krzysio frajer-pompka :)
Agnieszka Dz. 2020.05.24 17:38
Ale przyznaj, że mam niebywały dar. Tyle ludzi pisze na frondelku, a największe, zakompleksione trolle, pokroju @Krysztof, zawsze uczepią się mnie. Ma się to coś ;)
Saki Faki2020.05.24 17:50
Człowiek staje na głowie i czasem nic, a Ty zbierasz najlepszych patafianów :D
Agnieszka Dz. 2020.05.23 22:46
Ale idąc Twoim tokiem myślenie, to jesteś winny śmierci Stachowiaka na przykład?
Maria Blaszczyk2020.05.24 3:44
Oko było wybite jedno. Przed powstaniem PO. Za rządu AWS, gdy ministrem sprawiedliwości był pan Lech LKaczyński. A do górników strzelano, bo zaatakowali policję. rzucajac w nią kamieniami, co uznał sąd. I nie, nie głosowałam na PO. Ale to jeszcze nie znaczy, ze podobają mi sie łgarstwa.
Krzysztof2020.05.24 12:41
Pani kret nadaje https://synonim.net/synonim/kret
Rachela 2020.05.24 12:45
Dobre hahaha Ta pani ma duże braki w historii.
Saki Faki2020.05.24 15:18
https://synonim.net/synonim/kretyn Coś o tobie :)
AAAtomek2020.05.23 18:38
WyPaD2020 do Moskwy komuniści i bolszewicy z PiS!!
Maciej Łagodny.2020.05.23 18:38
P JAKICH PRZEDSIĘBIORCACH MÓWIMY?Juz WIEM .Przedsiębiorca z targowicy od ,,szczęk" typu Marian Paździoch. NIE MA ZGODY PODATNIKA ,by Rząd brał Cwaniaków na garnuszek.
jestem2020.05.23 18:37
to biedny czlowiek z parciem na slawe to jest chore leczyc go
AAAtomek2020.05.23 18:35
Znowu jak w 1989 protesty przeciwko komunistom!
100 % racji2020.05.23 18:33
Czy kozy już zgłosiły akces dla takiego kawalera ???
Reytan2020.05.23 18:29
Talajno za Ural !!!
Leszek2020.05.23 18:28
Polacy ....... obudźcie się. www.bitchute.com/video/4kTJRVz3b9Gc/
Reytan2020.05.23 18:30
Gowno smierdzace ,wracaj do Rosji.
Reytan2020.05.23 18:28
Komunisci w napadzie szalu,bo nie moga zniszczyc Niepodleglosci Naszego Panstwa,Naszej Polski !!! Te tuskowe dzikie mordy azjatyckie !
AAAtomek2020.05.23 18:38
Bolszewiku z PiS, wyPAD z Polski!, do swojej Moskwy!
Tfu2020.05.24 22:14
Takie jak ty oszołomy zniszcza Polskę.Jad, nienawisć, zacietrzewienie. A rozumek jak orzeszek laskowy.
katolicka kretynizacja polski2020.05.23 18:19
miejscem Łajno jest GNOJOWISKO nie areszt ten jet dla ludzi!!!
katolicka kretynizacja polski2020.05.23 18:18
jestem psycholem oderwanym od koryta poPOwskiegi i dlatego pluje za kase na rzad, nie moge sobie juz dać rady, nie pomagają nawet prochy od Nitrasa, módlcie sie za mnie , moze Bóg przywróci mi choc odrobine wypalonego mózdzku!!!
Leszek2020.05.23 18:17
Bo US oskarżały ich o wystawianie pustych faktur… wystarczy PODEJRZENIE i majątek może być skonfiskowany. Dzisiaj, w wielu przypadkach VAT jest obywatelom KRADZIONY !!! A potem w Radiu Maryja urzędas chwali się ile to VAT-U ODZYSKALI ! Ktoś PRZYTOMNIE bardzo powiedział : Jeśli w dzisiejszych czasach, nie zainteresujesz się Polityka, to polityka zainteresuje się Tobą… wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębami. Polityka zainteresuje się Twoim dzieckiem, wnukiem i prawnukiem ze względu na to, że TY o to nie zadbałeś, nie zadbałeś o Twoje dziecko czy wnuki… Dociera? Powiem inaczej, jeśli w dzisiejszych czasach Polacy nie zainteresują się Polską, to będzie płacz i zgrzytania zębami…ale… nie ich, tylko ich dzieci, wnuków i prawników… którym poprzez WASZ BRAK ZAINTERESOWANIA się Polska (poprzez politykę) pozostawicie popioły i zgliszcza.. Biedna będzie ta polska młodzież Ptak urodzony w klatce, kiedy pokażę mu się otwarte drzwi klatki, będzie się bał z niej wyjść. Ptak urodzony w klatce nie wie, co to znaczy wolność. Obawiam się, że w tej sytuacji znajduje się wielu Polaków. Ktoś mnie oskarża, że wdałem się w politykę, że politykuje i z tego powodu stracił do mnie zaufanie. Jeśli dbanie o nasza Ojczyznę jest politykowaniem – to drogi człowieku jesteś głupcem, który nie zasłużył na bycie w tym Kraju. Ale… każda wioska ma swojego głupka. Ja nie chcę być w polityce, nie chcę być ministrem, Premierem czy Prezydentem. Nie mieszkam w Polsce - chociaż bardzo bym chciał. Czy jest szansa na ratunek? Na ratunek dla naszej Ojczyzny? Dla nas? Dla przyszłych pokoleń Polaków? Tak! Są rozwiązania INTELIGENTNE, gdzie protest INTELEKTUALNY jest NIE DO POBICIA !!!! Przez nikogo ! Mamy OSTATNIĄ szansę! OSTATNIĄ na całe lata… Będzie to wybór nowego Prezydenta OSTATNIEJ SZANSY!! Oczywiście, Prezydent sam niczego nie może. Może jednak wyprowadzić do Sejmu prezydenckie projekty ustaw. Projekty takie mają ogromną zaletę. Nie wymagają zbierania 100 000 podpisów, tworzenia komitetów proponowanej ustawy itd. Prezydent przekazuje do Sejmu taki projekt i… projekt musi być przez Sejm przegłosowany! W związku z tym, żeby wszystko co opisałem powyżej zmienić lub to szaleństwo zatrzymać żądam (o nic nie proszę – żądam!!) od kandydata na nowego Prezydenta, aby natychmiast po objęciu urzędu Prezydenta Polski wprowadził pod obrady sejmowe DWIE propozycje. Propozycje te są PODSTAWĄ do czegokolwiek innego… 1. Weto Obywatelskie 2. Referendum, którego wynik obowiązuję Rząd! Inicjatywę Obywatelską już mamy, ona niczego w obecnej sytuacji nie daje, ale… jest. Efektem tego będzie wprowadzenie w życie :
Piotr Nowak2020.05.23 18:31
Może w ogóle całe internety tu wklej? Przyglupie
Leszek2020.05.23 18:15
Rozdział 1 KONSTYTUCJI !!! PRZEPISY OGÓLNE Art. 1 1. Partia polityczna jest dobrowolną organizacją, [….] dążącą do sprawowanie władzy publicznej. To jest zapisane w Konstytucji, która mówi : władza należy do… NARODU ! To co? Mamy w Polsce jakieś śmieszne „dwuwładzie”? Taką mamy „karykaturę” Konstytucji. Władzę ma partia rządząca i… jednocześnie Naród? To, w takim razie : kto w takiej sytuacji ma w Polsce władzę NADRZĘDNĄ, no bo nie może być dwóch „Bogów” Władzę NAD Narodem ma mieć Partia rządząca czy Naród ma mieć władzę NAD Partią rządzącą? Jak drogi Czytelniku chciałbyś, żeby było? Chciałbyś mieć władzę, czyli nadzór na poczynaniami rządu? Czy chciałbyś, żeby grupka ludzi (rząd) miała władzę NAD Tobą? Chciałbyś mieć władzę nad poczynaniami rządu - tak? No tak, bo Konstytucja mówi : „władza należy do Narodu”, czyli do Ciebie! No ale… Tobie, czyli członkowi Narodu, który niby ma władzę nie podoba się jakaś ustawa, która stworzył rząd. Rząd, nad którym na szczęście Ty, obywatel, masz władzę, bo… tak mówi najważniejszy dokument prawny w Polsce czyli Konstytucja. Super. To USUŃ ustawę, która Ci nie odpowiada! Proste? Bardzo, ale… nie w Polsce. Dlaczego? Dlatego, bo nie mamy WETA OBYWATELSKIEGO, co jest absolutną podstawą demokracji. Chciałbyś mieć nadzór nad tym jak pracują Twoi wybrani posłowie? Przed wyborami obiecują i obiecują, gawiedź temu wierzy… Robią ludzi w konia kłamiąc im w żywe oczy. Ktoś Ci obiecał, że Ci naprawi samochód jak tylko mu go dostarczysz do jego warsztatu. Ale czy po dostarczeniu samochodu zrobi, zreperuje, wymieni dokładnie to co ci OBIECAŁ, że zrobi? Dostarczasz mu swój samochód, a on wyprawia z nim co tylko mu się podoba, bo tak mu powiedział… jego szef. Ty obserwujesz co on z Twoim samochodem wyczynia. Widzisz, że nie robi tego co obiecał, psuje Ci samochód!! A Ty… ty teraz możesz tylko obserwować, bo on już nie odpowiada przed tobą, on odpowiada przed swoim szefem!! i NIC nie możesz zrobić. Gdyby to chodziło o Twój samochód… takiego mechanika byś natychmiast wywalił i obciążył go kosztami prawdziwej naprawy. Ale jeśli tym „samochodem” jest Polska? Nic nie zrobisz, bo taki jest system. To można BYŁO zmienić. Niestety, szansa na zmianę przez GRUPĘ jaką myślałem będzie Konfederacja została zniweczona w wyborach sejmowych. Wiedzieli CO zrobić.. każdy z nich wiedział! Nie zrobili, bo oni też, jak powiedzieli – Idą PO WŁADZE. Jeden z baaaardzo znacznych ich przedstawicieli PRZED Wyborami do Sejmu powiedział : „Nie po to idziemy po władzę, żeby się nią z kimkolwiek dzielić”. Taka jest prawdziwa twarz Konfederacji. 2 500 przedsiębiorstw uciekło przed systemem do innych krajów. Dzisiaj dwóch poważnych przedsiębiorców z całymi rodzinami przeprowadził się do innego kraju. Dlaczego ?
Piotr Nowak2020.05.23 18:14
Już to widzę. Pewnie tak atakował jak ten senator sam wsiadał .. Policja za wszelką cenę chce dorównać milicji. Chyba...
Reytan2020.05.23 18:25
Smierdzisz Putinem,komuchu. My przywrocimy dla ciebie karte smierci. Podziekuj.
Piotr Nowak2020.05.23 18:32
Dziękuję Zbychu :)
Leszek2020.05.23 18:14
3 Chcecie usunąć taką straszną, uwłaczającą godności każdego Polaka ustawę? Jak? Następnym protestem? Oni oglądając ten protest w TVP będą popijać szampana i do rozpuku śmiać się z protestujących? No to JAK taką ustawę usunąć? Nie ma jak. A możliwość ta to PODSTAWA DEMOKRACJI, no więc GDZIE JEST ta demokracja w Polsce, która podobno „ma się dobrze” ? Amerykańska ustawa 447 to już jakaś poważna aberracja… Ustawa Kongresu USA wymierzona w Polskę godzi w interes Polski jak ŻADNA ustawa do tej pory. Co to jest interes Polski? To WASZE PIENIĄDZE. Wasze i WASZYCH przyszłych pokoleń. PLANY JEJ WPROWADZANIA W POLSCE przez polski zostały UJAWNIONE, za to powinien wylecieć cały rząd. I co? Polacy wybrali ten… sam rząd. Czy Ty, Polaku czy Polko chcesz, żeby ta dewastujące Polskę ustawa była wprowadzana przez polski rząd? Polski? Jeśli nie chcesz… to to zatrzymaj! Jak? WPROWADŹ ustawę ZABRANIAJĄCĄ takiego rozbioru Polski. Jak to zrobić? No właśnie zebrano 200 000 podpisów… propozycja tej ustawy została przekazana do Sejmu, który wywali to do śmietnika. TAK BĘDZIE… Dlaczego? Bo mogą! Dlaczego mogą skoro to my, polski Naród mamy władzę i możemy im NAKAZAĆ, żeby taką ustawę wprowadzili? Nie, my, Naród, nie możemy niczego. „Jak to nie możemy, skoro mamy to zapisane w Konstytucji! Władza to My, Naród ! Czyżby? Tak to powinno być, a jak jest naprawdę? Aaaa… i tutaj dochodzimy do sedna sprawy. My, Naród NIBY mamy konstytucyjnie zagwarantowaną władzę, ale… jak udowodniłem NIE MOŻEMY jej wykonać. Tym samochodem pod marką „Polska” możemy jechać i kierowcy możemy mówić, gdzie ma jechać, ale… to kierowca ma w rękach kierownicę i jedzie tam, gdzie mu się zechce i nic nie możesz zrobić. Kto ma władzę? Kierowca! Mało tego kierowca, którego SAM wybrałeś, żeby kierował samochodem. Tak jak ten kierowca, polskie rządy od 30 lat kierują Polską tam, gdzie chcą lub tam, gdzie im każą. Nawet jeśli jest to szaleńcza jazda bez trzymanki, bez przestrzegania prawa, wbrew interesowi pasażerów. Nawet jeśli pasażerowi widzą, że się za chwile roztrzaskają… Czy to można zatrzymać… można i to bardzo łatwo… Polska doszła do niewyobrażalnego ZADŁUŻENIA Polaków. A ja Was pytam KTÓRYCH Polaków? Was 20 czy 30 latkowie ? Gdyby tylko!! To WASZE dzieci są zadłużone… bo KAŻDE rodzące się w Polsce WASZE dziecko ma ok. 100 000 zł długo do spłacenia… Ile Wasze dziecko będzie miało do spłacenia z tych 100 000 zł w dniu urodzin, kiedy w wieku ok. 20 lat będzie MOGŁO to spłacać, bo pójdzie do pracy? Policzcie. To być może już nie Wy będziecie spłacać… Wtedy Wy… będziecie gnić na ochłapach zwanych emerytura, a z tego co wiemy - na emerytury za 20 czy 30 lat też kasy zabraknie. Żeby była jasność : NIE CHODZI i PIS, bo gdyby wygrało PO to czy byłoby inaczej, no nie! Dlaczego? Bo… o tym wszystkim decyduje GRUPKA ludzi, czyli Partia, bo partia to WŁADZA ! Władza NAD Narodem. Ta kpina z Polaków wynika z … KONSTYTUCJI !
Reytan2020.05.23 18:23
Jestes prawdziwym lewicowym wypierdkiem mamuta z tej waszej ruskiej Konfederacji.
spie.....j gawnojadzie 2020.05.24 13:16
da da, tawariszcz
Leszek2020.05.23 18:12
Tytuł w mediach : „Braun, Winnicki, Berkowicz w obronie polskich bogactw! Powołano 'Zespół ds. bogactw naturalnych Polski” Co ten zespół będzie robił? Czekam na KONKRETNE DATY(!!) nie debaty !! Daty PROGRAMU obejmującego : 1. Uruchomienia zgazowania polskiego węgla na cele energetyczne 2. Uruchomienia użycia wody i skał o wysokie temperaturze jako ENERGII dla Polski 3. Uruchomienia wydobycia gazu i ropy naftowej w celu UNIEZALEŻNIENIA Polski od ich zakupu z innych krajów 4. Uruchomienia polskich kopalń tytanu, molibdenu, ziem rzadkich itd… Słyszymy: „ten czy tamten ostro w Sejmie o….” Albo : „Zaorał tego czy tamtego,” Albo : „UJAWINIŁ w Sejmie.. to i tamto…” A co ujawnił w Sejmie Robert Majaka? Robił interpelacje za interpelacją, wszystkie wagi PAŃSTWOWEJ, czyli ważne dla WAS !!! I co??? Nic… „Masowe trucie Polaków, Glifosat…” Sumliński (Popiełuszko), Gadowski, Michalkiewicz, i inni… ujawniają AFERY za aferą, tylko CO Z TEGO? Co tych ich informacji wynika PRAKTYCZNEGO? Dobrze, że je mówią, że je ujawniają, ale… Co z tego? Brak działania… Gdzie jest rozliczenie tych złodziei, którzy ukradli Wam WASZE pieniądze? Rozliczenie złodziei z poprzednich lat, Gdzie jest Prawo? Gdzie jest sprawiedliwość dla wszystkich okradzionych w ten sposób Polaków. Który rząd tę sprawiedliwość Polakom DAŁ? Prawo w Polsce wielokrotnie nie jest używane do karania złodziei. Prawo w Polsce jest używane do tworzenia z kogoś złodzieja – ja jestem tego najlepszym przykładem. Polskie urzędy z sądami włącznie, łamią prawo, jedno po drugim tylko po to, żeby stworzyć złodzieja. Zadłużenie Polaków jest gigantyczne! Co to oznacza? Oznacza to, że jest źle, a będzie gorzej, mówiłem o tym, w 2018r. Powiedziałem wtedy „wykujcie moja słowa w kamieniu” : wzrosną opłaty za paliwo, energie, wodę, będą DODATKOWE opłaty, akcyzy itd… będzie drożyzna niszcząca najuboższych, wartość złotówki spadnie, inflacja będzie szaleć i 500 plus wystarczy na zakup przysłowiowych wacików. Ludzie wyjdą na ulicę. Przewiduję, że wyjdą… to tylko kwestia czasu, ale… jeśli wyjdą to co? Ma się polać krew? W skrajnym przypadku uruchomią ustawę 1066 – i po Was drodzy protestujący! Ta ustawa 1066 to naplujcie każdemu jednemu Polakowi w twarz. Przez kogo? Przez rządzących! Czyli przez grupkę tych czy tamtych, ale zawsze tych na, których Polacy – ZAGŁOSOWALI ! Policjant z Niemiec, Francji itd… będzie miał przeciwko WAM broń wyposażona w amunicję OSTRĄ ! Zrobią to : zgodnie z USTAWĄ wydana przez Waszych wybrańców !! Czy można taką ustawę usunąć? Oczywiście, ale… nie w Polsce!!
z Polski2020.05.23 18:23
Goebbels przy tobie to przedszkolak, kto szkoli takich jak ty wywrotowców, chcesz demolki Polski i co??? mają wrócić te "dobre" czasy PO-PeeZeL ??? PAJAC !!!
Tfu2020.05.24 22:11
Każdy kto nie z PiS to jest śmierdząca putinowska onuca,folksdojcz ew zapluty karzeł reakcji. Wytropić,Otoczyć,Utopić w jadzie i inwektywach.Policja- łoić pałami i zamknąć w kryminale. Tak to jest wolność w PiSie.
Leszek2020.05.23 18:11
https://jerzyzieba.com/polityka
Leszek2020.05.23 18:10
Prezydent ostatniej szansy Protesty : przeciw Cenzurze Prewencyjnej, 5G ☺ (napluli w Polakom w twarz), GMO, itd…. I co? Nic… Polacy w tej sprawie mają protestować? Polacy mają zadbać o interesy Polski? Czy czasami nie jest to OBOWIĄZEK rządu? Przecież między innymi po to ich wybieramy, a oni przysięgają mówiąc : Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej. Chociażby na tym konkretnym przykładzie widzimy, że tą przysięgę i polski NARÓD, czyli Was Czytelnicy mają tam, gdzie Słońce nie dochodzi.. Protesty są PRZECIW konkretnym USTAWOM ! I co? Ci, którzy te ustawy stworzyli i wcisnęli je nam w gardło… oni te protesty mają gdzieś.. Mają ROZKAZY odgórne! Niekoniecznie z Polski. Niszczy się małe i średnie przedsiębiorstwa, a to dzięki nim macie pracę, dzięki nim może funkcjonować PAŃSTWO… Niszczy się gałąź, na której siedzi polskie Państwo, czyli … każdy jego obywatel. Czym to zatrzymacie ? Protestami? Co Polski Naród może? NIC ! Protesty? To takie pitu.. pitu… Tak, one są głośne, czasami szokujące, wzbudzają SENSACJE, ale efekt : .. pitu… pitu Bezustanne rozmowy w różnego rodzaju telewizjach o tym jak jest źle. Ja nie mam czasu na czcze gadanie, na nieustanne słuchanie „ogłaszanych rewelacji” bez konkretnego działania, żeby to zmienić, zatrzymać… Jeśli sam Premier polskiego rządu mówi, że Polska jest uzależniona od różnego rodzaju korporacji (NIE MOJE TO SŁOWA!) to w takiej sytuacji naiwnością dziecka we mgle jest myśleć, że Polska jest rządzona przez Polski rząd, skoro sam Premier rządu mówi, że ktoś mu wydaje rozkazy. A już naiwnością trudną do opisania jest to, że w takiej sytuacji, Polacy myślą, że obce Polsce korporacje zadbają o interes polskiego narodu, że o interes Polski zadba polski rząd, który NIE RZĄDZI - tylko wykonuje polecenia. Protesty za protestami, Po co? Dzisiaj one już nic nie dają, ani nie robią wrażenia na tych co powinny robić czyli na tzw. WŁADZY. Protesty, to działania SIŁOWE !! A z tym łatwo sobie poradzić! Nie… Nie strzelać… bo to by się rzeczywiście obróciło przeciw rządzącym. W jaki sposób najlepiej mogą przeciw takim protestom zadziałać? Mogą IGNOROWAĆ ! I… ignorują pokazując protestującym i całemu społeczeństwu środkowy palec… Ale… za 4 lata znowu na nich społeczeństwo zagłosuje i tak już od ok. 30 lat… Powiecie – chore… ale KTO to robi? Kto do tego dopuszcza, a potem narzeka? Spójrz w lustro. SKOK Wołomin, NAJWIĘKSZA polska afera?? Tylko ta? Jest ich cała masa i co? NIC! Kupujemy węgiel, a na hałdach są miliony ton! Węgla polskiego! Górnicy chcą protestować ! No i? Pan Krzysztof Tytko wzywa rząd, posłów, środowiska antysystemowe do
PiStapowcy w akcji2020.05.23 18:10
Te granatowe furażerki co mają milicjanci na swoich pustych łbach to na wyprzedaży w Wermachcie je kupili?
Lewacka Kretynizacja Świata2020.05.23 18:42
A PO-paprańcom zostało tylko bezsilne plucie hehehehehehe
Łucja2020.05.23 18:09
BRAWO -na całym Świecie POLICJANCI są specjalnie chronieni-każdy atak na nich jest surowo karany.
oLo2020.05.23 18:12
Policjanci tak, ale nie milicjanci i ZOMO.
Reytan2020.05.23 18:20
Komunisci z Konfederacji smierdza Putinem.
Atheisten sind dumm - A.Einstein 2020.05.23 18:07
> że grupowanie się osób w trakcie epidemii jest zabronione. Matołusza nie dotyczy? https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25969348,premier-mateusz-morawiecki-nie-zastosowal-sie-do-wytycznych.html
Reytan2020.05.23 18:19
Jestes zaprawde wymozdzonym idiota. Az podziw bierze !
Kiel diablo?2020.05.23 18:23
Z jakiego kręgu piekła przysłali cię na ziemię, demonie? Ale klawiatury PL nie dali :-D
Reytan2020.05.23 19:38
Nadaje z przytulku dla staruchow w Hamburgu U nas klawiatura PL jest verboten !
Darek2020.05.24 0:55
Mosze Usz ma swoje prawo talmudyczne, obostrzenia i zakazy są tylko dla gojów, żydów z PiS nie dotyczą.
Ateizm - reaktywacja2020.05.23 18:04
Po nauczycielach, rezydentach, niepełnosprawnych i ich opiekunach mamy następnego wroga ludu pracującego... przedsiębiorców!
Reytan2020.05.23 18:18
Masonow I komunistow ,ktorzy sa przedsiebiorcami ,pozbawimy prawa wyzyskiwania Narodu Polskiego,bo to jest przywilej niezasluzony.
Dam2020.05.24 13:15
Przedsiębiorcy komunistami? Kapitaliści komunistami? Tobie to już kompletnie się wszystko powaliło. No ale w końcu "Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne".
z Polski2020.05.23 18:20
Noo, pan Sabina, Słupska lotna brygada KOD, UBywatele III RP, politycy PO, Konfederacji, to są pracodawcy ??? Spytaj Liroya co myśli o waszej głupocie i prowokacjach.
ateiści- komuniści zabili 140 milinów ludzi 2020.05.24 13:14
Ja jestem przedsiębiorcą i czekam kiedy mi Trzaskowski kase wypłaci, z pożyczki i dofinansowania działalności, bo chcę coś robić a nie drzeć ryja i prowokować policje żeby mnie stłukła przed kamerą TVN. A te protesty inspirowane przez PO-PSL, N i PZPR pokazują tylko o co kaman, bo Hartwig już z nich zrezygnowała, gdy wraz z synem dostała się do koryta. Przypomnę że za PO-PSL były protesty i głodówki pielęgniarek, blokady rolników, leśników a do górników w 2014 r. Tusk z broni gładkolufowej strzelał. Tylko ty tego nie pamiętasz, bo w TVN nie pokazywali
JS2020.05.23 18:00
Najprawdopodobniej jest to awanturnik, anarchista z POKO z misją narobienia krzyku, obstrukcji, pokazania okrucieństwa policji w imię niby wyzwolenia przedsiębiorców z ucisku. Dać mu jakiś (bezpieczny) dobry zastrzyk na uspokojenie i będzie grzeczny :-D Pozdrawiam
Jaki Linux?2020.05.23 18:20
Na początek polecam wypróbować Linux Mint. Jeżeli masz starszy PC, wybierz środowisko XFCE. Jeżeli nowy i mocniejszy możesz wybrać środowisko Cinnamon. https://www.linuxmint.com
Tfu2020.05.24 22:07
Kolega raczył zapomnieć jak KODziarskie szumowiny kopały w barierki przed sejmem i pluły psom w pyski i jaka była ich reakcja? To skąd ta nagła zmiana?
AZ-52020.05.23 17:59
TO-łajno to wierny uczeń szumowiny Palikota, a ten był wychowankiem specsłużb. Wniosek? To- łajno to też operacja byłych specsłużb 3 RP
katolicka kretynizacja polski2020.05.23 17:57
Nie będzie przyzwolenia na atakowanie policjantów. Jeżeli ktoś wyciąga rękę na funkcjonariusza będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny. Mundurowe służby prawie 40-milionowego państwa środku Europy XXI wieku spełniają mokre sny pasożyta i niedojdy, co nie umiała nawet na rower wsiąść, ale zamarzyła sobie prywatny PRL... YEBAĆ PiS!!!
z Polski2020.05.23 18:15
Do pedalskiej kretynizacji polski, władze Polski wystąpiły o pomoc do demokratycznego Państwa - Francji o pomoc i instruktaż postępowania z nielegalnymi manifestacjami i agresywnymi uczestnikami. Skoro "reżim" jest taki bezwzględny, postąpimy na wzór zachodu.
Jahu2020.05.23 21:10
Dobre👍👍👍👍
Reytan2020.05.23 18:15
Komunistycznych zdrajcow Polski musimy pozbawic NASZEGO obywatelstwa,i wyslac jako pomoc zywnosciowa do spozycia przez glodujaca ludnosc komunistycznej Korei Polnocnej.
.2020.05.23 18:20
Waszego, czyli wolskiego?
AAAtomek2020.05.23 18:36
Pościmy bolszewików z PiS w skarpetkach!
Urszula2020.05.23 20:48
Ty też sie tam znajdziesz parszywy komuchu
Marian2020.05.24 8:12
Twój szef, Jerzy Urban to też parszywy komuch.Niedobrze Urszulo,jak przeczyta bedzie problem.
antytęczowy2020.05.23 18:31
Jednym z kolejnych etapów odmrożenia gospodarki będzie otwarcie szpitali. Proponuję ci wtedy umówić się na wizytę u psychiatry.
Lewacka Kretynizacja Świata2020.05.23 18:40
A lewacki płatny troll znów dał głos i jak zwykle potwierdził mój nick hehehehehehe
nie2020.05.23 18:48
Już ci się demokracja nie podoba? Może wprowadziłbyś totalitaryzm? Żyjesz w bańce swojego pseudointelektualizmu. Zero krytycznego myślenia Jesteś godny pożałowania
marian2020.05.23 22:45
czy jest skuteczna metoda by ostudzić takich chamów i meneli jak ten.Chyba nie łeb pełen exkrementów będzie wydalał z siebie tylko to co tam ma. coś tam o mowie cyrankiewicza słyszał,lecz ciekawe,że socjalizm zamienił na funkcjonariusza.pewnie się wstydzi /nie niemożliwe-tacy co tak piszą wstydu nie doznają/ oczywiście atak na policjantów tylko wtedy niedozwolony,gdyby chronili manifestację platfusów.No i ta "wesoła" fraza o mokrych snach i jeszcze pasożyt i niedojda.tu cię pochwalę...naprawdę mocna samokrytyka.
AS2020.05.24 10:26
Wieśniaku, dałbyś spokój.