11.11.13, 14:58Ruch Narodowy (fot. Facebook)

Strona Narodowcy.net zaatakowana przez hakerów

Na oficjalnym profilu Marszu Niepodległości na Facebooku organizatorzy zachęcają do śledzenia relacji na żywo z Warszawy za pośrednictwem portalu Narodowcy.net.

Niestety, witryna została zaatakowana przez hakerów. „Jeśli ktoś wierzy w czysto patriotyczne intencje RN oraz prowadzonej przezeń manifestacji, niech idzie. Niech pomacha flagą. Niech się poczuje wspaniale dając siłę i rozgłos popłuczynom po Hitlerze. Przyczyni się do stworzenia w Polsce drugiego Jobbiku czy też Złotego Świtu. Oto jak sprawy będą załatwiane we wspaniałej Katolickiej, Wielkiej, niedemokratycznej Polsce” - czytamy na zaatakowanej przez hakerów witrynie.

Na stronie znajdują się fragmenty prywatnych rozmów Przemysława Holochera, jakie wyciekły z jego Facebooka oraz zdjęcia z koncertów i imprez, rzekomo organizowanych przez narodowców, na których widać hajlujące osoby i emblematy związane z ideologią faszystowską.

Relację z Marszu Niepodległości można śledzić na Fronda.pl i Razem.tv.

MBW

Komentarze

anonim2013.11.11 15:14
Co za mendy. Bylem na tej stronie, czy tego nie da się zablokować? Dobrze, że jest Fronda.
anonim2013.11.11 15:54
relacja na żywo z marszu w Tv Trwam !!!
anonim2013.11.11 16:14
Czerwoni terroryści od dłuższego czasu atakują strony narodowcy.net i ruchnarodowy.net. To efekt intelektualnej bezradności tamtych środowisk. Nic więcej.
anonim2013.11.11 17:09
CZP - co jest? Melissa Ci się skńczyła?
anonim2013.11.12 1:05
@Ems Niestety to wasze środowisko się dziś pokazało atakując czy to squat czy to robiąc zadymę w całej stolicy to wasz tak naprawdę jedyny argument zaatakować zdemolować , przypominacie gorszą wersję bolszewików , jesteście jak ten pies spuszczony ze smyczy . Te ataki na strony to dopiero początek módlcie się aby nie doszło do tego co w Grecji kiedy naziści ze złotego świtu giną na ulicach . Pamiętaj NO PASARAN !!!