27.09.20, 12:06fot. polsat news/screen

Szefernaker do Kierwińskiego: ,,Cały tydzień kibicowaliśmy panu Tomczykowi''

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Szefernaker z PiS był gościem w programie "Śniadanie w Polsat News". Mówił m.in. na temat ostatnich zmian w Platformie Obywatelskiej.

W trakcie programu Marcin Kierwiński z PO powiedział na temat podpisania nowej uowy koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy:

- Porozumiały się gangi, które rozkradają Polskę

W odpowiedzi Szefernaker powiedział:

- Z punktu widzenia debaty publicznej opozycja w ogóle nie rozmawia o tym, jak Polakom powinno się żyć lepiej, co zrobić. My ten program realizujemy i cieszę się, że Polacy to docenili, wybrali program PiS. Musimy teraz zrobić wszystko, żeby Polaków w tej kwestii nie zawieść 

Odniósł się także do ostatnich zmian w składzie klubu politycznego Platformy Obywatelskiej:

- Muszę zdradzić pewną tajemnicę Zjednoczonej Prawicy. Nie chciałem tego robić, ale muszę. Pan Kierwiński mnie w tej chwili do tego wywołał. Wie pan co? Cały tydzień panu Cezaremu Tomczykowi kibicowaliśmy, żeby został szefem klubu PO i jesteśmy szczęśliwi z tego powodu 

Szefernaker stwierdził też, że Tomczyk jest „twarzą rządu Ewy Kopacz”, a teraz będzie też twarzą Platformy po kolejnych zmianach.

Dodał też:

- Jeśli twarz rządu Kopacz ma być nową jakością w polityce… Cicho trzymaliśmy kciuki za pana Tomczyka i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, że człowiek, który w ramach przymusowej relokacji chciał ściągnąć do Polski niezliczoną liczbę uchodźców, dziś jest nową twarzą PO.

 

mp/polsat news

Komentarze

jula2020.09.28 8:49
Symboliczne zasoby kadrowe PO. Najzabawniejsze jest, że spostrzegli się , że są w agonii. Kto wyprowadzi sztandar jak wszyscy umrą. (ze śmiechu)
gumowa kaczka2020.09.27 19:48
ale również cieszymy się ,że Mateusz ma kuratora w drużynie pierścienia
jle_ffm2020.09.27 16:20
Taa, my też kibicowaliśmy ponad tydzień Kaczyńskiemu aby dokopał Ziobrze. A najbardziej to temu aby się nawzajem pozagryzali w walce o te stołki i władzę.
Karnovskienė2020.09.27 13:12
Pisismo estas stato de menso.
PO to samo zło !2020.09.27 13:08
Kiedy gang PO przejmie władzę ??